1971 doğumluyum. Sırası ile Samsun Anadolu, İçel Anadolu ve Konya Anadolu Liselerinde okudum.
Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümü mezunuyum.
1992-2002 yılları arasında Finans, Gayrimenkul Geliştirme ve Savunma Sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren banka, holding ve uluslararası şirketlerde yönetici olarak görev aldım.
2002 yılında kurucu ve yönetici ortak olarak IMM şirketini hayata geçirerek Nestle, Coca Cola, P&G, Fritolay, Elite Foods gibi global şirketlere ticari pazarlama, kategori ve tasarım yönetimi konusunda danışmanlık ve hizmet veriyorum.
2014 yılında gayrimenkul sektörünü inceleyerek hazırladığımız plan doğrultusunda 2015 yılında ortağım ile birlikte franchise anlaşmamızı imzalayarak, Remax Hills markası altında kurum disiplini, dürüstlük, fayda yaratma, empati ve değer katma ilkeleri ile konut, ticari, arsa, proje geliştirme uzman danışmanlarımız ile birlikte değerli müşterilerimize, yatırımcılarımıza ve geliştiricilere verdiğimiz hizmetlerin sonucunda bir çok ödül kazandık.
Öğrenmek, gelişmek, geliştirmek tutkum ile gayrimenkul sektöründe: ACP-Ticari Gayrimenkul, Lüks konut uzmanlığı, Gayrimenkul Değerleme, Mentorluk, Seviye 5 Mesleki Yeterlik eğitim ve belgelerini aldım AOF üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimini bitirdim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Altemur Yalçınalp portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.