GÜVEN, HIZ, TECRÜBE

Hülya YAZICI kimdir?18.04.1972 İstanbul doğumluyum. 4 yıllık Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. 4,5 yıllık özel sektör ve 25 yıllık bankacılık tecrübesinden sonra 2021 yılında emekli oldum. Aynı yıl Keller Williams Nova Bölge Müdürlüğünde, 2023 yılında Promenkul International Real Estate Marketing ofisinde ve  şu anda da Remax Air Pendik ofisinde MYK beş yeterlik belgesine sahip sorumlu gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayım. Ofisimizde 50 danışman ortak ile gayrimenkul konusunda hizmet vermekteyiz

Amacım firmamıza temas eden tüm müşterilerimiz ile onların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı yaşam boyu sürecek dostluk ilişkisi kurmaktır. 

Gayrimenkul ile ilgili bir işiniz olduğunda  “acaba bu süreci nasıl yönetirim?” diye endişeye kapılırsanız, merak etmeyin bu süreçte yalnız değilsiniz! Almayı düşündüğünüz gayrimenkul aynı zamanda doğru bir yatırım mı? Satacağınız ev için belirlediğiniz fiyat düşük olabilir mi? Mülkünüzün aylardır satılamıyor olmasının nedeni ne olabilir?

Unutmayın ev alıp satmak sadece bir alışveriş değildir bu hayatınızdır, belki de hayallerinize şekil verecek büyük bir adımdır. 

Bu süreçte size yardımcı olabilmek için benimle irtibata geçmenizi bekliyor olacağım.

Area of Expertise

Yakacık Çarşı Mah. / Kartal Yakacık Yeni Mah. / Kartal Soğanlık Yeni Mah. / Kartal Yunus Mah. / Kartal Yukarı Mah. / Kartal

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish

RE/MAX Education & Certificates

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Hülya Yazıcı has 1 Real Estates on its portolio
Total 1 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.