1982 Mersin doğumluyum.Evliyim ve iki çocuk annesiyim.
Dereceyle bitirdiğim ilk ve orta öğretiminin ardından Gazi Üniversitesi Elektrik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.
Mezuniyet sonrası kendi şirketimi kurup e-ticarete başladım. Eşimin Veteriner Hekim olması ve benim hayvanlara olan sevgim ve ilgim dolayısıyla evcil hayvan ürünleri satan bir internet sitesi işlettim.
Çocuklarımın doğumuyla birlikte çalışma hayatıma ara verdiğim dönemde Perakende Satış ve Mağaza Yöneticiliği bölümünü bitirdim.
Kariyerime gayrimenkul sektörünün lideri olan Re/Max markasının en başarılı ofislerinden olan Re/Max Armoni ailesi ile devam ediyorum. E-ticarette edindiğim karşılıklı güvene dayalı ve müşteri odaklı çalışma prensiplerini gayrimenkul sektöründe de başarıyla devam ettireceğime inanıyorum.
Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Derya Gözütok portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nurzat Öznur

Evimin kiralanması safhasında çok ilgi, çok iyi bir çalışma örneği vererek dairemi kiraya vermiştir. Derya Hanımın özenli çalışması için kendisine çok teşekkür ederim.

Alper Enes Şahin

Yaptığım kiralama sürecinde Derya Hanım kısa sürede çok yardımcı oldu. Hızlı ve etkili bir süreç sonunda istediğim şartlarda hizmetimi aldım.

Mustafa Yazıcı

Müşteri temsilcimizin hızla işleri bitirmesinden dolayı memnunum. Bir hafta içinde konuştuğumuz işler tamamlanmıştır. Teşekkür ederim.

Samet Akçaoğlu

Her şey için teşekkür ederim. Samimiyetinizi ve güleryüzünüzü işinize yansıttığınız için.. Başarılar dilerim.

Müjde Türkkan

Istanbul'daki gayrimenkulümüzün satış sürecinde yurtdışında olmamıza rağmen Derya hanımın rehberliği sayesinde gözümüz hiç arkada kalmadı. Gelecekteki alım-satım işlemlerimiz için hiç düşünmeden yine Derya hanımla iletişime geçeceğiz.

Ömer Yücebaş

Derya hanımla çalışmak çok keyifliydi. Emeklerinden ve gayretinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Melike Gülsüm Erdönmez

Derya hanım bu sefer de her zamanki çizgisini koruyarak titiz, azimli bir çalışma göstererek coronalı günlere rağmen kısa sürecek bir zamanda üzerine aldığı işi parlak bir şekilde sonuca erdirdi. Bu çizgisini bozmadan başarılarının devamını dilerim.

Giray Erdönmez

Geleceğe yönelik büyük bilinmeyenlerin yaşandığı bugünlerde, küçük dükkanımızı aynı yıl içinde ikinci defa kiraya vermiş olmasından dolayı Derya Hanımı kutluyorum..

Ufuk Sarıtaş

Kamil Omay Bey ve Derya Gözütok Hanım daire alış işlemlerimizde baştan sona kadar bize çok yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Kemalettin Çördük

Sayın Derya Gözütok hanımefendi, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Bora Cemil Erk

Firmanız danışmanları Derya Gözütok ve Kamil Omay'ın gayrimenkulumuzun satışı sırasında göstermiş oldukları güleryüz ve dürüstlükleri için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ufuk Akın

İstanbul'daki taşınmazımızın çok kısa bir sürede satışını gerçekleştiren sevgili Derya GÖZÜTOK hanımefendiye, bu satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonel ve disiplinli çalışması yanında nazik ve güler yüzlü davranışları için de kendisine çok teşekkür eder, işbirliğimizin devamını dilerim.

Deniz Baş

Derya Gözütok hanımefendiye bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. İlgisi, özenli çalışması, disiplini ve hassasiyeti bizim için çok önemliydi. Birlikte ilerledik, işimizi sonuçlandırdık. Çok teşekkürler...

Mustafa Yazıcı

Kısa sürede her iki tarafa vermiş olduğu hizmet adına teşekkür ederiz.Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır.

Sertaç Aydın

Gayrimenkul Danışmanımız Derya Hanımın göstermiş olduğu çalışma, ilgi ve özveriden oldukça memnun kaldım.Almış olduğum hizmet benim için oldukça yeterliydi.

Uğur Can Karaeş

Derya Hanım kiralama sürecinde gerekli tüm bilgilendirmeleri tarafımıza eksiksiz yaparak aldığımız hizmetten memnun kalmamızı sağladı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Bahadır Sunguroğlu

Remax Armoni ailesiyle bizleri, sıcak ilgisi ile tanıştıran Derya hanıma çok teşekkür ediyoruz.Bizlere her konuda yardımcı olmaları, güler yüzlülüğü, ilgi ve alakaları neticesinde ev sahibi olmamıza sebep oldukları için Derya hanıma tekrar çok teşekkür ediyoruz.Farklı projelerde görüşmek dileğiyle..

Seyhan Yıldırım

Kiracı olarak tutmak istediğim iş yerine aracı olan REMAX danışmanı Derya Gözütok hanımla çalışmış ve tanışmış olmaktan çok memnun oldum.İlgisi, işine karşı saygısı ve insanlara karşı güler yüzlü hizmetinden dolayı memnuniyetimi arz ederim.

Giray Erdönmez

Derya Hanımın daha önce olduğu gibi ilişkileri germeden sabırla sonuç almayı başarmış olduğu için kendimizi şanslı hissediyor ve teşekkür ediyoruz.

Hafize Şimşek

Derya hanım bizimle çok ilgiliydi. Güleryüzlü ve anlayışlıydı. Kendisine teşekkür ederiz.

Giray Erdönmez

Kira kontratımın hazırlanmasında Derya Gözütok'tan hizmet aldım.Sabır göstererek her iki tarafada verdiği güven her iki tarafın ilişkiyi koparmadan sözleşmeyi imzalamalarını sağlamıştır. Remax Armoni ve Derya Gözütok'a teşekkürlerimi bildirir;başarılarınızın devamını dilerim.

Asuman Kabaca

Derya hanımı tanımaktan ve beraber iş yapmaktan son derece mutluyum. İyi ki kendisini tanıdım.Ayrıca böyle bir çalışma ortağınız olduğu içinde sizinde çok şanslı olduğunuzu düşünüyorum.Ve herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özlem Işıngör

Güleryüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Filiz Pak

Derya Gözütok ile gazete ilanı sayesinde tanıştık. Zerafeti, nezaketi, anlayışı ve yardımseverliği ile hayatımıza sıcacık bir dokunuş yaptı.Evimi tutma süresindeki her türlü desteği inanılmazdı.Yüzde yüz güven sevgiyle herkese tavsiye edebileceğim bu değerli insan için Remax ailesine de çok teşekkürler.

Ayşe Kara

Derya Hanımın kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnunuz.Teşekkürler.

Mustafa Yazıcı

Gösterilen ilgi, iş yapılış şekli açısından bir sıkıntı yaşamadık. İş takibi ve alınan sorumluluk konularında sonuna kadar bizlere yardımcı olmuştur. Teşekkür ederiz.

Sebat Eren

Derya Hanıma her zaman ulaşılır ve sorularımıza daima cevap vermeye hazırdı. Prezentabl ve güven verici. Teşekkür ederim.

Hayati Eren

Derya Hanımın yaklaşımı, problemler karşısında çözüm odaklı olması ve güven vermesi ile ilgili tavırları için teşekkür ediyorum.

Fatih Kara

Derya Hanım ile tanıştığımız ilk günden itibaren göstermiş olduğu ilgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Bu kiralamayı yapmamda çok etkisi olmuştur. Mal sahibi ile ilişkisi, bana karşı olan olumlu, yapıcı davranışları sebebiyle teşekkürü bir borç bilirim. Umarım güzel işler süregelir.

Mustafa Yazıcı

Müşteri temsilcimiz Derya hanımla yapmış olduğumuz sözleşme çerçevesinde bulmuş olduğu kiracı adayları ile kiralama sürecini güzel bir şekilde yönetmiştir.Bize sağladığı katkıdan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Sefa Tazegül

Uzun süren ev arayışımız Remax Armoni ofisi ile en kısa ve en hızlı şekilde, içimize sinen, beklentimizi karşılayan bir daireyi Derya Gözütok sayesinde yerleştik.Çok teşekkür ediyoruz.

Devrim Hamaratlar

Derya hanım, gerçekten pes etmeden tüm olumsuzluklara rağmen hedefine ulaşabilen ender danışmanlardan birisi.Gönülden tebrik ederim.

Hayrettin Nurlu

Değerli Remax Armoni, sizleri yeni tanımaktan dolayı memnuniyetimi sunarım.Bu konuda bana yardımcı olan Sayın Derya Gözütok hanımı bünyenizde bulundurma şansınıda yakalamak bence sizler için büyük şans.Ben çok memnun kaldım.Benim Remax hakkındaki bütün tabularımı yıktı.Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Adem Koç

Derya hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ali Tazegül

Derya Gözütok hanımın ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.Hızlı bir şekilde dairemize yerleşmemizi sağladığı için çok memnunuz.Başarılarının devamını dileriz.

Oğuzhan Aydoğdu

Çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz.

Sibel Eroğlu

Güleryüzünüz, destekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Ayten Akova

Derya hanım süreç sırasında gayet akıcı ve güzel bir şekilde bilgi akışı sağladı.Teşekkür ederiz.

Oya Yıldırımkaya

Derya Gözütok hanıma çabalarından dolayı çok teşekkür ederiz.Son derece kibar, anlayışlı, güleryüzlü bir gayrimenkul danışmanı.Teşekkür ederiz.

Elif Akova

Derya hanımın iletişim konusundaki ve sorun çözmedeki tutumundan çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Tuba Asarkaya

Derya Hanım'ın alakasından çok memnun kaldım, iyi karşılandık. Memnun kaldık Derya Hanım'a teşekkürler.

Mustafa Yazıcı

Dairemizin kiralanmasında yapmış olduğu destek için teşekkür ederiz.

Tamer Çalık

İyi karşılandık hizmetlerden memnun kaldık. Derya Hanım'a teşekkür ederiz.

Melike Erdönmez

Bir RE/MAX çalışanı olarak Derya Gözütok titiz, sakin ve güven vereci olmuş, çalışmalarının sonucunu çok kısa bir zamanda vermiştir. Çalışma şekli ve disiplini, sonuca gitmede kararlılığı son derece olumlu bir izlenim bırakmıştır. Diğer çalışmalarında da aynı şekilde yapabilecek, her şeyi en iyi şekilde sonuçlandıracağına eminim. Teşekkürler.

Mustafa Özavar

Derya Gözütok Hanımefendi'den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Yaklaşımından, yapıcı tavrından, hizmetteki iyi niyetinden, en önemlisi samimiyetinden son derece huzur buldum. Firmanızın Derya Hanım gibi bir değerle çalışması, firmanızda gönlümde taht kurmasına vesile oldu. Derya Hanımında, firmanızında başarılarının devamını dilerim.

Şebnem Eren

Satın alım esnasında tüm aşamalarda sağlıklı bilgi ve yönlendirmelerde bulunan Derya Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Arzu Veren

Merhaba, Derya Hanım ile tanışmam hayatımın en zor karar aşamasında oldu. Çok zor bir süreci sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattık. Her aşamasında desteğiyle motivesi ve ilgisi ile benim yanımda yer aldı. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. İnsan haneme değerli birini daha katmanın sevinciyle kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Ersel Yazıcı

Süreç içinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Memnuniyetsizlik oluşturacak bir durum yaşanmadı. İlgi, alaka ve sürekli iletişim iyiydi. Memnun kaldım.

Deniz Köse

Derya Hanımla 10 günden beri iletişim halindeydik. Sağ olsun her konuda bize çok yardımcı oldu. İlgisinden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ersel Yazıcı

Süreç içinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Memnuniyetsizlik oluşturacak bir durum yaşanmadı. ilgi, alaka ve sürekli iletişim iyiydi. Memnun kaldım.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.