Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir. Walt DisneyBoğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2001 yılında mezun oldum. BJK, Beşiktaş Belediyesi, Türk Telekom Grubu ve Passolig şirketlerinde orta ve üst düzey profesyonel yönetici açıkhava reklamcılık ve perakende sektöründe ise girişimci olarak bulundum. BJK Genel Kurul üyesiyim ayrıca Ortaköy Spor Kulübü"nde yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Barış Kalan portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* D*******

Barış bey gerek emek gerekse iş ahlakı olarak mesleğinin hakkını verem birisi. Kendisine tüm kiralama sürecindeki tutumundan dolayı teşekkür ederiz

Zeynep Sevde

Barış Bey gerçekten de eşsiz bir emlak danışmanı. Hem bu kadar dostça hem profesyonelce yardımcı olan, sorun çözen biriyle yolum kesiştiği için çok şanslıyım.

Can Öztürk

Üslubu, yaklaşımı ve işindeki profesyonelliği oldukça başarılıydı. İlgili tavrı hep devam etti. Süreci sıkılmadan nazik bir biçimde detaylıca anlatarak güven verme konusunda da iyi bir iş çıkardığı kanaatindeyim.

Emre Aka

Barış Bey'in üslubu, profesyonel yaklaşımı ve iş ahlakı ile örnek bir Emlak Danışmanıdır. Hizmetlerinden çok memnun kaldık. Kendisini herkese tavsiye ederim.

A******* G*******

Barış Bey’e ev bulma sürecindeki tüm olumlu destekleri ve ihtiyacıma uygun ev bulma konusundaki tecrübe ve başarısı için teşekkür ederim.

Dr. Gülseren Akar

İnstagram ilanı ile tanıştığımız Barış Bey Ulus/Beşiktaş da en kısa zaman içinde ev satın almamız için büyük bir kolaylık ve eksiksiz bir hizmet sağladı. Aldığımız evi de bir hafta içerisinde kiraladı. Her şey gönlümüzce oldu. Çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Ergazi

Barış Bey sayesinde huzurla oturabileceğimiz bir ev kiraladık. Çok keyifli ve sorunsuz bir süreçti. Son derece çözümcül ve hızlı şekilde ilerledik, Güvenirliliğinden çok memnun kaldık. Barış Bey'e çok teşekkür ederiz.

Senem Işınay

İyi ki ev arayış sürecimizde Barış Bey ile yollarımız kesişti. Sayesinde hayal evimize kavuştuk. İhtiyacımızı dogru anlayıp dogru seçenekler sundu tüm süreç boyunca. Bilgisi ve deneyiminin yanı sıra bence Barış Bey ile çalışmanın en güzel yanı samimiyeti ve verdiği güven duygusuydu. Çok teşekkürler Barış Bey. Taşındıktan sonra bahçede şarap sözümüz geçerli:)

Haldun Ayla Berkin

Yıllardan beri mesleğim gereği Pek çok tapuda ve emlak danışmanıyla çalışmam söz konusu oldu. Barış bey, hem tecrübesi hemde dürüst, güvenilir, ciddi, samimi ve ilkeli duruşu ile ve en önemlisi tarafların haklarını koruyarak başarılı bir satışa imza attı. Bu bölge için iyi bir emlak danışmanı kazandık.

Mehmet Fatih Bilgutay

Dairemizin satışıyla ilgili olarak baştan sona Çok mükemmel bir hizmet aldık çok teşekkür ederiz

Ahmet.şirin

Gayrimenkul konusunda profesyonel danışmanlık ve yaklaşım çok önemlidir. Gayrimenkul arayışımız ve satın alma sürecinde Barış beyden pozitivizmi aynı zamanda geniş vizyonuyla profesyonel hizmet aldık. Remax' a ve kendisine teşekkür ediyorum

Rodi Öztürk

Sevgili Barış Beyin profesyonelliği, mükemmel ilişkileri ve pozitif enerjisi sayesinde gayrimenkulümüzün satışında gösterdiği performans dolayısıyla kendisine teşekkür ederim.Bir başka yatırımımızda çalışmak dileğiyle..

Sebahattin Öztürk

Barış Bey ve ekibi sayesinde ev satış işlemimizi başarıyla gerçekleştirdik. Daha önce de kendisi ile çalıştık, her zamanki gibi seçimimiz yine Barış Bey oldu. Teşekkürler ..

Nukhet Acikalp

Baris Bey hayalimdeki ve istedigim evi 3gun gibi kisa bir surede bularak beni cok buyuk bir ev arama sureci derdinden kurtardi. Kendisi samimi ve profesyonel tutumu ile ev/ is yeri arayis sureclerinde etrafimdaki herkese onerdigim tek isimdir. Tesekkurler Baris Bey.

Deniz Say

İşini gerçekten profesyonelce ve hakkıyla yapan, vizyon sahibi bir emlak danışmanımız var, ne mutlu bize... Teşekkürler Barış Bey

Ulas Pakkan

Sayesinde mükemmel bir evde yaşıyoruz. Profesyonelliği, dürüstlüğü ve güven verici yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Ayşe Gezdur

Sevgili Barış, çalışkanlığı, mükemmel ilişkileri, güvenilirliği ve samimiyeti ile kariyerini çok başarılı olarak geliştirmiş. Başarılarının devamını dilerim.

Engin Cebiroğlu

Barış Bey ev sahibi ve kiracı arasında muhtesem bir köprü oluşturuyor.İşlerinde gerçekten çok profesyoneller taleplerimiz hayalimizdeki ev dahil herşey eksiksiz yerine getirildi herşey için çok teşekkür ederiz ve bu başarılı sistemin devamını dileriz.

Ayşe Nadire Çetin

Barış bey evimizi kiralamada harika bir destek verdi. İstanbul dışında yaşamamıza rağmen, kusursuz bir iletişimle sürdürdüğü çalışmasını, çok kısa sürede tamamladı. Profesyonel yaklaşımı, temiz ve açık çalışma sistemi ile, kiracımız ile aramızda harika bir ileitşim ağı kurdu. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, başarılarının devamını diliyorum.

Özlem Kurt

Yeni hayatımı kuracağım tam da hayal ettiğim evi sayesinde buldum :) çok teşekkür ediyorum kendisine .

Gültekin Yücel

İşini bilen, bilinçli, uzlaştırıcı kişiliği olan bir kişi

Arif Aynur

Uzun süredir aradığımız dükkânmızı Barış bey sayesinde bulduk..kendisine çok teşekkür ederiz, Ayrıca güler yüzü ile kendimizi güvende hissetmemize yardımcı oldu.çok teşekkürler Barış Kalan

Ismail Eren

Mukemmel...

Sadriye Acikalp

Kızım için ev ararken, güvenlik ve kolay ulasilabilirlik benim için bu kadar önemli iken tamda istediğim gibi bir ev bulup 3 gün içinde taşınma mızı sağladığınız için cokkk teşekkür ederim Barış Kalan

Melih Haliloğlu

Müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği ön planda tutan dürüstlüğü ile verdiği sözün arkasında durup yerine getiren barış beyin başarılarının devamını diliyorum

Sinan Kurtuluş

İşini ciddiye alan, titiz, detaycı ve hızlı çözüm yapısı sayesinde umduğum hizmeti aldım. Tüm çevreme tavsiye edeceğim.

Deniz Say

İşini çok iyi takip eden, müşterisiyle sıcak ve güvene dayalı bir ilişki kuran, sektörde gördüğüm en profesyonel bakış açısı ile çalışan kişidir Barış Bey. Başarılarının devamını diliyorum...

Ahu Sapanca

İşini çok iyi takip eden müşterinin dilinden bu kadar çabuk anlıyan iş bitirici sonuç odaklı bir o kadar sıcak kanlı ve enerji dolu umarım yolumuz tekrar kesişir kesinlikle Herkese tavsiye ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.