Metalurji ve Malzeme Mühendisi,
Uluslararası Lisanslı Ticari Gayrimenkul Uzmanı2002 yılında Lise öğrenimimi İçel Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği'nden mezun oldum.
2008 yılında hem kendimi geliştirmek hem de yüksek lisans öğrenimimi tamamlamak için Amerika Birleşik Devletleri'ne gittim. San Diego / California'da 2 sene yaşadım ve burda Southern States University'de MBA öğrenimimi tamamladım. Bu süre içerisinde çeşitli şirketlerde çalıştım.
2010 yılının sonunda merkezi Kocaeli'nde bulunan Eran Mühendislik şirketinde çalışmaya başladım. Burada 3 sene boyunca Demir-Çelik Fabrikaları, Termik Santraller, Köprüler, Uçak Hangarları, Depolar gibi büyük çelik projelerde Satınalma ve İhale Müdürü olarak çalıştım.
2013 yılında gayrimenkul alım-satımında Dünya'nın 1 numaralı markası olan RE/MAX ile çalışmaya başladım.
8 yıllık Ticari Gayrimenkul tecrübem, almış olduğum eğitimler ve sahip olduğum lisanslarım ile müşterilerime profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Çağrı Akbaş portföyünde 40 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ebru Yıldırım

Başta Çağrı Bey olmak üzere bütün ekibe teşekkür ederim. Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimin satışı gerçekteşti. İyi ki varsınız....

Işın Akyar

Taşucundaki dairemin satışının en düzenli şekilde yapılmasını sağlayan Remax LOCA ekibine çok teşekkür ederiz. Mükemmel ve güvenli hizmeti en profesyonel şekilde kaldık. Başarıların devamını dilerim..

Berrak Öztürk

Yapmak istediğim yatırımda, beni ve paramı doğru yönlendiren, iyi bir firma ile buluşturan, şehir dışından iletişime geçmeme rağmen, tüm işlemlerimde özenli, titiz ve ivedilikle bağlantı kuran, sorunsuz ve çok memnun kaldığım çalışması ile... Daha da önemlisi verdiği kişisel ve kurumsal güven ve içtenlik için tüm Remaz LOCA Mersin ekibine sonsuz teşekkür ederim. Saygılarımla....

S*******

Remax Loca ile Profesyonel bir satış oldu, Danışman arkadaş işini takip etti ve satışı başarılı bir şekilde sonlandırdı. Sürecin başından satış sonlandırma aşamasına kadar iletişimi gayet başarılıydı. Tebrikler

Güray Sezen

Ekibiniz güler yüzlü,işini bilen,müşteri odaklı, alıcı-satıcı iki taraf için de mükemmel bir ekip her şey için sonsuz teşekkür ederim..

Tevfik Öztürk

Bütün emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim çok memnun kaldık. Remax Loca ailesi muhteşem bir ekip.

Sadiye Türkyılmaz

Remax Locayı tercih ettiğimiz için o kadar şanslı hissediyoruz ki emlak sektöründe bu ekibe denk gelmek büyük bir şans.Satış işlemlerinde en ince ayrıntısına kadar ilgilenip satıcıyı güvende hissettiriyor. Her şey için teşekkürler emeğinize sağlık.

Çağdaş Duran

Geniş portföy, uzman ekip ve mükemmel hizmet anlayışı ile fark yaratan bir deneyim sunuyorlar. Gayrimenkul belirleme, değerleme ve satın alma sürecinde her aşamayı kendileri takip etti, ben sadece imza attım. Tekrar çok teşekkür ediyorum!

Bünyamin Gümüş

Eksiksiz hizmet için teşekkürler.

M*******

Mersin’de portföyü yüksek Sağlam Bir Firma Yaptığımız alışverişlerden keyif aldık. ÖZELLİKLE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİYLE ÖN PLANDA …BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Sinan Daşcı

Remax Loca Mersin aracılığı ile yaptığım ticarette çok memnun kaldım. Emeğinize sağlık.

Muzaffer Altıoğlu

Her şey harika şekilde ilerledi sonsuz teşekkür ederiz.

Nesip Bağcı

Çok ilgili bir beyefendi, samimiyeti için teşekkür ederiz.

Muhammet Onur Çelebioğlu

Gayet ilgili bir ekip süreç için teşekkür ederiz.

Orhan Cavit Şahin

Kurumsal, güvenilir bir kurumdan profesyonel bir hizmet aldım teşekkür ederim.

Orhan Mut

Sunulan hizmetten memnun kaldım teşekkür ederim.

Hasan Ünay

Göstermiş olduğunuz nezaket, güler yüz ve hizmet için teşekkür ederim.

Birol Güvenç

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Eren Cihan Cengiz

İlgi, güler yüzlü Remax LOCA'dan çok memnun kaldık her şey prosedüre çok uygun ve açıklayıcıydı çok teşekkür ederiz

Aydın Çakır

Çekim ve reklamlarınız, lokasyon bildirimleriniz çok güzel Remax LOCA'dan başka bir firma ile asla çalışmam teşekkür ederim

Azadin Oskan

Her şeyden çok memnun kaldım teşekkür ederim.

İnsaf Aktaş

İlkeli, centilmen, güvenilir etki bıraktınız her şey için çok teşekkür ederim

Ziya Uzuneyüpoğlu

Etik, hızlı ve nitelikli hizmet aldım teşekkür ederim.

Fatma Gökpınar

Çok memnun kaldım REMAX LOCA ailesine teşekkür ederim

Fatma Esra Üzel

Sizlerle çalışmak bir zevkti teşekkürler.

İlker Kaan Bozkurt

8 aydır gezmediğim emlak firması kalmadı. Ne zaman, REMAX LOCA' ya verdim kısa süre içerisinde bana en iyi teklif ile dönüş yaptılar çok teşekkür ederim. Bir daha ki seçimlerimde ilk sırada onlar, olacaktır

Mustafa Yanal

Bahçemizin satısı sırasında REMAX LOCA ailesinin özverili ve disiplinli çalışmalarından destek aldık. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle...

A. Volkan Demirel

REMAX LOCA ailesine teşekkür ederim.

Fevziye Özcömert

İlgi ve alaka için teşekkür ederim

Melek Altunpolat

REMAX LOCA ile çalıştığımız için memnunuz. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ederiz.

Berna Sinem Dolunay

Kiralama sürecinde Bizlere şeffaf şekilde yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Remax Loca ile çalıştığımız için mutluyuz.

Muzaffer Altıoğlu

Dairemi kiraya vermek için REMAX LOCA ailesi ile anlaştım. Kısa bir sürede kiraya verildi. Ayrıca dairemizin eğitimli, kaliteli insanlara kiraya verilmesi beni mutlu etti. REMAX LOCA ailesine profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İhsan Üstün

İlk defa böyle profesyonel bir ekiple evimi bulup kiralama mutluluğuna eriştim. REMAX Locanın özelliği evi sadece göstermekle kalmayıp hem kiracı hem de ev sahibinin haklarını koruyup hukuksal zeminde profesyonelce kontratı yapmasıdır. Özellikle de Murat Sümenin bu konudaki ilgi ve desteğinden dolayı tebrik ediyorum.

Serkan Kurt

Sunmuş oldukları hizmet kalitesi, çözüm odaklı yaklaşımları için hem Çağrı Beye hemde Remax Loca ailesine teşkkür ederim

Muhammet Sidar

Çalışma ilkelerinden, sistemlerinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

Demet Saraçoğlu

Çok yardımcı oldular, profesyonel bir şekilde işlemleri yapıp, tapu işlemleri sırasında da hep yanımızda olup her adımı kontrol ettiler. Güzel bir satıştı. Teşekkurler

Levent Dural

Mersin' de kurumsal kiralama ve satışta bilgi birikimi ile en öndesiniz Arda Bey.. 6 ay boyunca başka emlakçılar ile edindiğim kötü tecrübe ve önyargılarım olmuştu.. Size geldiğimde ilgi ve alakanızı birikimlerinize ekleyerek çok güzel bir iş çıkarmakla kalmayıp edindiğim kötü tecrübeleri yerle bir ettiniz.. Sayenizde çok iyi bir kiralama yaptık ve mülkümüze üstün bir değer kattınız.. Size ve ekibinize teşekkürlerimle..

Dogan Duran

Çağrı Bey evimin satışı konusunda başından sonuna kadar tüm süreci gerçekten profesyonel şekilde üstlenip, düzenli ve şeffaf şekilde bilgilendirme yaparak evimin satışını çok kısa süre içerisinde gerçekleştirdi. Sosyal medyada sürekli gördüğüm "Klasik emlakçılığa son" sloganlarıyla ne kastettiklerini şimdi çok daha iyi anladım :) Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler!

Kazim

Very professional, honest and man of his word. During the transaction the owner of the house (not Remax) was delaying and not cooperating. Thanks to Cagri the situation was resolved immediately and we could sign the contract next day. Everything was well organized and only needed a signature. You can see the years of experience makes it very convenient for the customer. 100% trustful. Next time I want to buy/rent I am sure to come back to him and his great team.

Meserret Brendlinger

Ben Meserret ve eşim Jim Brendlinger ile Tömük Erdemli'de satmak istediğimiz yazlık ev ile ilgili Ofis Müdürünüz Lilyan Hanım ile görüştük. Verilen hizmetten ne kadar memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Evimizin fotoğraflarında harikalar yaratılmış, ekibinizin profesyonel davranışları, nezaketi ve yardımları bizi ihya etti. Evimiz emin ellerde!

Erman Mutlu

göçmen kavşağı/yenişehir/mersin de bulunan işyerini çağrı bey sayesinde tutabildik. önce çağrı beye ve şirketi remax'a teşekkür ederiz.

Vahap Kodaş

Mersınde yeni açmış olduğumuz mexes life güzellik salonunu çağrı beyin yardımları doğrultusunda hızlı bir şekilde bulduk her türlü desteğini esirgemeden yardımcı oldu teşekkürler

Mustafa Tolga Yardım

Mersin'de açmış olduğumuz ofisimizi Çağrı Bey aracılığı ile tuttuk.Tüm bu süreç içinde kendisini defalarca rahatsız etmemize rağmen güleryüzünü hiç eksik etmedi. Bu esnada tüm evrak vb işler için kendisinden yardım gördük. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.