İŞİNİZİ SEVEREK YAPARSANIZ ASLA İŞE GİTMEK ZORUNDA KALMAZSINIZ...1983 Tunceli doğumlu, bir çocuk annesiyim. İşletme mezunuyum.
Müşteri ilişkileri, satış-pazarlama konusundaki tecrübelerimi gayrimenkul danışmanlığı konusunda sektör lideri olan RE/MAX VAR çatısı altında birleştirdim.
Amacım, siz değerli müşterilerimin gayrimenkul alım-satım- kiralama sürecini dürüst, güvenilir, hızlı ve şeffaf bir hizmet sunarak, sorunsuz tamamlamanızı sağlamaktır.
Saygılarımla
>>2016-2017 YILINDA REMAX TÜRKİYE YE KATILIM SAĞLAYAN DANIŞMALAR CİRO KATAGORİSİNDE TÜRKİYE 2.Sİ
>>REMAX TAN MAYIS CİRO 1.Sİ
>>REMAX TAN NİSAN MAYIS HAZİRAN İŞLEM SAYISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 1.Sİ
>>REMAX TÜRKİYE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 4.SÜ
>>REMAX TÜRKİYE TEMMUZ, AĞUSTOS, EYLÜL TÜRKİYE CİRO 14.SÜ
>>REMAX TAN TEMMUZ, AĞUSTOS EYLÜL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE İŞLEM 1.Sİ
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Kader Hızlı portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 18 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Alireza Molaei

Çok teşekkür ederim Kader Hanım, işlemde bize çok iyi rehberlik ettiniz. Her zaman iyi şanslar. 🙏🏼

Hasan Altuntaç

Kader hanım ile işlerimiz hızlı ve net bir şekilde gerçekleşti.Çok ilgili ve profesyonel bir danışman.

Nazlı Altuntaç

Kader Hanım’la beş hafta gibi kısa bir sürede hem dairem satıldı. Hem de yalnız olmadığımın farkındaydım. Teşekkür ediyorum 💐 işini bilen biri.

Ömer Dur

Gayet alanında bilgili başarılı hanım efendi süreç boyunca çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

H******* D*******

Kader hanıma sürecin başından sonuna kadar ilgisi için teşekkür ederiz

Gökay Yağcı

Kader hanım gerçekten işinde 1 numara.Mükemmel bir insan.Gerek samimiyeti olsun gerek ilgisi alakası olsun bütün sorunlarımızı çözmemize fazlasıyla yardımcı oldu.Her şey için çok teşekkür ederiz.

Dinçer Arslan

Kader hanım işini çok iyi yapan aynı zamanda profesyonel bir danışman. Herhangi bir sorunda her türlü çözümü üretti ve geri dönüş yaptı. Beni oldukça memnun etti. Başarılarınızın devamını dilerim :)

Alican Batur

Bitmeyen enerjisi ile bizi doğru yönlendirerek ev almamızı kolaylaştıran Kader hanıma teşekkürler ediyoruz.

Eyüp Kalaycı

Ev alırken bize gösterdiği ilgiye, bilgisini bizimle paylaşarak aklımızda soru işareti bırakmayarak bize yardımcı olduğu için, bu meslekte ender bulunan bir emlak danışmanı teşekkürler

Serhan Gezgin

Kader hnma acık net ve güven verici tavrı ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim

Tuba Kervan

Satış öncesinde olsun sonrasında olsun fazlasıyla yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.

Yusuf Bin

Kader Hanıma öncelikle çok teşekkür ederiz. Her şey istediğimiz gibi oldu. Gayet hızlı şekilde dairemizi sattı. Çok memnun kaldık. Başarılar dilerim.

Doğan Ertunç

Kader Hanımın samimiyeti, yakın ilgisi ve güvenilirliği ile her zaman size destek olabilecek çok başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkürler,

S******* A*******

Kader hanım ev kiralamamızda çok yardımcı olduğundan çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Her şey için teşekkürler.

Bülent Toker

Kader hanım alıcının ve satıcının hakkını savunan, dürüst ve çalışkan birisidir. Benim evimin satışında canla başla mücadele etti. Allah razı olsun.

Tuna Aksan

evimizi alma sürecindeki profesyonel yaklaşım, doğru geri bildirim ve güler yüzlü davranışları için çok teşekkürler.

Alper Dağdelen

Kader hanımın yakın ilgisi hızlı çözümleri ile birlikte evimizi güvenli ve hızlı bir şekilde kiraladık. Gösterdiği performanstan ve yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz

Ö******* D*******

Kader Hanım satınalma sürecinde bize çok yardımcı ve destek oldu. Her türlü konu ve sürece son derece hakimdi. Bundan sonraki işlerimizde mutlaka kendisiyle çalışmak isteriz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Kader Hanım evimizin kiralanması aşamasında bize büyük sabır ve ilgi göstermiştir. Isindeki titizlik ve profesyonellik sayesinde biz mutlu ayrıldık her şey için çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz sevgiler

E******* D*******

Kader hanmın verdiği güvenle yaptığımız konuşma sonrası, evimizi ilk gören kiracı adaylarımıza dairemizi kiralamaya karar verdik. Tüm süreci muhteşem yürüttüğünüz için çok teşekkürler.

Hasan Birol Angun

Kader Hanıma beni istediğim özelliklere sahip yerimi bulmamda çok hızlı yardımcı oldu, kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Emin Koçyiğit

yıllardır emlak danışmanlığımı yapan kader hanıma ilgisinden ve hızından dolayı çok teşekkür ederim.

Remzi Sayın

Dairemin satış sürecinden emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz

Fatih Karlı

Mülkümü uzun zamandır kendim pazarlıyordum, Kader hanım ile tanıştıktan sonra kendisine süreçle ilgili tüm yetkiyi verdim, kendileri hızlı ve memnuniyet konusunda çok başarılı, hızlı sürede mülkümün satışını gerçekleştirdi, kendilerine teşekkür ederim

Ali Samil Üçüncü

Bu süreçte kiralık daire bulmak zor iken kendisi ilgilendi ,sundu ,teşekkür ederim

Ömer Faruk Ayak

İlk defa daire alım süreci çok kolay oldu, Kader hanım tüm süreçle ilgilenip her iki tarafla ilgili memnuniyet sağladı ,işini severek yapıyor, teşekkürler, kolay gelsin.

Taner Multufoğlu

Kader hanım, dürüst,güvenilir, işini severek yapıyor buda onu iyi bir danışman yapıyor ben kendisinden çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim.

Furkan Uysal

Daire kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz destekden dolayı çok teşekkür ederim

Burak Şafak

Kader hanım tüm süreç ile ilgili profesyonel çalışması ve öz verisiyle ,yardımları çok oldu, kendilerine teşekkürlerimi sunarım

Şinasi Yaman

Kader hanımı uzun zamandır tanıyorum, işini böyle severek yapan başka kişiyle denk gelmedim, Dairemi kısa süre içerisinde sattı kendilerine teşekkür ediyorum

Nezahat Gül

Dairemin satış sürecindeki tüm işlemler ile ilgili kendilerini tebrik ediyorum teşekkürlerimi sunuyorum

Gülperi Çetin

Kendilerine sonsuz güvendiğim tüm süreci kendisine devrettiğim Kader hanım yine hızlı etkili etik bir şekilde süreci muazzam tamamladı , İyiki varsın teşekkür ederim

Kasım Bekir

Samimiyet, dürüstlüğünüz ve işinizi iyi takip ettiğiniz için teşekkürler Kader hanım. Dairemi kısa süre içerisinde işleme çevirdiniz

Haktan Altan

Uzun süredir daire arayışım vardı, Kader hanımla tanıştıktan sonra istediğim daireyi bana sundu, kendisi iyi bir dinleyici ve müşterisinin ne istediğini hemen çözüme kavuşturan birisi, kendilerine teşekkür ederim

Dilek Taşçı

Kader hanım gibi biriyle çalışmak mutlaka gerekiyormuş, iyi ki sizi tanımışız artık bundan sonraki süreçte de sizinle çalışacağız

Mesut Sade

Tanıdığım en becerikli en iyi iş bitirici Teşekkürler

Ergün Ceylan Mırzah

Kader hanım satış ve sonrasında gösterdiğiniz sıcak ilgiye sonsuz teşekkürler. Hızlı ve sonuç odaklı bir çalışma sisteminiz var. Prensipli, düzenlisiniz dolayısıyla sonuç kaçınılmaz oldu Çok teşekkürler.

Düzgün Toraman

Kader Hanım dairemizin en kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Erol Gökkaya

Dairemin satışını hızlı bir şekilde işleme çeviren , prensipli çalışma disiplinine sahip olan Kader hanıma teşekkür ederim, her süreçte yanımızda olup süreci beraber tamamladık, başarılarının devamını diliyorum.

Emre Çam

Uzun zamandır kiralık daire arayışımız vardı, Kader hanımla tanışma fırsatımız doğdu kendisi hem hızlı hem de istediğimiz bir daire bularak bizi çok mutlu etti, kendilerine teşekkürler

Filiz Bilir

Etkili ve çok güzel bir hizmet aldım, teşekkür ederim, kendilerine başarılar diliyorum.

Mahmut Okka

Kader hanım güler yüzü ve profesyonel çalışması ile dairemin satışını tamamladı, emeklerinden dolayı teşekkürler .

Gözde Bayram

Kader hanımın ilgisinden ve başarısından dolayı tebrik ediyorum, istediğim daireyi bana sunarak süreci yönetmesi takdire şayandı her şey için teşekkür ederim.

Muzaffer Yürekli

Mülkümün satışı ile ilgili , hızı, iş takipçiliği ve açık iletişiminden dolayı çok memnun kaldık. Hem yapıcı hem de iyi niyeti ile süreci çok güzel yönetti. Dairemin satışını tamamladı kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Adem Şahin

Yaptığı işi severek ve özveriyle gerçekleştiren bir Gayrimenkul danışmanıdır kendisi, titiz ve sıcak kanlı oluşu samimiyeti ,içtenliği için kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Doğru ve hızlı dairemin satış işlemlerini tamamladı.

Halil Sarıçay

Kader hanım, Dairenin satışını hızlı ve güvenli bir şekilde tamamladığınız, ve işlemlerde de gösterdiğiniz candan ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

İsmail Çağan

Söz konusu gayrimenkulse, Kader Hızlı Güngör'den başka kimseyi tanımam. Güven verici kişiliği ve sıcak oluşuyla ile ilgili aldığımız hizmet son derece profesyoneldi. Çok teşekkür ederiz.

H******* D*******

Soyadının hakkını veriyor aşırı pratik ve hızlı. Kredimiz nasıl oldu tapuya hemen nasıl gittik eksper ne zaman geldi hepsi göz açıp kapayıncaya kadar:)

Ecrin Atlı

İşinin hakkını veriyor kesinlikle tavsiye ederim.işinizi teslim edin hiç arkanıza bakmayın

Cevdet Sevgi

İŞİNİ İYİ TAKİP EDEN VE MÜŞTERİLERİNE GÜVEN VEREN BİRİSİ.TŞK EDERİZ

Melis Sinangil

Profosyonel, Samimi Dürüst daha ne ister insan. tşk ederim

Nurcan Yaman

Herşey için teşekkürler kader abla samimiyetin içtenligin güler yüzün ve Yönlendimelerinden dolayi çok multlu olduk seninle taniştigimiz için çok şansliyiz başarilarinin devamini diliyoruz Bundan sonraki emlak işlerimiz sende

Mohamed Houssein

Kader hanım işini severek yaptığı belli çok yardımıcı oldu, çok profesyonel iligili alaninda. Thanks Ms kader.......))

Öner Mertoğlu

3 sene önce kadar Hn dan daire almıştık o kadar memnun kalmıştık ki dairemizi satmak istediğimizde yine kader Hn nın kapısını çaldık ve yine çok memnun kaldık

Çetin Yanık

Ev alma sürecinde biz hiç birşeye karışmadık herşeyi kader hn halletti çok tşk ederim

Tuncay Sarı

Muhteşem bir ev aldık kader hn ın yardımlarıyla profosyonelliği samimiyeti süperdi

İbrahim Soylu

Kader hn ma bir arkadaşın referansıyla ulaştım evimi sattı ama iyi ki tanımışım dediğim insanlardan biri oldu.tşk ederim güzel kızım

Sami Kılınç

BAŞARILI. NAİF, SAMİMİ DAHA NE OLSUN BÜTÜN BİNAMI PATIR PATIR SATIYOR

Büşra Arslan

Tek kelimeyle muhteşem biri sadece evimi satmadı Kader hn, dünyaya bakış açısı pozitifliği sevgi dolu oluşu çok farklı bir insan tanımış oldum ve çok mutluyum

Pınar Saraç

KADER HNMIN O YÜKSEK ENERJİSİ, İŞ BİTİRİCİLİĞİ SÜPER

Arzu Dündar

Tuttuğunu koparan işini çok seven bir o kadarda kibar ve samimi sizinle tanıştığım ve sizden bir ev aldığım için çok mutluyum kader hncm sevgiler

Kemal Altun

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUYARAK KADER HN MI ARADIM BİR İNSAN ANCAK BU KADAR İYİ OLABİLİR DEDİM VE EVİMİ SATMASINI RİCA ETTİM.GERCEKTENDE ÇOK AMA ÇOK MEMNUN KALDIK

Zakir Hatipoğlu

Kader hanımın verdiği güven ve yönlendirme sonucu evimizi aldik. Bu süreçte bize verdiği destek için çok teşekkür ederiz.

Kenan Tunç

Yorumlardan çok Hızlı olabileceğini okudum ve dairemi satmak İçin aradım kader Hn mı aynı gün hazır Müşterisinde kapora aldı gerçekten çok Hızlı tebrik ederim

Gülten Tuna

Ev alma sürecinde çok Yardımcı oldu şeffaf ve kibar kesinlikle tavsiye ederim evinizi kader Hn dan alın

Gülten Tuan

Ev alma sürecinde çok şeffaf ve kibardı biz çok memnun kaldık kesinlikle kader Hn dan ev alın derim

Muhammed Tırpan

Kader Hn çok Hızlı dairemizi sattı süreci de ay I şekilde çok iyi yönetti her işimizi halletti kendisine tşk ederiz

Uysal Kırcı

Kader abladan daire aldık bütün işlemleri kendisi halletti biz seyirci kaldık:) bizim için çok uğraştı tşk ederim

Salih Bozlak

Kiralık ev aradığımız süreçte ilgi ve yardımları nedeniyle Kader hanıma çok teşekkür ederiz.

Fatma Er Sencer

Kader hanımın verdiği güven ve yönlendirmeye istinaden evimizi aldik. bu süreçte verdiği destek için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayten Ürün

6 AYDIR SATILMAYAN DAİREMİ KADER HN 3 GÜN İÇERİSİNDE SATTI. ÇOK TŞK EDERİM

Taylan Çelik

kader hn çok profosyonel ve samimi memnun kaldık.

Erkan Sevim

KESİNLİKLE İŞİNE DUYGU KATIYOR VE ÇOK BAŞARILI

Orhan Bilgin

Kibar ve içten, kader hn dairemi sattı herşey çok şeffaftı tşk ederim

İsmail Ozan

BİZE ABLA GİBİ YAKLAŞTI ÇOK SAMİMİ VE SAHİPLENİCİ

Duru İnşaat

BÜTÜN MÜTHEAİT ARKADAŞARDAN KADER HN IN ADINI DUYUYORDUK. PROFOSYONELLİĞİ BAŞARILARINI VE ŞEFFAFLIĞI HEP KONUŞULUYOR. BİZDE KADER HN MIN KAPISI ÇALDIK VE GERCEKTEN FAZLASI VAR AZI YOK.SATTI HEMEN DAİREMİZİ SIRA DİGERLERİNDE

Sercan Eren

Hızlı geri dönüşü, kibar ve anlayışlı olmasıyla beraber ev sahibi ile aramızda ki ilişkiyi tatlı ve yerinde kurabilmesi sebebiyle, kendisini çok sevdik.

Arif Sağlam

KADER HNN İŞİNİ İYİ TAKİP EDEN İLGİLENEN BİR ARKADAŞ MEMNUN KALDIK TŞK EDERİZ

Agit Mutlu

samimi ve işiyle çok ilgili memnun kaldık

Mustafa Sarıçan

KADER HN DAN DAİRE ALDIM YATIRIM AMAÇLI HEMEN DÜZGÜN BİR KİRACIDA BULDU BİZE SOYADI GİBİ ÇOK HIZLI.TEBRİK EDERİM

Çetin Yıldız

ilgi ve alaksaından dolayı tşk ederiz çok memnun kaldık

Zeynep Morlu

ilk gördüğüm anda o elektiriği aldım, enerjisi çok güzel işini çok seviyor ve bu da müşteri memnuniyeti yaratıyor tabi çok çok tşk ederim

Durmuş Demirhan

kader hn sağolsun benim kiralıktaki bütün dairelerimin herşey ile ilgilenir. emlak işimiz olunca kader hn mın kapısını çalarız hep

Eda Demir

KADER ABLA YI ÇOK SEVDİK İŞİNDE ÇOK BAŞARILI GÜVEN VERİYOR İNSANA ÇOK MEMNUN KALDIK

Güldane Seçer

İŞİNİN EHLİ HAKKINI VERİYOR TEBRİK EDERİZ

Neslihan Öz

Kader hanım için buraya ne yazsam az kalicak sanırım tüm islemlerimizle büyük bir sabirla ilgilendi çıkan sorunlari giderebilmek icin buyuk bir özveri gosterdi ve her konuda yardimci ve yonlendirici oldu. Kendisine teşekkür etmek az kalacak biliyorum ama cok cok teşekkür ederiz

Zuhal Ebrek

Kader Hanım gece gündüz her sorumuzla bıkmadan ilgilendi, bizi bilgilendirdi. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde tapumuzu aldık. Çok teşekkürler Kader Hanım. Başarılar dilerim.

Sefa Candan

Kader Hanıma teşekkür ediyoruz. Şehir dışından geldik ve bütün işlerimizle bizzat ilgilendi kendisine başarılar dilerim

Anıl Demir

Örnek alınması gereken bir insan, hayata pozitif bakışı işini severek yapması tutumu davranışı taktire şayan. Belki bir ev aldık ama en önemlisi kadar Hn tanıdık

Beraat Beraat

Dairelerim boşalınca hemen kader Hn giderim. Öyle sahipleniyor Kİ gözü tutmadı mı o daireyi asla kiraya vermiyor. Çok memnunuz

Cemil Tut

Samimi ve güvenilir çok memnun kaldık

Engin Sancar

İşini severek yaptığı belli iletişim çok iyi tşk ederiz

Julide Hazneci

Kader Hn’a çok güveniyorum gayrimenkulüm ona emanet. Tşk ederim tekrardan

Sinan Yılmaz

İşine hakim hakkını veren biri çok memnun kaldık

Ahmet Şahin

Başarılı bir arkadaş işini hakkıyla yapıyor memnun kaldık

Ozer Akkoc

Kader hanim teşekkürler hızlı, frofesyonel, hakimiyet ve çok kısacık zamanda sonuç çok memnun kaldık yeni işlerimizde tekrar görüşmek üzere sağlıkla kalın.

Merve Demir

Kader Hanımla çalışmaktan dolayı çok memnun kaldık. İletişimi çok başarılı, işini severek yapıyor ve güven veriyor.

Mahmut Okka Okkalar İnşaat A.ş.

Konut üretimi yapan 44 yıllık firmamızda ilk defa bir satış danışmanına toplu yetki verip çalıştık. Ve Kader Hanım da hem firmamızı hem de müşterileri hiç mahcup etmedi. Bölge hakimiyeti, projeye sahiplenmesi, hızlı ve mantıklı çözümleri ile emlak sektörüne bakışımızı değiştirdi. Keşke daha erken tanışma fırsatımız olsaydı da bütün dairelerimizin satış yetkisini verseydik.

Baran Yumlu

KADER ABLANIN ADINI HERKESTEN DUYUYORDUK BİZDE ÖYLE ARADIK SATILMAZ DEDİĞİMİZ DAİREMİZİ SATTI BÜTÜN İŞLEMLERİ ÇOK PROFOSYONEL HALLETTİ.ÇOK MEMNUN KALDIK TAVSİYE EDERİZ

Erdinç Şahin

HERŞEYDEN ÖNCE ALLAH RAZI OLSUN O KADAR MEMNUN KALDIK Kİ, İŞİNİ BU KADAR SEVEREK YAPAN BU KADAR CANDANINI GÖRMEMİŞTİM YARDIMLARIYLA EVİ ALABİLDİK ARADA KADER HN OLMASYDI BİZ BU İŞİ BİTİREMEZDİK ORASI KESİN

Yavuz Çokçakır

TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM ÇOK AMA ÇOK MEMNUN KALDIK SAMİMİYETİ DÜRÜSTLÜĞÜ PAHA BİÇİLEMEZ

Kadir Aksu

İLGİ ALAKASINDAN DOLAYI TŞK EDERİM.DAİREMİZİ SATTIĞI İÇİN TŞK EDERİZ

Diren Sevim Güneş

KADER HN OLMASAYDI ANLAŞTIGIMIZ KAPORASINI VERDİĞİMİZ DAİRE SAHİBİ FAİZLER DÜŞTÜ DİYE SATMAKTAN VAZGECMEK İSTEDİ DEFALARCA, AMA KADER HN OLAYLARI ÇOK GÜZEL YÜRÜTTÜ DAİRE SAHİBİ İLE YAPTIGI SÖZLEŞMELER ÇOK SAĞLAMDI BİZİ MAĞDUR ETMESİNE İZİN VERMEDİ.ÇOK UĞRAŞTI ÇOK EMEGİNE SAĞLIK . HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAKEDİYOR

Fidan Subaşı

İŞİNİ HAKKIYLA YAPIYOR TŞK EDERİZ.EVİMİZİ HIZLI SATTI

Arif Sarnıç

SAMİMİ GÜLERYÜZLÜ SONUÇ ODAKLI TŞK EDERİZ

Mehmet Akif Yıldıztekin

8 AY ÖNCE KADER HN DAN MALTEPE DE DAİREYİ ALMIŞTIK SATMA GEREKSİMİ DUYUNCA KADER HN ARADIM.TEKRADAN DOĞRU KARAR VERDİĞİMİ ZATEN ANLADIM SONUÇ ODAKLI HIZLI ÇÖZÜM

Yasemin Fatma Kobulan

GÜVENİLİR GÜLERYÜZLÜ İKNA EDİCİ VE SAMİMİ DAİRE ALIŞIMIZDA ÇOK UĞRAŞTI TŞK EDERİZ

Serkan Taşlı

ÇOK MEMNUN KALDIK SONUNA KADAR İŞLEMLERİ ÇOK PROFOSYONEL YÜRÜTTÜ BENİM DAİREMİ SATTI BEN BAŞKA BİR BÖLGEDE BAŞKA BİR YERDEN DAİRE ALDIM O AŞAMADA BİLE ÇOK YARDIMCI OLDU KREDİ İŞLERİMDE VS EKSTRA İYİLİĞİ DOKUNDU TŞK EDERİM

Mehmet Ali Yazıcı

EMEGİNDEN DOLAYI TŞK EDERİZ OLDUKÇA MEMNUN KALDIK

Çiğdem Tavşan

MEMNUN KALDIM TŞK EDERİM.KADER HN DAN DAİRE ALDIM SONRASINDA HEMEN KİRAYA VERDİ

M******* A*******

Kader hanım işini çok seven, süreci iyi yöneten ve işine çoook hakim birisi. Çok memnun kaldım. Emlak işim olursa kesinlikle Kader hanımı ararım.

Onur Daloğlu

Kader hanim inanilmaz iş bitiriciligi her konuda cok hizli bir sekilde yardımcı olmasi ile sağolsun her konuda gercekten hem cok profesyonel olarak hem de cok içten ve samimi bi şekilde elinden gelenin fazlasini yapti kendisine cok tesekkur ediyoruz.

İnsaf Aslan

Kader hanımla iş yapmak gerçekten sevkliydi. Sanki kendisine ev alıyor gibi okadar içten bir azimle herşeyle ilgileniyor. Herşey için teşekkür ederim tekrardan

Solmaz Işık

Arma Menta sitesinden almış olduğum evimin satış sürecinde, Müşteri memnuniyetine yönelik yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.Alanınızda uzman olduğunuzu iletişiminizin her evresinde gösterdiniz.İşlerinizin ve başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Necip Başar

REFERANSLARI ÇOK SAĞLAM BU VESİLEYLE TANIŞTIK VE GERÇEKTEN ANLATILDIĞI KADER VAR 15 GÜNDE HEMEN BİR DAİREMİ SATTI

Ö******* S*******

İşini severek yapan, musteri ile iletişimi çok iyi, alim satım işlemlerinin her kademesinde oldukça yardımcı olan kader hanım; gerçekten örnek bir emlakçı. Çok teşekkür ederim.

Erkan Polat

Kader hanımın ilgisi, bilgisi ve hızıyla 3 gün içinde tapumuzu elimize aldık. Böyle satış danışmanların aldığı tüm hizmet parası helal hoş olsun diyebilirim elinize sağlık.

Gürhan Yurtçu

Kader Hanım'dan daha önce aynı siteden 3+1 daire almıştık, verdiği hizmetten çok memnun kaldık bu sebepten dolayı aynı sitede olan 2+1 dairemizin satışı için Kader Hanıma yetki verdik çok kısa sürede satışımızı gerçekleştirdi.

Mehmet Yılmaz

İşini düzgün yapan, takibini iyi yapan, profesyonel biri. Teşekkür ederiz Kader Hanım'a.

Selahattin Kişeçok

Devamlı bütün gayrimenkullerimle Kader hanım ilgilenir. Çok memnunum çalışmalarından, kiracılarım çıktığında takibini yapar tekrar kiracı adaylarını bulur. Çok teşekkür ederim.

Gürhan Yurtçu

Aldıkları hizmet bedelinin ne kadar çok hak ettiğine tanık oldum. Çok memnun kaldım. Güzel bir daire aldım şimdide benim önceki dairemi satmasını rica ettim.

İ. Arif Koytak

Kader Hanımın çok profesyonel olduğunu biliyorduk. Satarsan sen satarsın dedik. 3 ayda sat dedik. 20 günde sattı beklediğimiz performans. Teşekkür ederiz.

Hanife Ayaz

Kader Hanım çok dürüst ve samimi, memnun kaldık

Fatma Demir

Kader Hanımın adını duymayan yok bizde aradık sağolsun işimizi halletti. Çok memnun kaldık. Artık bütün dairelerimde Kader Hanım ile çalışacağım

Birkan Ateş

Süreci çok başarılı yürüttü. Zor bir satışın üstesinden geldi. Teşekkür ederim.

Tuna İlhan

Kader Hanımla tavsiye üzerine tanıştık ve dairemizi satmasını istedik. Uzun zamandır başka emlakçı arkadaşların satamadığı dairemizi kısa sürede sattı.

Yaşar Macar

Dairemizi çok kısa sürede sattı. İşini layıkıyla yapan bir danışman. Tavsiye ederim.

Tuğçe Bulut Boz

Samimi, içten ve profesyonel bir danışman. Teknik bilgileride çok iyi.

Akay Karakuş

Profesyonel, samimi. İstanbul'da elimiz ayağımız oldu. Kader Hanımdan çok ama çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sevim Aslan

Sevimli, samimi, güleryüzlü. İşine saygı duyan ve işini severek yapan biri çok memnun kaldık.

Mehmet Emin Koçyiğit

Bizim İstanbul'daki gayrimenkullerimizin hepsiyle Kader Hanım ilgilenir. Yakinen takip eder. Çok memnunuz . Herkese tavsiye ederiz.

Tolgahan Öztürk

ilk telefonda kurduğum irtibat ile dairemin satış süreci arasında gecen bütün süreç ile ilgili almış olduğum hizmet bitimine kadar kendisinden çok memnun kaldım. Gerek müşteri memnuniyeti, gerek güven, gerek satış öncesi ve sonrası hizmetlerin tamamında müşteri odaklı çalışması ile harikulade ve çok başarılı. Teşekkür ederim.

Hüseyin Aydoğdu

İlgili, alakalı, profesyonel biri . Çalışmasından memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Hüseyinkaraya

Kader Hanım'dan satın aldığımız daireyi bir memura kiraya verdi. Her şeyiyle kendisi ilgilendi. Teşekkür ederiz.

Ali Aydın

Kader Hanım işinde gayet başarılı.kısa sürede dairemizi sattı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Mürsel Bayrak

Kısa süre içerisinde istediğimiz gibi bir ev bulmamıza yardımcı oldu. Kader Hanım işinde oldukça profesyonel. Kendisine teşekkür ederim.

Abdullah Yalık

Daha önce müteahhidin dairesini satmıştı.Kader hanım ordan ismini duymuştu. Bende aradım. Daireme çalıştı ve sattı. Başarılı, Azimli ve Sabırlı biri.

Hüseyin Karaya

Kader Hanımdan çok güzel bir daire aldık. Bütün süreci çok iyi yönetti. Bize yardımcı oldu.

Esra Şahin

İçten samimi, pozitif, enerji dolu bana ve nişanlıma resmen ablalık yaptı. Teşekkür ederim.

Sema Karacakaplan

çok nazik. sevecen ve işini seven biri memnun kaldık.

Hasan Kara

Müşteri analizi çok iyi . Nasıl bir daire almak istediğimizi sordu. Anlattık tam nokta atışı bir daire verdi bize. O kadar zaman boşu boşuna emlakçı emlakçı dolaşmışız.

Mafruz Atlı

Referansla Kader Hanımı duydum. Dairelerimi satacağını biliyordum ve yanıltmadı. İşini çok düzgün yapıyor.

Ömer Tufan Özgenler

Çok ama çok memnun kaldım. Dairemi satana kadar çok emek verdi. Başarılı, azimli, çalışkan ve samimi

Ahmet Uğur

Aldığı hizmet bedelini sonuna kadar hak eden biri. Özverisi, içtenliği ve işe hakimiyeti süper

Cengiz Keleş

Profesyonel ve işini severek yapıyor buda işine yansıyor. En kısa sürede diğer dairelerim de satması ümidiyle

Hayriye Turanlı

Çok memnun kaldım. Her türlü problemi Kader Hanım halletti. Aldığım evi çok sevdim.

Sercan Göbüş

İçten ve samimi profesyonel yaklaşıyor. İşini düzgün yapıyor. Teşekkür ederim.

Aynur Yürekli

Daireyi Kader Hanım'dan satın almıştım. Her defasında daire boşalır Kader hanım teslim alır tekrar kiraya verir. Çok güvendiğim ve memnun kaldığım biri. Teşekkür ederim.

Suat Uçar

Kader hanım bizim ile içtenlikle ilgilendi. Kısa sürede evi tutmamızı sağladı. Kendisi güleryüzlü ve işin de profosyonel. Teşekkür ederiz.

Bülent Toker

Çok memnun kaldım. Kader Hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yavuz Vurğun

Çok güzel anlayışla karşıladı .Teşekkür ederim. Daire satın aldım.

Yavuz Vurğun

Dairemi kiralattığı için kendisine teşekkür ederim.

Fazıl Ahmet Albayrak

Kader Hanım kiralama sırasında destekleri sayesinde kiraladığımız ilk eve sorunsuz yerleştir.

Orhan Ortaç

6 aydır başka bir emlak danışmanı arkadaşı dairemi çalışıyordum. işleme çeviremedi . hiç aranmıyordu. Başka bir Remax ofisinden Kader Hanımın ismini duyduk ve aradım. 2 günde işimi halletti. Çok teşekkür ederim.

Emrullah Badıllı

Kader Hn Profesyonel Güleryüzlü içten samimi, yatırım amaçlı bir daire aldık memnun kaldık. Başka işlerde çalışmaya devam edeceğimiz biri

Hasan Bulut

Bütün işlemi sonuna kadar çok güzel yönetti ve gerçekten elinden geleni yaptı bizim bir ev sahibi olmamız için tşk ederim

Asiye Ertaş

Satarsa bu evi kadar Hn satar demiştik ve haklı çıktık bir çok kişi çalışmıştı ama kader Hn farkı vardı çok emek verdi canla başla çalıştı emeğine sağlık

Ufuk Ertaş

Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğiniz bir danışman artık arkadaşımız hatta, evimizi sattırmasında çok çaba sarf etti ve başardı tebrik ederim

Mehmet Yılmaz

Yaklaşık 6 aydır ev arıyoruz bir çok emlak firmalarıyla bir çok danışman arkadaşlarla tanıştık ama farkı fark ettik çok başarılı tek kelimeyle.çok memnun kaldık

Cemil Opuz

Herşeyden önce çok ama çok güvenilir biri direkmen sahipleniyor insanı ve elinden geleni yapıyor sayesinde çok güzel bir daire sahibi olduk tşk ederim

Soner Köprülüoğlu

Kader abla bizi ev sahibi yaptı çok mutluyuz. 1.50 ile çektiğimiz krediyi son gün 0, 99 düşmesinden dolayı hemen kredimizi iptal edip yenisi yetiştirdi bütün bankayı vs seferber etti valla mükemmel biri

Epik İnşaat

Referansla kader Hn la tanıştık dairelerimizin satışıyla ilgileniyor iyi ki tanımışım hemen 1 dairemizi Sattı sıra diğerlerinde çok memnunuz

İsmail Şekercan

Kader kızımı çok sevdik aileden biri gibi oldu 1 haftada evimizi sattı biz 2 yıldır satmaya çalışıyorduk.sıçak samimi ve iş bitirici

Taner Cilara

kader hanım ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler .

Yusuf Deniz

Dairenin satışında süreci çok iyi yönetti ödemenin alınması konusunda aktif çözümleriyle sonuç odaklıydı Kader hanımdan çok memnun kaldık

Cemal

Bilgilendirici, güler yüzlü, enerjisi yüksek sonuç odaklı çözüm üretebilen bir arkadaşımız. Teşekkür ederim.

Hüseyin Boy

Kader hanım gayrienkullerimin danışmanı zaten işinde mükemmel performans sağlıyor her şey için çok teşekkür ederim

Mustafa Urucu

Kader hanım dükkanı kiralamamızda her konuda yardımcı oldu ofiste bizi çok güzel ağırladı güleryüzüyle verdiği hizmetle her şey çok güzel bir şekilde ilerledi kendisine çok teşekkür ederim.

Sefa Candan

İstanbul dışındayız İstanbul'daki dairemiz ile ilgilenen her şeyini boyasını eksiklerini halletti Kader hanım düzgün bir kiracıya verdi çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Erkan Şahin

Kader hanım çok ilgili ve sorunları müşteri doğrultusunda hızlı çözüm üreten başarılı bir satışçı çok memnun kaldım

Cafer

Kader hanım çok samimi ve dürüst bundan sonra danışmanımız belli teşekkür ederim

Salih

Dairenin satışını başka bir emlakçı arkadaşa vermiştik. Kader hanım müşteri getirmiş ve bütün süreci çok güzel yönetti memnun kaldık

Kerim Bedir

İlgili ve samimiydi çok teşekkürler

Sercan

Kader hanım işini düzgün yapan düzgün takip eden ve işini çok seven biri çok memnun kaldık

Kaan

Kader hanım işini severek yaptığı her halinden malum güler yüzlü samimi bir hanımefendi kendisi ile çalıştığımız için çok mutlu olduk

Levent

Güleryüzlü bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz dairemiz hızlı bir şekilde kiraya verildi. Memnunuz mutluyuz

Süleyman Yaman

İlk tanışma olmasına rağmen memnunum ilgi alaka ve ciddiyet buldum teşekkürler

Selahattin Kişeçok

İki senedir beraber çalışıyoruz daha önceden beraber çalıştık çok memnunum kader hanıma teşekkür ederim

Aynur

Kader Hnmdan daire almıştım geçen sene çok memnun kaldım dairemi kiraya verdi.Ben yurt dışında yaşıyorum daireme demir taktırdı doğalgaz aboneliği yaptırdı daireyi temizletti böyle danışman bulunur mu? Tekrar teşekkür ederim

Özer Şahin

Tek keimeyle işinde çok titiz biraz pimpirikli :) Çok memnun kaldım.Teşekkürler

Selahattin

Kader hanım benim bütün dairelerimle ilgileniyor kendisinden çok memnun kaldım çalışmaya devam

Selahattin

Kader hanıma dairemi çok kısa bir sürede kiraladığı için çok teşekkür ederim

Kemal

Kader hanım dairem krediye uygun olmadığı halde 2 haftada dairemi sattı doğru alıcılar kesinlikle Kader hanımda çok teşekkür ederim

Şaban

Kader hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim

Bünyamin Aydoğan

Kader hanım samimi güvenilir içten ve işini çok profesyonel yapıyor memnun kaldık güzel bir daire aldık kendilerinden

Kadir Akdemir

Kader hanım çok profesyonel ve başarılı işini çok takip ediyor. Dairemi sattığı için teşekkürler.

Cesim Aydın

Bİzimle çok ilgilendi güzel daireler sundu ve sonunda güzel bir daire aldık.Çok samimi ve güvenilir. Teşekkürler.

Hikmet Üstünkal

Kader hanım çok kısa sürede dairemi sattı. Bölge bilgisi çok iyi her şeyi ona bıraktık ve dediğini yaptı. 1 hafta içinde dairemi sattı çok teşekkür ederim.

Burak

Güler yüzle insanlara yaklaşan samimi biri Kader hanımçok pozitif işini iyi yapan biri memnun kaldık.

Jülide Hazneci

2 yıl önce kiraya verdiği ofisimi tekrardan kiraya verdi işini düzgün yapan biri çok memnunum ilgili biri kader hanımla çalışmaya devam edeceğim

İnci

Kader hanıma çok kibar, güvenilir güler yüzlü ve işini çok severek yapan bir danışman çok memnun kaldık Kader hanımla çalışmaya devam edeceğim.

Mahmut Çelik

sıcak, samimi, güvenilir ve ilgili bir danışman kendisine teşekkür ederim

Cemal Demir

Profesyonel biri. Memnun kaldık. İş bitirici yeteneğine sahip ve güvenilir.

Ayfer Toyanç

Tek kelime ile muhteşem bir danışman

M.ali Eldemir

Samimi, İyi niyetli, işini iyi yapıyor. Yardımsever biri. Bir daha daire alsam yine Kader Hanımı tercih ederdim.

Esin Albayrak

3. dairemin satışını gerçekleştiriyor. İşini severek yapıyor çok başarılı.

Esin Albayrak

Kader hanım diğer dairemi de satışını gerçekleştiriyor. Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyorum.

Mesut Abagay

Kader hanım başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. İyimser ve samimi biri kesinlikle bütün çevremize önerebileceğimiz biri teşekkür ederiz.

Veysel Boy

Devamlı çalıştığımız bir danışman bizim bütün evlerimizle Kader hanım ilgilenir çok memnunuz çalışmaya devam

İlhan

Güzel bir daire aldık bu süreçte bize çok yardımcı oldu.

Kadir Hayır

Kader Hnm muhteşem biri herkese tavsiye ediyorum öncelikle ev alacaksanız Kader hanımdan alın derim

Hakan Şerif Tavuz

Dairemi çok hızlı sattı. Ekspertiz bilgisi ve mesleki bilgisi hat safhada çok çok memnun kaldık

Yasemin Kam

Kibar ve samimi biri memnun kaldık teşekkür ederiz.

Ferhat

kendilerinden oldukça memnun kaldım teşekkür ediyorum

Ferhat

kendilerinden oldukça memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Yunus Demir

kader hanım devamlı çalışabileceğim biri işini çok severek ve profesyonel yapıyor.Teşekkür ederim

Ümit Nazif

tanıştığımız dakikadan işlemimiz bitene kadar her dakikaında ve her konuda çok ilgi ve alakalıydı ayrıca çok sıcak kanlı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz

Ahmet Beraat

İlgi ve alakası için teşekkür ederim

Hüseyin

ilgili ve sıcaktı çok hızlı bir şekilde kiracı buldu Kader Hanım ne kadar teşekkür etsek az

Özkan Kuru

Her insanın beklediği güler yüz, sıcaklık ve samimiyet Kader hanımda fazlasıyla mevcuttur. Bizimde karşımıza çıkmasından dolayı memnuniyeti sizlerlede paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz

İsa Koca

Samimi içten, güleryüzlü, yardımsever iş bitirici memnun kaldık. Güzel bir daire aldık teşekkür ederim.

Ramazan Sungu

Ev alırken bize çok yardımcı oldu. Bir daha ev aldığımızda kesinlikle Kader hanımı arayacağız

Nezahat Akkaya

Vermiş olduğu hizmet gayet profesyonel ve samimi işini severek yaptığı belli teşekkür ederim dairemi kısa bir sürede sattı memnun kaldık.

Sürmeli Güneri

Güvenilir ve hızlı satış memnun kaldık teşekkür ederim

İbrahim Çolak

Kader hanım çok sevimli iyimser ve profesyonel işini severek yapıyor teşekkür ederiz

Murat Zeplin

PROFESYONEL İŞİNDE BAŞARILI TAKİBİNİ İYİ YAPAN BİR ARKADAŞ KADER HN, MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜR EDERİZ

Hasgül Yerli

DAİREMİ ÇOK KISA BİR SÜREDE SATTI. İŞİNİ SEVEREK YAPIYOR ÇOK TİTİZ DAVRANIYOR VE BİR O KADAR DA TECRÜBELİ. TŞK EDİYORUM

Zeynep Aydoğan

KADER HN'NIM ADINI BİR TANIDIK VERDİ ÇOK İYİ BİR EMLAK DANIŞMANI OLDUĞUNU SÖYLEDİ. AZ SÖYLEMİŞ MÜKEMMEL BİRİ DAİREMİZİ ÇOK İYİ BİR FİYATA SATTI, BİZE ÇOK ÇOK DAHA GÜZEL BİR DAİREYİ DAHA UYGUN FİYATA ALDIRDI. BİZ BÜTÜN SORUMLULUĞU ONA BIRAKMIŞTIK O SATTI O ALDI, BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU. KADER HN ARTIK BİZİM KIZIMIZ HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ...

Zeynep Aydoğan

KADER HN'IN ADINI BİR TANIDIKTAN DUYDUK ÇOK İYİ BİR EMLAK DANIŞMANI OLDUGUNU SÖYLEDİ AMA AZ BİLE SÖYLEMİŞ MÜKEMMEL BİRİ. DAİREMİZİ İYİ BİR FİYATA SATTI ÇOK DAHA GÜZEL BİR DAİREYİ DAHA UYGUN BİR FİYATA ALDIRTTI. BİZ BÜTÜN SORUMLULUĞU ONA YIKMIŞTIK O ALDI O SATTI BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU. KADER HN ARTIK BİZİM KIZIMIZ HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ ALLAH RAZI

Esin Albayrak

KADER HN'A VERDİĞİ HİZMETLERDEN DOLAYI TŞK EDERİM. DAİREMİ ACİL İHTİYACIM OLDUGU BİR ZAMANDA HIZLICA SATTI

Dilek Köse

ÇOK MEMNUN KALDIK HIZLI ANLAŞILIR YARDIMCI OLAN İŞİNİ DÜZGÜN YAPAN BİRİ

Ümit Özsoy

KADER HN TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL. GAYRİMENKULLE İLGİLİ HERŞEYİ ONA DANIŞIRIZ, BİZİM AİLEMİZİN DANIŞMANI BÜTÜN İŞLERİMİZİ KADER HN LA YAPARIZ, HERKESE ÖZELLİKLE TAVSİYE EDERİM

Hamza Aksu

DAİREYİ ALMAMIZA VESİLE OLDU. İŞLERİNİ ÇOK GÜZEL YÜRÜTTÜ MEMNUN KALDIK

Sedat Ekşi

ÖZ EKŞİOĞLU İNŞAAT FİRMASI OLARAK YAKACIK BÖLGESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİMİZİ KADER HN TESLİM ETTİK. ÇOK MEMNUNUZ. KADER HN KABUL EDERSE SANCAKTEPE VE MALTEPE'DEKİ GAYRİMENKULLERİMİZİ DE KENDİLERİNE TESLİM ETMEK İSTİYORUZ

Sezgin Ceylan

KADER HN BU İŞTE ÇOK BAŞARILI. BİZİMDE GAYRİMENKUL İHTİYACIMIZ OLDUĞUNDA GİDECEĞİMİZ TEK KİŞİ KADER HN, ÇOK PROFOSYONEL İŞİNİ ÇOK SEVİYOR VEDE SAYGI DUYUYOR TABİ BUDA BAŞARISINI ETKİLİYOR. BEN ÇOK TŞK EDİYORUM EMEKLERİNDEN DOLAYI.... OP.DR SEZGİN CEYLAN

Kamer Koyuncu

BEN ÖZELLİKLE MESLEKTAŞIMA TŞK ETMEK İSTEDİM. İŞİNİ SEVGİ SAYGIYLA YAPAN ÇOK AZ İNSAN VAR. ETİK KURALLARA VE İŞ AHLAKINA ÇOK ÖNEM VEREN BİRİ HEP ORTAK İŞLEM YAPMAK SİTEDİĞİM BİRİ

Erdem Samsunlu

KİBAR, VE TECRÜBELİ BİRİ, BABAM ÇOK SEVİYOR KADER HN MI TŞK EDİYORUZ

Servet Yalçıner

DAİREMİ 2. KEZ KİRAYA VERİYOR KADER HN, PROFESYONEL İŞİNE SAYGILI SAMİMİ BİRİ.TEK KELİMEYLE SÜPER BİRİ DİYEBİLİRİM. KADER HN I ÖZELLİKLE TAVSİYE EDERİM. ÇOK BAŞARILI

Ahmet Keklikçi

KADER HN DAN ÇOK MEMNUN KALDIK ÇOK HIZLI, NAZİK İYİ NİYETLİ BİRİ KENDİSİNE TŞK EDİYORUM

Fikret Karakuş

MAŞALLAH KADER HN FIRTINA FIRTINA. BANA BİR GÜNDE DAİRE SATTI VE ALDIĞIM DAİREYİ BİR GÜNDE KİRAYA VERDİ BU KADAR BAŞARILI BİR DANIŞMAN DAN MEMNUN KALINMAZMI? ÇOK MEMNUNUZ

Emre Güleç

KADER HN ARTIK BİZİM BİR ABLAMIZ, ÇOK YARDIMCI OLDU ABLALIK YAPTI BİZE. ALDIGI HİZMET BEDELİNİ FAZLASIYLA HAK EDEN BİRİ. TŞK EDİYORUZ

Lale Ateş

DAİREMİN SATIŞINI ÇOK HIZLI GERÇEKLEŞTİRDİ. 6 AYLIK YETKİ BELGESİ ALDI BENDEN FAKAT RESİM ÇEKMEYE GİTTİĞİNDE YANINDA HAZIR ALICILARINDAN BİRİNİ GÖTÜRMÜŞ VE AYNI GÜN KAPORASINI ALDI. BİZ O DAİREYİ BAŞKA EMLAKÇI ARKADAŞLARLA 2 SENEDİR SATMAYA ÇALIŞIYORDUK SATAMADIK. KADER HN AYNI GÜN KAPORASINI ALDI NE DİYELİM ÇOK SEVİNDİK VE ÇOK MEMNUN KALDIK

Ahmet Cömert

KADER HN İYİMSER BİRİ İŞİNİ SEVEREK YAPTIĞI BELLİ İLGİLİ ALAKALI İŞİ HAKKINDA FAZLASIYLA BİLGİ VE TECRUBEYE SAHİP.GÜZEL BİR DAİRE ALDIK. YARDIMLARINDAN DOLAYI TŞK EDİYORUZ

Huriye Karakuş

İYİMSER SAMİMİ BİRİ BİZ ONA GÜVENDİK O BİZE GÜVENDİ, GÜZEL BİR EL ALDIK TŞK EDİYORUZ

Okan Kılıç

KILIÇOĞLU İNŞAAT OLARAK KADER HN MI TEBRİK EDİYORUZ, SOYADININ HAKKINI VERİYOR. DAİREMİZİ ÇOK HIZLI SATTI

Sefa Çelik

Kader Hanım çok düzgün çalışan bir danışman. Dairemi daha önce bir çok emlakçı arkadaşlar çalıştı satamadı. Kader Hanım'ı yetkilendirdik. Eşyalı evimi hem gözüm arkada kalmadan hem de kısa sürede sattı.

Ali Birgin

Kader Hanım'ın işi çok sağlam beş yıldız veriyorum. Güzel bir ev aldık teşekkür ederiz.

Selehatin Kişeçok

Kader hanım bizim devamlı dairelerimizin satışını ve kiralama işlemleriyle ilgilenen bir danışman kendisinden çok memnunuz teşekkür ederiz.

Feride Günsoy

Kader Hanım'ın gösterdiği emek gayet takdire şayan. Tebrik ediyorum kendilerini.

Ümit Turan

KADER HANIM BU İŞİ ÇOK İYİ YAPIYOR. BENİM DAİREMİ BÜTÜN EMLAKÇILAR ÇALIŞTI SATAMADI. KADER HANIM SATTI. BÖLGEYE ÇOK HAKİM TEŞEKKÜR EDERİM.

Ali Varol

KADER HANIMDAN DAİRE ALDIK ÇOK MEMNUN KALDIK BİR SAAT İÇİNDE İSTEDİĞİMİZ EVİ İSTEDİĞİMİZ FİYATA BULDU KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Tarık Ünal

KADER HANIM ÇOK İLGİLİ ALAKALI İŞİNİ ÇOK İYİ TAKİP EDEN YAPTIĞI İŞE ÇOK HAKİM BİRİ VE İŞİNİ ÇOK SEVDİĞİ BELLİ ÇOK MEMNUN KALDIK. TŞK EDERİZ.

Çiğdem Asan

ÇOK BAŞARILI İÇTEN VE İŞİNE HAKİM TŞK EDERİZ. MEMNUN KALDIK.

Hüseyin Gültekin

DAİREMİZİ SATMAK İÇİN BAŞKA KURUMSAL EMLAK FİRMALARIYLADA ÇALIŞTIK AMA OLMADI. KADER HN SATTI . BAŞARILI BİR ARKADAŞ TEŞEKKÜR EDERİM

Doğan Parlak

KADER HN DAN COK MEMNUN KALDIK. GÜZEL BİR EVİMİZ OLDU ÇOK MUTLUYUZ. HERSEY SÜPERDİ ÇOK KOŞUŞTURUYOR KADER HN BÜTÜN İŞLERİMİZİ O HALLETTİ

Muhammet Çolakoğlu

ÇOK HIZLI VE PROFOSYONEL MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜRLER.

Oktay Serta

MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜR EDERİM. GAYET İLGİLİ BİR DANİŞMAN

Meryem Aktaş

BEN MEMNUN KALDIM. GAYET AÇIKLSYICI OLDU. KAFAMDA SORU İŞARETİ KALMADI. AYRICA GÜZEL YÜZLÜ VE BAŞARILI BİRİ OLARAK GÖRDÜM

Saim Şanlı

MÜKEMMEL, MÜKEMMEL, MÜKEMMEL...

Hasan Yılmaz

KADER HN GAYRETLİ VE ÇALIŞKAN ÇABASINDAN DOLAYI TŞK EDERİM.EVİMİ KISA SÜREDE SATTI

Hakan Kepir

PROFOSYONEL, GAYRETLİ SAMİMİ GÜZEL BİR DAİRE ALDIK TŞK EDERİM

Kazım Büklü

MEMNUNUM, KADER HN ÇALIŞKAN VE ZEKİ İŞİNİ SEVEN BİR KİŞİ BÖYLE BİR KİŞİNİN REMAX TA ÇALIŞMASI ÖNEMLİ BİR KAZANIM FİRMA ADINA

Ümit Yaşar Akın

KİRALAMIŞ OLDUĞUMUZ EVİ DAHA ÖNCE FARKLI EMLAK FİRMASINDA İKEN GÖRMEYE GİTMİŞTİK. FAKAT YETKİLERDEN İLGİ GÖREMEDİK . KADER HANIMLA TANIŞTIK VE AYNI EVİ KENDİSİNDEN KİRALADIK İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ VE İŞİNDE PROFOSYONEL OLMASI İKNA OLMAMIZI SAĞLADI.

Deniz Şuekinci

DAİREME ÇOK CANI GÖNÜLDEN ÇALIŞTI VE SATTI SEVGİLİ MESLEKTAŞIM. ÇOK PROFOSYONEL ÇALIŞIYOR

Aynur Yılmaz

KADER HN MA PROFOSYONELLİĞİ VE SAMİMİYETİNDEN DOLAYI TŞK EDERİM. ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIK. İYİ BİR FİYATA İSTEDİĞİMİZ DAİREYİ ALMAMIZA YARDIMCI OLDU

Fırat Koyuncu

BİR SÜRÜ EMLAKCI UĞRAŞTI DAİREMİ SATAMADI AMA KADER HANIM SATTI. TEBRİK EDİYORUM.

Emir Gül

GÜLERYÜZLÜ SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Adem Kişeçok

KADER HANIM İLGİLİ VE MEMNUNİYETİ GÖSTERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. SOYADI GİBİ KENDİDE ÇOK HIZLI OLAN BİRİ VE BU KONUDA MÜKEMMEL.

Çağrı Açıkgöz

KADER HN DAHA ÖNCEDEN TANIDIĞIM BİRİ İŞİNİ ÇOK İYİ YAPTIĞINI BİLİYORDUM VE BENİM DAİREMİDE KISA SÜREDE SATICAĞINI BİLİYORDUM. ÇOK İLGİLENDİ MEMNUN KALDIM TŞK EDERİM

Tolga Türkben

KADER HN İÇTEN SAMİMİ VE ÇOK ÇALIŞKAN. İNSAN GÖZÜ KAPALI GÜVENİYOR. DAİREMİN SATIŞI İLE İLGİLİ İYİ ÇALIŞMA YAPTI. MEMNUN KALDIM ÇOK TŞK EDERİM

Ozan Unutkan

ÇOK HIZLI VE BAŞARILI GÜLER YÜZLÜ HİZMET İÇİN TŞK EDERİM

Tuna Yelgin

KADER HN SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BİR DAİRE ALDIK AKABİNDE ÇOK DÜZGÜN BİR KİRACI ADAYINA DAİREMİ KİRALADI.TŞK EDİYORUM

Satı Bay

GÜLER YÜZLÜ, HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞTI. TEŞEKKÜR EDERİZ

Tarık Dinç

GÜLERYÜZLÜ HİZMETİ VE GÜVENİRLİLİĞİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM

Mehmet Tilki

ALMIŞ OLDUĞUM HİZMETTEN MEMNUN KALDIM TŞK EDERİM

Julide Hazneci

İLGİLİ ALAKALI VE PROFESYONEL ÇOK MEMNUN KALDIM. DAHA ÖNCE BAŞKA BRİ REMAX LI ARKADAŞ İLGİLENMİŞTİ OFİSİMLE AMA SONUÇ ALAMAMIŞTIM. KADER HN ARADIM SAGOLSUN ÇOK YARDIMCI OLDU. TEKRARDAN TŞK EDERİM

Nevan Proje Yönetim İnşaat Ve Danışmanlık

İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TŞK EDERİM. İŞİNİ SEVEREK YAPAN BİR DANIŞMAN, KENDİLERİNE TEBRİK EDİYORUM

Nuri Turan

KADER HANIM ÇOK ZORLU OLAN BİR DAİRENİN SATIŞ İŞLEMİNİ BAŞARIYLA SONUÇLANDIRDI.YILLARDIR MÜVEKKİLİM OLAN TOPRAK SAHİBİ VE MÜTHAİT ARASINDA GELİŞEN SORUNLARDAN DOLAYI ÇÖZÜMLENDİREMEDİĞİMİZ DAİRENİN İŞLERİNİN SONUÇLANDIRDI.KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Tuna Yalçın

ÇOK İLGİLİ SAMİMİ GÜVENİLİR VE PROFOSYENEL BÖLGEYE HAKİM GÜZEL BİR DAİRE ALMIŞ OLDUK.ÇOK MUTLUYUM ALDIĞIM DAİREME ÇOK İYİ BİR KİRACI BULACAĞINDAN EMİNİM..

Semak Yapı

KADER HANIM SEMAK YAPININ GÖZ BEBEĞİDİR.DAHA ÖNCEDE DAİRELERİMİZİ SATTI ÇOK PROFESYONEL ONDAN HİÇ İŞ SEKMEZ İŞİNİN HAKKINI VERİYOR.İKİ TARAFI ÇOK İYİ UZLAŞTIRIYOR.ÇOK MEMNUNUZ DİĞER PROJELERİMİZDE ONUNLA ÇALIŞACAĞIZ..

Hakkı Özün

KADER HANIM BİZİMLE ÇOK UĞRAŞTI İSTEDİĞİM DAİRE İLE ÇOK ZOR OLAN BİR İŞİ BİTİRDİ VE BİZİ İSTEDİĞİMİZ BİR SAHİP ETTİ.SAĞOLUN.

Savaş Ercan

GAYRİMENKULLERİMLE KADER HN İLGİLENİYOR ÇOK MEMNUNUM İŞİNİ ÇOK İYİ YAPIYOR.TŞK EDERİM KENDİLERİNE

Ayşe Kaplan

KADER HN MA ÇOK TŞK EDEİYORUM.GÜLERYÜZLÜ VE İÇTEN

Volkan Güngör

ÇOK NAZİK, PROFOSYONEL, SAMİMİ VE GÜLER YÜZLÜ BİZE ÇOK GÜZEL BİR EV ALDIRDI. FİYATTA BİZE OLDUKÇA YARDIMCI OLDU SÜPER

Leyla Emine Doğancan

KADER HANIM İKİLİ İLİŞKİLERİ ÇOK İYİ YÖNETİYOR VE ÇOK ÇOK ZOR OLAN VERASETLİ BİR EVİN SORUNLARINI ÇÖZDÜ.BİZİ ÇOK GÜZEL YÖNLERDİ VE GÜZEL BİR EVİM OLDU TEŞEKKÜR EDERİM.

Çetin Coşkun

DAİREMİZİ ÇOK HIZLI SATTI.MİRAS KALAN BİR DAİRAYİ EPEY UĞRAŞTI. KARDEŞLERİN ARASINDAKİ BAĞOLDU. KADER HANIM GİBİ BİRİSİ OLMASAYDI BU SATIŞI YAPAMAZDIK.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Burak Torun

KADER HN İZE ÇOK YARDIMCI OLDU GÜLERYÜZLÜ, PROFOSYONEL VE DÜRÜST TŞK EDERİZ

Faysal Güneş

EVİMİ ÇOK HIZLIBİR ŞEKİLDE VE MEMURA KİRAYA VERDİ.İLGİSİ ALAKASI MAUZZAM TŞK EDERİM

Hayati Hasoğlu

DÜNYANIN EN İYİ SATIŞ YAPAN DANIŞMANI KADER KIZIM. KALBİDE KENDİSİ KADAR GÜZEL, BİZE ÇOK GÜZEL BİR DAİRE ALDIRDI SAĞOLSUN

Burak Özer

İKİ KİŞİ ARASINDAKİ ÇOK İYİ SAĞLIYOR, GÜLER YUZLU SAMİMİ

Veli Demir

İSTEDİĞİM KİRACIYI BULANA KADAR DAİREMİ KİMSEYE VERMEDİ. DÜZGÜN BİR KİRACI ADAYINA VERDİ.İŞİNİ ÇOK DÜZGÜN YAPIYOR.TŞK EDERİM

Burak Güldüren

DAHA ÖNCE BAŞKA EMLAKÇI ARKADAŞLAR DAİREMİN SATIŞIYLA İLGİLENİYORDU VE ÇOK UZUN SÜRDÜ. KADER HN SÖZLEŞMEYİ ALDIKTAN 20 GÜN SONRA ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE SATTI. ÇOK MEMNUN KALDIK. GÜLERYÜZÜ SAMİMİYETİ VE İÇTENLİĞİNLİĞİ İÇİN TŞK EDERİM

Selami Eray

GÜZEL BİR DAİREYİ İYİ BİR FİYATA ALDIRDI BİZE, ÇOK MEMNUN KALDIM. HERŞEY OLDUĞUNDAN İYİYDİ.ÇOK TŞK EDERİM.

Serkan Bal

GÜLERYÜZÜ VE SICAK KANLI TAVIRLARIYLA İLGİ VE ALAKASIYLA MUHTEŞEM BİR HİZMET ALDIK.TEŞEKKÜRLER KADER HANIM, TEŞEKKÜRLER RE/MAX....

Hakan İçen

KADER HNIM EN SEVDİĞİMİZ ÖZELLİĞİ GERÇEKÇİ OLMASIYDI.SATMAK İSTEDİĞİMİZ EVİ EMLAKÇILARA VERMEK İSTEMEMEZE RAĞMEN GÜLERYUZU VE DÜRÜSTLÜĞÜ SAYESİNDE BİZİ İKNA ETTİ.HİÇ BİR ZAMAN SATILIYACAK FİYATLARA OLUR DEMEDİ GERCEKÇİYDİ VE EVİN DEGERİ OLAN FİYATA DA HIZLI BİR SÜREDE GERCEKLEŞTİRDİ. HİZMETTEN BEKLEMEDİĞİMİZ KADAR MEMNUN KALDIK.

Ecevit Şahin

KADER HN BİZİM İSTEDİĞİMİZ EVİ İSTEDİĞİMİZ FİYATA İNDİRDİ ÖYLE EV ALABİLDİK. ALLAH RAZI OLSUN ONDAN, BU ZAMANDA BÖYLE DÜRÜST İNSAN BULMAK ÇOK ZOR.BÜTÜN İŞLERİMİZİDE KADER HN TAKİP ETTİ HERSEYİ HALETTİ.HERKESE TAVSİYE EDERİM

Yusuf Çakıl

KADER HANIM SON DERECE ÇALIŞKAN VE GÜVENİLİR.DAİREMİ SATTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

Aynur Çakıl

KADER HANIM'IN İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPMASINI ÇOK BEĞENDİM.ÇALIŞMASINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.DAİREMİ SATTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Birgül Porsuk

ALMIŞ OLDUĞUM HİZMETDEN MEMNUNUM GERİ DÖNÜŞ GÜZEL İLGİ POZİTİF ENERJİ VEREN BİR KİŞİLİĞE SAHİP KADER HANIM'LA ÇALIŞMAKDAN ÇOK MUTLU OLDUM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Emrah Zeyrek

İŞİNİ DÜZGÜN YAPAN GÜLERYÜZLÜ KARŞILAYAN BİR DANIŞMAN TEŞEKKÜR EDERİM..

Mustafa Beyazelma

ALANINDA PROFÖSYENEL ÇALIŞAN SATIŞI YAPILAN DAİRE İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TAM YAPILDI.

Tolga Gürdeğir

GÖSTERİLEN İLGİ VE PROFOSYONELLİKTEN MEMNUNİYETİMİ BELİRTMEK İSTERİM.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILARINIZI DİLERİM..

Tufan Ömer Özyurtlar

KADER HANIM 'IN BİLGİSİ BİZİ YÖNLENDİRMESİ İŞ TECRÜBESİ GÜLER YÜZÜ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Kürşat Şirin

ALDIĞIMIZ HİZMETTEN SON DERECE MEMNUN KALDIK. EVİMİZ ZOR SATILAN BİR POZİZYONDA OLMASINA RAĞMEN KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE DE DEĞERİNDE SATIŞINI GERCEKLEŞTİRDİ

Erdoğan Mallı

BİZİ İSTEDİĞİMİZ DAİREYE KAVUŞTURDU.BEGENDİĞİMİZ BİR DAİRE ALDIRDI BİZE. İŞİNİ EN İYİ YAPAN DANIŞMAN KADER HN:) ÇOK İÇTEN SAMİMİ VE PROFOSYONEL ÇOK MEMNUN KALDIK.İYİ Kİ KADER HN DAN DAİREYİ ALDIK

Semak Yapı Ltd.şti

İŞİNİ SEVEREK YAPAN, İKNA GÜCÜ ÇOK YÜKSEK OLAN VE İŞİNİ ÇOK HIZLI BİTİREN BİR DANIŞMAN. ÇOK MEMNUN KALDIK. DAİREMİZİ SATTIĞI İÇİN ÇOK TŞK EDERİZ

Sabriye Yıldırım

DANIŞMANIMIZ BİZİMLE HUSUSU OLARAK İLGİLENMİŞTİR.TAPU VE FİYAT KONUSUNDA UZLAŞMACI BİÇİMİYLE BİZE ÇOK YARDIMI DOKUNMUŞTUR. ÖBÜR EMLAKÇILAR SADECE DEVİR YAPARKEN KADER HN HER SAFADA KENDİ EV ALIYORMUŞ GİBİ BİZİMLE İLGİLENMİŞTİR. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Şahhanım Ceber

DAİREMİ BİR GÜNDE İŞLEME ÇEVİRDİ:) ÇOK HIZLI MAŞALLAH

Oğuz Bayram Kandal

Gayrimenkul danışmanımıza aradığımızda rahatlıkla ulaşabildik.her türlü sorularımıza acık ve net sekilde cevaplar aldık.Güleryüzlü ve dürüst bir danışman.Herhangi bir sıkıntı yaşamadık.hizmeti için tşk ederiz çok memnun kaldık.

M.ali Tandoğan

ALDIĞIMIZ DAİREYİ HEM FİYAT AÇISINDAN HEMDE ALICI İLE SATICI ARASINDAKİ DİYALOGU GAYET İYİ BAĞLADI. İŞİNİ ÇOK İYİ YAPAN GÜLERYÜZLÜ PROFOSYONEL BİR DANIŞMAN.ÇOK MEMNUN KALDIK

M.ali Tandoğan

KADER HN GÜLERYUZLU VE SAMİMİ VE İÇTEN DAVRANIŞLARIYLA BİZE DAİRE ALDIRDI VE AYNI GÜN DAİREMİZİ KİRAYA VERDİ.TEŞEKKÜRLER

Fahrettin Balcıoğlu

DAİREMİ KISA SÜREDE SATTI VE HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM

Erdal Elmas

Aradığımız kiralık evi bize bulan Kader Hanım'a göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür ederim.

Özgür Altınova

Kader Hanım'ın gerek güler yüzlü yaklaşımı gerek nezaketinden çok memnun oldum. Dairemi hızla sattı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Songül Uçkan

Kader Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım, teşekkürler.

Fikriye Öz

Kader Hanım işini oldukça profesyonelce yapan, güler yüzlü bir danışman. Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım, teşekkürler...

Fırat Selvi

Bir müteahhit olarak danışmanımız Kader Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler...

Mürvet Yıldırım

Kader Hanım'ın çalışmasından çok memnun kaldık. İhtiyacımıza uygun ve uygun bütçeli daireyi bizim için buldu, iş takibi ve dürüstlüğü bizi çok memnun etti, teşekkürlerimizle...

Cenap Selvi

Güler yüzlü ve profesyonel danışmanımız Kader Hanım'a dairemizin satışındaki emekleri için teşekkür ederiz.

Özlem Çetinkaya

Evimizi satın alma sürecinde sevgili danışmanımız Kader Hanım bize çok yardımcı oldu. Tam anlamıyla profesyonel, güler yüzlü, hızlı çözümler sunan, canla başla çalışan bir danışman. Kendisine hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

Levent Gülünay

Evimizi kiraya verme sürecinde Kader Hanım'ın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık, teşekkürler.

Zeki Karagöz

Ev kiralama işlemim sırasında Kader Hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun oldum, teşekkür ederim.

Ramazan Aydın

Kader hnın vermiş olduğu hizmet için tşk ederim

Talha Ömer Altun

Kader hn ma verdiği hizmetten dolayı tşk ederim. Dairemi çok hızlı sattı

Arzu Demir

Kader Hn gayet ilgili ve samimi (düzeyli seviyede) bir danışman. Sunduğu hizmetten çok memnun kaldım

Necla Alver

kader hn çok kısa zamanda dairemizi işleme çevirdi.Kendisine çok tşk ederiyoruz

Nilgin Önder

Kader hn çok profosyonel ve çok iyimser. Çok memnun kaldım. tşk ederim

Fatih Gelmez

Kader Hanım gayet ilgili ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Takip ettiği kiralama işlemimizde sadece akşam saatlerinde müsait olmamıza rağmen bizi kırmadan geldi ve yardımcı oldu. Dürüst ve samimi tutumu, hem ev sahibini hem kiracıyı dengeleyen yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Aydar

İlk telefon irtibatı ve sonrasındaki sıcakkanlılığı ve hoşgörüsü ve her şeyden önemlisi tarafların hoşgörüyle anlaşmasına sebep olduğu için önce Kader Hanım'a, sonra böyle profesyonel bir danışmanla çalıştığı için RE/MAX Tan ailesine teşekkür ederim. Saygılarımla.

Servet Yalçıner

Kader Hanım dürüstlüğü, güvenilirliği, her an ulaşılabilir olması ve güler yüzü ile mükemmel bir gayrimenkul danışmanı. Daha ne istenebilir ki ? Teşekkürler.

İkbal Yılmaz

Güler yüzlü danışmanlık hizmeti için Kader Hanım'a çok teşekkür ederim.

Selman Şahin

Evimizi bulduğumuz için çok mutluyuz, Kader Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Murat Salkaya

Kader Hanım çok başarılı bir danışman, kendisine teşekkür ederiz.

Bojona Becanovic

Kader Hanım'ın gün boyunca verdiği hizmet harikaydı. Güler yüzlü, işine hakim, ayrıntılı bilgi alıp-veren bir danışman. Tüm konularda çok yardımcı oldu, Teşekkürler...

Eda Köprülü

Kader hanım, ilgi, güler yüzlü, yönlendirme, pratik çözüm önerilerinden çok memnun kaldık. İlerleyen dönemde tekrar kiralama yada satın alma durumu olur ise kendisi ile çalışmak isteriz. Sayenizde işimizi hızlı hallettik, yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz

Soner Demirci

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım, teşekkürler...

Celal Aytekin

Uzun süredir kiralık daire arayışındayım, bu denli işlerini takip eden firmaya denk gelmedim. Kader Hanım'dan gerçekten çok ilgili ve kaliteli bir hizmet aldım, kendisine teşekkür ediyorum.

Hüseyin Şahin

Evimizi kiraya verme sürecinde Kader Hanım'dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, kendisine teşekkür ederiz.

Arif İncebacak

Yeni evimizi satın alırken Kader Hanım ve Çetin Bey bize çok yardımcı oldular. Her şey açık ve netti. Kendilerine ve RE/MAX Tan ofisine çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.