-Hayallerinize giden yolda ev değil GÜVEN İNŞA EDİYORUZ-1989 Kadıköy doğumluyum. Aslen Edirne Keşanlıyım.
Lise öğretimimi Haydarpaşa Bülent Akarcalı Sağlık Meslek Lisesinde tamamladım.
Ardından İstanbul Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Radyoloji Bölümünden mezun oldum.
8 Yıl sağlık alanında hizmet verdikten sonra gayrimenkul alanına ilgimden dolayı Türkiye nin en güvenilir ve profesyonel hizmet veren Remax ailesine katılmaya karar verdim.
Armoni ofisine ortak olarak maksimum hizmet ve profesyonel çözümle gayrimenkul alanında hizmet vermekten son derece memnunum.
SEVGİ VE SAYGILARIMLA...
Aldığım eğitimler
Kariyerim Eğitimi 2016/6 Barış Kılıçarslan
Succeed Eğitimi / Kemal Bakır
Powercamp Eğitimi / Kemal Bakır
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Hilal Yıldırımtaş portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tahsin Şafak

HİLÂL hn çalışmak keyifliyti çok hızlı ve kısa zamanda işlerimizi hallettik bundan sonra HİLÂL hn çalışmaktan mutluluk duyarım çalışmalarında başarılar dilerim

Ahmet Zora

Hilal Hanım öncelikle özverili, fedakar ve zaman merhumu gözetmeksizin bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazamızı kiralama süresince her konuda bizi bilgilendirmesi, dükkan sahibi ile aramızdaki iletişimde göstermiş olduğu özveri takdire şayandır. Hayatında kendisine başarılar diliyorum.

Eda Giritlioğlu

Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen, çok ilgili, her konuda destek, içten, samimi, hızlı çözüm üreten harika bir emlak danışmanımız oldu. Çok teşekkür ederiz Hilal hanım :-)

Tülin Coşkuner

Kentsel Dönüşüm sonrası yeniden inşa edilen apartmandaki komşularımın dairelerini çok doğru kiracılarla değerlendirmelerini sağlayan Danışmanınız Sayın Hilal Yıldırımtaş'a bende başvurdum. Rekor bir süre içinde (bir gün) istediğim şartlarda bir kiracı ile beni buluşturarak karşılıklı memnuniyet yaratan sözleşmeyi tamamlayan ve yeni inşaat eksiklerini tamamlatarak nezaketi, ince düşünce ve iş bilgi ve pratiği ile beni mutlu eden Sayın Hilal Yıldırımtaş'a teşekkür ederim.

Burak Kenar

Hilal Hanım'ın gerek daire gösterme gerekse de kontrat imzalama sürecinde ki tarafıma yaptığı doğru ve eksiksiz bilgilendirmeler ile işindeki profesyonelliği "kiralama" işlemini sorunsuz ve kısa zamanda gerçekleştirmemi sağladı. İyi ki yollarımız kesişti. Firmanız aracılığıyla kendisine tekrar teşekkürlerimi iletirim.

Cengizhan Savaşan

Çalıştığı bölgelerin dışına çıkamamıza rağmen her konuda gayet profesyonelce, açık ve net bir şekilde bilgilendirmeler yapması ve müşterisinin beklentilerine/arayışlarına en uygun cevapları çok kısa sürede bulup, müşterisini yormadan iş bitiren bir emlakcı. Gönül rahatlığı ile tanıdıklarınızın emlak işlerini yönlendirebilirsiniz. Bizlere bulunduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz.

Cihan Yaşar

Hilal Hanım daha ilk aramamda sağolsun direk belediyeden gerekli bilgileri aktardı ve işlemin sonuna kadar ilgilendi kendisine teşekkür ederim

Tülin Ardakoç

İstediğimiz daireyi kiralamamızda Remax Armoni gayrimenkul danışmanı Hilal hanımla karşılaşmamız bizim için bir şans oldu. Samimiyeti, açık ve net olması, çözüm odaklı ve sabrı sayesinde kiralamamızı gerçekleştirdik. Bu süreçte hep yanımızda ve yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Burç Uğur Canik

Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan ve yeniden inşaası oldukça uzun ve sancılı süreç sonunda tamamlanan binamızdaki dairemizi aynı şehirde ikamet etmememe ve yüzyüze dahi görüşmememize rağmen firmanızın gayrimenkul danışmanı Hilal Yıldırımtaş çok kısa sürede, tüm haklarımı koruyarak, pürüzsüz şekilde kiralama işlemini sonlandırmıştır. Şahsım adına teşekkürü borç bilirim.

Şenol Dündar

Daire arayışımız boyunca gerek güleryüzü, bizi yönlendirmesi ve arayışımıza uygun kiralık daire konusunda bize yardımcı olmasından dolayı kendilerine teşekkür eder, memnuniyetimizi dile getiririz.

Sabiha Doğan

Hilal yıldırımtaş hanimefendi sayesinde düzgün bir alışveriş oldu titiz düzenli ve güven veren biri teşekkür ediyorum

Hamza Karakaş

Hilal Yıldırım hanım sayesinde temiz ve düzgün şekilde bir ticaret yapmış bulunup aldığımız hizmetten ve Hilal hanımın sıcakkanlılığından çok memnun kaldık. Remax Armoni ailesine teşekkürler.

Resul Dindar

Herşeyden öte güven çok önemli.Karşılıklı olarak iyi bir niyeti ve enerjiyi paylaştık. Hilal Yıldırımtaş'a bana ve eşime sağladığı güven, ilgi ve dayanışma için teşekkürler.Tekrar görüşmek ve birarada olmak dileğiyle.

Ş*******

Uzmanlık bölgesi dışında olmasına rağmen beni şaşırtacak kadar kısa bir sürede neticeye ulaşmasından dolayı Hilal hanımı tebrik ederim. Profesyonel ve disiplinli çalışmasını da ayrı bir güven verdi

Habip Ulus

Çok iyi işinde hızlı ve cabuk geri gönüşler aldık

Yusuf Özhan Sonbay

Çok başarılı bir emlakçı çok memnun kaldık. İstenilen süre içerisinde işimizi layiği ile yerine getidi. Kira rakamları belirlediğimiz rakamlarda oldu. Kendisine teşekkür ederim. En yakın zamanda yeni işlerde görüşmek dileğiyle.

Firdevs Büyükoğlu

Sn. Hilal hanımın müşteriyle ilgilenmesi, çözüm odaklı oluşu, gösterdiği samimiyeti ve dürüstlüğü, saygılı, rahatlatıcı konuşmaları beni çok memnun etmiştir. Kendisi ile her zaman çalışmak isterim.

Derya Burak Umgu

Hizmetlerinizden randevu saatlerine olan titizlikleri, yardımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Ramazan

Hilal Hanım a gayrimenkulun satışından önce satışı esnasında ve satış sonrasında göstermiş olduğu ilgi alaka ve gayretten dolayı teşekkür ediyorum.Güvenilir doğru ve işini son derece severek yaptığı hissi bizlerede güven ve mutluluk verdi.Başarılar diliyorum.

Engin

Ben Hilal hm kadar eli bereketli birini görmedim . Kendisi ile ilk defa çalışıyorum . Ama daha önceden de elinin çok bereketli ce hızlı olduğunu duymuştum . Evi satabiliriz eğer istediğimiz fiyata yaklaşamazsak kiralayabiliriz diye anlaştık . Sadece 3 günde ilk gelen aileye 5 aylık satış opsiyonu ile kiraladık . Daha ne olsun.Çok teşekkürler

Erkan Genç

30.06.2018 tarihinde Hilal hanım ile görüştüm. Bana çok iyi yaklaşımda bulundu. İşini profesyonel anlamda yapan, doğru bilgiler veren, size özel olduğunuzu hissettiren bir yaklaşım ve ses tonuna sahipti. Evi tutmaktaki ve karar vermemdeki en büyük desteği Hilal hanımdan aldım. Şirketinize ve Hilal Yıldırımtaş'a çok teşekkür ederim.

Sabahat Agül

Hilal Hanıma vazifesinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Adnan Çetinkaya

Kiralık daireme titiz çalışmalarıyla bulduğu kiracı için teşekkür ediyorum.

Alpaslan Şahin

Kiralık dairemizi bulmakta bize yardımcı olduğu için Hilal Hanıma çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Arife Çetin

Hizmet ve anlayışları çok iyi. Güleryüzlü danışmanınıza çok teşekkür ederiz.

İkbal Aksoy

Çok memnun oldum. Teşekkürler. Başarınızın devamını dilerim.

Ömer Gök

Hilal Yıldırımtaş'ın özverili çalışması ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Arslan Haravon

Bütün alım satım ve kiralamalarimda göstermiş olduğu başarı ve sabrından dolayı kendisine çok teşekkür ederim :)

Melody Fathi

Hilal hanım işinde son derece profesyonel birisi olduğu düşünüyorum. Almış olduğum dairenin alımında bana işin başından sonuna kadar yapmış olduğu yardımları, güleryüzlülüğü ve çözümcü yaklaşımı için çok teşekkür ederim

Selda Onurlu

Son derecede pozitif ve kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim.

İpek Çalık

Hizmetinizden memnun kaldık, herşey için teşekkür ederiz.

Tacettin Çaylarbaşı

Kadıköy - Kuyubaşı mevkiinde bulunan dairemin satışı ile ilgili yetkili olan Hilal Hanımın yaptığı aracılık hizmetindeki; sabrı, alıcı ve satıcı arasındaki koordinasyon sağlama yeteneği ve iş ciddiyet ve profesyonel yaklaşımları ile evimi sattım kendisine çok teşekkür ederim.

Dursun Ersöz

Telefonda bilgi alma konusunda çok nazik davranan Hilal Hanım'a çok teşekkür ederim. Bizi başka bir arkadaşına yönlendirdi. Yönlendirdiği arkadaşı Engin Bey, bizimle yakından ilgilendi. Biz vazgeçip geri dönmeye karat vermişken yol sıkıntımızı anlayıp bizi gelip alması bizleri çok memnun etti. Hizmetten memnun kaldık.

Atilla Silkü

Sayın Hilal Yıldırımtaş, ilgili gayrimenkulun kiralama sürecinde gerekli özeni göstererek çok kısa süre içerisinde mal sahibi ve kiracı arasında gerekli iletişimi kurarak kendinden beklenen profesyonel bir anlayış ve yaklaşım sergilemiş ve süreci hakkaniyetle tamamlamıştır. Gösterdiği hassasiyet ve ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Alev Sıcakyüz

Tüm istediğimiz özelliklerde kiracıyı en etkin ve verimli bir şekilde çalışarak gerçekleştirmişlerdir. Çok memnun kaldığımız bir çalışma sağlanmıştır. Teşekkür ederiz.

Bora Giritlioğlu

Makul, mantıklı ve çabuk davranarak oldukça memnun edici bir performans sergilemiştir.

Burak Bodur

Danışmanımız Hilal Hanım'ın ilgisi, güleryüzlülüğü ve çözümcü yaklaşımı için çok teşekkür ederiz. Son derece profesyonel ve işini severek yapan birisi olduğunu düşünüyorum.

Senol Biryildiz

Kiralama surecinde vermis oldugunuz kaliteli, hizli ve profesyonel desteginiz icin tesekkurler.

Tuğba Kavlak

Evimizin satılma işlemi sırasında hiçbir zorluk çektirmeden işimizi kolaylaştıran, her işimizi özverili bir şekilde tamamlayan Hilal hanıma teşekkürlerimi borç bilirim.İyiki sizin gibi gayrimenkul danışmanımiz var herşey için teşekkürler umarım yeni evimizi de sizin sayenizde kısa zamanda alırız..

Uğur Özbir

Almış olduğumuz dairenin alımında bizlere işin başından sonuna kadar yapmış olduğu yardımları, işini takip etmesi ve sonuca getirmesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.Bundan sonraki hayatında da başarılarının devam etmesini temenni ediyorum.Çok teşeşekkür ediyorum kendisine.....

Çiğdem Alagök

Alım satım işlerimin her aşamasında yapıcı, olumlu, yol gösterici, çözüm odaklı ve hızlı iş yapış tarzı ile dairemi en kısa zamanda satmakta yardımcı olan Hilal Yıldırımtaş'a teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.