Merhaba,
Öğrenim hayatımı Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun olarak bitirdim.
Sports İnternational gibi sektörün en önemli firmasında personel trainer ve spinning eğitmeni olarak çalıştım. 2014 yılında kariyerime sizler için en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, aldığım profesyonel danışmanlık eğitimimle birlikte, RE/MAX bünyesi altında devam etmeye karar verdim ve RE/MAX Armoni ofisinde çalışmaya devam ediyorum.
İşimi severek, müşteri memnuniyetine önem vererek ve güven sağlayarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.
Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyorum...
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Ozan Murat Dilber portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İmren Koç Yıldırım

Aldığımız hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Onur Turan

Danışmandan çok ev sahibi gibi ilgili, dürüst ve şeffaf çalışma prensiplerinden dolayı teşekkür ederim.

Emre Dönmezer

Caddebostan’da bulunan dükkanımızın kiraya verilmesinde yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Dürüst ve güvenilir hizmet

Nevin Ofluoğlu

Çok kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet aldım.

Ulaş Ekici

Ozan Dilber son derece iş bitirici.Hızlı ve güvenli bir işlem oldu.Satış öncesi ve satış esnasındaki ilgisinden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Şakir Kara

İşlemlerin başından sonuna kadar yanımızda olup ilgilenmesini ve bilgilendirmeyi eksik etmediği için Ozan Beye teşekkür ederiz.

Nazlı Dağlar

Çok memnun kaldık teşekkürler

Fırat Dağlar

Dairemizi kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederim. Hızlı çözüm ve kaliteli hizmet aldım

Oktay

Ozan beye yardımlarından oturu cok tesekkur edıyorum, kendısının yaklasımından ve cozum odaklı yaklasımından cok memnun kaldım.

Hilmi

Bilgi, tecrübe ve alakasıyla güven yaratıyor. Pratik çözümleri var. Tavsiye ederim

Tanju Yıldız

Ozan bey, işini itinayla yapan çok dürüst ve güvenilir biridir. Kendisine teşekkür ederim.

Derya Yenidünya

Ozan Beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Her şey çok kolay ve profesyonelce ilerledi. Bundan sonra bütün emlak işlerimde kendilerini arayacağım.

Onur Şener

Ozan Bey'in gayrimenkulümüzün kiraya verilmesi konusunda göstermiş olduğu itinadan dolayı çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Feridun Gamlı

Hızlı çözümleri ve güvenirliliği için teşekkür ederiz.

Gonca Şahinbaş

ilgi ve alaka için teşekkürler. Hızlı ve özenli servis.

Tolga Bahsi

Ozan Bey’r tum surec boyunca gostermis oldugu; profesyonel yaklasim, yakin ilgi, net ve objektif bilgilendirme, musteri odakli yaklasim icin tesekkur ediyorum. Gelecekte olusabilecek tum emlak islerimde tekrar Ozan Bey’le calisacagim. Tekrar tesekkurler, Saygilarimla,

Tolga Bahşi

Ozan Bey'e kiralama süreci boyunca götermiş olduğu; profesyonel yaklaşım, pozitif iletişim, net ve açıklayıcı bilgilendirmeler ve çözüm önerileri için teşekkür ediyorum. Gelecekte oluşabilecek farklı emlak işlemlerim için Ozan Bey'le kesinlikle tekrar çalışmak isterim. Saygılarımla,

Enes Durdağı

Acıbadem caddesinde ki dükkanımız için yaptığı çalışmadan çok memnun kaldık. Şirketimizin bütün gayrimenkullerini Ozan Dilber e emanet ediyoruz. Kendisi çok güvenilirdir. Teşekkür ederiz Windowsan Öz İnşaat

Talip Durdağı

Bostancı da ki dairemize yaptığı çalışmadan ve kısa sürede sonuca gitmesinden çok memnun kaldım. Bütün gayrimenkullerimizi Ozan bey e emanet ediyoruz. Çok özverili ve dürüst çalışmasından dolayı Ozan Dilber e çok teşekkür ederim.

Cenk Gören

Ozan Bey sonuç odaklı yaklaşımıyla kısa sürede beğendiğimiz evi tutmamıza her konuda yardımcı oldu. Özenli ve titiz tutumu ile sonsuz güveni hakediyor. Evi tuttuktan sonra bile ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa hep destek oldu. Tekrardan kocaman teşekkür ederiz.

Onur Koçyiğit

Ev kiralama işleminde ki yardımlarından ve çok dürüst, şeffaf yaklaşımından dolayı Ozan Dilber ve Remax Armoni ye çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Mert Akköy

Danışmanlarınızdan Ozan Dilber ilk telefon görüşmemizden itibaren son derece nazik ve ilgili bir üslup ile süreci yönetti. Hem ev sahibi hem de kiralayan taraf olarak beni bilinçli bir şekilde yönlendirdi ve her ikimizinde içine sinen bir anlaşmaya aracılık etti. Kendisine şükranlarımı sunuyorum ve Remax Armoni ailesini tebrik ediyorum.

Nadide İnanç

Herşey çok profesyonel ve güzeldi, çok kısa sürede güzel bir sonuç aldık. Teşekkürler Ozan Dilber

Ünal Öztürker

Evimizi kiraya verme sürecinde gerek bilgilendirme gerek hız konusundaki güven verici profesyonel yaklaşımı ile amatör ruhlu samimi içten yaklaşımı için kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.

Gürbüz Gürbüz

Mayıs 2016 yılında evimizi Ozan Bey'den almıştık. Kendisinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldığımız için evimizi de kendisine emanet etmekten çekinmedik. İlgisi ve özverisi için kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra olacak kiralama işlemlerinde kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Mehmet Doğanlar

Kiralık daire arayışımızda aradığımız daireyi kısa sürede bulup, kontrat aşamasında her türlü desteği verdiği için Ozan Dilber e çok teşekkür ederim. Çok profesyonel ve yardımsever tavrıyla işleri kolayca halletti

Mehmet Doğanlar

İşini tam anlamıyla profesyonel bir şekilde yapıp, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağladığı ve ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Elif Nur Ergün

RE/MAX Armoni Ofisinden Ozan Dilber'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Enes Durdagı

Bodrum'da ki dairelerimiz için yaptığı çalışmadan ve iyi bir danışmana yönlendirme yapıp, işleme dönüştürdüğü için Ozan bey e teşekkür ederiz. Windowsan Öz İnşaat

Yusuf Solgar

Daıre arayışımız için yaptığı çalışma ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

Murat Tulgar

Göztepe'de ki dairemiz için yaptığı çalışmadan çok memnun kaldık. Emeği için ozan bey e çok teşekkür ederiz.

Ertan Kamiloğlı

Ozan bey'e yardımları için çok teşekkür ederim.

Burak Batuk

Ozan bey işinde çok güvenilir ve dürüsttür. Tüm sorularımızı içtenlikle cevaplayıp dairemize yaptıgı ekpertiz çalışması için kendisine teşekkür ederiz.

Gürbüz Gürbüz

Ev arayışımızda bize hızlı ve güzel çözümler sunduğu için Ozan beye teşekkür ederiz.

Ozan Bayındır

Ozan beye gerek dairemin kiraya verilmesi gerekse satısı konusunda verdiği destek ve hız konusunda ve gösterdiği özen konusunda teşekkür ederım

Alper Nuri Kizmaz

Aradığımız kiralık daire için yaptığı çalışmadan ve düzenli takip edip, bilgi vermesinden dolayı Ozan Bey e teşekkür ederiz. Kendisi çok güvenilirdir, başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Kalkandelen

Ozan bey aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadan gayet dürüst bir şekilde içtenlikle yardımcı oldu.Yardımlarından ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürederiz

Yavuz Kesin

Acıbadem Caddesinde Remax Kaptan Ozan Bey aracılığıyla dükkan kiraladık. Kiralama işleminin öncesi ve sonrasında yanımızda olan, iletişimimizi kuran, Ozan bey e yakın ilgisi ve dürüst iş prensibinden dolayı teşekkür ederim.

Enes Durdagı

Gayrimenkullerimiz için yaptığı özenli çalışma ve kısa sürede sonuca gittiği için Ozan Dilber e teşekkür ederiz. Kendisi çok çalışkan ve güvenilirdir. Başarılarının devamını dileriz.

Talip Durdaği

Tüm Gayrimenkullarimizin satis ve kiralama islemlerinde Ozan Bey ile calisiyoruz. Kendizi çok guvenilir ve durust hersey icin tesekkurler. Talip Durdaği

Esra Akkaya

Acıbadem'de bir ev gördüm tam hayalimdeki ev dedim keşke sahibinden olsa diye düşünmüştüm çünkü bütçemi aşıyordu. Ancak Ozan Bey'in uzlaştırıcı ve profesyonel tavrıyla işlerin su gibi akıp gitmesi tüm fikrimi değiştirdi. Iyi ki bu hizmeti almışım dedirtti çünkü kendisi olmazı oldurttu:) çok teşekkür ederim

Metin Zengin

Koşuyolu'ndaki dairemi Ozan aracılığı ile bugün itibarı ile sattım. Emekleri, hoşgörüsü ve bana karşı gösterdiği sabrı için çok teşekkür ederim. Çok güvenilir ve dürüst biri olduğunu açıkça belirtmek isterim. Başarılarının devamını dilerim.

Batu

Ozan' ın aracılığıyla İstanbul/Çiftehavuzlar' da bir daire kiraladım. Kiralama süreci ve sonrasında bana her konuda çok yardımcı oldu.Teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.