Alıcı ve Satıcıları iyi anlayıp ihtiyaçları doğrultusunda kısa sürede, doğru hizmet vererek zaman ve para kaybetmemelerini sağlıyorum..Alanında Uzman
Güvenilir
Özverili 1986 yılında Bolu' da doğdum. Her yeni güne açık bir zihinle ve zamanımın ve gayretlerimin karşılığını en iyi şekilde almamı sağlayacak bir planla başlarım. Planıma uyar, hedeflerime erişirim. Beni doğru şekilde tanımlayacak bir cümlenin içinde; profesyonel, çalışkan, yetenekli, heycanlı, düzenli, azimli, başarılı ve özgüven sahibi sözcükleri geçer. Her zaman hazırlıklıyım. İşlerimi doğru şekilde yapmak için gereken zamanı sarf ederim. Her yaptığım işe hazırlıklı, özgüvenle ve kendimden emin koyulurum. İşimde ayrıntılara her zaman dikkat ederim. Sorunlarla yüzleşmekten ve insanlarla ne şekilde olursa olsun görüşmekten hiç bir zaman kaçınmam. Çalışırım, çalıştığım içinde kazanırım. Elde ettiğim iş olanaklarını hak ederim. Başarımın, insanların beni olduğu kişi olarak yetenekli ve üretken bir birey olarak görmesinin sonucu olduğunu bilirim. Tüm başarıların temelinde güven, kabiliyet ve kararlılığın yattığına inanırım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Emrah Şahin portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Elif Sinem İplik

Feneryolu Mahallesinde bulunan dairenin kiralama sürecinde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Fahrettin Kıvanç Davraz

Feneryolu Mahallesi'nde bulunan dairemin kiralama sürecini profesyonelce yönettiğinizi için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Tekin Bilgi

Emrah bey sayesinde dairemizi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Figen Yazıcı

Emrah bey ile tanışmamız bu daireyi satın alma işleminde oldu. Sağ olsun kendisi hem alım hem de kiraya verme sürecinde profesyonel bir hizmet sundu bize. Kendisine başarılar diliyor, teşekkür ediyoruz.

Sündüz Gülbiraz

Emrah bey ile kiralık daire arayışımda tanıştık ve sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

Kübra Karakuş

Ablam ile birlikte kiralık daire arama sırasında Emrah bey ile tanıştık. Sağ olsun bizi her konuda bilgilendirerek evi kiralamamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Emin Kaya

Ailemizin danışmanı Emrah bey ablamın dairesini yine çok kısa sürede kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Birsen Girişgen

Bizim ve ailemizin bütün mülklerinin kiralama ve satış işlemleri ile Emrah bey ilgileniyor. Sahrayıcedit Bayar Caddesi'nde ki dairemizi çok kısa sürede kiraya verdi. Kendisinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz.

Erfan Asgharı

Emrah bey ile daire kiralama esnasında tanıştık ve daireyi kiralamak istedik, sağ olsun her konuda yardımcı olarak dairemizi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fazilet Ayhan Akıncı

Emrah bey dairemizi çok kısa sürede kiraladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Tolga Denli

Annemin kiralık daire arayışında tanıştığı ve sonrasında benimde tanıştığım Emrah bey bize her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz.

Tuğba Melike Karali

Kiralık daire arayışımız esnasında Emrah beyin yetkili olduğu kiralık daire ile ilgilendik. Bize en başından sonuna kadar her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ali Fidan

Bir arkadaşım için kiralık daire arayışımızda tanıştığımız Emrah bey, çok net ve şeffaf bilgiler vererek daire kiralamamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Salih Fatih Özenir

Emrah bey dairemizin satışı ile ilgilendi. Pazarlama ve teklif alma sürecini çok iyi yönetti ve istediğimiz fiyattan dairemizi sattı. Çok memnun kaldık, çok teşekkür ediyoruz.

Zülfikar Ünverdi

Bütün mülklerimiz ile Emrah bey ilgileniyor ve çok kısa sürede sorunsuz hizmet veriyor. Gerçekten işini titizlikle yapıyor. Kendisine başarılar diliyor, teşekkür ediyorum.

Serkan Bükücü

Maltepe'deki ilk dükkanımızı abim ile birlikte Emrah beyden kiraladık. Kendisi bütün işlemlerde yardımcı oldu sağolsun. Sorunsuz anahtarımızı aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Posta Dağıtım Hiz.ltd.şti.

Emrah Bey aracılığı ile Göztepe'de bir daire kiralamamız oldu. Sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özhan Eren

Emrah Beyin Göztepe'de bulunan kiralık dairesi için görüştük, sağ olsun kendisi çok yardımcı oldu ve daireyi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Timur İsmet Yurttaş

Göztepe Cengizhan Sokak'ta bulunan dairemizi Emrah Bey aracılığı ile satın almıştım. Daireyi yatırım için aldım ve yine Emrah Bey aracılığı ile kiraya verdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nihal Öleken

Beykoz Kanlıca' da ki dairenin hissedarıyım. Satışını Emrah Bey gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Sorunsuz bir şekilde satışımızı yaptık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dursun Başaran

Beykoz Kanlıca 'da ki dairemizin satışı ile Emrah Bey ilgilendi. Annemizden kalan ve toplam 4 hissedarı olan bir daireydi. Emrah Bey kısa sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mete Bumin

Emrah Bey sayesinde hem evimizi aldık hem de güzel bir yatırım yaptık. Sürecin her aşamasında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sevil Tonguç

Beykoz Kanlıca' da annemizden bize kalan bir dairemiz vardı. Toplam 4 hissedardık, dairemizi satmak istedik ve Emrah Bey yardımcı oldu ve sattı. Çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ali Er

Emrah Bey ile bir dairesini görmek istediğimiz zaman tanıştık, önce bizim Acıbadem'de bulunan dairemizi sattı. Sonra Maltepe Cevizli' de ki dairemizi sattı. Yine sorunsuz bir işlem oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hülya Bulut

Emrah Bey ile telefonda tanıştık. Maltepe'de ki satışta olduğu evi ile ilgili çok endişelerim ve tereddütlerim vardı ama sağolsun Emrah Bey hepsini giderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şermin Erdoğan

Kadıköy Dumlupınar'da bulunan mülkümü satmak istediğim esnada tanıştık Emrah Bey ile tanıştığımızda ben kararsızdım. Emrah Beye ablamı yönlendirdim. Aynı binanın 7.katın sahibi. Emrah Bey ablamın dairesini sattı, sonra bende kararımı netleştirdim ve satışa çıktık. Çok kısa sürede benim dairemi de sattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muhsin Ekşilioğlu

Emrah Bey benim askerlik arkadaşım. Kendisi beni aradı, Kadıköy'de fırsat bir daire olduğunu söyledi. Detaylı bilgileri aktardı, bende tereddütsüz kaparo gönderdim ve satış işlemini gerçekleştirdik. Çok teşekkür ediyorum. Karlı bir yatırım oldu.

Emin Kaya

Göztepe'deki dairemizi Emrah Bey sattı ve yine Emrah Bey vasıtası ile Maltepe'den dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Timur İsmet Yurttaş

Emrah bey ile ev arayış sürecimizde tanıştık, kendisi Göztepe'de ki portföyünü gösterdi, beğendik almaya karar verdik. Teklif sürecinden satış sürecine kadar sorunsuz profesyonelce yönetti. Sayesinde karlı bir yatırım yaptım, teşekkür ediyorum.

Birsen Girişgen

Hissedarı olduğum Kadıköy Göztepe'de ki dairemizin satışını Emrah Bey yönetti. İşini severek ve güven verici bir şekilde yönetti ve başarılı bir şekilde sonlandırdı. Emeklerinin karşılığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Hülya Sarıözer

Emrah beyi kardeşim Şermin hanım tavsiye etti. Kendisini aradım ve evimi satmak istediğimi söyledim. Sürecin en başından sonuna kadar detaylı bilgiler vererek evimi kısa bir sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Sina Birdevrim

Emrah Bey ile ev alma sürecinde kendisinin satışını yönettiği bir daire sayesinde tanıştık. Emrah bey ilk karşılaştığımız andan tapumuzu alana kadar ki süreci harika yönetti, aklımıza takılanları belgeleri ile birlikte cevapladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Daha çok çalışacağız diyor, başarılar diliyorum.

İrfan Durgun

Emrah Şahin benim ilk okul arkadaşım. Emrahın çalıştığı bölgenin dışında bir evim vardı ve satmak istiyordum. Belirli bir süre kendim satmaya çalıştım ama satamadım. Sonra Emrah'ı aradım ve kendisinden yardım istedim ve bana bölgenin uzman arkadaşını yönlendirerek devamlı iletişim halinde 1 ay gibi kısa sürede evimizi sattık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Alev Önal

Acıbadem'de bulunan dairemizin satışını hızlı ve profesyonel bir şekilde sonuçlandıran Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ali Er

Emrah bey ile daire arayışımızda tanıştık ve bize karşılaştığımız andan itibaren güven verdi. Bizde kendi evimizi satmak istediğimizi söyledik. Yardımcı olabileceğini söyledi ve Acıbadem Mahallesinde bulunan dairemi 2 hafta gibi kısa süre içerisinde sonuçlandırdı. Kendisinden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Kamil Emre Yüceler

Emrah bey ile Acıbadem'de ki satılık portföyü için görüştüm ve satın aldım. İlk görüşmeden satış sonrasına kadar gayet açık ve net bir şekilde ne söylediyse öyle yaparak işlemi memnun bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Burcu Ergül

Emrah Şahin Bey çok yardımcı oldu. Kendisiyle iş yapmak hem çok konforlu hem de güven vericiydi. Çok teşekkürler.

Özgür Uğur

Erenköy Mahallesi minibüs caddesindeki kiralık dükkan için görüştüğümüz Emrah beye her konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.

İzzettin Hamdi Güneş

Kadıköy Erenköy Mahallesi minibüs caddesi üzerinde bulunan kiralık dükkanımın kiralama işlemi ile ilgilenen Emrah bey, dükkanımı Anadolu Bankası'na kiraya vermiştir. Profesyonel desteğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Neriman Güleç

İlgili ve saygılı bir danışman.Kendisinden çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Mehmet Kılıç

Emrah beyin yakın ilgisi ve güven verici tutumunu çok beğendim. Gerçekten çok memnun kaldım. Ne dediyse aynen doğru söylediğini gördüm. Güzel çalışmasının devamını diler, başarılar dilerim.Teşekkürler.

Abdullah Memişoğlu

Emrah bey ile Kadıköy'de satılık daire için görüştük ve bilgi aldık. Daire ve bölge ile ilgili endişelerimizi hızlı bir şekilde gidererek evimiz olmasını sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Suat Mutaf

Kadıköy Eğitim Mahallesi'ndeki dairemin satış işlemini en başından sonuna kadar profesyonelce yürüttüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Kerem Demirgil

Süreçte göstemiş olduğunuz hassasiyet ve sonuçlandırılması konusundaki titizliğiniz için teşekkür ederim.

Fatih Yener

Maltepe bölgesinde bir dükkan arayışında Emrah Bey ile tanıştım, elinde kiralık bir dükkan vardı görüştüm, dükkana baktım ve tutmak istediğimi söyledim. Emrah bey sağolsun her aşamada yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Zülfikar Ünverdi

Emrah Bey Kadıköy bölgesinde bulunan bütün mülklerimin kiralanması ile ilgileniyor.Vermiş olduğu hizmetten son derece memnunum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gökhan Gökmen

Uğurmumcu'daki satılık daire arayışımız esnasında Emrah Şahin ile yanışma fırsatı bulduk.Bana ve aileme ilk görüştüğümüzde güven verdi. Daireyi almak istediğimizi kendisine söyledikten sonra süreç başladı ve tapumuzu elimize aldığımız ana kadar aynı hassasiyet ve güven içerisinde hareket ettiği için Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Cevat Ekşilioğlu

Şirketimiz Ekşilioğlu Maden ve Nak. Ltd. Şti. adına Kartal/Uğurmumcu'da bulunan 15 dairenin satışı ile ilgili Emrah Şahin'le çalışma kararı aldık. İlk dairenin satışından 15. dairenin satışına kadar aynı hassasiyet, ciddiyet ve özveri ile çalıştığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Şirketimizin bütün gayrimenkul alım satım işleriyle ilgili yine kendisiyle çalışmak isteriz. Ekşilioğlu Maden ve Nak. Ltd. Şti. Emrah Şahin'e başarılarının devamını diliyoruz.

Gürol Yurtseven

Gemi kaptanı olarak çok yoğun bir şekilde çalışıyorum.Kiralık daire ihtiyacımız ile ilgili eşim ve arkadaşım Emrah Bey ile tanışmış ve kendilerine çok yardımcı olmuş kendisinden ve çalışmalarından çok memnun kaldık.

Oktay Artık

Arkadaşım yoğun çalıştığı için kiralık daire arayışı esnasında eşim ve ben arkadaşımızın ailesine yardımcı olmak için gezdik ve Emrah beyin portföyünde olan daireyi beğendik.Emrah bey bizim için elinden gelenin en iyisini yaptı ve sorunsuz bir şekilde işlemi tamamladık.Kendisine çok teşekkür ederim.

Dilek Türk

Daire arayışımız sırasında Emrah Bey ile tanıştık ve bize ilk gördüğümüzde verdiği güveni satış sonrasına kadar sarsmadan profesyonelce götürüp işlemi sonlandırdı.Güvenimizi boşa çıkartmadığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Fatma Demirkaya

Dairemizin satışını sorunsuz ve kendimizi güvende hissettirerek gerçekleştiren Emrah Şahin Beye sonsuz teşekkürler.

Halil Genç

Erenköy'de bulunan dairemizi çok kısa sürede ve sorunsuz satışını gerçekleştiren Emrah Şahin'e çok teşekkür ederim.

Yelda Aydın

Bütün satış işlemlerinde her zaman yanımızdaydı.Her işlemimizi özenli bir şekilde halletti, iletişimi yüksek ve her zaman çözüm odaklı oldu. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Yasemin Yedek

Yaklaşık 3 yıldır satamadığımız evimizi çok kısa sürede, her türlü soru ve sıkıntımızda yakından, sabırla ilgilenip satmamıza yardımcı olan Emrah Beye sonsuz teşekkürler.

Mustafa Ekşilioğlu

Ailemizin danışmanı yine sorunsuz ve çifte satışı profesyonel bir şekilde tamamladı.Teşekkürler.

Buğra Bilgi

Uğurmumcu'daki daire arayışımızda Emrah bey ile tanıştık, tanıştığımızdaki verdiği güveni sonsuza kadar sürdürdü ve sorunsuz bir şekilde ev sahibi olduk.Çok mutluyuz ve Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyorum.

İsmail Ekşilioğlu

Emrah Şahin ile Ünver Konak projemizde bulunan 15 dairemizin 14.satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisine çok teşekkür ederiz.İyi ki sizi tanıdık.

Cevat Ekşilioğlu

Emrah Şahin Uğurmumcu'da bulunan projemizdeki 13.daireyi başarılı ile sattı.Kendisinden çok memnunuz, başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Sayıcı

Daire alırken çok kararsızdım ama Emrah Şahin'e endişelerimi belirttikten sonra, doğru ve güven verici bilgiler ile satın alma kararını verdik.Şuanda çok mutluyuz, Emrah Şahin'e çok teşekkür ederiz.

Fettah Kablan

Şaşkınbakkaldaki işyerimi kısa sürede ve profesyonel bir şekilde sonuçlandırdığı için Emrah Şahin'e çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.

Hasan Alan

Şaşkınbakkal'daki iş yerinin kiralama sürecinde destek ve yardımlarınızdan çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Nuran Kablan

Remax yetkilisi Emrah Şahin'in olumlu ve yapıcı yaklaşımı ile memnun ayrıldık. Çok teşekkür ederiz.

Sema İnanöz

Güleryüzlü, hızlı, netice odaklı çalışmasından dolayı Emrah beyden çok memnuk kaldık.

Gürkan Verel

Merdivenköydeki işyeri kiralama ile ilgili Emrah bey ile görüştüm ve tüm süreci profesyonelce yönetti.Kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Ekşilioğlu

Ortağı olduğum şirketimize ait projemizdeki dairelerin satış ve pazarlaması ile ilgilenen Emrah Şahin ile yine sorunsuz ve kısa sürede sonuca ulaşmanın memnuniyetini yaşıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İsmail Ekşilioğlu

Uğurmumcu'da Ünver Konak projemizdeki dairelerin satışı ile ilgilenen Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyorum. Projedeki 12 dairenin satışını da sorunsuz ve kısa sürede tamamladı.

Emrah Sezer

ŞOK MARKETLER A.Ş. Kadıköy Bölge sorumlusuyum. Emrah Bey'in yetkili olduğu Merdivenköydeki mağazası ile ilgili görüştüm ve kısa sürede kiralama işlemi gerçekleştirdik. Bilgi deneyim ve tecrübesiyle kiralama sürecini iyi yönettiği için Emrah Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Davut Yanık

Kadıköy Merdivenköydeki 2 adet kiralık mağazamı aynı gün Emrah Bey'e teslim ettim ve 29 gün sonra 1 mağazamı Şok Markete diğerinide Araç Yıkama şirketine aynı gün kira sözleşmelerini imzaladık. Herşey için çok teşekkür ederim Emrah Bey.

İsmail Yayla

Merdivenköydeki kiralık dükkan ile ilgili Emrah Bey ile görüştük. Dükkanı kiralamak istediğimizi söyledim ve çok kısa sürede bizim istediğimiz şartlarda kira sözleşmesini imzaladık. Bu zorlu süreci iyi yönettiği için Emrah Bey'e teşekkür ederim.

Davut Yanık

Kadıköy Merdivenköyde bulunan ve 6 aydır kiraya vermeye çalıştığım mağazamı Emrah Bey 29 gün gibi kısa bir sürede ŞOK Markete kiraya verdi. Bundan sonraki süreçte ailemizin tek danışmanı EMRAH ŞAHİN.

Ömer Dinar

Uzun zamandır kiraya veremediğim dükkanımı kısa sürede ve doğru kiracıyla beni buluşturduğunuz için teşekkür ederim. Kontrat sürecinde hiç bir sorun yaşamadık, bundan sonra gayrimenkul işlemlerimde tercihim tekrar Emrah Şahin olacaktır.

İsmail Dik

Cafe açmak için minibüs caddesindeki bir çok danışman ve mülk sahibiyle görüştüm fakat kira bedeli ve diğer konularda bana yardımcı olan ve beni anlayan Emrah Şahin'e sonsuz teşekkürler.

Boommereang Otomotiv

Kiralama işleminde gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldım. Teşekkürler Emrah Bey. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Talat Ali İpek

Kadıköy minibüs caddesi üzerindeki dükkanımın kısa süre içerisinde ve güvenilir bir şirkeğete kiraladığınız için çok teşekkür ederim Emrah Bey. Bu kiralama işleminden ne kadar titiz ve öz verili çalışmanıza şahit oldum. Bundan sonra ki bütün gayrımenkul işlerimde gönül rahatlığı ile sizi arayacağım. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.

Mubin Ekşilioğlu

Soğanlık'ta bulunan dairemin satışı konusunda üstün başarı ve azimle kısa sürede doğru fiyattan sattığınız için teşekkür ederim. Bundan sonraki tek gayrimenkul danışmanım siz olacaksınız.

Taner Altın

Soğanlık Gümüş Pınar Mahallesindeki dairenin alımı konusunda her türlü desteği verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca ilk karşılaştığımızdaki verdiğiniz güven söylenen her şeyin doğru olması ve alım işleminde hiç bir sorun yaşamamamız sebebiyle tekrar çok teşekkür ederim. Gayrimenkul isimde tek danışman Emrah Şahin'dir.

Galip Karataş

Sancaktepe' de bulanan mülkümün kiralanması konusunda bana yardımcı olduğun ve doğru yönlendirdiğin için sizlere çok teşekkür ederim Emrah bey

Mehmet Taş

Karataş Plaza' da bulunan ofis katını kiralamam konusunda bana her türlü desteği verdiğiniz ve beni anladığınız için çok teşekkür ederim.. iyi çalışmalar

Galip Karataş

Sancaktepe' de bulunan ofis katımın kiralanma konusunda beni anladığın ve yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar..

Bülent Menteşe

Sancaktepe Karataş Plazada bulunan ofis katını kiralamam konusunda bana her türlü bilgi ve desteğini esirgemediğin için çok teşekkür ederim Emrah bey iyi çalışmalar..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.