EN İYİ VE EN DEĞERLİ İLİŞKİLERİN, ÖMÜR BOYU SÜREN İLİŞKİLER OLDUĞUNU BİLİYORUM!Müşteri memnuniyetin önceliğimdir.Müşterilerim, İşlemden daha değerlidir.MUSA DALBAY KİMDİR? 1982 yılında Karaman da doğdu.ilköğretim ve lise öğrenimini Karaman da tamamladı.2002-2006 yıllarında DPÜ Fizik bölümünü dereceyle bitirdi ve Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği üzerine tezini tamamladı.11 yıl özel sektörde eğitim alanında hizmet verdi. 8 yıldır gayrimenkul sektöründe dünyanın 1 numaralı markası Re/max çatısı altında profesyonel ticari gayrimenkul ve nitelikli konut üzerine danışmanlık hizmeti veriyor. Beş yılda profesyonel hizmet vererek 1000 den fazla ekspertiz işlemi ve 350 den fazla ticari gayrimenkul ve nitelikli konutların Satış ve kiralanmasına aracılık etti. Kendisini ve mesleki eğitimini daha da geliştirmek için "Emlak ve Emlak Yönetimi" okudu. ALDIĞI EĞİTİMLER; 2015 Eğitim Danışmanlığı ve Koçluk sertifikası 2016 Re/max Kariyer Eğitimi 2017 Emlak Komisyonculuğu Sertifikası 2017 Emlak Danışmanlığı Kurs Bitirme Belgesi(200saatlik) 2019 Doğru Fiyatlı Portföy Alma Eğitimi 2020 ACP-Accredited Commercial Professional/Akredite Ticari Profesyonel 2021 ŞUBAT "İletişim Becerileri"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 ŞUBAT "Öz Yönetim Becerileri"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 MART "Satış ve satış Yönetimi"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 MART "Pazarlama Yönetimi"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 NİSAN "Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 MAYIS "LİDERLİK EĞİTİMİ"(TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) 2021 MAYIS "TÜRKİYE'de GİRİŞİMCİLİK" (TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi) Sertifikaları sahibidir.

Uzmanlık Bölgesi

Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir Bahçelievler Mah. / Pendik Batı Mah. / Pendik Doğu Mah. / Pendik Kaynarca Mah. / Pendik

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Musa Dalbay portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hasan Uzuner

Musa dalbay ile kiralama süreci gerçekten özel bir deneyimdi.profesyonelliği ve içten yaklaşımı ile benim için bir danışman değil aynı zamanda iyi bir rehberdi,süreç boyunca iletişim becerileri ve sabrı ile bize GÜVEN ve heyecan vericiydi,Musa ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk.herkese tavsiye ederim.bereketli kazanclar dilerim.

N******* G*******

Benim için Musa Dalbay ile çalışmak gerçekten unutulmaz bir deneyimdi. İhtiyaçlarımı anlamak için gerçekten zaman ayırdı ve beni her adımda destekledi. Profesyonel yaklaşımı ve uzman bilgisi, ev satın alım sürecini oldukça kolaylaştırdı. Ayrıca, iletişim becerileri ve samimi tavırlarıyla, her soruya hızlı ve tatmin edici cevaplar aldım. Musa, sadece bir gayrimenkul satış danışmanı değil, aynı zamanda bir dost gibi davrandı ve bu süreci keyifli hale getirdi. Onunla çalışmak benim için gerçek bir zevkti ve herkese tavsiye ederim.

A******* B*******

Musa Dalbay ile gayrimenkul satışı sürecinde çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Profesyonelliği ve samimiyeti sayesinde, her adımda güvende hissettim. Musa, ihtiyaçlarımı anlamak için gerçekten zaman ayırdı ve bana en uygun seçenekleri sunmak için çaba harcadı. İletişim becerileri ve bilgisi, süreci sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerletmemizi sağladı. Kendisiyle çalışmak, stresli bir süreci bile keyifli hale getirdi. Kesinlikle Musa'yı herkese tavsiye ederim, çünkü onunla iş yapmak gerçekten bir zevkti

Omar Ahmed Gamaleldın Mohamed Ahmed

Musa Dalbay ile gayrimenkul satın alma süreci, beklediğimden çok daha kolay ve keyifli geçti. Musa, başından sonuna kadar her aşamada benimle yakından ilgilendi ve her sorumu sabırla cevapladı. Profesyonelliği ve bilgisi sayesinde, doğru kararları almam konusunda bana güven verdi. Ayrıca, sürecin her aşamasında beni güncel tutarak, herhangi bir endişe duymadan ilerlememi sağladı. Musa'ya minnettarım ve kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Şerafet Korkmaz

Musa Dalbay ile gayrimenkul kiralama sürecinde çalışmak gerçekten benzersizdi. Müşteri odaklı yaklaşımı ve uzmanlığı sayesinde, ihtiyaçlarımıza uygun mükemmel bir ev bulmamız çok kolay oldu. Musa, her aşamada bize rehberlik etti ve her sorunu çözmek için elinden gelenin en iyisini yaptı. Ayrıca, iletişim becerileri ve dürüst tavrı, sürecin her anında bize güvende hissettirdi. Kendisiyle çalışmak gerçek bir zevkti ve sonuçtan çok memnun kaldık. Musa'ya teşekkür ederiz ve kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz."

Mehmet Kayıcı

Musa Dalbay, gayrimenkul satış danışmanı olarak çalışmak gerçekten keyif verici bir deneyimdi. Müşteri odaklı yaklaşımı ve derin bilgisi sayesinde, ev satın alma sürecimiz çok daha kolay ve stressiz geçti. Musa, her adımda bize rehberlik etti ve süreci başarıyla yönetti. Ayrıca, samimi ve güvenilir kişiliğiyle, kendisine tamamen güven duyduk. Onunla çalışmak gerçekten bir zevkti ve sonuçtan çok memnun kaldık. Musa'ya teşekkür ederiz ve kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Mustafa Dalbay

Amcaoğlum diye söylemiyorum gerçekten işi iyi takip ediyor ve biz başka şehirde olmamıza ragmen kendisi ile evimi gönül rahatlığı ile kiraya veriyor evi gibi kiracı buluyor. Profesyonel yaklaşımı ve içten tavırları sayesinde her adımda kendimizi güvende hissediyoruz. Müşteri odaklı hizmetiyle bize en iyi müşteri profili seçenekleri sunması, süreci hızlı ve kolay hale getirdi. Musa'ya minnettarız ve kendisini ailecek herkese tavsiye ederiz!

Melek Kurt

Kiralama süreci oldukça hızlı ve sorunsuz geçti. Musa Dalbay ile iletişime geçtik ve aradığımız özelliklere uygun evleri hızla bulduk. Birkaç evi gezdikten sonra, beğendiğimiz bir evi seçtik. Musa'nın yardımıyla kira şartlarını hızla belirledik ve sözleşmeyi imzaladık. Tüm süreç, profesyonel ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Musa'ya teşekkür ederiz.

Serhat Şenyuva

Musa Bey ev alma sürecinde bize çok yardımcı oldu dürüst, güleryüzlü ve başarılı bir danışman emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar dilerim.

H******* A*******

Musa Beye desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gayet başarılı

Adnan Birerler

Alibeyköyde ki evimin şatış işlemleri için kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Çalışma tarzı, iş disiplini, yılların birikimi olan iş deneyimi ile evimizin satışını sorunsuz ve olabildiğince hızlı bir şekilde Kendilerine çok teşekkür ederim ve çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum.

Serkan Sarı

Musa Bey bütün mülklerimin kiralanması ve satın alınmasında bana yardımcı olmuştur.Bu sayede birçok kez kendisiyle çalışma fırsatı buldum.Kendisi çok güvenilir ve çözüm odaklı çalışmaktadır.Kendisine çizgisini bozmadan başarılar dilerim.

Karim Bouhani

شكرا جزيلا السيد موسى لقد كنت جيد جدا في المعاملة

A******* G*******

Hem erken hem de iyi kiracı bulmak için biçilmiş kaftan diyebilirim. Güler yüzü ve güzel hitabıyla çok iyi biri😊😊

Emre Aydemir

Musa bey ev kiralama sürecinde bizimle olan iletişiminiz samimiyetiniz yardımlarınız için çok teşekkürler , tanıdığıma çok memnun oldum gerçekten sıcakkanlı muhabbetiniz daim olsun.

Salih Yıldız

Musa evladım,teşekkur ederim durst ve calışkanlığın daim olsun.yolun acık olsun.varol

Elit Led Aydınlatma Dış Tic.ltd.şti

Şirketimize yaptığınız katkılardan çok memnun olduk.her zaman sizinle çalışmak isteriz musa dalbay bey,mesleğinizide başarılar ve bol kazançlar dileriz.iyi ki varsınız.

Z******* S*******

Kendisini yıllardır tanıyorum,Ankara da yaşıyorum,İstanbul'daki dairemi kendisi gibi kaliteli,bilgili,kültürlü,dürüst bir arkadaşa kiraladı. teşekkurler Musa Dalbay bey,başarılar dilerim ve herkese kesinlikle tavsiye ederim gözünüz arkada kalmaz.

Y******* J*******

Ben Türkiye de yabacıyım,ancak Musa bey kendimi evimde gibi hissettirdi .mükemmel bir enerjisi var ve içten samimi birisi,bu meslekte bu kadar temiz insanların var olması çok harika ve ben kendisinden çok memnun kaldım, tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim.kolaylıklar dilerim.

M******* U*******

Musa beyle ilk defa tanıştık ,kendisi bize kış ortasında mükemmel bir ev buldu,sorularımıza içtenlikle açık sözlülükle cevapladı, aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Ailem adına kendisine çok teşekkur ederim.tavsiye ederiz,işlerinde bereketli kazançlar dileriz.

P******* H*******

Musa Dalbay öncelikle size çok teşekkur ederim.Verdiğiniz profesyonel hizmet,güleryüz,samimiyet ve şeffaflığınız çok hoşuma gitti.Sizi çevremdeki şirketi olan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.Booollll kazaçlar dilerim.

E******* Ç*******

Emlak danışmanımız Musa bey, her adımda bize yardımcı oldu ve ev kiralama sürecini inanılmaz hale getirdi.teşekkürler.

A******* A*******

Profesyonel, güvenilir ve her adımda bize rehberlik etti. Sonsuz Musa Beye teşekkür ederim.

Ş******* Ç*******

Emlak Danışmanı Musa Bey'e çok teşekkür ederim. Ben çok memnun kaldım. kiralamayı çok hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirdi. Kiralama sürecinde bana her zaman destek oldu. İletişim kurduğumuzda her zaman nazik ve saygılıydı. Emlak Danışmanlığına güveniyorum ve herkese tavsiye ederim.

A******* C*******

İstanbul da hatta Türkiye de güvendiğim ve saygı duyduğum ender insanlardan biri olan Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.İlanımı çok hızlı ve etkili bir şekilde yayınladı ve benim için uygun bir müşteri buldu. Satış ve kiralama süreclerinde bana her zaman destek oldu ve fiyat tekliflerini zamanında verdi. İletişimi harika bir insan ,güvenim tam ve herkese tavsiye ederim.

İ******* Ç*******

Musa Bey; kiralama sürecinde bize çok yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Ofisi RE/MAX City'e de ayrıca teşekkürler.

S******* K*******

Musa bey ilgi ve alakanız kendinize kiracı seçiyormuş gibi titiz ve seçici olduğunuz için çok teşekkür ederim .kesinlikle herkese tavsiye ederim.

H******* S*******

Dürüstlüğünüz ve muhteşem diyaloglarınızdan ve en önemlisi işinizi severek yapıyor olmanız sizi rakiplerinizden ayıran 'EN ÖNEMLİ' bir özellik diye düşünüyorum.teşekkür ederim.Kiralama işlemi öncesi ve sonrasında da verdiğiniz hizmetlerden dolayı da sonsuz şükranlarımı sunuyorum.iyi ki varsınız.sizi tüm arkadaşlarıma ve etki çevreme de %100 tavsiye ediyorum .bol kazançlar dilerim.

E******* İ*******

Hizmetlerinden çok memnun kaldım, hızlı ,etkili bir şekilde ve benim için uygun bir işyeri buldu. kiralama sürecinde bana destek oldu. Kişiliği, karakteri ile de güven verdi. Danışmanlığına her zaman güveniyorum ve herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Musa Dalbay RE/MAX City.

Y******* G*******

kiralama sürecinde bize sunduğu detaylı profesyonel çalışma ve açık sözlülüğünden dolayı çok memnun kaldık.kendisini çok teşekkür ederim ve başarılar dilerim.

M******* A*******

Musa bey kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu,mülk sahibinin kadıköy deki evine kadar bizimle geldi ve tüm süreci şeffaf ve titizlikle halletti.kendisine çok teşekkur ederiz.bereketli kazançlar dileriz.

B******* İ*******

Musa Bey'i daha önce hizmetinden memnun olan amcaoğlum referansı ile tanıdım. İyi ki tanımışım ,çünkü meslek bilgisi ve tecrübesi ile bize aradığımız kiracı adayını hızlı bir şekilde buldu. Çok teşekkürler Musa Bey, başarılar.

S******* S*******

Musa bey şirketimiz için en uygun yeri çabuk bir şekilde bularak inanılmaz fayda sağladı.çok memnun kaldık kendisine çok teşekkur ederiz.her zaman kendisi ile çalışmak isteriz ve herkese tavsiye ederiz.

G******* Ş*******

Musa bey her zaman olduğu gibi işyerimizi kısa bir sürede kiralayarak bizden tam not aldı.kendisi ile yıllarca çalışıyoruz çok memnunuz.size de tavsiye ederiz.teşekkurler RE/MAX.

Konyalı Grup İletişim Tic.ltd.şti

Kiralama sürecinde her şey doğru ve profesyonelce yapıldı.teşekkurler Musa Dalbay.Başarılar bol kazançlar dileriz.

Yasemin Köse

Musa Bey, evimizi kiralarken çok yardımcı oldu, hızlıca bize evi gösterebilmek için çok çaba harcadı. Ev sahibi ile iletişimi iyi yürütmemizi sağladı. Evle ilgili sorularımıza her zaman içtenlikle yanıt verdi, aklımızdaki soru işaretlerini gidermemizi sağladı. Ayrıca kiraladıktan sonraki süreçte de bürokratik işlemleri halletmemizde yardımcı oldu. Özverili çalışmaları için teşekkür ederiz.

Hasan İpek

Musa bey çok yardımcı oldu bana gerekse ev alımındaa ve kiracı yönünden hıc sıkıntı çekmedim. Kendısıne çok teşekür ediyorum

U******* M*******

Musa Bey işini titizlikle yapan hem alıcıyı hem satıcıyı düşünerek çalışan güvenilir ve dürüst ender emlakçılardan biri. Sağolsun evimizi satarken ve kiralarken çok hızlı destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Musa Bey' i yıllardır tanıyorum. Etik değerlerin aşındırıldığı günümüzde Musa Bey değerli, güvenilir, güler yüzlü ve iyi bir insan, iyi bir dost. İyi ki var ve iyi ki tanıdım. İyi insanların hayatımızda çoğalması dileğimle...

Serdar Altıngül

Musa Bey; yaklaşık 10 yoldan bu yana kendisi ile tanışıyoruz ve de emlak işlerimizi yürütüyor. Fiyatlama, danışmanlık, fiyat artış dönemi takibi ve sağlam güvenilir kiracı bulunması gibi konuların yanında kiracı çıkış dönemlerinde tadilat ve bakım işlerimizi de eksiksiz olarak yürütüyor. Kendisi güvenilirliği ve dürüstlüğü ile dostluğumuz ve ticaretimiz de bugünlere kadar geldi. Kısacası artık emlak danışmanız olmanın yanında ailemizden de biri oldu. Kendisini tüm destek, katkı ve işbirliğinden dolayı sonsuz teşekkürler…❤️

Taylan Önder

Kendisi güler yüzlü ve güvenilir biridir. i̇şini olması gerektiği şekilde yaptığı için gönül rahatlığıyla kiralama işlemini gerçekleştirdik. destekleri için kendisine teşekkür ederiz.

Ç******* Ç*******

Musa Bey evimizin satış aşamasında gerekli özen ve hassasiyeti fazlasıyla gösterdi. İlanın gerekli sitelerde yayınlanması, herhangi bir durumda hemen dönüş yapılması, satış aşamasında son derece hassas davranılması hoşuma giden konulardı.

Z******* K*******

Musa bey işini titizlik ve hızlı bir şekilde sonuçlandırdı çok teşekkür ederim. çok tavsiye ederim 😊

Sema Kumandaş

Musa bey ilgi ve alakanız kendinize kiracı seçiyormuş gibi titiz ve seçici olduğunuz için çok teşekkür ederim .Bundan önce oldugu gıbı bundan sonrada gözüm arkada kalmadan gayrimenkullerım size emanet .

Elif Demir

Musa bey profesyonel kaliteli bir hizmet sağladıteşekkür ederim.

Mustafa Karataş

neden ;Musa ,kutup yıldızı gibi hep doğruyu söyler ,çizginde daim ol evladım.yolun bahtın güzel olsun.

Ömer Demir Demir

İlginiz için çok teşekkür ederim her istediğimi ben hallederim diyip ev sahibiyle halleti benim çıkarlarımı korudugunuz için çok teşekkürler

Mehmet Çaylas

Musa bey ile tanışıp tüm işleri halletmek 1 saatimizi bile akmadı. Çok güvenilir, çok profesyonel ve işine çok hakim.Tüm sıkıntıları ve sorularımı bizzat kendisi çok kusa sürede çözdü. Tebrik ediyorum ve işinde bu ivme ile çok daha başarılar yaşamasını diliyorum

Enver Alan

Dürüstlüğünüz, paylaşımınız, çalışkanlığınız için teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. İyi çalışmalar dilerim.

Azime Demircioğlu

Musa beye çok teşekkür ediyorum gerçekten güvenirliği hızlı olması profesyonel bi şekilde bütün işi halletmesi kolaylıkla dairemi kiraya verdiği süre 5 saat olması işini ne kadar hakkıyla yaptığı ortada gerçekten. Eline emeğine sağlık diyorum Musa bey çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

K******* T*******

Musa beyle 4yıl önce tanıştık çok düzgün ve karakterli bir insandır, memnun olduğum için tekrar kendisiyle çalıştım ,işlerinde kolaylıklar diliyorum.

B******* K*******

İlk defa kendisi ile tanıştık bir emlakçıdan fazlası diyebilirim; beyfendi bir kişiliği var,ve samimi güleryüzle bir insan çok memnun oldum ,işlerinden başarılar dilerim.

M******* D*******

Tüm işlerimi güvenle saygı ve sevgiyle değer katarak yapan bir arkadaş kendisine iyi varsın ,iyi ki seni tanıdık Musa bey başarılar yolun açık olsun.

A******* A*******

Musa bey ev sahibi ile tüm süreci yöneterek olmayacak diye düşünürken işleri kolaylıkla halletti kendisine ailem ve adıma teşekkürlerimi iletiyorum.

Ali Uzun

İşi konusunda çok titiz ve güvenilir bir insan

E******* G*******

her daim kendisini takdir ediyorum işini takip ediyor.başarılar dilerim.

A******* H*******

kendi evladımdan çok görüştüğüm çok değerli bir arkadaş işini hakkıyla durustçe yapıyor.başarılar evladım.

Pharma Rosso Gıda

Şirketimizin ticari bina kiralama çalişmalarina yönelik gösterdiği teknik destek, süreç yönetimi ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle, bize sağladiği değer için kiymetli danişmanimiz Sayin Musa Dalbay‘a sonsuz teşekkürlerimizi sunar, iş birliğimizin devam etmesini temenni ederiz.

Recep Keklik

Kendisine çok teşekkür ederiz. bütün mülklerimizle kendisi ilgileniyor teşekkür ederiz

Berkay Baydere

Süreçten çok memnunuz herşey için teşekkür ederiz

Şeref Korkmaz

Mülkümün kiralanmasındaki gösterdiği ilgi için teşekkür ederim

P******* Ü*******

Firmamız adına kendisine teşekkür ederiz bu süreci kısa sürede tamamladı

Hamza Akyürek

Musa beyle beş sene önce tanıştım iki defa ev kiralamada yardımcı oldu gerçektende dürüst güvenilir güleryüzlü mütevazi bir çalışan. Verdiği güven sayesinde arkadaş gibi olduk. Çevremde kiralama va alım satım yapan arkadaşlarımada tavsiye ediyorum kendisini. Çok teşekkür ediyorum kendisine. İşimi gerçekten kusursuz yapıyor👍👍

S******* A*******

Musa beyin yapıcı ve yaratıcı fikirlerini çok beğeniyoruz ,bize muhteşem bir enerji ile geliyor her şeyi kısa sürede hallediyor, tüm gayrimenkullerimiz emin ellerde teşekkürler musa bey, teşekkürler remax...

G******* E*******

Açık konuşmak gerekirse kendisini görmeden bile telefondaki pozitif enerjisi ile bize güven verdi, bize online sunum yaparak evi tüm detayları ile anlattı bizdeki izlenimleri ,izleri muhteşem oldu ...her zaman kendisi ile çalışmak isteriz teşekkurler musa bey sizde bizim için iyikilerimizdensiniz..

S******* Y*******

Sektör bilgisi ,verdiği güvenirlik ,hızlı ve düzenli bilgilendirmesi ile bize satış sürecinde profesyonel bir deneyim yaşattığın için teşekkürler musa bey birlikte nice işlemlere..

T******* U*******

Musa beyin samimi olması ve iş konusundaki deneyimleri beni çok etkilidi; bizden önce birilerinin daireyi gördüğünü onlardan olumsuz cevap alması durumunda bize dönebileceğini söylemesi ve baştan dürüstçe bilgi vermesine hayran kaldım ve bize nasip oldu daha bir mutluluk duyduk.herşey gönlünce olsun musa bey çok teşekkürler.

D******* D*******

Musa beyden evimizin piyasa değerini sorduk, bize doğru bilgi vererek kısa sürede işlemi gerçekleştirdiği için çok teşekkürler her zaman çalışmak isterim.başarılar

U******* M*******

Kendisi evimizin değerlemesini yaparak 1 hafta içinde işleme çevirdi çok memnun kaldık bizde musa bey sayesinde diğer hayallerimize kavuştuk çok teşekkürler remax ailesi iyi ki varsınız...

N******* Ü*******

Musa bey net olması ve iletişimi sayesinde ev sahibi oldum.satıştan birgün sonrada kiralama işini hızlıca halletti.çok profesyonelce işini dürüst ve sağlam yapıyor iyi ki tanıdım, kendisine bol kazançlar diliyor ve teşkkür ediyorum.

S******* K*******

Anadolu yakasına iş yerimizi taşımamızdan dolayı kiralık ev için kendisi ile iletişime geçtim, pozitif ve yapıcı yaklaşımı sayesinde evimizi tutuk ,kesinlikle etki çevreme tavsiye edeceğim ender insanlardan musa bey çok sevindim tanıdığıma...yeniden görüşmek dileğiyle selamlar.

A******* S*******

Ataşehirdeki evimizin tüm işlemlerini birlikte tamamladık ,önce tapumuzu bize aldırdı daha sonra 2gün sonra yeni alıcısına jet hızla sattık ,sorunsuz bir işlem oldu kendisine canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz...sevgilerimizle

Yüksel Toros

Merhabalar, Musa Beyin yakın ilgisi, işe hakimiyeti, bize verdiği güven, satışımızın çok hızlı ve stressiz sürdürülüp sonuçlandırılması bizi çok memnun etti. Her zaman çalışabileceğim ve çevreme önereceğim bir emlak satış uzmanı arkadaşım oldu diye düşünüyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Teşekkür ediyorum.

B******* E*******

Söz uçar yazı kalır, mühim olan sözü kanatlanmasına izin vermeden yazı kadar kalıcı ve güvenilir kılmaktır, işte böyle bir yetiyi iş takibi , uzmanlığı ve kurumlardaki bağlantı ve tecrübesiyle harmanlayıp içimize sinen stressiz bir satın alma deneyimini bizlere yaşattığı için Musa Bey’in kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Siz de gayrimenkullerinizin pazarlamasında ve alımlarınızda Musa Beyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Hamidreza Yaghoubı

I want to thank you for all of your time and effort in helping get us into our new home. You made this whole process much easier than it could have been

Nefes Ziadi

Yeni evimizin satın alınmasındaki tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Sıkı çalışmanız sayesinde artık kendimize ait bir yerimiz var. çok takdir.

M******* B*******

Musa bey is a very serious and helpful person. Although my situation was a bit special, he knew how to help and support me. I congratulate his professionalism and I wish him courage for the future.

N******* İ*******

Ev alırken hem bize hem satıcıya hiç iş bırakmadı,sorunsuz garantici bir yaklaşımı vardı.herşey kanuni ve stressiz oldu.kiraya veririm dediği şartalarda 20gün içinde evi kiraya da verdi.daha ne olsun memnun kaldık,kiraya verdikten sonra bile elektrik-doğalgaz-su işlerine de yardımcı oldu çok şaşırdık herkes kendisi gibi olsa ne diyelim .herkese tavsiye ederiz.

Ş******* K*******

Sayenizde kış ortası ev bulduk.. üstelik evi tuttuk tamam emlakçıyla işimiz bitti de yok sonrasındaki sorunlarla dahi musa bey ilgileniyo tebrikler ve teşekkürler..

F******* Y*******

İşini çok iyi bilen bir insan ne dediyse zamanında ,düzenli ve profesyonelce yapti.bol kazançlar diliyorum. 🙏🏻

M******* B*******

Musa bey işin hakkını verdi ne dediyse zamanında ,düzenli,hızlı ve profesyonelce bizi ev sahibi yaptı.kendisine her konuda güvenebilirsiniz,kesinlikle her zaman çalışabileceğim bir arkadaş,dost kazandım.bol kazançlar dilerim, yeni yılda çok daha güzel işlere hep birlikte...

M******* K*******

kendisini bey efendi,mütevazi,sakin,dürüst,güven vermesi,şeffaf olması ve iletişim yönünün kuvettli olması, bütün sorumluklarını yerine getirmesiyle de SON NOKTaYI koyarak işlemlerimizi tamamladı. kendisinden memnun kaldım.işlerinde kolaylıklar dilerim .sağol Musa Bey.

M******* İ*******

bize vermiş olduğu hizmetin yanı sıra, güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımı, işinde gösterdiği ciddiyet ve sorumluluktan dolayı musa beye teşekkür ederiz.

M******* A*******

Kendisinden daha önce hizmet alan bir yakın arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık,ben ilk defa böyle bir danışman ile tanıştım herşeyi şeffaf ve güvenilirlikle tamamladık,kesinlikle geleneksel bir emlakçı değil ,o bir danışmanlık işi yaptı bize teşekkürler musa bey, teşkkürler remax ailesi iyi ki varsınız..

B******* K*******

laf kalabalığına gerek yok,'İşi ehline ver !derler ya aynen tam da böyle. teşekkürler musa bey

İ******* U*******

bol kazançlar dilerim herşey için teşekkür ederim.

Y******* T*******

çok değerli bir insan bütün süreçleri birlikte tamamladık çok memnun kaldık kendisinden teşkkür edrim .saygılarımla

M******* T*******

mülklerimizi pazarlarken bastan sona gelen bütün müşteriler ve teklif fiyatlarını anında şeffaf ve hızlı bir şekilde iletmesi çok hoşuma gitti.işin hakkını gerçekten verdin Musa bey teşekkürler.kazancın bol olsun.her zaman çalışalım.

M******* A*******

Ailecek o kadar emlakçı ile yer gördük bize tek güven veren kişi oldu ve bizi ev sahibi yaptı.kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

İ******* B*******

1aydır boş olan dairemizi 1günde kiraladı kendisine işinde başarılar diliyorum

Y******* A*******

Çok iyi çok kaliteli çok düzgün bir insan işini güzel yapıyor, herkese tavsiye edebileceğim bir insan kendisini tanıdığıma memnun oldum.başarılar dilerim musa abicim.

S******* K*******

Dürüst ve çözüm odaklı çalıştıgı için Musa beye teşekkür ederim.bol kazançlar dilerim

B******* R*******

Musa bey çok tecrübeli ve güvenilir bir danışman olduğunu ilk telefon görüşmesinde hissetmiştim, yanılmadığımı yüz yüze gelince de bir kere daha gördüm.saygılar bol kazançlar

H******* B*******

Yıllarca boş kalan iş yerimi istediğim şartlarda kiracı bularak süreci şeffaf şekilde tamamladın Musa teşekkürler.

F******* D*******

şirketim için uygun işyerini bulup mülk sahibi ile bir araya getirerek herkes için ideal koşulların oluşmasını sağladığın için teşekkürler musa bey.

M******* Ü*******

kendisi bizi ev sahibi yapmıştı şimdi ise evimizi 1saatte kiraya vererek mutlu sona ulaştırdığı için teşekkürler ve güven dolu güler yüzlü bir kişiliğini söylemeden geçemeyeceğim.

E******* Ç*******

İzmir de çalışmak için geldim aylarca kiralık yer aradık bulamadık sağolsun Musa abi ev sahibini ikna ederek bize çok yardımcı oldu, kendisine sonsuz teşekkürler.iyiki varsınız

R******* Ç*******

Ataşehirdeki dairemizi biz çıkmadan aynı günde 1 ay sonrasına hemen kiraya vererek gerekli işlemleri şeffaf ve güvenli bir şekilde sonuçlandırdı.teşekkür ederim.

E******* D*******

Üniversiteyi kazandıktan sonra kiralık daire bulmak için geldiğimiz istanbul da iyi ki musa abiye rastladık işimizi aynı günde sonuçlandırarak işinin hakkını gerçekten verdi.teşekkürler abi ;)

S******* A*******

tüm mülklerimi gözü kapalı kendisine teslim ediyorum çok memnunum, Daha öncede söylediğim gibi işini önemseyen, mülkü kendi mülkü gibi pazarlayan TEK danışman olduğunu kesinlikle iddia ediyorum, herkese tavsiye ederim.bol kazançlar musa bey

G******* M*******

bize yaptığı tüm hizmetler için kendisine teşekkür ederim.saygılar Musa abi

M******* K*******

komşumun tavsiye ile kendisi ile tanıştık, evimi kısa zamanda kiraladı.iyi ki tanışmışız her zaman kendisi ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağım.

Y******* C*******

herşeyden önce bizi dinlemesini, isteklerimize uygun yeri bulmasını çok beğendim ve memnun kaldım.böylesi arkadaşlar az bulunur, bir kardeşim var istanbul da, ona her zaman gayrimenkulle ilgi tüm konularda rahatlıkla danışırım.güvenirim, , sektörü iyi bilen, profesyonel, deneyimli..teşkkürler

E******* O*******

Musa bey çok efendi düzgün, dürüst, güvenilir bir danışman olduğunu sektör bilgisi, düzenli bildirimleri ve iş takibi ile gösterdi, bizi ev sahibi yaptı kendisine çok teşekkür ederim.

E******* S*******

Bazen güzel insanları anlatmak yetersiz kalır, tek yapmanız gereken Musa Beye işinizi teslim etmek sonuçları deneyimlemenizi tavsiye edrim.teşekkürler remax musa bey

H******* C*******

yine yeniden musa beyle 2.işlemimizi yaptık, yarın yine satacak olsam kendisi ile satış yaparım.başarılar bol kazançlar..

B******* O*******

Musa beye işinde başarılar dilerim.herşey için teşkkurler.

E******* G*******

kendi yerimi kiraya veren musa beye şimdi ben müşteri oldum kendime dükkan kiraladım.tekrar teşekkürler saygılar.

A******* H*******

kendisi ile tanışmamız 5yıl önce oldu, çok dürüst, çok düzgün, konuştuğunu bilen biridir musa kardeşimiz, tüm işlemlerimi kendisi ile yapmaktayım çok memnunum .başarılar

M******* K*******

Musa oğlum gibi diyebilirim, işini seven güler yüzlü düzgün bir insandır.kendisine teşk.ederim

M******* M*******

teşekkürler musa bey aradığımız evi hemen sayende buldum.işlem tamam kolay gelsin.

O******* B*******

Evlilik arifesinde o kadar yer baktık ama aradığımız evi tek seferde musa abi sayesinde hemen tuttuk, bizi ev sahibi ile hızlıca tanıştırdı ve işlemleri jet hızıyla çözdü.saygılar musa abi, iyi ki varsın

Y******* D*******

tek cümle ile bendeki emlakçı ön yargılarını kırdı, dediklerini harfiyen yerine getirdi.iyi ki tanıdım kendisini .sonsuz teşkkürler.başarılar

G******* Ş*******

İşini düzgün yapan eşine az rastlanır bir danışman, kendisine bir akrabamın referansı ile ulaştım çok memnun kaldım.teşekkürler başarılar dilerim.

E******* B*******

kısa ve net işin hakkını veriyorsun, musa bey başarılar dilerim .teşekkür ederim.

R******* Ç*******

Çok ilgiliydi ve sorduğum tüm sorulara net cevap aldım.aboneliklere kadar tüm işlemlerde bizi doğru yönlendirmesi ile hız ve zaman kazandırdı.teşekkürederim.

M******* G*******

Anneme ev kiraladık gayet içten ve samimi birisi, kendisinden memnun kaldık teşekkürler.bol kazançlar dilerim.

M******* D*******

Bizi doğru bir şekilde yönlendirerek evimizi biz içindeyken 5günde kiralamasını yaptı.hızı bizi çok şaşırttı, çok memnun kaldık teşekkürler remax musa.

M******* T*******

iş yerimi süratle çalışarak kısa zamanda kiralamasını yaptı, kendisine teşekkür ederim.nice beraber işlemlere diyorum saygılarımla.

H******* C*******

tüm işlemlerimizi aynı gün içerisinde tamamlayarak süreci başarı ile yönetti.kendisine verdiği hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.bereketli kazançlar dilerim.

H******* Ç*******

Öğretmen yeğenim tavsiyesi sayesinde kendisi ile tanıştım işin ehli, sıcak kanlı, kesinlikle güven dolu, pozitif bir insan az bulunan ender insanlardan iyiki tanıdım gönül rahatlığıyla etrafımdaki herkese tavsiye ederim. mesleki hakimiyetini de söylemeden geçmek istemem.satış sürecini onun dikkati ve özverisi ile doğru bir şekilde tamamladık. Kendisine sonsuz tşk ederim.Çalışmaların da başarılar dilerim.

H******* Ç*******

Musa bey ile ilk işlemimiz ve ilk defa tanıştık, gayet bey efendi, eğitimli, kültürlü bir insan, satış ile tüm süreçleri birlikte sorunsuz ve jet hızıyla tamamladık.yakınımdaki herkese kesinlikle tavsiye edeceğim. Musa beye Başarılar ve bol bereketli kazançlar dilerim.teşekküler

M******* A*******

Musa Bey, bizimle sürekli istişare içinde olarak ve dürüst davranarak çalışmıştır.Kendisinden son derece memnunuz.Teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

A******* Ö*******

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım. Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güvenden dolayı teşekkür ederim.Bol kazançlar dilerim.

R******* Ö*******

Musa bey ile yıllardır çalışmaktayım, kendisinden çok memnunum, işin hakkını veriyor bu delikanlı bir harika, teşekkürler iyiki varsınız.

E******* G*******

Musa beyin iş takibine ve sakinliğine hayran kaldım.Tüm süreçleri şeffaf ve titiz bir şekilde tarafıma iletti, müşteriyi işte olmama rağmen yanıma kadar getirip yüz yüze görüştürdükten sonra işi tamamladı.böyle bir danışmana sahip olduğu için ofisi remax citye ve kendisine sonsuz teşekkür ederim .

B******* B*******

Musa Bey uzun süredir aradığımız ancak istedigimiz sekilde bulamadigimiz ofisimizi bularak bize ciddi destekler sagladi. Ev sahibinin haklarini gozetirken kiraci olarak sizin de haklarinizi ciddi onemsemektedir. Ev sahibi ile orta yolu bularak hatta kiraci olarak size fazlasiyla destek olmaktadir. Kendi bireysel danismanlik hizmeti disinda diger konularda da sizin menfaatinizi dusunerek fikirler vermekten cekinmemektedir ve bircok noktada size tavsiye vermektedir. Biz cok memnun kaldik kendisinden kesinlikle öneriyoruz.

Ö******* İ*******

İşini severek yaptığını söyleyebilirim.teşekkürler musa bey herşey gönlünüzce olsun.meslek hayatınızda başarılar dilerim.

M******* D*******

kendisiyle kardeşim sayesinde tanıştım aile binamızdaki tüm dairelerin yetkisini kendisine güvenerek verdik, çok memnunuz.iyi ki varsınız .çok teşekkürler musa bey.

Y******* Ş*******

Uzun zamandır aradıgımız daireyi sizin sayenizde bulduk. Tanıdıgımız en dürüst en güvenilir emlak danışmanı diyebiliriz. İlginize alakanıza tekrar teşekkur ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

M******* Ç*******

Musa bey gayrimenkulumü hızlı ve şeffaf bir şekilde benim yanımda lazer metre ile ölçümlerini yaptı, bildiğim metrekareden çok farklı olduğunu görünce çok şaşırdım.gerçekten takdir ettim, işinin ehli olduğunu göstermiş oldu, bende kendisine hemen yetki verdim, işlemi kısa sürede sonuçlandırarak işin ehli olduğunu birkere daha kanıtlamış oldu.kendisi işini seven güven veren dürüst bir emlakçı, aslında bir emlakçıdan daha fazlasını yaptı, o gerçek bir danışman, bence tüm mülk sahiplerinin tanışmasını şiddetle tavsiye ederim.bol kazançlar dilerim.

A******* Ş*******

gerçekten bizi önemseyerek, hayatımıza değer katarak aldığı hizmet bedelini sonuna kadar hak eden biridir.teşekkürler musa bey

H******* T*******

mülk sahibi ile aramızdaki bütün süreçleri hızlı ve güvenilir bir şekilde hallettiği için teşekkür ederim, kendisine başarılar dilerim.

Z******* B*******

Kendisi ile tanışmamız Pendik Yeni Mahallede kiralık ev bakarken olmuştur.İlgi ve alakası, güven vermesi bizim için olumlu olmuştur.Kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılar dileriz

H******* İ*******

ben ev alma ve ev kiralama gibi durumlarda mesleğimden dolayı kendim ilgilenemedim ama Musa bey her seferinde ev alırken de ev kiralarken de her defasında yanımızda oldu. Musa beyi iyiki tanıdık ona sonsuz teşekkürler...

F******* B*******

Musa bey, işini doğru yapan, güvenilir ve dürüst gayrimenkul danışmanımızdır. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.

O******* K*******

Musa abi çok güvenilir, doğru, dürüst işini yapan, karakterli ve eğitimli bir insan, sonuna kadar bütün işlemlerinizi gerektiği gibi yapar endişeye mahal yok, musa abi danışmanlıkta yeni bir çığır diyebilirim.kısaca işinin hakkını veriyor.teşekkürler remax teşekkürler musa abi.iyiki varsın.

V******* O*******

Musa bey işini seven layıkıyla yapan profesyonel biridir.herkese tavsiye ederim.kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Alarçin

musa bey ilk baştan ne konuştu ise sonuna kadar hep net olması çok hoşuma gitti.İstanbul gibi bir yerde ender rastladığım dürüst, güvenilir bir kardeşimiz kendisine iyi ki varsın diyor, remax ailesine teşekkürlerimi sunarım.

İlker Şeker

Yıllardır gayrimenkullerimizle ilgilenir kendisi ilgili, güvenilir ve iyi niyetli bir danışmandır.herkesin böyle bir emlak danışmanı olmasını tavsiye ederim.alış verişinden hep memnun kaldık.teşekkürler musa bey.

H.ali İleri

Musa bey işin başından sonuna kadar bütün işlemlerimizle ilgilendi.kendisine çok teşekkür ederiz

R******* Y*******

bütün işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde halleti, işinde profesyonel bir yaklaşımla çözümler sundu teşekkürler musa bey.

E******* K*******

Kendisini ilk defa tanıdım samimiyeti ve sıcaklığı ile abim gibi hissettim, gayet düzgün ve profesyonel.teşekkürler Musa Abi :)

E******* K*******

kendisi ilk defa tanıştık gerçekten düzgün bir insan, yetkili servis montaj işlemlerine varıncaya kadar herşeyimizle ilgilendi.çok teşekkürler

Iorhan Kaya

Güvenilir.enerjik ve özellikle dürüstlüğünüz beni çok etkiledi.İşinizi hakkıyla yapıyorsunuz.

Hüseyin Şahin

Merhabalar, Bir kaç gün kendi imkanlarımla arayıp bulamadığım evi, Musa bey sayesinde buldum..Dürüst, samimi oluşunu müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrını çok beğendim..Çok teşekkür ederim çalışmalarında başarılarının devamını dilerim...

Zuhal Kahraman

15 gün gibi cok kısa bir sürede dairemizi kiraya verdik titiz çabuk netice alan, nazik ve içten yaklaşımları, mesleki hakimiyeti dolayısıyla duyduğumuz güveni ifade etmek isterim. Kendisine sonsuz tşk ederim.Çalışmaların da başarılar dilerim.

Ali Çetin

Herşey için teşekkür ederim günün her saati bir telefon kadar yakın ve herzaman her konuda ilgilenen bir insan..

Serdar Altıngül

Dürüst ve güvenilir hizmet aldığımız Musa Bey ezberleri bozan müşteri memnuniyeti ilkesiyle emlak sektörüne yeni bir bakış açışı getirdiğini düşünüyor. Kendisi İstanbul’ daki dairemizi kendisine kiracı buluyormuşçasına ilgilenmesi ve önemsemesi bizi fazlası ile memnun etmektedir. Kendisine iş hayatında başarılar ve bol kazançlar diliyorum. Teşekkürler

Ercüment Yelen

Çabuk netice alan, nazik ve içten yaklaşımları, mesleki hakimiyeti dolayısıyla duyduğumuz güveni ifade etmek isterim. Kendisine sonsuz tşk ederim.Çalışmaların da başarılar dilerim.

Muhammet Hanifi Tiryaki

28 gün gibi kısa bir sürede dairemizin kaporasını alarak hızlı ve güvenli bir şekilde satış işlemini gerçekleştirdi kendisine başarılar diliyorum.vb

Kadriye Aydoğan

Telefondaki ilk konuşmamızdaki samimiyetiyle başladı serüvenimiz. Güven veren konuşması, beden dili ile her adımda destekledi beni. Sanki işi değil de evi kendine alıyormuş gibi efor sarf etti. Bütün işlemlerimiz bitti ama her aradığımda ulaşıyor aynı samimiyeti alabiliyorum. Her şey için teşekkür ederim MUSA Bey ve Remax

Dilek Can

Tek seferde ev sahibi ile aramızdaki bütün prosedürleri çözdü. Her sorumuza cevap aldık. Samimiyeti, güler yüzü ve yardımcı olmada gösterdiği maksimum çaba için çok teşekkür ederiz.

Mustafs Ünlütürk

Isinde hem profesyonel hem samimi.kaporama ve verdigi söze sadık kaldı.Güven veren bir isbirligi var.Tanıdıgıma cok sevindim.

Nalan Erkan

Musa bey ilk görüşmemizden itibaren bize güven verdi ve bir çok konuda yardımcı oldu. Taşındıktan sonra dahi evle ilgili bir sorunum olduğu taktirde rahatlıkla arayabileceğim ve kendisinin de yardımını esirgemeyeceğine inandığımız biridir. Umarım satın alacağımız evi de Musa bey ile görüşürüz. Herşey için tekrar teşekkürler.

Oğuz Aydın

Kiralama öncesi ve sonrası her türlü detay ile ilgilenerek bizlere yol gösterdi ve çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...

Güler Kara

Musa beye kiralık ev arayışımdaki yardımından ötürü çok teşekkür ederim.Bu süreçte çok yardımcı oldu ve istediğim evi çok kısa bir sürede bulmama yardımcı oldu.

Ozkan Gurkal

Tanıştığımız ilk andan itibaren verdiği güven ve hissettirdiği uzmanlığı sayesinde karar alma sürecimiz hızlandı. Teşekkür ederim Musa Bey...

Ahmet Uygunoğlu

Dairemin satışını 40 gün gibi kısa süre içerisinde gerçekleştirdi.İlgisinden dolayı teşekkür ederim.iş odaklı, çözüm üreten, olumlu olumsuz bilgilendiren, pazarlama becerisi olan sosyal medya reklam alanlarını iyi kullanan çalışkan güvenilir birisi iyi çalışmalar dilerim.

Burçin Yuca

İstediğimiz özellikte evi tek seferde buldu ve ev sahibi ile aramızda koçluk yaptı ve bizi çok mutlu ettiği için kendisine çok teşekkür ederim.Güvenilir ve dürüstlüğü ile Musa bey işinin hakkını verdi meslek hayatında başarılar diliyorum.

Samet Yüce

Musa Bey emeğinize sağlık siz bu işin hem hakkını hemde müşterilerinize güveni veriyorsunuz sıcaklığınız ilginiz orta yolu bulmanız sorun çözmeniz bizi gerçekten çok mutlu etti size teşekkür ederim meslek hayatınızda size başarılar dilerim.

Ismail Bilgl

Musa Dalbay bey’in vermis oldugu destek sayesinde uzun zamandir ilgilenemedigim mulkumu kiraya verebildim. Kendisine cok tesekkur ediyor ve is hayatinda basarilar diliyorum.

Şükrü Uğur

Musa Dalbay'ın bize vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden oldukça memnun kaldık kendisine işinde başarılar diliyorum çok teşekkür ederim.

Oguzhan

Musa Bey ile Pendik/Altkaynarca’da bulunan evimizin kiraya verilmesi icin calistik. Hem profesyonellik olarak; hem de hizmet olarak cok katki verdi kendisi. Guven kendisinin is yapisinin temel noktasi. Kendisi ile ikinci kez calisma firsatimiz oldu; ve aslinda baska bir enmlakciya ihtiyac duymayacagima inaniyorum.

Ali Turan

ildefa ev kiralamada tanıdığım Musa bey alçak gönüllü sempatik tavırlarıyla Benin için elinden geleni yapım orta yolu buldurarak tam not almıştır ilgisine alakısına teşekkür ederim

Levent

Musa bey, isinde inanilmaz profesyonel biri. 3 aydan beri aradigimiz fakat kriterleri sebebiyle bir turlu bulupta tasinamadigimiz evi, bize ilk ve tek telefon gorusmemizle bulabildi. Keske daha onceden tanisaymisiz bu kadar zaman yorulmazdik. Tasinma sureci ve sonrasi ihtiyac durum irtibatini kesmeyip yardimci olmaya devam etti. Oldukca tecrubeli

Murat Uyan

Evimizi alis surecinden 2. Sefer kiralama isine kadar her daim yanimizda olan, sonuna kadar guvenebilecegim ender insanlardan biri Musa kardesim, butun emeklerin icin tesekkurler.

Omer

Arkaniza yaslanin bir kahve soyleyin gerisini Musa beye birakin yeter

Osman Kılıçer

İşini hakkıyla yapan, proaktif düşünebilen hızlı çözen, işinde uzman ve ilgili bir emlakçıdır. Ev satın almamda süreçleri hızlı şekilde ilerletmiş ve sonuçlandırmıştır. Teşekkürler

Onur Ve Gökçe

Musa bey evimizi kiralama sürecinde ve sonrasında bize çok yardımcı oldu.Kendisi son derece bilgili, dürüst ve güvenilirdir.Kendisine eşim ve ben çok teşekkür ederiz

Sıdıka Bayındır

Musa beyle ablamın sayesinde tanıştım.Onun dairesine güvenilir bir kiracı bulduğu için bende Kocaeli-Gebze’deki dairem için iletişime geçtim.Müşterisinin ne istediğini bilen, saygılı ve güvenilir.Teşekkürler Musa bey, Teşekkürler Remax

Murat

Evimizi cok hizli bir surede kiralamamiza yardim etti ve guvenilir bir is ortaya cikardi.kendisine cok tesekkur ederiz.

Filiz

Ev alimi yaptigimiz sirada ailemizden biri gibi hep yanimizdaydi kendisine sonsuz tesekkurler

Murat

Satis suresince heran yanimizdaydi cok ilgili ve alakaliydi tavsiye ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.