REMAX CİTYSatılamayacak mülk yoktur!1972 Muş doğumluyum. Evli ve tek çocuk sahibiyim.
Okul ve askerlik sonrası başladığım çalışma hayatımda, içlerinde Demirbank ve Dünya"nın en büyük 4. inşaat firması olan Japonya menşeili Taisei Corporation'ın da bulunduğu pek çok kurumsal firmada görev yaptım.
Hem kurumsal iş tecrübemi sürdürmek, hem de kendime ait bir işi yapmak istediğim için, gayrimenkul sektörünün en iyi ofisi olan RE/MAX City'i seçtim.
Profesyonel iş arkadaşlarım ile beraber disiplinli, saygılı, kaliteli hizmet anlayışımızı, almış olduğum eğitimler ile birleştirerek insanların hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktım.
ACP sertifikalı Uluslararası Ticari Gayrimenkul Danışmanı ve ofisim Remax City'de Team lideri olarak Gayrimenkul sektöründe ki kariyerimi sürdürmekteyim.
ALDIĞIM BAZI EĞİTİMLER
-REMAX KARİYERİNİZ -CENKER ERDAMAR
-SATIŞ KAPAMA-GİL OSTRANDER
-REMAX KARİYERİNİZ 2-CENKER ERDAMAR
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2019

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Turgay Domak portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yavuz Tarhan

Bizim için çok zor olan bir süreci kısa zamanda lehimize olacak şekilde, hoşgörüyle ve sabırla yönettiği için Turgay bey'e yürekten sonsuz teşekkürler.

Nuray Afyonkalee

Böyle başarılı danışmanların sektöre her zaman olmasını düşünüyorum.Çok memnun kaldım.Hep Turgay Beyle çalışmak isterim.

İbrahim Afyonkale

İstanbul Anadolu yakasında Kartalda bulunan fabrikamızı 1 ay içinde satmıştır. Turgay Domak beye çok teşekkür ederiz.

Kalemak A.ş

Kısa zaman önce yürüttüğümüz satış sürecinde tecrübe ve bilgisi ile gerek değerleme gerekse rutin işlemler sırasında süreci profesyonelce yöneten bir danışman şirketimiz ve ortaklarımız adına çok teşekkür ederiz

Selim Gönülsök

Daire kiralamada yardımcı olan Turgay Bey'e çok teşekkür ederiz.

Ümit Güriş

Mevcut arsa satışımızda bizlere olan danışmanımız ile düzenli olarak çalışmaktayız.

Murat Yurtsever

Arsa alım işlemimizde bize yardımcı olan Turgay Bey'in hizmetlerinden çok memnunuz

E*******

Yaklaşık 10 yıldır Turgay beyle çalışıyoruz. Erlog Yönetimi olarak çok memnunuz. Depolarımızın kiracılarını büyük bir titizlik içinde çalışarak süreci yönetiyor teşekkürler Remax City Turgay Domak.

Emre Zorlu

Ankara merkezli bir firmayız. Gebze şekerpınarda bulunan fabrikamızı Remax City Ofisinden Turgay Beye teslim ettik ve sorunsuz bir şekilde fabrikamıza kısa sürede kiracı adayını buldu.eline ve emeğine sağlık.

Orhan Erdogdu

Turgay DOMAK Mesleki bilgisi,deneyimi ve tecrübesiyle isini gerçekten severek ve titizlikle yapan son derece profosyonel yöneten bir danisman. Sekerpinardaki fabrika kiralama sürecinde bizlere verdigi destekten dolayi Çok tesekkür ediyoruz.

İsmail Avşar

Tuzla orhanlıda kiraladığımız depoda.bize verdiği destekten dolayı Turgay domak beye ve Remax’a şükranlarımı sunarım.

E*******

Otomotiv Yedek parça depomuzu istanbulda açmaya karar verdik.bu süreçte bir çok konuda testek olan bizlere.. Değerli Gayrimenkul danışmanı Turgay Domak beye çok teşekkür ederiz.

Fahrettin Eydoğan

İşini severek yapan müşterisine değer ve kıymet veren çözüm odaklı yaklaşımlarıyla sonuç alan Turgay beye teşekkür ediyorum.

Türker Kayıran

Ataşehirde yaptığımız kiralamada bize profesyonel destek veren Turgay Bey'e Teşekkür ederiz.

Mustafa Tarman

2010 yılından beri çalıştığımız Turgay bey bir kez daha iş bitierme yeteneğini gösterdi ve kiracım çıkmadan iş yerimi kiraya verdi.

Emre Gül

içerenköyde bulunan iş yerini kiralama sürecinde bize ilgi, alaka, yardımlarından dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Turgay Domak beye ve Remax citye Ailesine teşekkür ederiz.

Engin Durgun

Başarılı insanların en önemli yapı taşları profesyonellik, iş bilgisi ve yetenektir. Üstüne hep +1 koyarak en iyi olma serüveninizde başarılar dilerim..

Efekan Çiçek

Turgay Bey'e ticari mülkümüzü kiraladığı için teşekkürler.. Başarılarının devamını dilerim..

Cihan Şentürk

Ticari Gayrimenkul Denilince akıla ilk gelicek isimlerde Turgay Domak işinde profesyonel olan biri gerçekten satış işlemimizde destekleriniz için teşekkür ederim başarılarınız daim olsun..

Medpark Grup

Yürüttüğümüz projedeki olağanüstü çabalarınız sahiplenmeniz ve liderliğiniz için teşekkür ederiz..

Sancak İlaç

Ümraniye'de kiralamış olduğumuz depoda süreci çok iyi yöneten Turgay Bey'e teşekkürler..

Hüseyin Küçükağız

Ümraniye'deki mülkümüzü hızlı ve doğru fiyattan kiracıyla buluşturduğu için Ticari Gayrimenkul Danışmanı Turgay Domak'a teşekkürler..

Halid Tek

Turgay Bey'e kiralama işleminde yardımlarından dolayı teşekkürler...

Peter Papi

2 Adet mülkümüzü kiraya verdiği için Turgay Bey'e teşekkür ederim..

Hamit Efe

Mülkümüzün kiralanma sürecinde göstermiş olduğun çaba için teşekkür ederim Turgay abi başarıların daim olsun..

Hüseyin Sade

Bursa Yenişehir'de yatırımımı doğru yönlendirip bana aldırdığı arsa için teşekkür ederim. Turgay Bey bu işte çok farklı bir noktada.. başarılarının devamını dilerim.

Hudson New York City

Turgay Bey'e Tuzla Deri OSB'de kiralamış olduğumuz mülkte süreci çok iyi yönettiği için teşekkür ederiz..

Yusuf Erdem

Yer arayışımızda bize yardımcı olup bu projemiz sizin olağanüstü özveriniz ve çabanız ile sonuca ulaştı. Tüm çalışmalarınız için teşekkürler.

Züleyha Turhan

Kiralamış olduğum mülkte tüm süreçte yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Fatma Yeşil

Turgay Bey'e bütün süreçte yanımızda olduğu için teşekkürler.. Başarılarınızın devamını dilerim.

Jangeorge Papi

İstanbul atatşehir'de bulunan binamızı kurumsal bir firmaya kiraya verdiği için çok teşekkür ederiz. turgay domak bey saygılarımla jangeorge papi

İbrahim Pehlivan

Riello İtalyan Firmasıyız Mülk sahibimizde italyan ilginç bir buluşma oldu:) Bizleri buluşturan kişi ise Remax Turgay domak işine verdiği önemi ve disiplini, hızı bizleri hayran bıraktı.tekrar tekrar çok teşekkürler Turgay bey'e

Safiye Nil Dölen

Ataşehirde Annem için kiraladığımız eşyalı evin işlemler sırasında bize gösterdiği yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Turgay bey.

Harun Ekmen

Ataşehir kayışdağ cad üzerindeki eşyalı mülküm kısa zamanda kiraya verdiği için teşekkür ederim turgay beye

Hasan Altıparmak

Turgay bey sayesinde içerköyden aldığım mülk karlı bir yatırım oldu.Turgay beye ve ekibine başarılar dilerim.

İlker Kenesarı

Mülkümüzü kısa bir sürede satığı için turgay bey çok teşekkür ederiz.

İbrahim Altun

Aldığım mülk satışında çok şeffaf davrandı vede süreci çok iyi yürütü %100 memnun kaldık Turgay abi Çok teşekkür ederiz.

Çağlar Şendil

Varlık şirketi olarak mülk satışlarımızın yetkisi Remax City ofisinden Turgay Domak beyefendiyle çalışıyoruz memnunuz. Emekleri için çok teşekkür ederim.

Ümit Çolak

Ataşehirde aldığımız arazi satışında gösterdiği yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz

Murat Ördek

Özel bir kurumuz ve mülklerimizin satış yetkisi Turgay Domak beyde çok hızlı sonuçlandırdı için çok teşekkür ederiz.

Soner Usanmaz

Dürüst kişiliğiyle bize gösterdiği ilgiden ve alakadan çok memnun kaldık. Teşekkürler Turgay bey

Hatice Demir Nihan

MALTEPEDE BULUNAN MÜLKÜMÜZÜ KİRACIMIZ ÇIKTIĞI GÜN KİRAYA VERDİ HIZLICA TURGAY BEY EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Hayriye Tuncay

Evimi kiralamak icin Remax'la tek bir telefon gorusmesi yapmam yeterli oldu. Ayni gun gelip evi degerlendirdiler, ilani hazirladilar. 2.gun evim kiralandi. Tesekkurler Remax, Teşekkurler Turgay bey ve muhtesem ekibi.

Kerem Öz

Ümraniye Tatlısuda yeni evleneceğimiz için ilk kiraladığımız evimiz Remax Turgay beyden destek aldık. ilgisinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz

Sinan Demir

Ev kiralama sürecimizdeki ilgi alaka ve işlemlerimizde hızlı bir şekilde profesyonelce ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Ali Cihat Gencay

Çamlıca Konaklarında bulunan mülkümü bu piyasa şartlarında, çok kıssa sürede sattığı ve beni şaşırtmadı kendisine teşekkür ediyorum.sevgiyle kal Turgay Domak.

Takı Keddo

EMAAR POJESİNDE YAPMIŞ OLDUĞUM KİRALAMADA DESTEK VERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TURGAY BEYE

Hacer Çekin

Ümraniyede olan iş yerimizi kiraya veren, vede her zaman ilgilenen Turgay abi'me çok teşekkür ediyorum.

Rıza Çaldıran

Ümraniye çarşı merkezde kiraladığımız iş yeri için Mertcan Domak ve Turgay Domak bey yardımlarından dolayı minettarım. teşekkürler remax city

Mustafa Tarman

Küçük iş, büyük iş demeden her işe profesyonelce yaklaşan zaman ve piyasa şartlarını en iyi değerlendiren sevgili Turgay'a emlak işlerimde yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsın Turgay'ım..

Erdoğanturan

Ataşehir içerenköyde kiladığımız işyeri için, bize verdiği destek'den dolayı Turgay bey çok teşekür ederiz. TRN GRUP.

Belgin Okur

Ataşehir Ata Bloklarında bulunan dükkanımı 2017 yılında Turgay Vasıtası ile kiraya vermiştim. Geçen hafta yeniden kiraya vermek durumunda kaldık ve kendisine anahtarı teslim alıp ilan çıkmasını rica ettim . Geçmiştre kiraya verme işleminden sonar ki süreçte sürekli olarak kiracı mal sahibi ilişkisini takip etmesi, dükkanın yeniden kiraya verilmesi sürecinde hızlı hareket ederek çıkan kiracı ile bizi aynı ortama getirebilmesi, yeni kiracıyı ayarlayıp kısa sürede kontrat imzalatması bizi ziyadesi ile memnun etmiştir.

Alpay Güleç

Pars group firması olarak ataşehir 'de açacağımız şubemizin kiralama sürecinde bizlere verdiği hizmeten vede güvenden dolayı çok teşekkür ederiz sayın Turgay Domak bey'e. Pars group yön kurul bşk Alpay Güleç

Murat Buğday

Turgay bey ilk görüşmeden evi tutup oturduğum süreye kadar her an doğru bilgilendirmede bulunup yardımcı oldu. Hatta evde oturmaya başladığım süreden sonra bile ilgi ve alaka göstermeye devam etti. Gösterdiği üst düzey efordan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Kadir Afyonkale

Kartal’da bulunan fabrikamın bir bölümünü kiraya veren Turgay bey’e teşekkür ediyorum. 5 yıldır onunla çalışmaktan’da çok menunum. Prof Dr Kadir Afyonkale.

Aşkın Bıdak

Ev kiralama sürecinde başından sonuna kadar bilgi ve tecrübesi ile yanımızda olduğu için Turgay beye çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla Aşkın&Çiğdem Bıdak

Fatih Ertürk

Kartal, da kiralamış olduğumuz iş yerimiz için Turgay bey, e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Doğan Öner

Türkiye’ye yeni gelen Güney kore’li CEO’muza emar projesinde ev bulma konusunda bize destek olan Turgay bey çok Teşekkür ediyoruz. Hyundai Türkiye Doğan öner.

Ahmet Ramazan

Sosyal medyadan takip ettiğim Turgay beyi Ataşehir Bölgesinde gösterdiği başarılı işleri dikkatimi çekmişti.kendisini aradım ofisime davet ettim depomu kiraya vermesini rica ettim.3-gün gibi kısa sürede depomu kira verdiği için çok Teşekkür ediyorum.işi uzmanına bırakmak gerektiğini düşünüyorum. Hızlı sonuç İçin bir kez daha Turgay Domak diyorum.

Jusuf Bedri İslam

Almanya’dan selamlar Varlık şirketinde aldığımız dairenin satış sürecinde bize güven veren Turgay beye çok Teşekkür ederim.bundan sonraki satışlarında Başarılar dilerim Jusuf Bedri İslam

Ozan Tekdemir

Turgay Bey’in ev kiralamada gerekli bilgilendirmeleri yapması, tüm isteklerimize cevap vermesi sebebiyle teşekkür ediyoruz. Hızlı ve sorunsuz bir kiralama oldu.

Fahrettin Eydoğan

Öztekin inş olarak Turgay bey’le yapmış olduğumuz anlaşmayla kısa sürede mülkümüzü kiraya verdiği için duruşuyla ve kişiliğiyle bize güven verdiği için çok Teşekkür ediyorum.

Reyhan Kara

İstanbul Ataşehirde ev sahibi olmamıza yardımcı olan Turgay Bey e çok teşekkür ederiz

Şevket Yıldırım

Merhabalar Turgay bey Kayışdağı caddesindeki evimi satmakta hızlı ve güvenli bir satış gerçekleştirmenizden memnuniyet duyduğumu bildirmek istedim satış öncesi ve satış sonrası ilginiz Güler yüzlü ekibinize de ayrı ayrı teşekür ederim

Güven Macar

Merhabalar, Bursa yenişehir de arsamızın alımı sürecinde bize yardımcı olan reamax atasehir ofisinden Turgay Domak beye güleryüzü, samimiyeti için MACAR ailesi olarak çok teşekkür ederiz. / Puan: 5

Şehime Yaman

Merhabalar satmak istediğim evimi 1 ay içinde satıp sonrasında tarla alarak yatırıma dönüştürme konusunda bana yardımcı olup, iş disiplini içinde çizgisini bozmadan dürüstlük ve güven veren bir kişilik ile remax ön yargımı yıktığı için teşekkür ediyorum.

Süleyman Saka

Merhabalar Remax gibi kurumsal ve güven veren bir firmayla çalıştığım İçin önce Turgay Domak bey efendiye çok Teşekkür ediyorum.iki hafta içinde almış olduğumuz dairemizin satış sürecini çok iyi yönetti vede bize çok güven verdi çok teşekkür ediyoruz kendisine.her şey gönlümüzce oldu:)

Tayyip

Ümraniye’den aldığım ev için baştan sona yardımcı olan güven veren Turgay beye teşekkür ederim..

Şenol Gül

Merhabalar SGT Dental tıbbi ürünleri sanayi ve Tic.ltd.şti firması olarak Ümraniye’de aldığımız iş yerimizin satışında bize verdiği güven vede yardımların dolayıTurgay Domak bey efendiye.çok teşekkür ederiz.

Abdullah Arık

24.04.2018 Tarihi sabahı Almanya’dan geldim satın aldığım ÜMRANİYDEKİ dairemde bana verdiği güvenden dolayı, TURGAY beye çok teşekkür ederim. İyiki TURGAY bey kardeşimi tanımışım Allah razı olsun böyle mert, dürüst kişiden beni ev sahibi yaptı ve bana kiracıda buldu Vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Almanyadan sevgiler.

Fuat

Kayışdağı caddesi üzerinde bulunan kiralık mağazanın kiralamamız sürecinde ilgilenen gerekli tüm yardımları yapan işine önem veren ciddiyeti bozmayan RemaxCity ofisinden Sayın Turgay Domak Bey’e teşekkürler ederiz.

Gökhan Kuşkucu

Ataşehir kayışdağ Yeditepe caddesinde bulunan Mülkümüzü 2 hafta süre içerisinde kiramalasını gerçekleştiren Turgay Domak bey Duruşuyla açık sözlülüğüyle bize verdiği bütün katkılarından dolayı ve ayrıca REMAX CİTY ekibine teşekkür ederiz..

Aytekin Yılmaz

Merhabalar MEGA VARLIK yönetimi olarak bir yıl içinde mülk satışlarımızda bize verdiği destekten dolayı.Sayın Turgay Domak bey efendiye sonsuz Teşekkürlerimiz sunarız...saygılarımla Şirket Avukat Apltekin Yılmaz.

Sem Mobilya Aş

Turgay Bey; Sem Mobilya AŞ ailesi olarak merkez ofis kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz gayret ve destek için çok teşekkür ederiz. Tüm emlak danışmanlığı taleplerimizde sizden destek almaya devam edeceğiz. Saygılarımızla, Sem Mobilya Aş Ailesi

Mustafa Efe

Erloğ Lojistik Yön Krl Bşk Olarak, Emlak Danışmanımızı Yapmakta Olan Sayın Turgay Domak. Bey'e Vermiş Olduğu Özverli Çalışmasından dolayı Çok Teşekkür Ediyorum.

Esra Kan

10/06/2017 tarihinde kiraladığımız ataşehirdeki dairemizin kiralama sürecinde bize yardımcı olan city ofisinden Turgay Domak beye güleryüzü, samimiyeti için Kan ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

Ümit Çolak

İşlerimizin yoğun olması sebebiyle geciken bir teşekkür bu Turgay beye. Ataşehir Ferhatpaşa Kiralamış olduğumuz Plazada bize gösterdiği ilgi ve dürüstlüğünden dolay ve ayrıca kafamızda bütün sorunları çözdüğü içi çok teşekkür ediyorum

D. Alkaya

Turgay Beye profesyonel çalışma sistemi ve tüm olumsuzluklarda müşteri odaklı iletişiminden dolayı teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.