Merhaba, 1970 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve bir kızım var. 1990 yılında başladığım iş yaşantımda, sigorta sektörü ve bankacılık sektöründeki deneyimlerimden sonra yaş dolayısıyla erken emekli oldum. Bu sürede edinmiş olduğum deneyimlerimi aktif tutmak için farklı bir sektör arayışında RE/MAX ailesi ile tanışmam gerçekleşti. RE/MAXi seçmemde ki en büyük etken ise etik kuralları, profesyonel ekip anlaşıyışı, ilkeli ve dürüst çalışma sistemidir. Kendime yakın olan bu anlayış ile, her zaman istediğim insan ilişkileri konusunda, gayrimenkul danışmanlığının beni daha başarılı kılacağına inanıyorum. Beni ben yapan yegane özelliğim olan samimi, içten ve yardım sever halimi, gayrimenkul danışmanlığı konusunda da gösterme arzusu içindeyim. Bana inanan ve güvenen kişilere şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim. Saygılarımla.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2019

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Ebru Şenel portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Kartal

Danışmanımız Ebru Şenel hanım sürecin her aşamasında özveriyle ve bizlerle tam iletişim halinde satışımızı gerçekleştirmiştir. Kısa sürede ve beklentilerimizin üstündeki satış bedeli ile gerçekleştirdi. Tüm işlemlerimiz için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Mine Engin

Danışmanım Ebru Şenel evimizi satışa vermeyi söyleyip bilgi almak için aradığımız ilk andan itibaren satışın sonlanmasına kadar her konuda bizlere yardımcı olmuş, işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamıştır. Danışmanlığı, güler yüzlülüğü ve işini iyi takip etmesinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

Dilek Kutlu

Ebru hanım bizim için gayet güleryüzlü, olumlu ve tüm gayreti ile çok kısa sürede evimizi kiraya verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Damla Şentürk

Ebru hanım son derece güleryüzlü, kibar tavırlarıyla dairenin olumlu-olumsuz özelliklerini bize tanıtmış, gösterdiği ilgi ve alakayla bizi memnun etmiştir. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Emine Aysel Ocak

Ebru Hanım bu evi almak için bana yapabileceği en güzel hizmeti verdi. Kendisine güler yüzlülüğü ve yardımları için teşekkür ediyorum.

Tamar Güreğyan

Ebru hanımın işine olan saygısına hayran kaldım, hele ki müşteri memnuniyeti için gösterdiği üstün caba hiç yorulmadan bıkmadan koşuşturması ve o gülen yüzün size verdiği güven zaten dünyalar değer. En sıkıntılı durumlarda bile sakinliğini koruyarak müşterisine gösterdiği özen harika. Kendisine meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.