DOĞRU KARAR VERDİĞİNİ BİL, GAYRİMENKUL DANIŞMANIN NURCAN MESCİGİL...-
1983 Kayseri doğumluyum. Eğitimimi Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladıktan sonra; iş hayatıma Adana Özteknik Ltd. Şti. finans departmanında başladım. Sonrasında hikayem; 2010-2012 yıllarında İstanbul Enka Holding Pimapen bünyesinde devam etti. Satışa olan ilgim, girişimci kişiliğim doğrultusunda 2012 yılında Japon firması Nikken Welness firmasının İstanbul Distribütörlüğünü alarak bir çok Projeyi gerçekleştirdim.
2014 Yılında RE/MAX'in Girişimcilik konusunda düzenlemiş olduğu Eğitim ve Seminerlere katıldıktan sonra; insanların hayatlarına dokunabilmek ve hayallerine yardımcı olmakla beraber en doğru yatırımlarını yaptırmak adına RE/MAX ailesine katıldım.
Gayrimenkul Satış ve Pazarlaması konularında siz değerli müşterilerime Doğru ve Profesyonel Hizmet verebilmek adına edindiğim tüm Bilgi ve Tecrübe ile birlikte Uluslararası ve Yerli Eğitmen, Mentorlardan üst düzey Eğitimler aldım.
*23-27 HAZİRAN 2014 KARİYERİNİZ EĞİTİMİ
*3 KASIM 2014 KENTSEL DÖNÜŞÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ
*6-7 KASIM 2014 SATIŞ KAPAMA EĞİTİMİ (NLS) ANGELO FLEDERA
*9 ARALIK 2014 SALES POWER EĞİTİMİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2018

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Nurcan Mescigil portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yüksel Yıldız

Nurcan hanım Müşterilerinizle ilgili olmanız işinize severek yapmanız pozitif enerjiniz ve emekleriniz için size teşekkür ediyorum Başarılı ve mutlu yaşam diliyorum🧿

Sevilay Öksüz

Nurcan Hanım,emeğiniz ilginiz desteğiniz ve uğraşlarınız için çok teşekkür ediyorum😊 sayenizde annem ve babamın sağlıkla yaşayacakları evimizi bulduk. Artık adresimiz sizsiniz❣️

İrem İlhan

Remax ve Nurcan hanımla kiralama sürecimizde birlikte çalışmak gerçekten güven doluydu. Tüm remax a ve Nurcan hanıma teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İlknur Karakaş

işitme cihazları mağazam için bana en uygun ofisi bulmamda sağladığı katkılar ve kolaylıklar için Nurcan hanıma teşekkür ediyorum. Sevgiler.

Gülçin Obur

Nurcan hanım,bundan sonra bütün kiralama alım-satım işlerimiz size emanet,teşekkürler. Harika bir danışmansınız.

Hasan Açıkgöz

nurcan hanım eşimle emekliliğimizi keyifle geçirmek istediğimiz deniz kenarı evimizi beklediğimizden daha iyi koşullarla buldu. Hanımefendiliği ilgisi ve saygısı için kendine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Derya Körkün

Emlak sürecinin bu kadar konforlu geçtiği bir işlem ilk defa yaşadık. Eşim de ben de aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Nurcan hanım çok teşekkür ediyoruz :)

Osman Memi

nurcan hanım ben,abim ve yengemin işlerimizden dolayı vakit ayırıp da arayışını yapamadığımız ömürlük evimiz için titizlikle çalışarak bize işlemlerimizin başından sonuna kadar desteğini esirgemeden yardımcı oldu. kendisine minnet borçluyuz. Remax ve kendisine teşekkür ediyoruz.

H*******

Nurcan hanım profesyonel bir danışman gerçekten benimle çok iyi ilgilendi hayalim olan evi bana buldu çok teşekkür ediyorum bence tercih edilecek bir kişi herkese tavsiye ederim.

Yaren Günel

Nurcan Hanıma gösterdiği ilgi nezaket hoşgörü ve sabır için teşekkür ederiz

Süleyman Öztürk

Nurcan Hanımla çok güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik kendisine nezaketinden ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederiz

İbrahim Özpolat

Adana da yapı müteahhiti olarak her türlü daire satışımıza ve kiralamaya koşan Nurcan hanıma firmamız adına çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakası için saygılarımı sunuyorum.

Selma Aykan

Nurcan Hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum

Nuriye Çelik Halat

Nurcan Hanıma ilgisinden ve alakasından ve geniş portföylerinden dolayı teşekkür ederim istediğim yeri en kısa zamanda buldu teşekkürler

Ömer Berk Şan

Nurcan Hanım işinde çok iyi ve ilgili bir danışman kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Gamze Çevik

Güven veren, işinde uzman bir danışmanla çalışmak ve doğru gayrimenkule sahip olmak isteyen herkese tavsiye edeceğim tek kişi Nurcan Mescigil' dir. Kendisine ilgisi ve güleryüzlü olduğu için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

Sevil Özçelik

Nurcan Hanım'a Hızlı, Bilgilendirici ,Güleryüzü ve Güven verici hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine başarılar dilerim.

Ulviye Kıbrakdal

Emlak uzmanı Nurcan hanıma ilgisinden, samimiyetinden ve işine karşı özverili tavrından dolayı teşekkür ediyorum ❤️

Serhat Dağlı

Nurcan Hanımla çok güzel bir kiralama işlemi gerçekleştirdik kendisine nezaketinden ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederiz

Erol Yeşil

İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederim istediğim evde yardımcı oldu ve sonuça ulaştık ✅

Bilge Tellu

NURCAN MESCİGİL sadece bir gayrimenkul danışmanı değil, elindeki işi ne olursa olsun her koşulda profesyonel bir şekilde araştırmacı ve disiplinli ruhu ile kusursuz ve hızlı bir şekilde çözer ADANA da kendini kanıtlamış, kendini geliştirmek ve daha fazla insana dokunabilmek için İSTANBUL U tercih etmiştir, güvenli ve sizden biri gibi oluşu ile sorunsuz bir şekilde size yardımcı olacaktır.

Göksu Kırbaş

Nurcan Hanımla çok güzel bir kiralama işlemi gerçekleştirdik kendisine nezaketinden ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederiz

Semra Balaban

Nurcan hanım ev kiralama işimizde bizimle oldukça ilgiliydi,ailemizin ihtiyaçlarına en uygun evi bulmamız ustalıkla,özenle arayışta olması ve işini severek yapması sayesinde zor olmadı. Kendisine nezaketi ve sabrı için teşekkür ediyorum. Teşekkürler Remax.

Buket Kumru

Nurcan Hanımın Özverili ve samimi çalışmasıyla Türkiye'nin her yeri için bilgi ve yardımına ailecek ihtiyaç duyarız.Emeğiniz ve güleryüzünüz için teşekkür ederiz

Özgül Halat

Güleryüzü ve içtenliği için bile tercih edilecek bir danışman. Isini ciddiye alip en acil sekilde çözüm üreten müşteri memnuniyetine odakli calismaniz ve ayrica ilginiz ve bilginiz için tskler nurcan hanim

A*******

Nurcan Hanım bizlere Mersin’de ofis arayışımıza İstanbul’dan sağladığı profesyonel destek ile kusursuz çalışma şekliyle destek oldu. Kendisine uğraşları için teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle karşılaşmışız.😊👍🏾

Faik Yanık

Nurcan hanıma oturduğumuz evin satışındaki süreç boyunca sağladığı destek ve hiç eksik etmediği güler yüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Nurettin Satıcı

Nurcan hanıma; Güler yüzlü yaklaşımı ve her isteğimizi geri çevirmeden tüm ihtiyacımızı bilgi ve tecrübe olarak bize aktardığı için, ayrıca satış sürecimizi profesyonel bir şekilde yönlendirip yönettiği için çok teşekkür ederiz. 🤝🍀

Huri Bölükbaşı

Nurcan hanım işimde çok başarılı. Kendisine evimizin satışındaki göstermiş olduğu emek ve çaba için teşekkür ederim.

Hakan Aybar

Nurcan hanımla Mersin de yaşayan yakın bir dostumun tavsiyesi üzerine tanışıp, kendisinden Adana' da aylardır başka emlakçıların satamadığı evimizi satması konusunda yardım istedim. İstanbul da çalışmasına rağmen bizi kırmadı ve ekibi ile hemen çalışmaya başladı. Beş gün içerisinde evimizi doğru fiyata sattığı ve bu aşamada her birimizi ayrı ayrı bilgilendirip, yönlendirdiği için çok teşekkür ederiz.

Eyyüp Hiçyılmaz

İş yoğunluğumun en fazla olduğu bir dönemde evimi satmak ve yeni bir ev arayışına girmek zorunda kaldığım bir süreçte sevgili Nurcan hanımla tanışmak ve satış ve alış işlemlerimi ona emanet etmek ve kendisinin verimli, özverili ve ilgili çalışmaları sayesinde kısa sürede en içime sinen şekilde yeni evimi bulmuş olmak benim için büyük mutluluktu. Nurcan hanım iş disiplini ve güler yüzüyle kendisine hayran bırakan bir danışman. Her şey için teşekkürler Nurcan hanım. :)

Mesleki Kariyer Akademi

Nurcan hanımla ikinci işbirliğimiz de keyifle sonuçlandı. Kendisinden bu defa akademimiz için ofis kiralama danışmanlık talebimiz olmuştu ve ilkinde olduğu gibi bu çalışmasında da oldukça ilgili ve başarılıydı. Kalite tesadüf değildir, ancak sizinle tesadüfen tanışmış olmaktan çok mutluyuz.

Burak Halat

Nurcan hanımla aylarca aradığımız ve sürekli kaçırdığımız daireler sonucunda özverili çalışması , bir hafta boyunca bize her gün bir alternatif bulması ve en sonunda aradığımız gerçekten yuva sıcaklığı bulduğumuz bir daire kiralaması ile tanıştık. İlgisiz emlakçılardan , geri dönüş yapmayan firmalardan çok sıkılmıştık. Nurcan hanımla birlikte gerçekten değerli hissettik ve bizi hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdığı için minnettarız.

Menderes Hamarat

Otel binamızın satışı konusundaki zorlu süreci profesyonel bir şekilde yönetip, her işlemi adım adım takip ettiğiniz için, gayrimenkul tapu devrini İstanbul’dan Bodrum’a gelip “yetkili satış işlemini” birebir başarıyla sonuçlandırmak adına verdiğiniz emekleri takdir ediyor ve teşekkür ediyorum Nurcan hanım. Tapu sürecinde mesleki donanımınız, yetkinliğiniz, tapu müdürlüklerindeki yazışmalara hakimiyetiniz, süreç bilginiz ve bizleri bu konudaki yönlendirmeleriniz ne kadar doğru bir danışmanla çalıştığımızı görmemizi sağladı. Mesleki hayatınızda başarılar diliyorum.

Menderes Hamar

Başarılarla geçen 2021 yılınızı tebrik ediyorum ve ayni başarıları 2022 yılından da göstereceğinizden hiç şüphem yok. Beraber çalışmaktan büyük keyf aldığım Nurcan Mescigil yeni yılınız kutlu olsun sevgiler…

Özden Çevik

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz, emlakçılara olan bakış açımızı tamamen değiştiren, aileme ve şahsıma tam anlamıyla danışmanlık yapan, huzur ve güven içerisinde evimizi satarken çalışma disiplinini takdir ettiğimiz, gayrimenkul alım satım kiralama işlemlerinde bundan sonraki tek adresimiz olan Nurcan Mescigil'e şahsım ve ailem adına teşekkür ederim.

Tarık Göl

Nurcan hanım yer mekan tanımayan bir danışman olduğunu bize İstanbul'dan çalışmalar yaparak yaşadığımız şehirde ihtiyacımız olan evimizi bulmasıyla kanıtlamış oldu. Kendisine özverili, ilgili ve verimli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Artık gayrimenkulle ilgili aklımıza ilk gelecek kişi kendisidir.

Selçuk Çolak

Güven veren, işinde uzman bir danışmanla çalışmak ve doğru gayrimenkule sahip olmak isteyen herkese tavsiye edeceğim tek kişi Nurcan Mescigil' dir. Kendisine çalışmalarından dolayı teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

Erdem Kültüral

Nurcan Hanım bize ev alımı konusunda çok yardımcı oldu, işini çok yakın takip eden ve her konuya profesyonelce yaklaşan bir yapısı var. Satış işleminden sonra da ilgi ve alakasını sürdürdü. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz ve iş hayatında başarılar dileriz.

Ahmet Suat Köprülü

Nurcan hanım ile 2020 yılı Ekim ayında yakın dostlarımızın tavsiyesi üzerine tanıştık ve çalışmaya başladık. ilk işlemimizde verdiği güven, iş disiplini, profesyonel çalışmaları, uzmanlığı ile kısa sürede en doğru kiracı ve alıcı adayları yönlendirmesi bizi etkiledi. Bu güne kadar kendisi ile 4 işlem gerçekleştirdik. İşlemlerimiz güven çerçevesinde ilerleyerek, işinde uzman bir danışmanla çalışmanın konforunu ve huzurunu yaşıyoruz. Kendisine tüm katkıları için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

Yusuf Özkan

Nurcan hanım ve iş ortağı Eser bey ev almamız konusunda talebimizi doğru anlayıp; gayrimenkul ihtiyacımızı tam anlamıyla profesyonel bir şekilde karşılayıp, nokta atışı bir daire sunumu yaparak 2 günde tüm süreci muhteşem bir şekilde yönettiler ve tapu işlemimizi sonuçlandırdılar. Kendileri ile çalışmaktan ve verdikleri güvenden dolayı çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Aycan Aktürk

Nurcan hanım Türkiye'de hangi Şehir' de taşınmaz mülkümüz olursa olsun yıllardır en profesyonel ve güvenilir hizmeti verdi. Kendisini gönül rahatlığı ile tüm dostlarıma tavsiye ediyorum. Ailemiz ve şahsım adına kendisine çok teşekkür ederiz.

Ö. Erkan Balcı

Sunulan Hizmetten, zamanlama, işlem hızı, diyalog, müşteri portföyünden ve gayrimenkulümüzü iki günde kiralayarak, verdiği güven ve disiplinli çalışmasından çok memnun kaldık. Firmanıza ve Nurcan hanıma çok teşekkür ederiz.

Yılmaz Pesen

Remax Sonuç firmasından kiralamış olduğum daire için Nurcan Hanım tarafından gösterilen ilgi ve işlemlerin hızlı, güvenilir olmasından dolayı çok memnun kaldık. Nurcan hanım'a çok teşekkür ederiz.

Şeyda Bayır

Nurcan Hanım İstanbul'da olmasına rağmen; Adana'da 4 aydır başka emlakçıların satamadığı Dubleks dairemi, kendisine satış yetkisi verdikten 2 hafta sonra sattı. Bu süreçteki Profesyonel çalışma sistemi, işine hakimiyeti, samimi ve güler yüzü, sonuç odaklı oluşu bizi çok etkiledi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık, çevreme ve sevdiklerime Nurcan Hanım gibi bir profesyonel danışmanla çalışmalarını tavsiye ederim.

Ümran Aydın

Nurcan Hanım ile Evlilik hazırlığımız esnasında Gayrimenkul ararken tanıştık. İstanbul Bağdat Caddesinde, işimize yakın ve yaşam tarzımıza uygun olabilecek, ne aradığımızı tamamen doğru algılayarak nokta atışı yaptı ve huzurla oturabileceğimiz evimizi bulmamızda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Bu güzel adımımızın başlangıcında göstermiş olduğu özveri ve samimiyetinden dolayı, ailemizin danışmanı olarak her zaman kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz :))

Canan Turan

Nurcan Hanımla Bosphorus sitesindeki evimi tutarken tanıştık. Kendisi gerek evi tutarken, gerek taşınırken her türlü yardımı sağladı. Sadece ev kiralama sürecimde değil, evden taşınırken de yardımlarını esirgemedi. Karşılıklı ev teslimi, depozito iade işlemi vs yani para alışverişinden çok yardımlaşma ve güven ilişkisi sağladığı için bir kez daha teşekkür ederim.

Sabih Can

Bence en onemli sey saglamis oldugunuz guven dukkanimi kiralamak gonunl rahatli ile size emanet edebildim ve cok hizli bi geri donus aldim emekleriniz takibiniz ve bitiriciliginiz icin tesekkur ederim

Bayram Yalçın

12 Senedir TÜRKİYE-ALMANYA gidip geliyorum. Gerçekten İlk defa Avrupa Standartlarında, çok kaliteli, güler yüzlü bir hizmet aldık. Nurcan hanıma çok teşekkür ederim.

A*******

Nurcan hanım ile kiralık daire arayışımızda tanıştık. İhtiyaçlarımızı doğru anlaması ve tam olarak istediğimiz daireyi bize sunması bizim için çok değerliydi. Kendisinden kaynaklanmayan bazı problemlerde bile bizi yalnız bırakmayarak bize destek olması, muhitle ilgili bizi detaylı bilgilendirmesi, kiraladıktan sonra da aklımıza takılan tüm sorularda bizi aydınlatmasından dolayı kendisine teşekkür ederiz tekrardan.

B*******

Nurcan Hanim ile kiralik daire ararken tanistik. İsini severek yapan, musterilerinin ihtiyaclarina en iyi sekilde karsilik vermek icin cabalayan iyi bir satis danismani. Kiraladigimiz daire ile ilgili aklimiza takilan sorulari cevaplamakla kalmayip, ayni zamanda sorularimizla ilgili raporlari gondererek destekledi. Daire de son dakika cikan aksiliklere karsi son derece destek oldu. Calismalarindan oturu tesekkur ederiz.

Bahadir Erbas

Yeni isletmemiz icin yaptigimiz ofis arayisinda tum ihtiyaclarimiza cevap veren dogru emlagi bulmamiza aracilik ettiginiz icin cok tesekkurler.

Yasin Aksaka

Aldığımız hizmetten memnun kaldık; Nurcan Hanıma teşekkür ederiz.

Gürol Akalın

Nurcan hanıma ofislerimizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu titiz çalışması için teşekkür ederim, iş birliğimizin devamı dileğiyle.

Aziz Aksakal

Aldığımız hızlı ve güvenilir hizmetten dolayı saygıdeğer Nurcan Hanıma çok teşekkür ederim.

Büşra Cuca

Nurcan hanım işini severek yapan işimde profesyonel, Güler yüzlü sonuç odaklı bir insan yıllardır kendisi gayrimenkullerimizi birebir ilgilenerek her seferinde karşılıklı memnuniyet sağlamıştır. Kendisine teşekkürlerimizi iletir bundan sonra da kendisiyle çalışacağımız için memnuniyet duyarız. Profesyonel işler arıyorsanız kesinlikle Nurcan Hanım doğru bir danışmandır.

Eser Alıç

Çalışma sistemi, bilgi, tecrübe ve Güler yüzlü olması, etik yapısı İle güvenimizi kazanmıştır. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz.

Ahmet Suat Köprülü

Nurcan Hanım'ın çalışmalarından son derece memnunuz. İşine yaklaşımındaki profesyonelliği, titizliği ve çalışkanlığından etkilendim. Başarılarının devamını dilerim.

N*******

Isini profesyonel ve disiplinli severek yapiyor çok memnun kaldım

Sibel Kotil

Sevgili Nurcan Mescigil gayrimenkul konusunda son derece bilgili, ilgili ve disiplinli; işini gerçekten severek yapan bir danışman. Ayrıca, verdiği güven ve çalışkanlığı ile tüm ihtiyaçlarımızı çok hızlı çözüme ulaştırdı. Kendisine ve ofisine teşekkür ederiz.

Firuze Örmen

Sevgili Nurcan, işini özveri ile yapan kendini sürekli geliştiren guleryuzlu hedefe yönelik işlerde başarılı bir danışman.

Emircan Çağlıbektaş

Adanadaki gayrimenkulün paylaşımı İle profesyonel hizmet vererek Etik ve dürüst çalışma ilkesi çerçevesindeki iş birliğinin başarılı sonuçlanmasına sebep olan sevgili Nurcan MESCİGİL e teşekkür ederiz Müşteri memnuniyetinin birinci önceliğimiz olduğunu her zaman hatırlatır; Nurcan hanım ile çalışmaktan mutluluk duyarız. İstanbuldan Adanaya kattığı değerler için ayrıca teşekkür ederiz.

Seçil Uslu

Nurcan Hanım'a Hızlı, Bilgilendirici ve Güven verici hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

A. Suat Köprülü

Nurcan Hanım en yüksek düzeydeki profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Kendisiyle bu ikici gayrimenkulümüzü de en hızlı sürede sonuçlandırması dolayısıyla; tüm çevreme kendisini tavsiye etmekteyim. Başarılarının devamını temenni eder ve tekrar teşekkür ederim.

Derya Nuket Ozer

Nurcan hanımla tanıştığım için çok memnunum. Satışı epeyce zor olan evimin satışını olağanüstü bir çabayla gerçekleştirdi. Öncesinde kiralama konusunda da aynı çabayı gösterdi. Enerjik ve nazik kişiliği ile gerçek bir profesyonel. Teşekkür ediyorum kendisine.

Gülsun Parlar

Aldığım Hizmetten gayet memnun kaldım. Kolay iletişim kurarak her aşamada yönlendirme ve destek aldım. Çok teşekkür ederim Nurcan hanım

Kadir Akbal

Yurtdışındaki Kuzenim ile Türkiye’deki ortak yatırımımızda her süreci başarılı bir şekilde yöneten, iletişimi güçlü, samimi, bilgilendirmeleri net ve çözüm odaklı ilerleyen Danışmanımız Nurcan hanıma çok teşekkür ederiz.

Naşit Yamanyar

Gayrimenkullerimizin kısa sürede kiralama ve satışını profesyonel, disiplinli çalışma sistemi ile yapmasıyla çalışmaktan çok memnun kaldığımız; 2021 yılında' da gayrimenkul işlemlerimizi başarıyla sonuçlandırmaya devam eden Sevgili Nurcan Mescigil' e teşekkür ederiz.

Mesut Tiktaş

Fransa’dan TÜRKİYE deki Yatırımım İçin; güvenilir, işinde profesyonel bir danışman olan; Nurcan Mescigil ile Gayrimenkul Alım işlemlerimizi gerçekleştirdik. Genel anlamda süreci çok iyi yönetmesi, çözüm odaklı olmasından dolayı güzel sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nilgün Aksoy

İletişim ve Hizmetinden çok memnun kaldım. Gayrimenkul Alım Satım veya Kiralama durumunda Nurcan Hanım ile her zaman kontak kurabilirim.

Meryem Köseoğlu

Nurcan Hanım’ın samimi, çözüm odaklı ve alakadar tutumu takdire şayan.Kendisiyle çalışmaktan keyif aldım.Sektördeki başarılarının devamını dilerim.

Tema İnş. Eyüp Ertuğrul Balcı

Yapmış olduğu Hizmet ve Müşteri Portföyü bakımından çok iyi bir alışveriş yaptığımız kanısındayım. Teşekkür ederim

R. Giray İlter

Nurcan Hanım'a göstermiş olduğu sabır ve özen için çok teşekkür ederim.

Fatih Örmen

Gayreti; detaylara hakim yapısıyla üstüne güler yüzlü ve hızlı hizmet. Teşekkürler Nurcan Mescigil

Ebru Aşçıoğlu

Güler yüzlü, Nazik Gayrimenkul Danışmanımız Sevgili Nurcan Hanım ile hızlı ve güzel bir kiralama gerçekleştirdik. Teşekkürler

Ahmet Suat Köprülü

Çok iyi bir referans ile Nurcan Hanımla çalışma şansım oldu ve çok memnun kaldım. Güler yüzlü, çalışkan ve profesyonelliğinden etkilendim. Kendisine teşekkürlerimle. Tüm tanıdıklarıma önereceğim...

Ece Çelik

Güler yüzlü ve güven veren bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz :)

Barış Yalçınkaya

Keyifli sohbeti ve güler yüzlü iletişimi için Nurcan Hanıma Teşekkür ederim. Başarılarınızın Devamını dilerim.

Mehmet Keskin

SEVGİLİ NURCAN MESCİGİL ALTI YILDIR ŞAHSIMIN VE AİLEMİZİN GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK BİZE HER ZAMAN GÜVEN VERMİŞTİR. PROFESYONELLİĞİ, İŞ DİSİPLİNİ, TAKİBİ, GÜLER YÜZÜ VE TÜM İŞLEMLERİMİZİ OLUMLU SONUÇLANDIRMASI SEBEBİYLE GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ OLARAK KALACAKTIR. KENDİSİNE; BAŞARILI BİR SATIŞI DAHA BİTİRDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Mustafa Taner Atak

Düzgün sunum, iyi çekimler, başarılı takip.

Canan Turan

Nurcan Hanımın kibar ve ilgili davranışları ev kiralama sürecinde olumlu etkilerini göstermiş olup, sayesinde huzurla oturacağımız eve kavuştuk. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Zekeriya Saçma

Mükemmel iş disiplini, yapıcı yaklaşımı için Nurcan Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Naşit Yaman Yar

Nurcan Hanımın gayrimenkul konusundaki engin tecrübesi sayesinde üç gayrimenkulümde çok kısa sürede kiralandı.Kendisine çok teşekkür ederim

Fatih Geyik

Nurcan hanım tanıdığım en güvenilir ve en hızlı gayrimenkul danışmanı tebrikler

Fatih Örmen

Nurcan Hanım işinde takipçi, uzman görüşü ve iş bitirici yapısı sayesinde çok memnun kaldık.Başarılar dileriz.

Selami Çınar

Öncelikle Sevgili Nurcan Hanım, sonrasında tüm ekibine ayrıca Hüsna Azrak Hanımın da özel ilgi ve alakasına çok teşekkür etmek ederim .

Mine Atanur

Nurcan hanım ile gayrimenkul satışımı yaparken hiç sorun yaşamadım..satış işlemleri sırasında göstermiş olduğu sabır, çaba ve nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim. Almış olduğumuz hizmetten çoookk memnun kaldık..

Naşit Yamanyar

Uzun yıllardır Sn. Nurcan Hn. ile çalışırız ve mükemmelliği, profesyonelliği sebebiyle hiç bir zaman ondan vazgeçmeyiz. Bu zor süreçte bir hafta da iki gayrimenkulümüzü hızlıca ve en iyi adaylarla kiraya verdiği için ayrıca teşekkürü borç bilir, başarılar dileriz.

Cenk Bahadır Kaymak

Nurcan Hanımın ilgili, her aradığımız da ulaşıyor olmamız, verdiği güven, işinde yetkinliği ile çok kısa süreçte profesyonel bir hizmet aldık. İşlemlerimizi eksiksiz yaparak güler yüzlü, samimi davranışları ile ailemizin Gayrimenkul Danışmanı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Tolga İşler

Nurcan Hanımın hizmet ve çalışmalarından memnun kaldık. İşlem boyunca her şey gayet iyi ilerledi.Teşekkür ederiz.

M.yücel Uzer

İşini Kurumsal anlamda gerçekten severek yapan, tüm bilgisini ve ilgisini işine veren danışmanımla çalışmaktan çok mutluyum. Başarılar dilerim .

Mehmet Bayhan

Nurcan Hanımdan mükemmel bir hizmet aldık.Başarılı, iş takibi yüksek, iletişimi gücü kuvvetli bir danışman.Meslek hayatında başarılar diler kendisine teşekkür ederiz.

Levent Canoğulları

Nurcan Hanım ile tanışana ve evimizin satışı ile ilgili sözleşme yapıncaya kadar kafamda hep gayrimenkul satış danışmanları ile ilgili kafamda "acaba" larım vardı. Maalesef daha önceki deneyimlerim zihnimde bu acabaları oluşturmuştu. Nurcan Hanım, güler yüzü, sonuç odaklı yaklaşımları, profesyonel deneyimi, zaman konusundaki hassasiyeti ile hiç endişe etmeden yakınlarıma önereceğim bir danışmanlık deneyimi yaşattı bize. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizle

Oğuzhan Keleş

Okuyan herkese selamlar. Öncelikle eli bereketli bir insan olduğunu belirtmek isterim. Çok zorlu bi dönemde satışı zor olacak bir arsayı kolaylıkla satmamıza yardımcı oldu. Ekspertiz becerisi oldukça iyi. Elinizdeki gayrimenkul için deneyiminden yararlanmanızı tavsiye ederim. Her şeyden daha güzel olan özelliği Güler yüzlü ve iyi niyetli olmasıdır.

Figen Dincer

Gösterdiğiniz özveri için teşekkürler

Enis Katlav

Evimizi kiraya verirken, gösterdiği ilgi ve özveri gerçekten kusursuzdu Adanada sektörü en iyi bilen en deneyimli ve en hızlı emlak portföyü kesinlikle

Gaffur Pamuk

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

Murat Yabangülü

Sizden aldığımız hizmetten memnun kaldığımızı bilmenizi istedik. Eşimle birlikte şimdiye kadar sektörünüzde çok farklı diyaloglarımız oldu. Yalnız sizin kadar müşteri odaklı, emlak hakkında hiçbir detay atlamadan açıklayıcı bilgilendirme yapan ve işini bu kadar severek yapan birisini tanımadık. Size çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

M.yücel Uzer

Eğitimci ve İş insanı kimliğimle yıllar içinde kazanılan tecrübe ve bunların ışığında elde edilen ölçme ve değerlendirme kabiliyeti bende bir insanın başkasına iyi hizmet verebilmesi için öncelikle işini sevmesi, işine ve kendine yatırım yapması eğitimsel, kültürel ve sosyal gelişimini tamamlaması gerektiği izlenimi yaratmıştır.Bu değerlere sahip olan birey hizmet vereceği muhatabını anlar ve istediğini en kaliteli ve en hızlı şekilde sunar Nurcan hanım bu ışığa sahiptir.Fazladan güven verir konfor sağlar siz rahatınıza bakabilirsiniz.

Sultan Torun

Nurcan Mescigil işinin arkasında ve işinin takibinde olan bir danışmanımdır..başarılarının devamını dilerim 05324977503

Cihangir Yurdadoğ

Adana’da öğretmen olarak görev yapmaktayım.Bir arkadaşım vasıtasıyla evimi kiralaması için Nurcan Hanım ile tanıştım.Kendisin güler yüzlü, işine hakim, tecrübeli ve iş disiplini olan biri olduğunu gördüm.Bana evimi kiralamam konusunda çok yardımcı oldu.Görevini layıkıyla mükemmel bir şekilde yapıyor.Kendisine çok teşekkür ederim.

Okkes Arslan

Hersey icin Tessekkurler sayenizde guzel bir yerim oldu Nurcan mescigil

Kenan Nuyan

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz Nurcan Hanım saygllar..

Gürkan Sevdimbaş

Nurcan hanımla iş yeri satın almamız sırasında tanıştık, daha önce bir çok emlakçıyla çalıştım fakat kurumsal emlak danışmanlığını ve profesyonelliği Nurcan hanımla tanıdık, sorunsuz bir satın alma yaptık, teşekkür ederim.

Fatih Geyik

Tanıdığım en deneyimli işini son derece hızlı ve kaliteli yapabilen bi insan Nurcan hanım gerçekten tebrikler

Özhan

Adanadaki evim kiralanması ve d.gaz aboneliği için şahsen uğraştıgı için tşk edeerim

Ahmet Çağlıbektaş

kiralık dairemizi profesyonel çalışmanız ile 8 günde istediğim kiracı modeline uygun bir aileye vererek bizi çok mutlu ettiniz Nurcan hanım TEŞEKKÜR EDERİZ :) AİLEMİZİN GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUNUZ ARTIK .))

Arif Vural

Nurcan Hanım; Bu yıl içerisinde sizinle çok önemli bir alışveriş yaptık. Nobel İlaç olarak size büyük bir teşekkür borçluyuz. Bu teşekkürü bir kaç kez sözel olarak yapsak da söz uçar yazı kalır inancıyla kelimelerimizi yazıyla da ifade etme ihtiyacı hissettik. Bu süreçte siz de gördüğümüz profesyonellik, bizden kaynaklı aksaklıklara göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış, iş birliğiniz ve iş aşkınızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. Arif VURAL

Cemal Alagöz

Nurcan hanımla ve Re/Max emlakla çalıştığım için çok memnun kaldım, Özellikle Nurcan hanımın profosyenel bir çalışmayla çok kısa bir zaman içinde evimi eşyalı olarak kiraya vermiştir.Çalışmasından ve katkısından dolayı çok teşekkür ederim.Gelecekte de kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Fatih Yağcı

Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Saygılarımla.

Gamze Şahmalı

Nurcan Mescigil ile 2018 Eylül ayında tavsiye üzerine tanıştım. Kiralık aradığım daire talebim için çalışma disiplini ve profesyonel hizmetinden çok etkilendik. Bu beni sektörü araştırmaya teşvik etti. Remax Türkiye kurumsal yapısı ve Adana'da marka imajı yüksek As Gayrimenkul ve Nurcan Mescigil ile iş ortaklığı fırsatı yakaladım :)Teşekürler...

Türker Kaya

Nurcan hanımla Generali Sigortanın Ofisi satışında tanıştık. Çok istediğim bir yerdi fakat Generali Sigorta ile bir türlü anlaşamıyorduk. 3 -4 ay Nurcan hanım bu iş için çok yardımcı oldu ve sonunda benim hayallerimde gerçekleşti.Çok Teşekkürler Nurc

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.