-ALİ AKMAN
1978 Samsun Vezirköprü doğumluyum. Evli ve 3 kız babasıyım.
1995-2010 yılları arasında ticaretle ilgilendim.
2010 yılından itibaren Gayrimenkul Sektöründe iş hayatıma devam etmekteyim.
İstanbul Anadolu yakasında uzun yıllar bu sektörde işimi icra ettim.
Gayrimenkul alanında Team(Tim) olarak uzman olduğum/olduğumuz bölgeler:
Ticari:Ümraniye, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla
Konut :Ümraniye, Sancaktepe, Sultanbeyli,
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2020

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İmdat Zurnacı

Ali Bey Başarılarının devamını dilerim

Hayrettin Ufak

Ali Bey'den Dudullu OSB'den kiraladığımız fabrikamızda kafamızda olan soru işaretlerinin hepsini giderdi sağ olsun teknik bilgi harikaydı sizinle çalışmak güzeldi..

Ballıkaya Nakliyat

Ali Bey Şekerpınardaki lojistik arsa kiralamasında gerekli desteği verip kiralama sürecinde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sizin gibi işini düzgün yapan insan az sayıda bulunuyor her şey için teşekkür ederim hayırlı günler.

Devrim Bakacak

Zor zamanlar yaşanılan bu piyasa şartlarında hızlı bir süreçte 1.800m2 olan Alaşehir'de ki Fabrikamızda bize yardımcı oldunuz Ayrıca Kiralık fabrika arayışımızda gereken hizmeti verip2.400m2 Fabrika kiralamamıza vesile oldunuz. Teşekkür ederiz.

Yunus Bayram

Adnan bey ve Ali beyle bursadan arsa alimi icin tanistim islerini gerçekten çok iyi takip eden ve dürüst yapan guvenilir insanlar ikisine çok teşekkür ederim.

Vahbi Yaşar Şahin

Depo arayışımız sırasında bir çok yer gezdik. Sonunda sizin portföyünüzde ki depoyu seçmemizde ki en büyük etken siz oldunuz. İş süreçlerinde ki tecrübeniz ve her şeyden önemlisi özverili ve yardımsever tavrınız bizim bu kiralamayı yapmamızda ki en büyük etken olmuştur. Bundan sonra ki gayrimenkul tercihlerimizde de bu iş birliğini sürdürmek dileğiyle...

Titiz Cleanıng & Cosmetic Products Co. Ltd.

Öncelikle depo kiralama sürecinde çabalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Bu gibi pandemi döneminde ciddi gayretiniz ve emeğiniz bizler acısından son derece önemli piyasaların son derece karmaşık olduğu adeta yaprak kıpırdamadığı bir dönemde gerçekleşmesi bizler için beklenmedik oldu tekraren teşekkür ederim. Arsa konusunda da güzel gelişmeler bekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim....

Turhan Şahin

Ali Bey, Firmamız için depo kiralama sürecinde bize gerekli bilgiyi eksiksiz ve net aktarıp süreci hızlı yöneterek sonuç almamıza sağladığınız için teşekkür ederiz.

Burhanettin Kayıkçı

Ali Beyle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Hayırlı müşteriler dilerim kendisine ve firmasına çok teşekkür ederim .

Recep Süleymanoğlu

Ali beyden aldığımız güler yüzlü ve samimi hizmetinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Artık emlak danışmanımız Ali beydir . Sevgiler

Kapasite İnşaat

Ali Bey'den işin takibi, randevu, karşılıklı görüşmelerde iki tarafında haklarını gözetmesi sebebiyle memnuniyetimizi bildiririz.

Mehmet Eroğlu

Gayretlerinden mütevellit kısa zamanda portföyümü kiraladınız. Başarılar Dilerim. Saygılarımla..

Yunus Çelik

Gerekli ilgi ve alakalı sabır gösterip güvenli bir şekilde anlaştığımıza çok memnun oldum

Seda Erkan

Ali bey gerçekten bölgenin uzmanı bizimle çok iyi ilgilendi. Teşekkür ederim

Nezahat Erkan

Sabırla bizimle ilgilendi. teşekkür ederiz.

Fatih Kocaoğlu

Çok iyi bir danışman, hizmetiniz için teşekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.