En Şeffaf Ben Satıyorum.  En Şeffaf Ben Kiralıyorum. 

 •   
    

     Rize doğumluyum.  Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunuyum. Üniversiteyi bitirdikten sonra Yapı Denetim Firmalarında  6 Yıl çalıştım. İstanbul Anadolu Yakasında birçok İnşaat denetledim.  7 Yıldır Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir Gayrimenkul Firması RE/MAX  Ailesinde çalışmaktayım. Geçmiş dönem tecrübelerimi Gayrimenkul işinde harmanlayarak Müşterilerime daha fazla fayda sağladığımı düşünüyorum. Her Ailenin Bir Gayrimenkul Danışmanı olması gerektiğine inanıyorum. 

ALDIĞIM ÖDÜLLER 
 • 2021 Şubat Ciro 3. sü
 • 2021 Temmuz İşlem 3. sü
 • 2021 Eylül İşlem 2. si Portföy  2. si
 • 2021 Temmuz Ağustos Eylül Portföy 1. si  İşlem 3. sü
 • 2021 Yılı Portföy 3. sü
 • 2022 Yılı Şubat Ciro  3. sü  Portföy 1. si
 • 2022 Mayıs İşlem 3. sü  Müşteri Memnuniyeti 1. si  Portföy 1. si
 • 2022 Haziran Portföy 1. si
 • 2022 Temmuz Ciro 3. sü
 • 2022 6 Aylık Dönem Portföy 1. si
 • 2022 Kasım Ciro 1. si 
 • 2022 Kasım İşlem 1. si      
 • 2023 Nisan Portföy 5.si
 • 2023 Haziran Müşteri Memnuniyeti 3.sü
 • 2023 Eylül Müşteri Memnuniyet 3.sü
 • 2023 3.ncü çeyrek Müşteri Memnuniyet 3.sü, İşlem 5.si, Portföy 5.si
 • 2023 Müşteri Memnuniyet 2.si 
 • 2023 İşlem 1.si
 • 2024 Mart Ciro 1.si İşlem 2.si Müşteri Memnuniyet 1.si
        
       REMAX TÜRKİYE 2022 YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ ( MAYIS 2023 )

 
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Ozan Çolak portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serhat Kaya

Ozan Çolak, konut satışlarının en dibi gördüğü bir dönemde, evimizi 3 hafta gibi kısa bir sürede satmamızı sağladı. Kullanılabilecek her türlü kanalı ve imkanı en iyi şekilde kullanarak satışı gerçekleştirmeyi başardı. Gerçekçi yaklaşımı ve harcadığı emekler için çok teşekkürler.

U******* Ş*******

Ozan bey bize dairemizin satılması konusunda özverili ve bıkmadan usanmadan tüm konularda bize yardımcı olmuştur. Kendisi sayesinde dairemizin satışı çok hızlı ilerlemiştir emekleri ve gayreti için çok teşekkür ederiz başarıların devamını diliyorum.

Öztürk Aslantaş

Selamlar Ozan bey ilgi alakanız için cok teşekkür ederim ilgili tutumunuz sayesinde cok güzel bir daire aldık her şey problemsiz ilerledi çok sağolun hayırlı müşterileriniz olsun iyi çalışmalar....

E******* Z*******

Ozan Çolak Bey Villa alım sürecinde çok şeffaftı. Süreç oldukça kolay ilerledi. Kendisine emekleri için Çok Teşekkürler

T******* T*******

Güvenilir ve tecrübeli bir ekip. Doğru yönlendirme ile hızlı sonuç almak istiyorsanız kesinlikle tercih edilebilecek en doğru adres . Teşekkürler.

D******* Ç*******

Ozan Bey'e nazik tutumu ve yapici iletisimi icin tesekkur ediyorum. Profesyonel yetkinliklerini kullanarak hizlica cozum uretiyor. Ayrica; hem ev sahibi hem de kiracinin haklarini gozeterek isini yapiyor.

Şebnem Uysal

Yine harika bir kiracı buldu bize Ozan Çolak. Kiracıları seçerken enerjisine göre hareket ediyor ve hiç yanılmıyor. 5 yıldır kendisiyle çalışıyorum. Bulduğu kiracılardan memnunum. Kendisine burdan tekrar Teşekkür ediyorum.

Yakup Adıgüzel

Uzun süren ev arayışımı hızlı şekilde sonuçlandırmama yardımcı oldu. Güler yüzlü ve kibar. İlan bilgileri ve fotoğrafları da tamamen doğruydu.

Banu Görgülü

RE/MAX Ozan Bey ile 2.çalışmamız. Kendisine konut kiralama işlemimizde bize tüm deneyimi, ilgisi ve samimiyeti ile yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Sadık Duran

Her şey hızlı, kaliteli ve güvenilirdi. Teşekkürler Ozan Bey.

B******* A*******

Ozan beyin Satış süresindeki ilgi kibarlığından dolayı teşekkür ederiz sıkıntısız bi şekilde işlemlerimizi yaptık çalışmalarının kariyerinin devamını dileriz😊

Emrah Zengin

Ozan Bey’e çok teşekkür ediyorum ilgilerinden kaynaklı. Çok ilgili çok anlayışlı bir danışman ben kendisiyle 5 yıldır birlikte çalışmaktayım gerek kiralama gerek gayrimenkul konularında ne sorularım olursa olsun hep yardımcı oldu tecrübesinden yana hiç şüphem olmadı buradan da dile getirmek gerekirse RE/MAX'ı hak eden 10 numara gayrimenkul danışmanı tekrar teşekkür ediyorum kendisine başarılarının devamını diliyorum…

Uygar Polat

Benim için gerçekten önem taşıyan ve hızlı bir şekilde kiralamam gereken dairemi çok hızlı bir şekilde kiraya vererek gerek güler yüzlü yaklaşımı gerekse profesyonel süreç yönetimiyle sonuçlandırdığı için Ozan Bey'e çok teşekkür ederim.

Burak Ülgenalp

RE/MAX bünyesinde çalışan Ozan Bey’in kiralama sürecini dikkatli ve titiz bir şekilde yönetmesi, ev kiralayan bizlerin taleplerini ilgili bir şekilde iletmesi ile kendisine birde buradan teşekkür ediyoruz.

Esra Bingöl

Evimizin satışında vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu ve bizi doğru yönlendirdi. RE/MAX'a ve Ozan Bey'e teşekkürler.

Çetin Özkan Ay

Ozan beyle ikinci işlemimiz. Kendisi ilgili nazik ve istediğimiz kiracıyı bulma konusunda çok profesyonel.

Barbaros Zengin

Satış sürecindeki emeklerinden dolayı Teşekkür ederim. Bilgilendirme on numaraydı. Kariyerinde Başarılar Ozan kardeşim

M******* G*******

Emlak sektörünün bir çoğundaki tutarsız tavırlar zihni tereddüt noktasında olumsuz etkilesede ozan bey bu konuda akıldaki soru işaretlerini deneyimi profesyonel iş disiplini bunların tamamını siliyor almış olduğumuz dükkan için bizlere gayet güzel bir şekilde yardımcı oldu alıcı satıcı arasındaki dialogları gayet şeffaf bir şekilde yönetiyor kendisine burdan teşekkürlerimi iletiyor bundan sonraki ticari hayatında başarılar diliyorum

İlim Özcan

Sıkıntısız bir kiralama süreci geçirdik. Ozan Bey'e Teşekkürler

Cemre Özcan

Ozan Bey ile kiralama sürecinde tanıştık mal sahibi ve alıcı arasında ki görüşmeyi çok güzel sağladı, her konuda destek oldu. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Serdar Erdoğan

Ozanla uzun zamandır çalışıyorum. Samimi dürüst birisi. Titiz ve çalışma ahlakı üst düzey bir emlakçı. Genel emlakçı algısının dışında bir çalışma şekli var. Bundan sonrada kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

G******* M*******

Ozan Bey'in verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Sürekli bizi bilgilendirmesi ve hassasiyetlerimize özen göstermesi bizi çok mutlu etti. Kendisine dairemizin kiralanmasında verdiği emek ve özveriden dolayı teşekkür ediyorum.

Murat Koçak

Ozan Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisi çok kibar bir insan. Bize ev tutmamız da çok yardımcı oldu. İyi ki tanımışım kendisini.

Adem Topcu

Ozan Bey, aracılığı ile evimizi kiraya verdik. Ozan beyin sakin duruşu, sürekli bilgi aktarması, güvenilir tavırları için kendisine teşekkür ederim. Farklı gayrimenkullerinizde de kendisi ile çalışacağız.

Ahmet Kasap

Öncelikle Ozan Çolak Beye ilgisinden ve güleryüzünden dolayı teşekkür ediyorum. Kiracının ve ev sahibinin isteklerini aynı oranda karşıladı .Tekrar teşekkürler

Cüneyt Göçer

Çok kısa sürede evimizi sattı ve her aşamasında destek oldu. İyi ki Ozan Bey ile çalışmışız.

Eyyup Nabi

Ben zor karar veren biriyim ama Ozan Bey'in evi ilk sunumu güven hissi vermesi ev alma kararı tereddütsüz sağladı. Konuşma üslubu düzgün nazik biri mesleğinde başarılar diliyorum.. Bu yüzden ki RE/MAX Ozan Bey'le çalışması doğru bir seçim. 👍

Eymen Pazar

Ozan Bey çok yardımcı oldu. İlk sunumdan Kontrat'a kadar çok nazik güleryüzlü davrandı. Kendisine çok Teşekkür ediyorum.

Şebnem Ayabakan

Ozan bey hem işini iyi bilen, piyasasını iyi takip eden ve networkü, portföyü oldukça geniş, çok profosyenel, bir o kadar da saygı, sevgi, sabır dolu, empati yapabilen, ılımlı ve çözüm odaklı bir emlakçıdır. Kendisi ile bir çok kez çalıştım ve kesinlikle iyi referans verir, çalışmanızı öneririm

Bedir İnan

Ozan Bey, hem mesleki bilgisi ve tecrübesi hem de iletişim ve bilgilendirme konusunda çok çok iyi bir danışman. Kendisini iyi yetiştirdiği ve alanına hakim olduğunu sohbet ettikçe anlıyorsunuz. Evimin kısa sürede istediğim şekilde kiraya verilmesinde doğru ve yerinde hamlelerle kısa sürede kiraya verilmesini sağladı. Karşılıklı güven ev anlayış için Ozan Bey doğru kişi. Hoş sohbet birisi olması ise ayrıca takdir edilmeli.

Fatime Çolak

Ozan bey 4 yıl önce dairemizi kiralamıştı. çok iyi bir kiracı buldu ve çok memnunuz. dükkanımızla alakalı göstermiş olduğu özveri ve emek için kendisine teşekkür ediyorum. çok kaliteli ve işini layıkıyla yapan disiplin sahibi bir insan kendisi.

Alperen Balcı

Ozan bey tüm sürçte ilgi ,alaka , samimiyet ve gerçekten işini severek yapan birisi bundan sonraki kariyerinin devamını dilerim...

Sinan Hiçdönmez

Samimiyet guleryuzluluk şeffaflığın tanımını ozan bey olarak çok rahat yorumluyabilirim.Sizinle çalışmak çok güzeldi.Emeginize sağlık.Sizi tanımak çok güzeldi.Remax ailesi ve ozan beye çok teşekkür ederiz.Basarilarinizin devamı dileğiyle....

Serhan Bölükbaş

Ozan bey ile yıllardır çalışıyoruz. dairelerimizi ve işyerlerimizi kiraya veriyor. bulduğu kiracılardan hiç sıkıntı yaşamadık. i̇şini çok iyi yapan ve insan analizi konusunda oldukça başarılı bir kişi. kendisine destekleri için teşekkürler.

M******* T*******

Ozan bey tüm süreç boyunca desteğini hiç esirgemeyen, iletişimi kuvvetli, güler yüzlü ve işine hakim bir emlak danışmanı.

Alican Şener

Satış sürecinin başından sonuna kadar profesyonel, nazik, iş bitirici ve taraflara yaklaşımı ile takdir edilesi bir gayrimenkul danışmanı. tavsiye edilir.

Barkın Şifa

Ozan bey ev alım sürecimizde bize çok yardımcı olmuştur. isine hakim güler yüzlü bir danışmandır kendisi. çok teşekkür ederiz

Emre Soy

Ozan bey ile bir arkadaşımız vasıtasıyla tanıştık .Gerçektek güler yüzlü, kibar ve işinin ehlinden bir danışman kendisi . kendisiyle uzun süreyle çalışmak temennisiyle ☺️

Fatih Arslan

İlgili alakalı şeffaf bir gayrimenkul danışmanı arıyorsunuz tek adresiniz ozan çolak olmalı , herşey için kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum

S******* A*******

Verdiği hizmetten gayet memnun kaldık, i̇şi̇ne oldukça hakim ve güvenilir biri.

A******* K*******

Süreç gayet planlı ilerledi. İşimizi çabuk hallettik. İşine hakim bir emlakçı kendisi. Genel Emlakçı profilinin aksine oldukça bilgili, Etik çalışan ve Müşterisini önemseyen bir yapısı var. Emekleri için Teşekkürler

Fatih Duran

satış konusunda vermiş olduğu destekten dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum kendisinden gayet memnunum bir sonraki satışlarımızda kendisini tercih edeceğiz

Nurettin Dursun

Ozan bey dairemizi çok hızlı kiraya verdi. Çok iyide bir kiracı buldu. İlk görüşmeden itibaren profesyonel olduğunu hissettirdi. Kendisine emekleri için Teşekkürler

Eray Kaya

Tüm süreç boyunca dürüst , şeffaf yaklaşımınız ve satış tamamlanıncaya kadar gösterdiğiniz çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkürler.

Naci Başaran

Ozan Bey'e öncelikle sabrı için teşekkür ederim. Bütün süreçte gösterdiği özveri ve süreç takibi harküladeydi. Başarılarının devamını dilerim.

Cuma Kısa

Sayın Ozan bey; ilgi alakanız ve işinizdeki profesyonel yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Artık satın alma ve kiralamada size başvuru yapmadan karar almayacağım. Görüşmek Üzere.

Ümit Kahyaoğlu

Yıllar önce öneri üzerine kendisi aracılığıyla dairemi satmıştım. Çok Memnun kalmıştım. Efendiliği ve Mesleki tecrübe birikimine her zaman saygı duyarım. Kendisine dairemin kiralanması konusunda gösterdiği hassasiyet dolayısıyla çok Teşekkür ederim.

Ozan Orhon

Sevgili adaşım Ozan beye güleryüzü nezaketi ve süreci çok iyi yönettiği için çok teşekkur ederim

U******* G*******

Remax müşterisi olarak işlemimizin başından sonuna kadar olan hizmet ve ilgiden son derece memnunuz teşekkürler ozan Bey

B******* K*******

çok memnun kaldım ozan bey çok ilgili teşekkür ederim.

N******* A*******

ozan beye çok teşekkürler bizim için çok uğraştı gerçekten çok iyi bir danışman.

B******* H*******

ozan çolak tanıdığım en yetkin danışmanlardan biridir.Güleryüzlü ve gerçekten çok iyi hizmet veren birisi.Çok teşekkürler.

S******* K*******

ozan bey süreci sakin ve sıkıntısız yönetti.Gerçekten profesyönel bir danışman.Kendisinden çok memnunum.

B******* Ü*******

ozan beyden çok memnunuz.Bundan sonraki işlemlerimizide kesinlikle onunla gerçekleştireceğiz.

M******* Ç*******

ozan bey her konuda yardımcı oldu.çok sıcak kanlıydı.Teşekkür ederim.

C******* Ş*******

süreç çok hızlı ve çok net ilerledi.Herşey için çok teşekkürler

M******* D*******

Gayrimenkul danışman süreci gayet iyi yönetti.çok çözüm odaklıydı. teşekkürler ozan bey

Z******* Ç*******

ozan beye bu süreçteki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Süreci çook iyi yönetti.

O******* B*******

Ozan bey kiralama süreçimizde bize çok yardımcı oldu gayretinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

S******* M*******

ozan beye güvenilirliği ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz.

Y******* K*******

ozan bey çok çözüm odaklıydı.ilgisi için teşekkür ederim.

A******* K*******

ozan bey işini bilen hızlı çözüm üretebilen bir danışmandı çok memnun kaldık.

Y******* A*******

İşlemlerimizi kolayca ve hızlıca ilerledi ozan beye desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

B******* S*******

ozan beye tüm destekleri için teşekkür ederiz.

R******* T*******

Ozan bey çok güleryüzlü sıcakkanlı bir danışmandı işlemimiz içinde elinden gelen özeni gösteri.Çok teşekkür ederim.

R******* K*******

İşlemimiz çok pratık bir şekilde halloldu ozan beye teşekkürlerimizi sunarız.

A******* E*******

ozan bey hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

U******* G*******

Ozan beyin ilgisi ve alakası çok güzeldi.Ofistede çok güzel ağırlandık.Her şey için teşekkür ederiz.

G******* T*******

Remax Gold ofisine ve danışmanım olan ozan beye çok teşekkür ediyorum .

S******* Ö*******

Sergilediği özverili, anlayışlı, kaliteli hizmet için ozan beye çok teşekkür ederim.

K******* B*******

Gayrimenkul danışmanımız gayet güler yüzlü ve çözüm odaklıydı.Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

H******* K*******

Ozan Beyle kiralama işi için tanıştık. Başarılı bir süreç oldu.Kendisine teşekkür ederim.

B******* A*******

Ozan beyi desteklerinden dolayı tebrik ederim bu süreci sorunsuz bir şekilde yürütmek için bize çok yardımcı oldu.

K******* B*******

Ozan bey işinde çok uzman bir danışman.Kendisine teşekkür ediyorum.

Oğuz Yürek

Evimizin satışıyla ilgilenen Ozan bey ve Oğulcan bey'e göstermiş oldukları ilgi alaka ve en önemlisi samimiyetleri ve bu samimiyeti bize gerçekten hissettirdikleri , kafamızda en ufak bir soru işareti bile bırakmayana dek süreci bize sabırla anlattiklari icin gerçekten en kalbi duygularımla teşekkür ederim . Ailemizden biri gibi oldular . Herşeyi net bir şekilde paylaştık konuştuk net ve yalansız. Başarılarınızın devamını diler , Saygılarımı Sunarım . Oğuz Yürek

D******* D*******

Dairemizin satış yetkisini verdiğimiz Ozan bey ve ortağı Oğulcan bey dairemizle profesyonel bir şekilde ilgilendiler. Daha ilk geldiklerinde sordukları sorular yaptıkları ölçümler yönlendirmeler doğru kişilerle çalıştığımızın kanıtıydı. Süreci de çok güzel ve profesyonel yönettiler. Kendilerine ve Remax a tekrardan çok teşekkür ediyorum.

A******* Ö*******

Ozan Bey ve iş ortağı ev satın alma sürecimizde oldukça ilgili ve kibar davrandı. Bütün sorularımıza eksiksiz ve hızlı bir şekilde cevap alabildik. Bu süreçten oldukça memnun kaldık. Ozan Bey ve iş ortağına çok teşekkür ederiz.

Sabahattin Destek

Dairemin kiralanması için harcadığı emek özveri için çok Teşekkür ederim. Bütün araştırmaları yapıp bizim için en iyi kiracıyı bulması taktire değer. Kendisi bundan sonra Ailemizin danışmanı olmuştur.

B******* G*******

Ozan bey Oğulcan bey aklımdaki Emlakçı algısını tam tersine çevirdi. Her konuda yardımcı oldular. Kendilerine çok Teşekkür ederim

Ayşenur Ateş

Sorularımıza net cevap aldık. İyi bir hizmet aldık. Remax a Teşekkürler

Mehmet Ulaş

Ozan kardeşim daire kiralama sürecinde oldukça nazik kibar ve ilgili davrandı. Başarılar diliyorum

M******* D*******

Ozan bey Oğulcan bey çok emek verdiler. Kendilerine o kadar soru sormama rağmen sabırla cevap verdiler. Taşınma sürecimde bile nakliye konusunda destek verdiler. Sağolsunlar. Memnun kaldım

Y******* A*******

Ev kiralama sürecinde ozan bey yardımcı oldu. İlgisi için teşekkür ederim

K******* B*******

Ozan bey ve Oğulcan Beye dairelerimin kiralama süreçlerini problemsiz ve çok hızlı bir şekilde yönettiler, 3 dairemide hızlıca düzgün kiracı ile buluşturup işimi kolaylaştırdılar. Çok Teşekkür ediyorum

H******* A*******

Ozan bey ve iş ortağı Oğulcan bey gerçekten çok ilgili, bilgili ve samimi danışmanlar. Çok teşekkür ederiz.

İ******* A*******

Oğulcan bey ve Ozan bey Pendikte bulunan dairemin satışını sorunsuz şekilde hallettiler, özverili çalışmaları, beni her süreçte bilgilendirmeleri gerçekten profesyonel bir ekipler. Başarılar diliyorum.

Bülent Yılgör

Ozan bey ve Oğulcan Bey'den daire satın aldık, ilgileri ve yardımları için çok teşekkürler.

H******* S*******

Ozan bey ve Oğulcan bey'e daire satın alma sürecinde göstermiş oldukları ilgi için çok teşekkür ederiz.

N******* E*******

Ozan bey ve Oğulcan beye çok teşekkür ederim.

H******* T*******

Dairemin kiralama sürecini yöneten Ozan bey ve Oğulcan beye çook teşekkür ederim.

Ş******* G*******

Oğulcan bey ve Ozan bey kiralık daire arayışımda bana çok yardımcı oldular, kendilerini tanıdığım için gerçekten çok mutluyum samimiyetleri güleryüzleri için çok teşekkür ederim.

Ergün Özköseli

Dairemin satılında profesyonel 2 danışman ile çalıştım ve süreçten gerçekten çok memnun kaldım, çözüm odaklı, bilgili ve samimi yaklaşan Oğulcan bey ve Ozan beye teşekkürlerimi sunuyorum, bundan sonraki alım satım işlerimde kendileriyle çalışmaya devam edeceğimden hiç şüpheniz olmasın, şiddetle tavsiye edeceğim çevreme. İŞ HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.

H******* Z*******

Daire kiralamamda yardımcı oldular, teşekkür ederim.

E******* K*******

Dairemin satış süreci ile ilgilenmek isteyen Ozan bey ve Oğulcan bey, ilk görüşme de vaad ettikleri tüm pazarlamaları yapıp mülkümün satışını çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler. Güvenilir ve çözüm odaklı olmaları bu işi hakkıyla yaptıklarını gösteriyor, gönül rahatlığı ile çevreme referansta bulunacağımı da söylemek isterim.iş hayatlarında başarılar diliyorum.

Yunus Karadaş

Tuzla'da bulunan dairemin kiralama işlemini yapan Oğulcan bey ve Ozan beye çok teşekkür ederim. Kiralama konusunda dahi satış süreci gibi özenli çalışmaları için ayrıca teşekkür ederim çok ilgilendiler.

A******* A*******

Herşey için teşekkürler, memnun kaldım.

Kadir Erceylan

ozan bey işini özveri ile yapan, satış işlemlerinde iki tarafın da hakkını gözetmeye dikkat eden bir danışman. Kendisi ile ev alım sürecimizde sürekli iletişim halinde kaldık, oldukça sakin yönlendirmeler ve yüksek kriz yönetimiyle bu süreçte bizlere elinden geldiğince destek oldu.

Şebnem Ayabakan

Ozan bey benim kiralamalarım, satış ve alımlarımda tüm işlerimi takip eden emlakçımdır. Bir çok dairemi kiraladı, daire satışımı gerçekleştirdi. Ozan her zaman ne problem, detay, kağıt işi çıktı ise, gayet profesyonel ve sabırlı bir şekilde süreci yürütür sağolsun. Çok içten ve samimidir. Sorularınıza her zaman sabırla cevap verebilen, kendi iş yoğunluğunuz var ise, sizin işinizi kolaylaştırmak için sebatla yardımcı olan bir sağ kol dur kendisi. İyiki vasın Ozan:)

B******* Y*******

Ozan beye bütün samimiyetimle buradan ne kadar yıldızlı puan versem ve ne kadar övgü yazsam azdır diyebilirim. Ev satın almamdaki süreçte profesyonelliği, yardımları ve bence en önemlisi dürüst ve dostça olması, bir müşteri olarak kendimi güven içinde hissetmemi sağladı. Oluşan sorunlardada sağolsun çok yardımcı oldu. Kısaca söylemek gerekirse "dört dörtlük" işinin erbabı güvenilir bir emlakçı. Herşey için kendisine çok teşekkür ederim ve mesleğinde nice başarılar dilerim. Saygılarımla..

Özlem Sarper

Ozan Bey aracılığı ile ev alım işlemi gerçekleştirmiş olup son derece memnun kalmış bulunmaktayiz. Kendisine yardımlarından ötürü sonsuz teşekkürler.Remax ile calismaktanda çok çok mutlu.olduk. Kensisine ve Remax ailesine bir kez daha sonsuz teşekkürker.

Ünal Aydın

Ozan Bey iletisimi kuvvetli alici ve saticinin hakkini koruyan kimseyi magdur etmeden güvenli bir sekilde kiralama satin alma yapabileceginiz dürüst profesyonel bir danisman, herkese öneririm.

E******* T*******

Ozan bey ev alma surecimizde çok ilgiliydi çok teşekkür ederim şimdi aldığımız evi kiraya verme surecimizdede aynı ilgiyi bekliyorum

Sarp Başar

Sürecin en başından itibaren bizleri doğru şekilde yönlendiren, dürüst, güvenilir ve kurumsal çalışması için Ozan Bey'e teşekkür ederim.

Z******* K*******

Ev kiralamada bize yardımcı olan Ozan beye ilgisi ve güleryüzü için teşekkür ederiz

Şahinder Zengin

Ozanbey iiyiki varsınız yardımıniz ilgi ve alaka çok teşekkür 😊

İsa Göçmen

Ozan beye ilgi, alakası ve özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. Emlakçılara karşı olan olumsuz algımı büyük ölçüde değiştirdi. İşini layığıyla yapan birisi tekrardan kendisine çok teşekkür ederim.

Şahinder Zengin

Ozan bey ile daha önce bir çok dairemi kiraladı. Bu sefer de dairemizin satışını gerçekleştirdi. Bir çok problem çıkmasına rağmen gayet profesyonel ve sabırlı bir şekilde süreci yürüttü. Kendisi içten samimi ve sorularınıza her zaman sabırla cevap verebiliyor. Kendisiyle bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.

Gülsen Teker

Kendisi çok hızlı ve ilgili bir emlak danışmanı, yardımları için teşekkür ederiz.

Onur Mert Mercan

Oğulcan bey ve Ozan bey e ev kiralama sürecindeki ilgi, yardım ve samimiyetlerinden dolayı Teşekkür ediyoruz.

İ******* Ç*******

Ozan kardeşimle ikinci işimiz. Evimi 2 günde sattı. Bana sadece gelip imzayı atmak kaldı. İşinde profesyonel ve organizasyon yeteneği çok güçlü. Kendisine emekleri için Teşekkür ederim.

Devrim Çetin

Değerli Ozan beye samimiyetinden, ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum Başarılar diliyorum 🙏

C******* G*******

Ozan bey ve Oğulcan beye dairemin kiralanması konusunda vermiş oldukları destek için kendilerine teşekkür ediyorum.

N******* C*******

Ozan bey tüm süreçte yardımcı oldu, profesyonel, güleryüzlü,samimi bir danışman .

H******* K*******

Ozan beye herşey için teşekkür ederiz.

M******* U*******

Ozan bey ve Oğulcan bey ile çalışmak güzeldi, kolaylık sağladılar ve danışmanlık hizmetleri üst seviyede teşekkür ederim.

Ş******* G*******

İlgili ve sorduğunuz sorulara çözüm odakli bir şekilde hizmet verilmektedir.

Yüksel Ayaz

Ozan bey size çok teşekkür ederim. titizlik le ilgilendiniz başarıyla sonuçlandurdiniz

Emin Meral

Ogulcan bey ve ozan beye teşekkür ederim bize cok yardımcı oldu herşey için cok sagulun güvenilir kişiler asla pişman olmazsınız

M******* U*******

Değerli Ozan Bey'e ve Oğulcan Bey'e hem işyerimizi satın alma sürecinde hem de kiralama sürecinde göstermiş oldukları öz verili çabaya içten teşekkür ederim. Kendileri gerçekten alanlarına hakim ve dürüst arkadaşlar. Herkese kendileriyle çalışmayı tavsiye ederim.

Erkan Yüce

Ozan bey ve değerli ortağına ilgi ve alakaların da dolayı çok teşekkür ederim...

G******* Y*******

İlgi,bilgi ve profesyonelliği sayesinde hayalimizdeki eve kavuşmamızı sağlayan Ozan beye sonsuz teşekkürler. Şiddetle tavsiye ediyorum.

A******* A*******

Ozan bey ile çalışmak güzeldi, herşey için teşekkürler.

A******* D*******

Ozan beyin samimiyeti ve yardımları için teşekkürler

M******* D*******

Ozan bey ve Oğulcan bey dairemin satışı ile ilgilendiler ikiside samimi ve işine özen gösteren danışmanlar, kendilerini tebrik ediyor başarılar diliyorum.

Z******* D*******

Ozan bey ve Oğulcan bey'in ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim her konuda yardımcı oldular.

Ç******* C*******

Pendik, Ahmet yesevi mahallesinde bulunan dairemin satışını yapan Ozan bey ve Oğulcan beye çok teşekkür ediyorum.

A******* A*******

Dairemin hızlı şekilde kiraladılar teşekkür ediyorum.

E******* B*******

Ozan bey ve Oğulcan bey'den aldığımız hizmetten memnun kaldık, teşekkürler.

F******* T*******

Ozan bey ve Oğulcan bey çok samimi ve ilgili danışmanlar, teşekkür ediyoruz.

Y******* G*******

Herşey için teşekkürler, hizmet mükemmel

Y******* Y*******

Tuzla da bulunan dairemin satışı ile ilgilenen Ozan Çolak ve Oğulcan Aykanat bey'in vermiş olduğu hizmet gerçekten harika, çok teşekkür ediyorum.

Y******* K*******

Daire satın alma sürecimizde bize her konuda yardımcı oldular. Ozan bey ve Oğulcan beye çok teşekkür ederim.

H******* P*******

Dairemi kiraladılar, teşekkürler.

M******* A*******

Memnun kaldım, teşekkürler

H******* A*******

Dairemi sattılar ,teşekkürler

Tahir Aslan

Ozan bey ve Oğulcan bey 4 Dairemizide kendilerine teslim etmekten çok mutluluk duydum, müteşekirim, satış işleminde biz sadece imza gittik ve söyledikleri gibi süreci çok şeffaf bir şekilde yönettiler, başarılar diliyorum.

Vehbi Okucu

Ozan bey dışarda da görüştüğüm bir arkadaşım, bana çok iyi bir yatırım yaptırdı,çokda güzel bir kiracı buldu, kendisi gibi emlakçı ve dosta sahip olduğum için çok mutluyum

Mehmet Açıcı

Tam ihtiyacım olduğu zamanda dairemin satış işlemlerini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.

Z******* R*******

Çok zor dönem de, hem de zorlu bir satışı kolay hale getirerek işlemleri tamamladıkları için muhteşem ikiliye çok teşekkürler.

H******* Z*******

Ozan ve Oğulcan beye herşey için, tüm süreç için teşekkür ediyorum.

T******* B*******

Tuzla mevkiinde bulunan dairemin satışını sorunsuz ve hızlı şekilde yapan Oğulcan ve Ozan beye çok teşekkür ederim.

A******* K*******

Daire satın alma işlemimizde bize çok yardımcı oldular. Ozan ve Oğulcan Beye çok teşekkürler

B******* Ü*******

Kiralama işlemini kısa sürede yaptılar ve iyi bir kiracı buldular teşekkürler. Ozan Çolak-Oğulcan Aykanat Teşekkürler

R******* P*******

Daire kiraladım, çok ilgili ve yardımcı oldular Ozan bey ve Oğulcan beye çok teşekkür ederim.

T******* Ö*******

Süreç sorunsuz ve hızlıydı. Teşekkürler.

Metin Sezgin

Ogulcan bey ve Ozan bey her konuda çok yardımcı oldu kendilerine çok teşekkür ederim

M******* U*******

Ozan bey ve Ogulcan beye çok teşekkürler yardımlarından dolayı

E******* A*******

Ozan bey ve Ogulcan beyden çok memnun kaldık her şey için çok teşekkürler iyi çalışmalar

B******* Ö*******

Ozan bey ve Ogulcan beyden çok memnun kaldık ilgileri ve alakaları çok güzeldi her konuda bilgilendirdiler teşekkür ederim

Ozan Arslan

İlgi ve alakalarından dolayı kendislerine çok teşekkür ederim çok memnun kaldık

Yılmaz Karaeroğlu

Her konuda çok yardımcı oldu bizi sürekli bilgilendirdi kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık teşekkürler

Muhsin Şirin

İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum çok memnun kaldık kendilerine iyi çalışmalar diliyorum

Hüseyin Pıtır

Ozan bey ile 3 yıldır çalışıyoruz. Kendisinden çok memnunuz. Başarılarının devamını dileriz.

Mehmet Aksu

Ozan beye ilgisinden alakasından dolayı nekadar teşekkür etsem azdır. Okadar ilgili ve işinin hakkını veriyor ki profesyonel deneyim bu olsa gerek evi görmekten kontrat sürecine kadar herşeyi profosyenelce takip etti kısa ve öz bilgiler ile mal sahibi ve benim aramdaki ilişkiyi korudu adımıza mal sahibi ile pazarlık yaptı ve benim için en uygun saatleri seçti kontrat İçin ellerine emeğine sağlık remax’a çok teşekkürler kalite ve profesyonel çalışanları için.

Aleyna Bahar Çelik

Ozan bey ev kiralama sürecimizde bizimle çok ilgilendi ve süreç çok hızlı ilerledi, kendisine her şey için çok teşekkür ederiz iş disiplinleri harikaydı

F******* T*******

Ozan beyle çalışmaktan çok memnun kaldık.Sağolsunlar kısa sürede evimizi kiraya vermiş istediğimiz gibi kiracılar bulmuştur.Bundan sonrada gönül rahatlığı ile çalışacağım birisidir.

Hasan Akkus

Ozan beye teşekkür ederiz. 2 adet dairemizi sattı. 2 dairemizi kiraya verdi. Bütün süreçleri kendisi yönetti.Biz sadece tapuda imzamızı attık.Kontrata imzamızı attık. Çok ilgili, şeffaf ve işini çok iyi takip eden bir insan.

Z******* D*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Z******* D*******

Ozan bey in ilgi alakası çok iyiydi. Her daim bilgilendirme yaptı. Kendisi güvenilir bir danışman. Bizim için harcadığı emeğe Teşekkürler

Alper Durak

Ozan bey, gayrimenkul satın alma sürecinin başından sonuna kadar hep destek oldu ve olmaya devam ediyor. Ülkemizde yerleşmiş olan alış veriş bitti işimiz bitti anlayışının aksine Ozan bey her türlü sorumuza cevap vermeye, danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Ozan beyin danışmanlığını herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

T******* Ö*******

Yeni evimizi almamızdaki süreci takibinden ve desteklerinden dolayı Ozan beye teşekkür ederim

H******* A*******

Dairemin satışını yapan Ozan bey'e ve Oğulcan bey'e teşekkür ederim.

S******* İ*******

Aldığımız hizmetten memnun kaldık, teşekkürler.

Tahir Aslan

Dairemin satışı hızlı şekilde gerçekleşti, Ozan beye teşekkür ederim.

A******* O*******

Hem daireyi alım aşamasında hemde yeni dairemizi kiralama sürecini hızlı şekilde yönettiler. Teşekkürler

M******* A*******

Ozan bey ve Oğulcan bey dairemi kısa süre içinde sattılar. Teşekkür ederim.

H******* Z*******

Kiralık dairenin zor bulunduğu bir dönemde Ozan bey ve Oğulcan bey bize yardımcı oldular, İlgileri için teşekkürler

Vehbi Okucu

Green life sitesindeki daire alımında ki desteklerinden dolayi ve daha sonra cok kisa bir sure içerisinde kiraya verdiği için Ozan Beye çok tesekkur ederiz. Ayrıca kiraya verdikten sonra bile hala bize destek vermesi bizi çok mutlu etti. Güleryüzü, kibarlığı ve samimiyetine sonsuza kadar güveniyoruz.

İ******* Z*******

Ozan Bey' e kiralık ev arayışımız da göstermiş olduğu yakın ilgi ve içten alakasından dolayı teşekkür ederim. Sayesinde Tuzla-Aydınlı' da sıfır bir daireyi kiraladık. Şahsına ve bizlere yardımcı olan Oğulcan Bey' e başarılar dilerim.

Ezgi Aslan

Ozan bey dairelerimizin hızlı ve güvenli satışı için bize çok yardımcı oldu. Bilgisi ve doğru yönlendirmesi sayesinde alıcılar ve satıcılar olarak karşılıklı memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim

Aybüke Okucu

Esimle ev arama sürecimizde çok saygı değer Ozan bey inanılmaz kibar nazik açık ve net tavrı ile bizim heyecanımızı bu süreçte destek ve ortak oldu. Her aradığımızda nazikliğinden ödün vermeden sabırla sorularımızın tümüne açıklayıcı cevaplar verdi. 2 hafta gibi kısa bir sürede içimize çok sinen bütçemize uygun bir ev sahibi olduk. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Z******* R*******

Ozan bey ve oğulcan beye vermiş oldukları desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum işlerini severek ve şeffaf bir şekilde yapmalarıda insana ayrı bir güven veriyor

Tolga Şeyda

İlgi, alakanız, desteğiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz. Bir dahakine satarken değilde satın alırken görüşmek ümidiyle..

Cüneyt Göçer

Çok kısa sürede çok düzgün insanlara dairemizi kiraya verdi çok memnun kaldık. TEŞEKKÜRLER

Esra Yüce

Aşırı anlayışlı uyumlu biri sorununuz olduğunda bir şekil çözümleyecek biri

Dilek Bahçivan

Ozan beyin bize olan güven verici yaklaşımı, anlayışı, özverili çalışması ( sözleşme saatine uyamamıza rağmen bizi geç saate kadar bekledi) çok güzeldi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Saygın Kıral

Çok samimi ve sıcak birisi kendisi. Süreç çok hızlı, kolay ve net bir şekilde sorunsuz sonuçlandı. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Murat Özcan

Ozan bey, alanında uzman basarılı bir insan. Gerek hoşgörü, gerek samimiyetinden dolayı çok teşekkürler kendisini çalıştığı iş kurumunu tercih ederim. Bundan sonra kendisiyle çalışacağım. Her şey için Teşekkürler

H******* K*******

Ozan beyin hizmetinden yaklaşımından ve geri dönüşlerinden çok memnun kaldım. Kendisine desteklerinden dolayı Teşekkür ediyorum.

Yaşar Çiçek

Ozan beye ilgi ve alakası. Çözüm odaklı heran usalabilir saygılı güven verdiği için çok teşekkür ederim ederiz

Gulten Celik

Ozan bey in pozitif enerjisi ve samimiyetiyle uzaktan hic tereddut etmeden satis yaptik gayreti ozverisi yaklasimi gercekten cook iyiydi.Cok tesekurlerrr ...

Özgür Ozan Bektaş

Ozan beyden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendisi sürecin en başında doğru bilgilendirme ile bizleri aydınlatarak stressiz bir alım satım süreci yaşattı. Evimizi 1 hafta içerisinde satarak yeni sahiplerine teslim ettik. Bundan sonraki tüm emlak işlerimizde kendisi ile çalışacağımız kesin. Çok teşekkür ederiz Ozan bey.

Gamze Karaoğlu

Ozan Beye ilgi alakası; her an ulaşılabilir ve çözüm odaklı olmasından kaynaklı verdiği güven için çok teşekkür ederim.

Ümit Yolver

Ozan beye öncelikle iyi bir danışmanlık hizmeti verdiği için teşekkür ederim ve yine emlak işlerinde düzgün iş anlayışından dolayı kendisini çalıştığı iş kurumunu tercih ederim teşekkürler

Zafer Yıldız

Ozan bey, alanında uzman basarılı bir insan.Gerek hoşgörü, gerek samimiyetinden dolayı sizlere ve remax ailesine şükranlarımı sunarım.

Şahinder Zengin

Ozan bey ile 1 yıldır çalışıyoruz. Dairelerimize çok iyi kiracılar buluyor. Bütün organizasyonları kendisi yapıyor. Benim kiracıları görmeme gerek bile kalmıyor. Kendisinden çok memnunum.

Semra Çelik

Her şey için çok Teşekkürler Ozan bey

Fulya Kızılelma

Ozan beye pozitif çözüm odaklı yaklaşımı, profesyonel, titiz ve dakik çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. Her daim yardımcı, ulaşılabilir olduğunuz için tekrar teşekkürler emeğinize sağlık

Hüseyin Kaya

Memnuniyet derecesi yüksek bir görüşme oldu

Salih Salman

Uzun zamandır Kiralık daire bakıyorduk.Ozan bey daire gösteriminden kontrata kadar çok ilgiliydi. Taleplerimizi iletti ilgilendi. Sabrı ve İlgisinden dolayı Ozan beye Tesekkurler

Mesut Kansız

Ozan bey ile çalışmaya başladığımızdan itibaren dükkanım için düşünmeme dahi gerek kalmadı. Kendisi ev için gerekli olan çalışmaları aksatmadan gerçekleştirdi, haftalık raporlar vererek her türlü durumdan tarafımı haberdar etti, güler yüzlü ve sıcak yaklaşımıyla yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi fazlasıyla yaptı.Bu kadar güvenilir, titiz ve şeffaf çalıştığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Fatih Duran

Ozan Bey dükkan arayışım ile yakından ilgilendi, aradığım kriterlere uygun dükkan bulmam için tüm çabasını verdi. Süreçle ilgili her daim ulaşabildiğim, beni bilgilendiren ve isteklerimi tam olarak anlayan güvenilir bir danışman olduğunu gönül rahatlığı ile belirtebilirim. Ozan bey'i her daim tercih edeceğim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Akkuş

Ozan bey çok ilgili güler yüzlü bizede çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum kendisine

Tahir Aslan

Ozan bey ve Ogulcan beye yardımlarından dolayı teşekkür ederiz işlemlerimiz çok kaloy ve hızlı bir şekilde halloldu

Talat Yılmaz

Ogulcan bey ve Ozan bey bize çok yardımcı oldu desteklerinden dolayı teşekkür ederiz

Hanife Kaya

Ozan bey çok profesyonel kendisiyle çalışmaktan çok memnunum

Salih Salman

Teşekkürler Ozan bey her şey için

Betül Kaya

Ozan Bey ile çalışmaya başladığımızdan bu yana kendi evi gibi benimseyip sahiplendi. Süreçin her anında bilgilendirip ince eleyip sık dokudu. Güvenilir kiracımız olmasını sağladı. En önemlisi de kısa sürede pürüzsüz bir iş başardı. Teşekkür ederiz

Halise Bingöl

Uzun süredir Kiralık daire arıyorduk. Ozan Çolak bey saolsun çok yardımcı oldu. Haklarımızı korudu. Süreci sıkıntsız hallettik. İlgi alakasından dolayı kendisine Teşekkür ederim.

Mustafa Erdoğan

4 yıldır çalışıyoruz. Ozan beyden çok memnunuz. Dairelerimize çok titizlikle çalışıyor. Teşekkürler

Kerem Tezcan

Öncelikle ;Ozan bey sürecin her noktasında çok yardımcı ve size yanınızda olduğunu hissettiriyor.Kiralama sürecimde benimle çok ilgiliydi her soruma, her aramama sıkılmadan cevap verdi, bilgilendirdi.Profesyonel bilgisiyle de size süreçte güven vermekte, çok şükür evimizi kiraladık. Bu süreçte güler yüzü ve yardımseverliği en önemlisi dürüstlüğüyle büyük saygımı kazanmış birisidir, iyi ki tanımışım her şey için tekrar tekrar teşekkürler.

Süleyman Demirbaş

Ozan bey kiralama sürecinde esnek ve oldukça ilgili davrandı çok teşekkür ediyoruz...

Selçuk Aybakan

Ozan sayesinde 15 gün önce ev sahibi olduk. Bugünde evimiz için bize çok güzel bir kiracı buldu. Bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştim. Ozan mükemmel bir insan. Teşekkürler Ozan her şey için. İyi ki varsın

Serkan Eralp

İkinci satışımızı gerçekleşirdik Ozan beyle. Sağ olsun kendisi her işlemde bize çok yardımcı oldu. Banka da Tapu da yaşadığımız sıkıntıları da çözdü. Kendisi artık bizim Emlak danışmanımız. Başarılarınız daim olsun Ozan bey. Tekrar emekleriniz için çok Teşekkürler

Selçuk Aybakan

Ozanla 15 gün önce tanıştık. Bize sunmuş olduğu sunumdan tutun sürecin başından sonuna kadar bizim sürecimizle ilgilenişi çok güzeldi. Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım, iyi ki tanımışım kendisini. Uzun yıllarda kendisiyle bu tanışıklığımız devam edecek diye düşünüyorum. Teşekkürler Ozan her şey için.

Şennur Karaçay

Ozan bey ilk aramadan itibaren farkını belli etti.İlk defa kiralık daire tuttuk ve bir çok şeyi bilmiyorduk ama sağolsun bir çok sorumuza sabırla yardım etti.İşini takip eden saygılı bir yapısı var.Çok Teşekkür ediyorum kendisine

Uğur Düzen

Ozan bey çok ilgilendi. Kısa sürede sonuca ulaştık. Bir kez daha teşekkür ediyorum kendilerine

Mesut Kansız

Çok iyi ilgilendi kısa zamanda dükkanımıza kiracı buldu Teşekkür ederiz

Yunus Emre Ferah

Ozan Bey in samimiyeti ve ilgisi güven veriyor. Müşteri ve mülk sahibi arasında güvenli iletişimi çok güzel sağlıyor ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim

Ramazan Demirbağ

Ozan kardeşimle iki yıldır çalışıyorum.Ben karşıda oturuyorum sağolsun herşeyi kendisi hallediyor.Ben sadece imzaya geliyorum.Kendisi çok efendi güvenilir biri.Bundan sonra da kendisiyle her daim çalışmayı düşünüyorum.Sağolsun işlerinde başarılar

Fuat Çekin

Dükkan kiralama aşamasında yardımları ve destekleri için çok Teşekkür ederim.

E******* A*******

Ozan Bey cok kisa bir surede evimizi kiraya verdi. Kira islemlerinin her biriyle tek tek ilgilendi. Kira sonrasi her turlu islemde de yaninizda oluyor ve bu calisan ev sahipleri icin cok buyuk bir konfor. Vermis oldugu tum destek icin kendisine cok tesekkur ederim.

Serkan Eralp

Her konudaki bilgisi ve yardımlarıyla çok rahat bir şekilde satışımızı gerçekleştirdik.Başarılarının devamını dilerim.

Hasan Korkmaz

Ozan abi’yi ilk tanıdığımda gerçekten çok samimi ve cana yakın birisi olduğunu anladım her koşulda yardımcı oldu sürekli konuştuk son güne kadar hep iletişimdeydik valla çok memnun kaldım kendisine herşey için çok teşekkür ederim evi aldım işlemlerimiz bitti ama muhabbetimiz devam ediyor tekrar herşey için teşekkür ederim abi :)

Aliekber Alica

Ozan bey çok yardımcı oldu.İlgili ve güleryüzü sayesinde içimiz ferah bir şekilde daire kiraladık sağolsun

İbrahim Kaya

Ozan bey Sifka yapı inşaat’a sunmuş olduğun hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz öncelikle gayrimenkul sektörüne karşı olan önyargımızı değiştirdiniz size olan güvenimizde inancımızda sonsuz bundan sonraki işlerimizde inşallah uzun yıllar birlikte çalışmak nasip olur; başarılarınızın devamını dileriz.

Gökmen Nakaş

Ozan bey dürüst işini severek yapan cana yakın güleryüzlü bir insan canı gönülden tavsiye ederim

Gülşah Aydınoğlu

Ozan bey ile uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, Kendisi ailemizin gayrimenkul danışmanı oldu, bize verdiği destek, ilgi ve alakadan ötürü kendisine çok teşekkür ederi, başarılarını dilerim.

Melike Tomul

İlk başta tekrar teşekkür ederim çok soru sormama rağmen sabırla bana cevap verdiğiniz 2 aydır kiralık ev bulamadım tam o sırada ozan beyle tanıştık çok hızlı ilerledi işlerimiz çok başarılı güler yüzlü başarılarınızın devamını dilerim biz çok memnum kaldık ev arayanlara kesinlike tavsiye edicem iy günler dilerim

İzzet Yeniçare

Ozan beyin ilgi alakası çok iyiydi her konuda bize çok yardımcı oldu her şey için teşekkür ediyorum.

Çigdem Varlı Ak

Her konuda çok yardımcı oldu aklımızda hiç soru işareti kalmadı her şey için teşekkürler Ozan bey.

Servet Seven

kiralık daire için gerçekten çok yardımcı oldu Ozan beyden çok memnunuz herkese tavsiye ederiz teşekkürler her şey için iyi çalışmalar.

Aydogan Atmaca

kiralama konusunda çok yardımcı oldu teşekkür ederiz Ozan bey

Fethi Asıltekin

Ozan beyle çalıştıgımız için çok memnunuz herkese de tavsiye ediyoruz bize çok yardımcı oldu her şey için teşekkürler

Cüneyt Tazekıl

samimi tavırları ve güler yüzüyle bize çok yardımcı oldu her konuda destek oldu teşekkürler Ozan bey

Zeliha Kahraman

her şey çok kısa sürede hızlıca halleti Ozan bey çok memnun kaldık her şey için teşekkür ederiz

Kadriye Özcan

Ozan bey işinde çok başarılı bir danışman bizede çok yardımcı oldu her şeyden memnun kaldık teşekkür ederiz

Nigar Şebnem Uysal

İşinde çok başarılı bir danışman bizede çok yardımcı oldu teşekkür ederiz Ozan bey

Çigdem Genç

çözüm odaklı çalıştıgı için Ozan beye teşekkür ederiz bize çok yardımcı oldu

Remzi Çetin

Evi gezdirdi bizimle ilgilendi samiyetinden dolayı biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim Remax Gold'a da çok teşekkürler

Nimet Karaaslan

Ozan beye çok teşekkürler bizimle ilgilendiği için her şey bu kadar hızlı ve kolay oldugu için ayrıca teşekkür ederim

Arzu Akkuş

Remax Gold'a ve Ozan beye çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldular sorularımız yanıtsız kalmadı çok profesyoneller işinizde başarılar dilerim

Fırat Kayabaşı

Ozan bey gerçekten samimi konuşma üslubunu bilen sorun çözüm odaklı kişiye kesin konuşan eksik bilgi vermeyen ve ev ile ilgili her türlü sorunun çözümü için uğraşan ve çözüm elde edene kadar takip eden bir kişi kendisiyle kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim

Yeşim Yılmaz

Ozan bey ile 15 gün önce tanıştım ve bir evi çok beğenip hemen tuttum fakat her problemde kendisi o kadar çok ilgilendi ki gerçekten bunca yıldır aldığım en iyi Emlakçı hizmetiydi. İşinde oldukça başarılı ve güvenilir

Yağızcan Türk

Bence cok güzel ve değerli bi çalışansınız gerçekten işinizi en güzel ve düzğün şekilde yapıosunuz Ozan bey hizmet olarak cok memnunuz

İbrahim Öz

Ozan Bey’in kullandığı dil literatüre ve yönetmeliklere ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. İşinin ehli, kibar, hoş sohbetli...

K******* K*******

Ozan bey iletişim kurdugumuz ilk günden itibaren son derece kibar ve ilgiliydi Remax ailesini son derece başarılı temsil eden işinin ehli ve aynı zamanda görevini severek yapan bir kişi

Emrah Zengin

Ozan bey ailemizden birisi oldu diyebilirim bu devirde güvenilir insan bulmak zor ama ozan bey güvenilir işinin ehli saygılı ve arayıpta bulamayacağız bir gayrimenkul uzmanı kendilerine kısa sürede hızlı bir şekilde güvenilir kiracı bulması adına çok teşekkür ediyorum iyiki var dediğim sayılı insanlardan...

Arman Özer

İş takibi ve ilgisinden dolayı Teşekkür ederiz

Serhat Koç

Uzun zamanıdır ailece beraber çalıştığımız Ozan beyden çok memnunuz. Çok nazik ve işini iyi yapan biri.

Gökhan Görgülü

Dairemizi kiraya verme asamasında Ozan beyin gostermiş oldugu ilgi alaka ve güler yüzden dolayı işini hassasiyetle yapması sebebiyle kendisine çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz

Cüneyt Tezakıl

Ozan beyin göstermiş olduğu ilgi alaka ve iş takibi konusunda yardımlarından dolayı kendisinden çok memnun kaldım.

S******* K*******

Ozan beyin hizmet verirken profesyonelliği ve yaklaşımı bu aşamada bana oldukça güven sağladı. Aynı zamanda iş bitiriciliği sayesinde hızlı bir şekilde tüm işlemlerimi kısa sürede halledebildim.

N******* Z*******

Ozan bey dairemi kiraya verdi kendisi güleryüzlü ve ilgiliydi herşey için teşekkür ederiz

S******* A*******

pendik yeni mahallede kiralık arayışımda Ozan beye ulaştım kendisi ban hızlı bir şekilde yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum

A******* Y*******

Ozan bey ile rahatlıkla iletişime geçenilirsiniz. Her türlü sorunuza ve sorununuza yardımcı oluyor. Herşey için teşekkürler.

T******* M*******

Ozan bey işimizi çok kolaylaştırdı.Biz sormadan kendisi herşeyi halletti.Sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık.Kendisine çok Teşekkür ediyorum.

Funda Karakurt

Dün ilk ticari işletmemizi tuttuk bize bu yolda ozan çolak beyefendi sevimli dürüst Güleryüz’ünü yardımcılıgını esırgemedıgınız için size inşallah bundan sonra hep sızınle çalışcagız

Hasan Aslan

Ozan Bey ev alımı sırasında desteklerini esirgemedi ve ne yaptığını bilen dürüst bir profil ile karşımıza çıkan ilk ve tek emlakçı olarak karşımıza çıktı . Kendisine desteklerinden ötürü ttekrardan teşekkürler .

D******* I*******

Ozan Bey ile dairemin satisi icin calistim. Guven veren, samimi ve uyumlu bir danismanlik sureci gecirdim. Kendisinden aldigim yardimdan her acidan memnun kaldim.

O******* A*******

Ozan bey her asamada cok yardimci oldu. Ev alim sureclerindeki yogunluklarda isleri hizlandirdi, tesekkurler.

F******* Y*******

Ozan Bey ile hem daire kiralama aşamasında hem de satış aşamasında çalıştık. Bilgisine, tecrübesine ve samimiyetine bir kere güvendik ve hiç pişman olmadık. Ailemizin emlakçısı olduğu için ve her aşamada danışanını düşünüp doğru yönlendirdiği için çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Yıldırım

Ozan beyin Çınarderede ki kiralık daireme verdiği emeği çabayı çok taktir ettim.İşini iyi yapıyor.Emlak işlerimde bundan sonra muatabım Ozan bey.

Ş******* Z*******

Ozan bey dairemi çok hızlı süreçte kiraladı, çalışmaları ve emeği için çok teşekkür ediyorum.

C******* U*******

Telefon görüşmemiz de dahi her ayrıntılı bilgilendirmeyi yapan, sunum da samimiyetinden ve ilgili olmasından dolayı çok memnun kaldık ve kiralama işlemimizi hızlı şekilde hallettik, teşekkür ederiz Ozan bey

R******* B*******

Herşey için teşekkür ederiz, süreç çok kolay ve hızlı bir şekilde sonuçlandı.

Ü******* Y*******

Daireye baktıktan sonra çok beğendik ve hemen kiralamaya karar verdik, Ozan Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakasi için çok teşekkür ederiz

B******* N*******

Ozan bey çok ilgiliydi, çok teşekkür ederiz

S******* E*******

Ozan bey diğer emlakçılardan çok farklı.Nazik güler yüzlü ve çok yardımcı oluyor.Kendisine Teşekkür ediyorum

Nedim Küpeli

Günler süren ev arayışımızı içimize sinerek bitirdiği için Ozan Bey'e çok teşekkür ederiz. Konuşma, hitab konularda güven verici bir profesyonel yaklaşımı var.

F******* G*******

Ev bulma sürecinde karşılaştığım bir çok gayrimenkul danışmanı arasında Ozan Bey işindeki uzmanlığı, müşteri ilişkilerindeki profesyonelliğiyle farkını ortaya koydu. İletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren mevcut emlak piyasası çalışanlarına kıyasla büyük bir güven verdi. Remax, bünyesinde böyle bir çalışan bulundurduğu için çok şanslı. Markaya ayrıca değer katan biri olduğunu düşünüyorum. Güler yüzü, kibarlığı, pozitif enerjisiyle kendisinden çok memnun kaldık. Kariyerinde çok daha iyi yerlere geleceğinden şüphem yok. Başarılar dilerim.

Ebru Turna

Hizmetlerinizden çok memnun kaldım bundan sonra daha gönül rahatlıyla sizinle tekrar çalışmak isterim İletişim dürüstlük ve nezaket benim için çok önemlidir sizde de bunun karşılığı var işlerinizde başarılar dilerim

F******* A*******

Portre sahil sitesinden daire kiraladık.Ozan bey kendisi çok disiplinli ve dakik bir insan.Süreç bizim için çok rahat ilerledi.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Çetin Özkan Ay

Ozan beyin hizmetinden çok memnun kaldım.Çok profesyonel bir yaklaşımı var.Kendisiyle bundan sonra çalışmayı dusunuyoruz.Dairemiz ile ilgili sarfettiği çaba için kendisine Teşekkürler

Beyzanur Varlık

Gayet memnun kaldım. ilk kez daire kiraladığım için sorduğum tüm sorulara yanıt aldım. Ozan bey daireyi kiralama ve daire ile ilgili sorunları çözmede süreci çok iyi yönetti. Kendisi oldukça kibar ve yardımseverdi. Teşekkürler.

Hatice Özkan

Ozan bey, işini ciddiye alan çözüm odaklı, hem kiracının hem ev sahibinin isteklerini titizlikle değerlendirip sonuçlandıran bir danışman. Kendisinin kiralama sürecinde olumsuz, eleştireceğim bir davranışını görmedim. Beni hiç sıkıntıya sokmadan işlemi sonuçlandırdı, kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Emrah Zengın

Ozan bey işini severek ve hakkiyla yapan sayılı gayrimenkullerden Güler yüzlü, dürüst, sorunsuz bir şekilde her türlü yardımcı oldu teşekkürler ozan bey herkez sizin gibi olsa IŞINI SEVEREK YAPAN ADAM kolay gelsin ...

Nurdan Ardal

Çok naif düzgün lisan, nezaket, kibarlık bütün bu özelliklerin yanında işine hakim profesyonel biri Ozan Çolak.İki gündür bize gösterdiği ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ediyorum

Fatime Hayrioğlu

Ozan bey ile ilk kez çalışma fırsatım oldu, kendisi işi konusunda ender görülecek uzmanlığa ve tecrübeye sahip. Aradığım kriterlere uygun insanlar ile iletişime geçerek sorunsuz bir sekilde kiralama sürecinin sonuna gelmemizi sağladı. Teşekkür ederim

Unal Aydin

Ozan Bey bize Tam aradigimiz gibi bir evi ve ev sahibi bulmamiz konusunda yardim etti ve acik sozlu yuksek kaliteli musteri hizmeti ile rahatlikla calisilacak birisidir

Selcuk Kuet

Ozan Bey işini gerçekten düzgün yapan, sektör konusunda oldukça profesyonel düzeyde ve güvenilir bir kişi. Ev alma sürecimizde, tapudan beyanname vermeye kadar yardımcı olmuştur. Ev tercihi yaparken kendisinin yardımı seçimimizde etkili olmuştur.

Neşe Al

Dairemin kiralanması konusunda hassasiyeti sebebiyle kendisine Teşekkür ediyorum.

Ersin Coşgun

Saygılı hoşgörülü işe hakim sorulan sorulara ayrıntılı tatmin edici cevap vermesi bizi alım da rahatlatan unsurlardan biri oldu. Sorunsuz tapu işimizi hallettik. Kendisine teşekkür ederiz.

İbrahim Üsün

İşini severek yapan profesyonel bir emlak danışmanı arıyorsanız Ozan bey en iyisi emin olun.Alan hakimiyeti ve güven veren yaklaşımıyla bütün zor işleri kolaylaştırıyor.Teşekkürler Ozan bey.Sizinle tanışmaktan ve sizinle çalışmaktan büyük keyif aldım.

Sümer Acar

İlgi alaka güzeldi.Sorunsuz bir şekilde tapumuzu aldık.Ozan beye teşekkürler

Ender İpek

Kendisi Saygılı hoşgörülü bir beyfendi.Sabırlı dikkatli ve işine hakim.Dairemiz ile ilgili bizi sürekli bilgilendirmesi bizi çok etkiledi.İşini sevdiği ve takip ettiği çok açık.Kendisinden bundan sonra gayrimenkul ile ilgili konularda destek almak istiyoruz.Teşekkür ediyoruz bize desteklerinden dolayı.

Cafer Yiğit

Pendik te daire arayışımız sırasında karşılaştıgımız Ozan bey bize çok yardımcı oldu.İşini takip eden özenli ve ilgiliydi.Satış sırasında hiç bir problem yaşamadık kendisinden çok memnun kaldık.Başarılarınızın devamını diliyorum

Tüncay Yıldız

Evimin kiraya verilmesi sürecince tamamiyle samimiyetle ilgi alaka göstermiştir kendisine teşekkür ederim

Aydin İpek

Remax gold da calismasini surduren Ozan bey e degerli hizmetlerinden dolayi cok tesekkur ediyoruz...kendisi bizim gayrimenkul gereksinmelerimize gereken ilgiyi ve alakayi muntazaman gostermistir...remax gibi dunya capinda kaliteli bir gayrimenkul sirketinin bunyesinde, ozan bey gibi sahislarin gorev almasi, guven algisini yuksek yerlere cikartacagi gibi, rekabet ortaminin son derece sert gectigi bir piyasa ortaminda, remax bunyesinde gorev alan boyle degerli kisilerin sirketlere kattigi deger gorulebilmektedir....

Ender Tokay

Dairemi satmak için ciddi bir emek harcadı sürekli beni bilgilendirdi.Dairemi satmak için elinden geleni yaptı.Ozan bey'i özverili çalışmasından dolayı tebrik ediyorum.

Sabri Mutlu

Ev alımında ve kredi ile ilgili problemlerimiz de Ozan bey başından sonuna kadar ilgilendi ve yardımcı oldu.çözüm odaklı çalıştığı için kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

Şafak Büyükcivelek

Merhaba Ozan bey başarılarınız için sizi tebrik ederim.İstediğim gibi bir evi Ozan bey'in sahibinden.com a vermiş olduğu ilan sayesinde buldum.Ayrıca istediğim kriterlerdeki kiracıyı Ozan beyin sayesinde buldum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ali Yasin Eser

Ozan Bey ilgili ve çözüm odaklı. Hızlı kiralama sürecimde sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştım.

Erdi Ergin

Ozan beyin yaklaşımı sunumu ve özverili olması işine verdiği değeri ve saygıyı açıkça ortaya koyuyor.Kendisine Teşekkür ediyorum.

Gülsüm Bölükbaş Mungan

Remax bünyesinde çalışan Ozan Çolak dan aldığım hizmet den memnun kaldım.1 yıldır kiraya veremediğim yerimi 2 haftada kiraya verdi.

Salih Karaoğlu

Ozan bey, bu işi profesyonel yapan nadir insanlardan. Gayet kibar ve işinin ehli. Alış veriş yaparken sıkıntı çekmeden gayet yardımcı oluyor. Ev tutarken güven çok önemli ve güveninizi boşa çıkarmayacağına inanabilirsiniz Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. İşi gücü rast gitsin.

Selma Öztürk

Yaklaşık 1 senedir satmaya çalıştığım gayrimenkulümü 2 ay gibi kısa bir sürede satmayı becerebilen gerçekten başarılı bir danışman Ozan Bey. Başarılarının devamını diliyorum:)

Altuğ Köse

Ozan bey satış sürecimizin başından itibaren son derece ilgili ve özenli bir şekilde bize yardımcı oldu. Satış için yapılması gereken ne varsa kendisi halletti. Böyle danışmanlarla çalışmak gerçekten insana güven veriyo kendisi tam bir profesyonel. Teşekkürler Ozan bey :))

Ünsal Akdağlı

Merhaba bunu yazmak zorundayım yoksa haksızlık etmiş olurum ozan bey gerçekten ikili ilişkileri çok iyi olan mütevazi hoşgörülü efendi birisi onun bu tarz olmasından ötürü evi tutarken kendimi çok rahat ve güvende hissettim ozan bey eşim ve ben size tşk eder çalışma hayatınızda başarılar dileriz

Ramazan Demirbağ

Ozan beye çok teşekkür ederim kendisinden çok çok memnunum sağolsun işimizi çok hızlı bi şekilde çözdü kendisine başarılar diliyorum

Fatma Çiftçi

Evimin satışı ile ilgilenen öncelikle Ozan bey ve Yasemin hanıma çooook teşekkür ederim. Ellerine sağlık. İlgi alaka süperdi. Pozitif yaklaşımları mükemmeldi... Tekrar kolay gelsin hayırlı işler.

Mustafa Aslantaş

Ozan Bey'e gösterdiği ilgi, alaka için çok teşekkür ederim. Kendisi ile görüştüğünüz zaman farklı bir emlak danışmanı olduğunu, dürüst bir kişiliği olduğunu rahatça anlayabiliyorsunuz. İsteklerinizi doğru analiz edip sizi yormadan doğru bir şekilde yönlendirebiliyor oluşu takdire değer. Tekrardan teşekkür eder saygılar sunarım.

Emre Kaplan

Ozan Bey ilk andan itibaren çok ilgili ve takipçiydi satışla alakalı. Her adımda bilgilendirme yaptı ve elinden geldiğince yardım etti. Her türlü desteğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Bülent Akbaş

Merhaba, Öncelikle belirtmeliyim ki, bu yorumu yazarken tek gayem sizleri dürüst, saygılı, zeki, bilgili, anlayışlı, sabırlı ve bütün bunların ötesinde SEVGİ DOLU BİR GÖNÜLE sahip olan bir emlak danışmanı ve günümüzde nesli tükenmiş olan örnek insan modeline yönlendirmek.. .Allah gönlünüze göre versin Çok kıymetli Ozan bey.En derin Sevgi ve Saygılarımızla...

Pınar Karabüber

Ozan Beyin ilgi alakası sayesinde evimi gönlüme uygun insanlara verdim.Çok teşekkür ederim

Abdullah Kaya

Ozan bey tüm satış sürecinde yakınen ilgi göstermiştir.Bunun için kendisine Teşekkür ederim.

Bahadır Aydın

Ozan Bey dün gayrimenkulümüzü sattı kendisine teşekkür ediyorum. Satış süreci boyunca ilgi ve alakasından dolayı kendisine minnettarım

Sebnem Uysal

Ozan pozitif yaklasimli, ilimli ve sonuc odakli calisan piyasanin fiyatlamasini iyi bilen bir emlakcidir. Sosyal medyayi pazarlamada verimli kullanir. Raporlama ve arastirma istendiginde hemen cevaplar ve en onemlisi ev sahibinin cok zamanini harcamadan kabul edilmeyecek kiracilari kendi ayiklayip, enerjisi ve mantigina gore evsahibine uygun kiracilari secer. Kendisi ile calistigim icin memnunum❤️

Ayşe Kaplan

Ozan Bey ile yaptığım görüşmelerimizin hepsinde ilgili ve alakalı olmuştur.Daireyi tutmamızdaki bütün gelişmelerindeki süreçte bütün sorularımızı canı gönülden cevapladı.Her şey için çok Teşekkürler ederiz.

Meryem Fulya Gül

İlgisi ve hizmetleri için Ozan bey'e Teşekkür ediyoruz.Eşim ve ben gönül rahatlığı ile evimizi kiralaması için anahtarlarımızı teslim ettik.Aldığımız hizmet ve kiralama süresinin kısa olması bizi ekstra memnun etti.

Şefik Atmaca

Dürüst güvenilir kibar ilgili Evimi 15 günde sattı tecrübeli Çok memnun kaldım Kesinlikle tavsiye ederim

Şenol Türen

Öncelikle Ozan Bey'in böyle özverili ve ilgili hizmetinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyoruz. Dairemiz sıfır olup 2 yıldır bir emlakçı tarafından kiraya verilmeyi bekledi, bunun sonucunda maddi kayba yol açmştır, Ozan beyle tanıştıktan sonra reklam, tanıtım ve hizmet olarak çalışmalarına sosyal medya platformunda da yoğun olarak sürdürdüğüne şahit olduk, böyle bir özveri sadece gösteriş olarak kalmayıp 2 yıldır kiraya verilmeyen dairemizi, sadece 1 ay gibi kısa bir sürede, yoğun bir çalışmayla bizi mutlu ve memnun etti.

Yılmaz Munğan

dumankaya dizayn evlerinden kiralamış oldugum 1+1 eşyalı daire konusundaki yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Teşekkür etmemin nedeni yer yön bilmediğim için beni arabayla alıp yardım etmeniz ve sorularıma gerekli cevapları almamdır. başarılarınızın devamını dilerim.

Fatih Acar

Ozan Bey'in ilgi ve alakası çok iyiydi sektörde dürüst ve saygılı birisi gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Ercan Eryılmaz

Ozan beyin ilgi ve alakasından memnun kaldık.Emlakçılar la ilgili çok farklı düşüncelerim vardı ama ozan bey bu düşüncemi değiştirdi.Kendisine teşekkür ediyorum.

Serdar Güvenal

3 ay evvel Türkiye de ki emlakçımız Ozan Çolak bey e Kartaldaki evimizi satışa çıkarmasını istedik.2 gün içerisinde evin fotoğraflarını çekerek ilan sitelerine koydu.Bize hangi fiyatlarda satılır diye rapor gönderdi.Sonra biz satmaktan vazgeçip kiraya vermeye karar verdik.2 hafta içerisinde kendisinin de çok güvendiği bir kiracı bulup anlaştık.Kesinlikle öbür dairemizi de Ozan bey e verecegiz Kiralık ve ya Satılık olsun.Özetle Ozan bey çok güvenilir sevimli ve en önemlisi Dürüst çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim. Saygılar Serdar Güvenal

Mine Kayıkci

Ozan bey in verdiği hizmet den ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.Kendisinin işini sevdiği ve değer verdiği çok belli.Bilgilendirmesi uslübu ve bizi doğru şekilde yönlendirmesi çok değerli.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nihal Öztaş

Ozan Çolak isimli danışamanınızdan oldukça memnun kaldık, ilgisi ve bize olan davranışları çok olumlu. Başarılı bir danışmanınız olduğu için çok şanslısınız. Kendisiyle birlikte uzun yıllar çalışmanızı temenni ederim. Bu zamnda güleryüzlü, işini titiz yapan eleman ve insan bulmak çok zor. Başarılarının devamını dilerim. Bir çok işlere birlikte imza atmanızı dilerim..

Fatma Rüheyla Özince

Evimin kiraya verilmesinde tarafımca danışmanlık hizmeti veren Ozan Çolak arkadaşımızdan çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. İletişim sırasında gerek hitap, gerek kültürü, gerekse bilgisi yönünden başarılı bir arkadaş. Remax Ailesi olarak sürekli böyle arkadaşlarla çalışmanız başarınızı daha da arttıracaktır eminim. Danışmanım Ozan Çolak Bey'e de ayrıca teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Serhat Turan

Ozan bey'in verdiği hizmet den çok memnun kaldım.Ozan bey den önce emlakçılar dan korkardım.Ozan bey bu düşüncemi değiştirdi.Güvenilir dürüst güler yüzlü prensibi ile çalıştığını gördüm.Kısacası tavsiye edilebilecek biri.

Recep Ay

Remax Gayrimenkul ailesinin bir parçası olan Ozan Çolak bey'in göstermiş oldugu ilgi ve alakadan çok memnun kaldığımızı belirtir, uğraş ve çabaları için teşekkür ederiz

Sebahattin Yılmaz

Emlak danışmanım olarak çalışmış olduğum Ozan Çolak, işini tam bir proesyonl olarak yapmaktadır.İşe başladığımız ilk günden itibaren satış anına kadar görevini fazlasıyla yapmış, hatta tahminlerimden çok daha fazla verimlilik göstermiştir.Çalıştığımız süre içerisinde Ozan Çolak şeffaflık ve öz verili çalışması neticesinde güven sağlamıştır.Bundan sonraki emlak işlerimde Ozan Çolak ile tekrar çalışmak ümidiyle.Herşey için teşekkür ederim..

Emine Yatkın

Ozan bey e özellikle Teşekkür ediyorum.Bizimle çok uğraştınız çok emek verdiniz.2 haftalık bu süreç bitti çok şükür.Size binlerce kez teşekkür ederim

Halil Köse

Ozan bey in çalışmalarından çok memnunum.İşini gerçekten emek vererek severek yapıyor.Biz Ozan bey den çok memnunuz.Kendisiyle daima çalışmayı düşünüyoruz.Dairem ile ilgili yaptığı titiz çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Aysel Güngör Çınar

Sayın yetkili Remax Danışmanınız Ozan Çolak dan aldığımız hizmet den saygısı ve kibarlığından çok memnun kaldık.

Erdem Pıtır

Ben Erdem Pıtır.Hizmetlerinden dolayı Ozan bey'e Teşekkür ederim.Bizimle daima ilgili oldu.Aradığımız kiracıyı bizim kriterlerimize uygun olarak bulmak için çaba gösterdi.Kendisinin düzgün üslubunu ve samimiyetini çok sevdik.Gelecek işlerinde bu ilgi ve alakasının devam etmesini başarılarının devam etmesini dilerim.Teşekkürler

Nefise Coşkun

Ben Nefise Coşkun.Emlakçımız Ozan bey bizimle gayet alakalı idi.Kendisi kiralama süreci boyunca hep ilgili davrandı.Bize sürekli raporlama yapıp uygun kiracıları bulmamız da yardımcı oldu.Kendisinden ve hizmetlerinden memnun kaldık.Kendisini referans olarak diğer tanıdıklarımıza önereceğiz.

Yusuf Aydınoğlu

3 Yıldır Ozan Çolak bey ile çalışmaktayım.Çalışmalarından titizliğinden ve sürekli geri dönüş yapmasından çok memnun kaldım.Emlak işlerim oldukça Ozan beyin danışmanlığında çalışmayı düşünüyorum.

Seda Arslan

Kiralık ev bulmanın zor olduğu bir dönemde Remax aracılıgı sayesinde Ozan bey ile tanıştık ve evimizi tuttuk.Kendisine işine duyduğu saygıdan dolayı çok teşekkür ederim.

Mehmet Çelik

Sevgili Ozan bey.Kısa bir süre önce evimizi kiralamak için size başvurduk.Bilgi birikiminiz ve titiz çalışmalarınızdan memnun kaldık.Evimiz kısa sürede kiralandı.Her hafta düzenli bilgilendirildik.Samimiyetinize ve iş disiplininize güvendik pişman olmadık.Herkese tavsiye edebileceğimiz bir emlak danışmanımız var artık.Hakkınızı helal edin emeklerinize sağlık.Sevgilerle

Neslihan Akbal

Sayın Ozan bey ilgi ve alakanızdan dolayı değerli bilgilerinizi, bizimle paylaşıp sorunsuz bir şekilde kiraladığımız dairede destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz.Titiz ve disiplinli çalışma hayatınız sizi en iyi yerlere getirmesi dileğiyle.

Mehmet Kama

Emlakçı yardımıyla kiralık ev baktığım il deneyimimdi.Bu konuda bana yardımcı olan Ozan bey e çok teşekkür ediyorum.Her zaman güler yüzlü, işini severek yapan birisi.Günün her saatinde ev ile ilgili her ihtiyacımda bana yardımcı oldu.Kiralık veya Satılık ev arıyorsanız güvenle başvurabileceğiniz birisi.Tekrardan Ozan bey'e çok teşekkür ediyorum.

Alihan Güner

Merhaba Sayın Yetkili ;Yoğun ve yorgun bir ev arayışı sürecinde kaliteli hizmet almanın rahatlığını yaşadım ve fark ettim ki bunu fark edince iyi bir hizmet ile karşı karşıya geldim. Öncelikle Ozan Bey gibi kaliteli bir danışmanla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teşekkür ederim Remax, kalite asla tesadüf değildir.

Filiz Mert

Güleryüzlü ve sabırlı kişiliğiyle kendisine bir kez daha teşekkür ederim ki gerçekten işini fevkalede yapması ve böyle bir meslekte sabretmek çok zor .Sizi tebrik ederim.

Aydın Güzeller

Sayın Ozan Çolak Bey ile kısa zaman öncesinde tanışmıştık .Dairekiralama vesilesiyle. Kendisinin Çalışma konusunda çok kısa zamanda kiralanacak dairemiz için çalışma tekniği, gösterdiği çaba uğraşı bizi memnun etmiştir. Bundan sonraki çalışmalarında da devamını dilerim çok teşekkürler

Berna Atanç

Güler yüzlü ve ilgi alakası ile aldığım hizmet ten mennunolduğum Sn. Ozan Çolak a sonsuz teşekkürlerim sunarım .Hizmet kalitesi olarak eşimde bende sorunsuz hizmet aldım. Kendisinden işine olan saygısı ve çözümleri ile işine hakim bir kişilik, kendisine teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dileriz.

Halil Köse

Ozan bey'in dairemizi kiralama sürecindeki özverili ve titiz çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah ilerde yine kendisiyle çalışma fırsatımız olur.

Nurettin Gök

Ozan Bey evimizi çok kısa sürede-sorunsuz kiraya verdi. Teşekkürler.

Nurullah Kars

Ozan Bey'in müşterilerine yaklaşımı çok olumlu ve ilgili, teşekkürler...

İsmail Özay Çuhadar

Kiralık ev bulma sürecimde verdiği hizmetlerden dolayı Ozan Bey'e çok teşekkür ederim.

Elif Cinal

Ozan Bey'le, ev ararken tesadüfen yol kenarında tanıştık ve bu en büyük şansımız oldu. Kendisinin ilgi ve alakası sayesinde hayalimizdeki evi bulduk. Ozan Bey gibi bir danışmanınız olduğu için çok şanslısınız. Biz aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, 100 üzerinden 100 puanı hak etti. Çok ama çok teşekkür ederiz.

Özgül Gürgen

Ozan Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım, teşekkürler.

Bayram Kömür

Verdiği kaliteli danışmanlık hizmeti için Ozan Bey'e çok teşekkür ederiz.

Coşkun Karagülle

Güler yüzlü hizmetinden dolayı Ozan Bey'e teşekkür ederiz.

Uğur Oktay

Ozan Bey kiralık ev arayışımda bana yardımcı oldu, hizmeti eksiksiz ve güzeldi, teşekkürler...

Hülya Başak

Ozan Bey'in profesyonel ve güler yüzlü hizmetinden çok memnun kaldık, teşekkürler.

Yusuf Aydınoğlu

Ozan Bey'e verdiği kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışından ötürü teşekkür ediyorum.

Serdar Erdoğan

Kiraya vermek istediğim daireme1 haftadan kısa sürede ve istediğim şartlarda kiracı bulan ve tüm süreçlerle ilgilenen Ozan Çolak'a teşekkür ederim.

Yakup Yetim

Ozan Bey'den aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım, kendisine teşekkür ederim.

Nilüfer Gökçe

Kiralık ev arayışım sırasında verdiği hizmet, güler yüz ve hoşgörüsü için Ozan Bey'e çok teşekkür ederim.

Ferda Yeniçare

Ozan Bey'in, evimizi kiralama sürecinde gösterdiği profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımından çok memnun kaldık...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.