Hayalinizdeki evi sizinle buluşturmak için burdayım..
İstanbulda doğdum.Orta ve Lise tahsilimi Kandilli ve Erenköy Kız Liselerinde tamamladım.İstanbul Üniversitesi Fen fak.Biyoloji ve Anadolu Ünv.Halkla İlişkiler mezunuyum.
Kurumsal çalışmalarım;
- Koç Grubu Ram Dış Ticaret Satış
- Tekstil fason uretim satış pazarlama
- Çolakoğlu Metalurji satış
- Tchibo Mağaza Müdürlüğü
- İklim Eğitim Danışmanlık Eğitim Danışmanı
Bugün çalışmalarıma Kurumsal Şirketlerin güvensel varlıklarının Gayrımenkul alanındaki önemli temsicisi RE/MAX bünyesindeki RE/MAX ARMONİ ailesinin bir üyesi olarak devam ediyorum.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Berna Meriç portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zeynep Burcu Yavuz De La Rocha Garcıa Cortezar

Berna Meriç hanım her aşamada çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Emre Göksu

Berna Hanım'ın dairemi kısa zamanda güvenilir bir şekilde kiraya vererek aracı olmuştur. İlgi ve alakasına teşekkür ederim.

Fatma Erdoğan

Berna hanımın bize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve samimiyetine çok teşekkür ederiz.

Sümeyra Kayaoğlu

İş çıkış saatimde müsait olmam nedeniye randevuyu akşam saatlerine istedim. Berna hn yardımcı oldu. Daha sonraki kısımda da kiralama aşamasını profesyonel şekilde yürüttü..Herşey için teşekkürler.

Fatma Erdoğan

Berna hanımefendi gerçekten bizim isteklerimizi iyi yorumlayarak bize uygun portföyü göstererek bizi çok memnun etmiştir.Her nekadar biraz zorlansakta bu alım satım işi gerçekleşmiştir.Kendisine ve Remax Armoni'ye teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Onur Şahin

İnternet üzerinden görüp beğenmiş olduğumuz daire için Berna Hanım'la görüştük. Ev sahibi ve bizler arasında doğru iletişim kurması nedeniyle kutluyorum. Teşekkürlerimi iletiyorum.

Bengü Atağan

Değerli çalışması için Sayın Berna Meriç'e çok teşekkür ederim.

Ezgi Aktan

Berna hanım bize karşı en başından beri çok şeffaftır. Tüm süreç kolay ve hızlı bir şekilde işledi Bu nedenle kendisinden çok memnunuz.

Baran Çağatay Özenç

Evimizi kiraya vermeye karar verdikten sonta iletişime geçtiğimiz berna hanım ilk andan itibaren ilgisi, bilgisi ve sıcak tavrı ile bizlere güven verdi. Çözüm odaklı yaklaşımı ile evimizi hızlıca ve içimize sinerek kiraya vermemizi sağladı. Hizmeti ve emekleri için teşekkür ederiz.

Zeynep Kedici Özenç

Son derece pozitif hem kiralayan hem kiracı lehine düşünen, her tarafın yararlarını düşünen ilgili, bilgisiz bırakmayan, dikkatli, dürüst kendisine teşekkür ederiz.

Emel Bayrak

RE/MAX ARMONİ'nin Erenköy Mah. kiralık daire ilanını sahibinden.com sitesinden görerek Berna Hanımla daireyi görmek için randevulaştık. Çok kısa sürede değerlendirince bu daireyi kiraladık. Berna Hanım konusunda hayli deneyimli bir kişi olarak bizi başından sonuna kadar yönlendirdi. Gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Kendisine teşekkür ederim.

Levent Tosun

Yoğurtçubaşı Sk. Martı Konaklarındaki evimizin gerek kiralanması, gerekse şahsi olarak bize yardımcı olan Sn. Berna Meriç'in işe yaklaşımı, işin yönetimi ve iletişim konusundaki hizmetlerini son derece profesyonel buldum. Hizmetlerinden çok memnun kaldık ve bir dost kazandık. Teşekkürlerimizle.

Arzu Demirel

Alım-Satım işlemimiz ile Berna Meriç hanım ilgilendi. Kendisi ile her zaman çok rahat iletişime geçebildik, çok efektif bir şekilde koordinasyon sağladı. İşindeki titizliği ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Münire Aylin Coşkun

2015 yılında RE/MAX'le ve Berna Hanımla tanıştık. Yıllar içerisinde gerek evimin alım sürecinde, gerekse iki kiracımla da kiralama süreçlerinde Berna Hanımla çalıştık. Kendisinin iç disiplini, prensipli yapısı, özverisi, pratik çözüm üretebilme ama her şeyden önce iyi niyeti insanlığında ki güzelliğiyle her zaman çok kıymetli oldu hayatımızda.

Aysul Coşkun

Güler yüzlü, şefkatli, iyi yürekli, hiç bir sorumuzu cevapsız bırakmayan kızıma bir anne, bana bir kardeş gibi yaklaşıp bize bu daireyi sorunsuz aldırdığı için ömür boyu minnettarım. Her şey gönlünüzce olsun. Her şeyin en iyisi en güzeli, tüm mutluluklar, sağlıklar sizin olsun.

Nurten Hammal

Berna Hanım'ın deneyimi, samimiyeti ve güvenilir kişiliği evi almamızı kolaylaştırdı. Teşekkür ederiz.

Hakan Kaşkal

Berna Hanım'ın metodolojisi ve prensipleri konusunda memnuniyetimi bildirir, teşekkür ederim. Saygılarımla.

Zeynep Ökten

Berna Meriç Hanımın ilk günden itibaren bize olan ilgisi ve sağladığı kolaylıklar için çok teşekkür ederiz. Her zaman arayacağımız ve emlak konusunda her daim destek alacağımız kişi olacaktır.

Bürde Meral Işın

Öncelikle evin konumu ve yeri harika. Evi çok beğendik. Berna Hanım'ında yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Ayşe Ulu

Önce Sayın Berna Meriç Hanım'a teşekkürü borç bilirim. Dairemi kiraya verirken tanıştım. Ancak bundan sonraki bütün kira işlemlerini aynı firmaya vereceğim. Çünkü seri ve müşşteri odaklı çalışıyorlar. Memnunum. İstediğim fiyata, istediğim müşteriyi 2 günde buldular. Tekrar teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.