Emlakta güvenilir yol arkadaşınız

Merhaba, ben Tülay Ayhan. Remax Air'de Gayrimenkul Danışmanıyım. 1972 İstanbul doğumluyum. Eskişehir AÖF Sosyoloji mezunuyum. Meslek hayatıma sırasıyla Dershane Eğitim Danışmanı, Anaokulu İşletmecisi, özel bir şirkette Genel Müdür Yardımcısı, Kafe İşletmecisi olarak devam ettim. 4 yıldır ise profesyonel olarak Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktayım.

Area of Expertise

Kurtköy Mah. / Pendik Yenişehir Mah. / Pendik Çamlık Mah. / Pendik Harmandere Mah. / Pendik

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Plaza / Office Store/Shop

Languages

Turkish

RE/MAX Education & Certificates

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tülay Ayhan has 8 Real Estates on its portolio
Total 8 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Kübra Kurnaz

Tülay Hanımcığım ve Meriç Beyin ev alma sürecimizdeki yaklaşımları ve duyarlılığı bizleri çok mutlu etti, çok memnun kaldık. Ev sahibi olmanın yanısıra çok güzel arkadaşlıklar edindiğimizi düşünüyorum :) Güzel tevafuklarla tekrar görüşmek dileklerimizle..

Mehmet Uçar

Tülay Hanım ve Meriç Beye bütün süreçlerde güvenilir ve şeffaf şekilde yaptıkları bilgilendirmeleri ve deneyimleri sayesinde süreci olabildiğince hızlı ve kolay şekilde ilerlettikleri için çok teşekkür ederim.

Ahmet Gelemet

Tülay Hanım ve Meriç Bey'le tanıştığımız günden bu yana, işlerimizi kolaylaştırmak için ellerinden geleni samimiyetle yaptılar sağ olsunlar… Öncelikle güvenilir ve şeffaflar, işin dışında ayrıca dostumuz olsunlar da isteriz… Normalde kurumsal emlak firmaları ile çalışmaya yatkın biri olmadığım halde ne güzel ikna ettiler ben dahi anlayamadım o ara… Çok çok teşekkürler, emeklerinize sağlık…

Muhammed Atıf Doğan

Profesyonelliği, konulara hakimiyeti ve tecrübeli yaklaşımı dolayısıyla Tülay Hanım'la ev kiralama işlerimiz çok kısa sürede halloldu. Kendisine ve başta Meriç Bey olmak üzere güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyorum.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.