LÜKS KONUTTA -EVİNİZ.. BİZİM İŞİMİZ..!LÜKS KONUT UZMANI OLARAK-PROFESYONEL HİZMET VE HIZLI ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA HAZIRIM...
-LÜKS VİLLA GAYRİMENKUL UZMANINIZ-1988 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdim. Master Programını Çapa Tıp Fak Çocuk Sağlığında tamamladım .
Profesyonel iş hayatıma uluslararası bir ilaç firmasında satış temsilcisi olarak başladım. Mesleki kariyerime katkı sağlamak için 2 yıl İngilterede yabancı dil eğitimi aldım. Yurtdışı eğitimimden sonra Türkiyede uluslararası Diagnostik (Tıbbi cihaz) sektöründe çalışmaya devam ettim.Bu sektörde Ürün uzmanı, ISO 9002 Kalite Güvence Müdürü, Direkt müşteriler pazarlama koordinatörü, Pazarlama ve Satış Müdürü gibi görevlerde bulunarak 12 yıllık satış deneyimine sahip oldum. Bu alanda görev yaptığım her konumda satış hedeflerimi %100 başarıyla tamamladım
Satış ve Pazarlama tecrübemi Gayrimenkul alanında marka olan REMAX bünyesinde ve bu alanda müşterilere kaliteli hizmet vermek için A+ Remax Armoni ofisinde sürdürmekteyim.
2017 TÜRKİYE ve AVRUPA RE/MAX COLLECTION LÜKS KONUT UZMANLIĞI mesleki eğitimlerini alarak sertifikalı LÜKS KONUT UZMANI ÜNVANI aldım.
EĞİTİMLERİM
KARİYERİNİZ-BARIŞ KILIÇARSLAN
SUCCEED -KEMAL BAKIR
HİZMETTE FARK YARATMAK VE MOTİVASYON-AZERŞİN SARAÇ
MÜZAKERE VE SATIŞ KAPAMA STRATEJİLERİ-ANGELO FRADERA
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tekin Vural

Berna Hanım ile evimizi satın alırken tanıştık. Profesyonel bir yaklaşım ile hem satıcı hem de alıcı tarafına eşit mesafede durduğunu hissettirmesi, mevcut pazar hakkında bilgisi ve yönlendirmesi, olası problemlere karşı pratik çözümler üretebilmesi sayesinde evimiz kısa bir sürede kavuştuk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fisun Çetinel

Sn. Berna Tokad Hanım Çekmeköy'deki villlamızın kiralanma aşamasında bizlere son derece mükemmel hizmet vermiş, evimizi kış sezonunda olmamıza rağmen 2 hafta gibi kısa sürede kiraya vermemize yardımcı olmuştur.Çalışma süresindeki profesyonel yaklaşımı, mükemmel iş ahlakı, yardımseverliği için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Müge Demirel

Berna hanım işini iyi yapan başarılı hem ev sahibinin hem de kiracının haklarını eşit olarak koruyan bir danışman.Tanıdığımıza çok memnun olduk.

Tankut Akkarpat

Gayrimenkul alanında hizmet gösterilen profesyonel yaklaşım desteğini gördük.Ömerli bölgesine çok hakim uzman bir ekip, teşekkürler.

M.onur Demirkol

Berna hanımdan almış olduğum hizmet ve sonuçtan memnunum, teşekkürler..

Alper Toksöz

Hızlı, güvenilir, iyi bir hizmet kalitesi. Teşekkür ederiz.

Volkan Haznedar

İşlemlerin hızlı ilerlemesi, soruların doğru ve hızlı şekilde cevaplanması, her şey olması gerektiği gibi hızlı ve güzel. Berna Tokad Hanımla 3. işim, daha sonra bir isteğim olursa yardımını isteyeceğim tek gayrimenkul danışmanı.

Yücel Saygın

Sn. Berna Ayşe Tokad hanım, evin gösterim aşamasında profesyonel ve pozitif yaklaşımıyla takdire değer olduğunu göstermiştir. İnsan ilişkileri mükemmel olup profesyonel yaklaşımı ile çok uyumludur. Kendisi ile tanışıp bir konut aldığım için çok memnunum.

Sena Namak

Berna hanım'ın tüm bu süreçteki yakın ve sıcak ilgisi için teşekkür ederiz.

Saba Serpil Kökçü

Sevgili Berna Hanım'ın takip ve hakimiyetiyle evimizi güvenerek teslim ettik. Kiralama desteği aldığımız Berna Hanım'a çok teşekkür ederiz.

S Üst

Berna hanım ile evimizi kiralaması için çalıştık. İşin başında süreci bize anlatmak suretiyle gösterdiği profesyonel yaklaşımını süreç sırasında ve sonunda da sürdürdü. Beklentilerimizi anlayarak bizi uygun adaylar ile buluşturdu. Teşekkürler Berna!

Fusun Sağdıç

Berna Tokad ile bir kaç kez çalıştım, gelen aday profilini yorumlaması, adayları değerlendirerek potansiyelleri bizimle tanıştırması, süreci çok iyi yönetmesi, işim bitti demeyip kiralama sonrası her türlü soruna çözüm bulmasından çok memnun kaldık.

A Figen

Berna Hanım konusuna son derece hakim, takipçi ve profesyönel yaklaşımıyla gayrimenkulümüzü çok kısa sürede kiraladı ve sonrasında da her aşamasında iki tarafa da destek vermeyi sürdürdü. Herşey için çok teşekkürler..

Levent Kiliççi

berna hanım mükemmel bir insan, titiz, dakik, dürüst, işinin ehli bir kişi. 24 saat çalıştıgını düşünüyorum.sektör bilgisi, profesyonelligi, hızına erişilecegini zannetmiyorum. böyle bir insanla tanıştıgım için gurur duyuyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.