Ben hep buradayım! Ya siz?

1962 yılında İstanbul"da doğdum. Liseden mezun olduğum 1978 yılından bu yana çalışma hayatının içinde bulundum. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra Turizm sektöründe yer alan şirketlerde Muhasebe ve Mali İşler Müdürü olarak çalıştım. 1991 yılında İSMMMO kayıtlı üyesi olarak Mali Müşavirlik firmamı kurdum ve bağımsız olarak çalışmaya başladım.
2010 yılında, Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak çalıştığım İstanbul" dan ayrılarak Ayvalık"a yerleştim. Doğal ve tarihi sit alanı olan bu güzel beldemizde yaşamaya başladıktan sonra gayrimenkul sektöründe yer almaya karar verip gayrimenkul danışmanlığı eğitimimi tamamladım.
2016 yılının Mayıs ayından 2017 yılı Şubat ayına kadar sahada çalıştığım sürede edindiğim tecrübeler sonunda çalışma prensipleri, etik kuralları ve vizyonunu kendime yakın bulduğum RE/MAX ailesine katılmaya karar verdim. Bir takımda yer almayı, birlikte üretebilmeyi ve sürekli öğrenmeyi ilke edinerek Gayrimenkul ile ilgili her konuda danışmanlık yapmak, çözüm üretmek ve sizleri mutlu görmek en büyük amacımdır.ALDIĞIM ÖDÜLLER
*2022 Yılı RE/MAX Yıldızlar Kulübü
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Sefa Çamlık Mah. / Ayvalık Sakarya Mah. / Ayvalık Hayrettinpaşa Mah. / Ayvalık

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
A. Arzu Atam portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Elif Kaynak

Arzu Hanım ne iş yapsa işimizi ona yaptırırız❣️ başından sonuna; doğru fiyatlandırmadan satışın son anına kadar hep yanımızdaydı. 4 başı mamur iş yaptı. Tekrar teşekkürler, iyi bir profesyonelin yanında bir de dost kazandık.

Şefika Serindik

Sayın Arzu Atam, Satınalma işlemim aşamasında profesyonel tutumunuz verdiğiniz destek ve güvenden dolayı teşekkür ediyorum…

S******* G*******

Arzu hanım işbirliğimiz sırasında samimi, şeffaf davrandı ve her aşamada bilgi verdi. Aramızda oluşan güven alış verişimizin en kısa sürede gerçekleşmesini sağladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Erel Sanliman

Arzu Hanım, konutumuzun satışını titizlikle ve itinayla yürüttü. En başından itibaren, işbirliğimiz boyunca, emlak danışmanlığından son derece memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Kendisiyle bundan sonra da çalışmayı arzu ederiz ve bölgede alım satım yapmak isteyenlere güvenecekleri bir isim ve eksper olarak teşekkürlerimizle tavsiye ederiz.

Zeynep Durakbasi

Uzun zamandır niyetinde ve arayışında olduğum yazlık eve, Arzu Hanım’ın yüksek güven aşılayan danışmanlığı sayesinde kavuştum. Kendisi, nezaketi, bölge ve sektör bilgisi, ilgisi ve samimiyeti ile eşine az rastlanır bir profesyonel. Ayvalık bölgesi işlemleriniz ile ilgili, ona ve bilgisine sonsuz güvenebilirsiniz. Teşekkürler Arzu Hanım.

S******* T*******

Arzu hanimla calismak surec icinde bizi cok rahat ettirdi. Uzman ve guven veren yaklasimiyla bizim icin en iyisinin gercekleseceginden emin olmamizi sagladi.

D******* Y*******

Arzu Hanım ile ilk kez çalıştım. Kendisi işinde uzman ve çok özverili bir yaklaşıma sahipti. Ancak benim için hepsinden daha önemlisi güvenilir, içten ve samimi yaklaşımı olmuştur. İş sürecimiz çok hızlı bir şekilde tamamlanmıştır. Kendisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

F******* G*******

Doğru yönlendirme ile kısa sürede çözüm bulundu. Emeğiniz için teşekkürler Arzu Hanım.

N******* T*******

Arzu hanım işini ciddiye alan, iletişim kurulması kolay bir insan. randevularına, sözüne sadık, ve sorularınıza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapan bir kişi. kendisiyle çalışmış olmaktan memnunuz.

Cem Hürkal

Balıkesir'in gömeç ilçesi intaland tatil beldesindeki yazlık villamızı dönemsel kiralamalardaki seçiciliği,hassasiyeti ve profesyonel yaklaşımı ve bakış açısındaki memnuniyemizi özellikle dile getirmek isterim. kurumunuz temsilcisi arzu hanıma teşekkür ederim.

Emine Kıran

Sevgili arzu hanımdan hem satış hem de kiralama konusunda iki kez yardım aldık.Profesyonel, sektöre hakim, bilgili, güven veren biri olması yanında beni en etkileyen özelliği hakkaniyetli olması.Her iki tarafın da hakkını gözeterek iş yapıyor.Kendisine teşekkür ediyorum..

Mehmet Turan

Arzu hanım ile daha önce iki kez daha çalışmıştım. Kendisinin engin deneyiminden üçüncü kez de faydalanma şansı elde etmiş olmaktan son derece memnun olduğumu burada dile getirmek istedim. Arzu hanımın üstün başarısını, mesleki tecrübesini, güvenilirliğini ve iş disiplinini ne kadar övsem azdır. Tam bir profesyonel. Başarılarının devamını diliyorum.

Melodi Durak

Ayvalık'ta bu sezonda yıllık kiralık ev bulmak imkansıza yakınken bize tam gönlümüze göre bir ev bulan Arzu Hanım ve Melahat Hanım'a sonsuz teşekkürler. Bu süreç boyunca tüm güleryüzlülük, nezaket ve iyi niyetleriyle bize çok yardımcı oldular, minnettarız. Sevgiler.

L******* B*******

Arzu Hanım çok nezaketli bir insan ve öncelikle çok iyi bir müzakereci. Sürecin başarılı olmasında etkisi büyük. Teşekkür ederiz.

Çiğdem Yılmaz

Ayvalık ve civarında ev almak istedik.Tam ümidimizi kaybetmek üzereyken Arzu hanım ve Zeynep hanımla tanıştık ve onların sayesinde hayalimizdeki eve kavuştuk.İşlemleri en kısa sürede,pürüzsüz bir şekilde hallettiler.Çok çok teşekkür ediyoruz.

Kemal Erdal Karaveziroğlu

İşine olan saygısıyla müşteri ilişkileriyle tanıdığım mükemmel bir satış danışmanı.Evimin ilana çıkmasından satışın neticelenmesi ve sonrasına kadargösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.

Abdurrahman Babacan

Evimizin satış sürecinde bize gösterdiği sevgi saygı ve sabırla yürüttüğü çalışmalarından dolayı sevgili Arzu Atam'a ailece teşekkür eder çalışma hayatında başarıların devamını dileriz.

Matthijs Zeilstra

Ms Arzu has helped us enormously throughout a long and complicated purchasing process. Her dedication, solutions-oriented approach, and close communication with all parties involved truly helped in finalizing the purchase, also giving us confidence throughout. We are glad to have had the help of Arzu and colleagues and cannot thank her enough!

A******* G*******

Arzu hanım, satın alma sürecinin başından sonuna kadar çok ilgili idi. Tüm sorularıma ve problemlere yaklaşımı mükemmeldi. Teşekkür ediyorum.

Metin Dereboylu

Tecrübenizle ve ilginizle sektörünüzde fakr oluşturduğunuzu düşünüyorum..ilginiz için çok teşekkürler, biz çok memnum kaldık..iyi çalışmalar

Lara Ozugergin

Arzu Hanım görüşmeye başladığımız ilk günden itibaren satış gerçekleşene kadar bizimle çok yakından ilgilendi. Tüm süreç boyunca ve her adımda iletişimde kalarak bizi güvende hissettirdi. Kendisine bu zorlu süreçte bizi temsilen elinden geleni yaptığı için çok teşekkür ederiz.

Müge Kubilay

Gayrimenkul danışmanımız Arzu hanım taraflar, hissedarlar ve kurumlar arasında kurduğu iletişimi, sorunların çözümüne odaklanması, sonuca ulaşmaktaki olağanüstü çabası ve titizliği sayesinde emlak satın alımımızdaki zorlu ve uzun süreci çok iyi yönetti. Kendisine tüm çabaları için çok teşekkür ederim.

M.serdar Dokuyucu

İlk günden itibaren satış işlemleri sonuna kadar bizimle olan ilgi ve iletişimi için kendisine içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Veli Emir

Remax gayrimenkul danışmanı olarak bize kiralama arayışımızda yardımcı olan Arzu hanıma teşekkür ederim.Güler yüzüyle mutevaziligiyle bizden desteğini esirmedigi için ailece çok mennun kaldık.İeride alım satım işlemlerinde tekrar Arzu hanımla çalışmak isterim teşekkürler iyi günler Arzu hanım 🙏

A******* E*******

İlgisi için Arzu Hanım'a teşekkürler.

M******* O*******

Arzu Hanımın doğru yönlendirmesi ile çok başarılı bir satış işlemi gerçekleştirildi. Teşekkür ederim.

Leyla Ongun

Gene bir Arzu hn başarıso. Kendiainin aracaığı ilr aldığım ev kiraya verildi. Her konudaki titiz çalışması, detayları atlamaması ve doğru portföylerle çalışması ile ile evim kısa sürede düzgün insanlara kiraya verildi. Tekrar teşekkürler

Selim Ozi

Arzu Hanim evimizi kiralama surecinde cok profesyonelce,titz ve sorunlari hemen cozen ve gayretleriyle bizi cok memnun etti . ozellikle saat farkindan dolayi gorusmelerimizde ozverili oldu. ilerideki satinalma veya kiralama planlarimizda Arzu hanimla calismak istiyoruz

K******* E*******

Arzu Hanım evimizin satışı sürecinde inanılmaz bir çalışma yaptı. Son derece sakin ama takipçi, her aşamada tarafları haberdar eden, süreç içerisinde ortaya çıkan sorunları sakin bir şekilde olumlu olarak sonuçlandırmasını bilen çok deneyimli bir emlak danışmanı. Alıcının denizaşırı bir ülkede olması nedeni ile son derece zor bir satış sürecini çok başarılı bir şekilde yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

K******* A*******

Arzu Hanım, Emlak danışmanımız olarak tüm süreci samimi ve profesyonel duruşu mükemmel titizliği, her konuda gösterdiği yakın ilgi ve detaycı yaklaşımıyla baştan sona başarıyla yönetti. Taraflar arasında sürdürülen diyaloğu kusursuzca birbirine aktararak, ulusulararası saat farklarına rağmen sorunsuz iletişim sağladı. Ortamda yarattığı güven ve aktardığı deneyimiyle hiç aksaklık yaşanmadan alım-satım sürecini mükemmellikle gerçekleştirdik. Kendisine hayatımıza kattığı bu güzel adımdan ötürü içtenlikle teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Sarğın

Sayın Arzu Atam hanımefendiye Ayvalık'a gelen birine gösterdiği kibar, nazik tutumundan ve misafirliğinden ötürü teşekkür ediyor, mahcubiyetimi yineliyorum. Yardımları ve mihmandarlığıyla Ayvalık sakini oldum, kendi tarafımda yaşadığım onca telaşı birkaç saatte çözdük. Ayvalık'a girişten Ayvalık'tan ayrılışa kadar sürece tanıklık etmesi, misafirperverliği çok öğretici ve sakinleştiriciydi. Destekleri ve rehberliği karşısında mahcubum, bir kez daha içten teşekkürlerimi iletiyorum.

Y******* K*******

Sürecin sorunsuz geçmesini sağladığınız, güler yüzünüz ve iyi niyetleriniz için çok teşekkürler.

F******* E*******

Arzu Hanım işini son derece profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine güler yüzü samimiyeti ve tüm destekleri için teşekkür ederiz.

O******* K*******

Arzu Hanım'ın özverili çalışması her konuda destek olması ve iş takibini son derece iyi yapması işine olan bağlılığını gösteriyor. Her şey için teşekkürler.

Umut Canpolat

Arzu hanımla Ayvalık’ta bir mülk satışımız için çalıştık. Anlaşmamızın başlangıcından, satışın sonuçlanmasına kadarki süreçte, profösyönelliği, olgunluğu ve konuya olan hakimiyeti ile tüm paydaşların güvenini kazandı. Ayrıca dürüstlüğünü sadece bizim tarafımızdan değil, karşı tarafından çıkarlarını sonuna kadar sahiplenmesi çok dikkatimi çekti. Ayvalık gibi emlak danışmanlığında kurumsallığın yoksun olduğu bir bölgede Arzu hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Mehmet Turan

Emlak danışmanım Arzu Hanım ile ikinci kez yapmış olduğum gayrimenkul alım-satımı işinde yine tecrübesi ile harika bir iş çıkarttı. Kendisini Deneyimi, iş bilgeliği, ve kişisel diyaloğu ve ticari ahlakı ile çok başarılı buluyor ve Başarılarının devamını diliyorum.

P******* E*******

Arzu Hanım'ın mesleki tecrübesi,güler yüzü , bizim gibi daha önce emlak danışmanıyla yaşadığımız kötü bir tecrübeden kaynaklanan güven problemimiz olmasına rağmen sevgi ve sabır ile çok kısa sürede başka bir şehirde olmamıza rağmen her şeyi organize edip satışı gerçekleştirdi.He rşey için çok teşekkür ederim. Sevgiler.

Ayşen Babacan

İlk günden itibaren hep aynı ilgi ve güleryüzlü tavrı ile çok güzel bir hizmet aldım. Çok teşekkür ederim...

Mehmet Turan

Almış olduğum konut için katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerini çok deneyimli ve başarılı buldum. Arzu hanımı tanıdığım ve çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

S******* D*******

Uzun zamandır aradığımız zeytinliği Arzu Hanım sayesinde kısa sürede bulduk. Teşekkür ederiz.

Balyat Grup

Arzu hanımla daha önceden de tanışıyoruz. Kendisi samimi içten ve sıcak kanlı biri. İlk ticaretimizi kendisiyle gerçekleştirdik. Samimi duruşundan ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Alitemiz

Sayın Arzu hanım ; Bugün yaklaşık iki hafta içinde satışımızı çok hızlı ve bizim için çok memnun edici bir şekilde sonlandırdık. İlk günden bu yana göstermiş olduğunuz nezaket, ilgi ve doğru yönlendirmeniz bizim şehir dışında olduğumuz dönemde devam eden kesintisiz iletişimimiz ve yardımlarınz için çok teşekkür ederiz.Son zamanlarda İlk defa bu kadar hızlı ve güvenilir bir destek aldık. Umarım bir defa daha çalışma fırsatımız olur. Ayvalıkta bütün dostlarıma güvenle ve rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir dost kazandık. Tekrar ellerinize sağlık ve teşekkürler. Sevgi ve sağlık ile kalın. Saygılarımızla.

Şerife Meriç

Arzu Hanım güler yüzü tüm samimiyeti ile uzun zamandır satışta olan evimizin satışı ile ilgilenerek çok kısa zamanda satışını gerçekleştirdi ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum basarilar diliyorum.

Beyhan Õzkan

Arzu hanımı tanımak cok guzel gostermis oldugu ilgi ve samimiyeti bizleri cok memnun etti kendilerine cok tesekkur ederiz..

Emine Meriç

Öncelikle samimiyeti ve güler yüzü ve işinde profosenelligiyle bizlere göstermiş olduğu ilgisiyle çok memnun kaldık. Çok kısa zaman içerisinde Satış işlemini gerçeklerştirdi.Çok teşekkür ederiz.

Ö******* Ö*******

Yer gösterme konusunda çok yardımcı oldu. Nezaketi için çok teşekkür ederiz.

Ebru Görgülü

Güler yüzü samimiyeti ilgisi ve güveni için arzu hanıma cok teşekkür ederim . 🙏

A******* T*******

Arzu Hanım işinde son derece profesyonel ve çok güvenilir. Bizi çok iyi anlayıp doğru yönlendirmeler yaptı ve süreç boyunca ve sonrasında hep yanımızda oldu. Teşekkür ederiz.

Nilgün Ateş

Kendi evi imiş gibi ilgilenen muhteşem bir danışman.çok teşekkür ediyorum.Başarınız daim olsun

Leyla Ongun

Arzu Hanım her zamanki gibi harika bir iş çıkartarak evimi kiraya verdi. Onun gibi bir profesyonelle çalışmak büyük bir zevk.

O******* S*******

Bugüne kadar birçok gayrimenkul danışmanı ile çalıştım fakat Arzu hanım benim hepsinden öte tüm beklentimi fazlsıyla karşıladı. Tecrübesi, ahlaki, şeffaflığı ve güvenirliği ile herkese çalışmasını öneririm. Umarım ileride başka projelerde yolumuz kesişir. Kendisine teşekkür ederim.

Emel Esinti

Arzu Hanım satış işleminde çok hızlıydı. Arzu hanım ne yapar eder bütçeye uygun ev bulur. Bir günde evimi aldım

A******* E*******

Arzu Hanım'a bütün destekleri için çok teşekkür ediyorum.

M******* O*******

Arzu hanim, daha ilk anda tecrubesi, seffaf iletisimi ve yardimseverligi ile zor olabilecek pekcok seyi bizim icin cok kolaylastirdi. Sayesinde tum cabalarimiz mutlu bir sonla noktalandi. Ayvalik ve cevresinde kendisinden hizmet alabilecek kisilere kendisiyle calismayi muhakkak tavsiye ederim.

Özlem Yüksel

Ayvalık'ta müstakil ev alma hayalimizi bir hafta gibi kısa bir sürede Arzu Hanım sayesinde gerçekleştirdik. Öncelikle oturup ne isteğimizi, ne kadar bir bütçemiz olduğunu konuştuk. Tüm detaylar konusunda bizi sabırla bilgilendirdi.Pratik zekasıyla tüm pürüzleri halletti ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Kendisine teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz.Her şey için samimi dostluğu ve misafirperverliği için...

Y******* S*******

Emekliliğimizde Ayvalık'da bahçeli bir ev hayalimize Arzu hn sayesinde kavuştuk. Şanslıymışız ki, Arzu hn ile tanışıp hayalimizi anlattığımız andan itibaren kendisinin bizi net anlaması, tükenmek bilmeyen çabası sayesinde bütçemize uygun istedigimiz gibi bir ev sahibi olabildik ve hatta rahatsızlığımdan dolayı gidemedigim tapu işlemlerini de o bitmiyen enerjisi, dürüstlüğü ve dost yaklaşımı ile halletmesi de muhteşem ötesi oldu, biz istediğimiz gibi bir ev sahibi olduk ve çok güzel bir dost kazandık. Sonsuz teşekkürler.

Engincan Ünal

Aile bireylerimizle aldığımız ortak kararda en zor süreç isim yapmış bir emlak şirketi kadar bize her konuda dürüstçe cevap vericek dürüst bir danışmana rastlamaktı İşte bu aşamada Arzu hanımla tanışmış olmak bizim için büyük bir şans oldu Remax isim yapmış büyük bir emlak danışmanlık şirketinin Arzu hanım gibi güven veren ve bunu hissettiren aradığımızda her konuda bizi doğru bilgilendiren, altı aylık süreçte verdiği sözlerin arkasında durarak iyi şekilde sonuçlandıran emeği ve çabalarına çok teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dileriz.

Münire Leyla Ongun

Remax Arzu hn aracılığı ile problemsiz bir alım. Profesyonelliği iyi bilgilendirmesi ile güzel bir alımımız oldu. Kendine tekrardan kocaman bir teşekkür ediyorum

H******* B*******

Arzu Hanım’ın alanında uzmanlığı, doğru yönlendirmeleri, çok sıkı takibi, şehirler arası alım satımda her detaya hakimiyeti ve her bir detayla bizzat giderek ilgilenmesi, sorunlara getirdiği hızlı çözüm önerileri, iletişimi bizi kendisine hayran bıraktırdı. Çok teşekkür ederiz!

Erinç Yeldan

Arzu hanım ile bu ikinci çalışmamız idi. Arsamızın satışını başından sonuna ilgi ve titizlikle takip etti. Bizleri bilgilendirdi. Kendimizi son derece güvende hissettik. İnceliği, zerafeti ve profesyonelliği ile büyükeciydi. Çok teşekkürler Arzu hanım.

Mehmet H. Erbak

Uzun yıllardan beri, Ayvalık'ı ikinci adres bellemiş bir aile olarak, bu güzel bölgeden ev almayı hayal ediyorduk. Geçtiğimiz Kurban Bayramı arifesinde, tesadüfen Çamlık mahallesinde hayalimiz karşımıza çıktı. Ayvalık'ta nesillerdir yaşayan ve SJ Lisesi'nden 60 yıllık sınıf arkadaşım Selim Kantarcı'ya, Ayvalık'ta bir emlak danışmanı tavsiye etmesini istediğimde, gözü kapalı Arzu Atam Hanım'la tanışmamı sağladı. Arzu Hanım'ın üstün vasıfları sayesinde, 2, 5 aylık pazarlık sonucunda hayalimizdeki evin sahibi olduk. Şükranlarımızla, Erbak Ailesi

M******* S*******

Kişiliği ve profesyonel geçmişi ile Ayvalık'ta eşsiz, son derece güvenilir ve başaralı emlak danışmanı. Kısa zamanda Çamlık merkezdeki iki katlı ev ve Ayvalık girişindeki 17 dönüm zeytinliği alıcıyı da satıcıyı da memnun edecek şekilde sattı.

Omer Dundar

Arzu Hanım ile Ayvalık bölgesinde zeytinlik, eski rum evi ve cumhuriyet dönemi inşaatlar olsun farklı birçok gayrimenkul üzerinde çalıştık. Bilgisinin yanı sıra güvenilirliği ve yakın ilgisi ile bizi doğru karara yönlendirdi, satın alma işleminde ise süreci kusursuz yönetti. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

H. Gül Keskil

Farklı gayrımenkullerimizin satış sürecinde Arzu Hanım ile tanışmış ve onunla çalışmış olmamız bizim için büyük bir şans oldu. İşindeki profesyonelliği ve başarısının yanı sıra dürüst, tutarlı ve ılımlı kişiliği ile bizim için oldukça sıkıntılı olabilecek süreci kolaylaştırmıştır. Güleryüzlülüğü ve sorunları serinkanlılıkla çözme yeteneği işlerin başarı ile sonuçlanmasını sağlamıştır. Kendisine ve Remax'a sonsuz teşekkürler.

N******* K*******

Arzu Hanımla birlikte ev alma sürecinde tanıştık. Daha ilk anda mesafeli, ölçülü ve profesyonel tavırlarıyla güvenimizi kazandı. Zekası ve pratik çözümleriyle süreci son derece başarılı yönetti. Kendisine en içten teşekkürlerimizi sunarak başarılarının devamını diliyoruz.

Erinç Yeldan

Arzu hanım bilgisi, deneyimleri ve zerafeti İle son derece güven veren bir şekilde çalıştı. Çok kısa sürede sonuç aldık. Emeklerinize sağlık

Oya Uncu

Arzu hn dan çok memnun kaldık işini severek yapıyo ve müşterisine güven verıyo, teşekkürler

E******* T*******

Ev alma sürecinde başından sonuna kadar her aşamada yanımızda oluşu ve sabırla sorularımıza cevap verişin samimiyeti ve güler yüzünden ötürü Teşekkür ediyoruz.Alanına hakim ve profesyonelliği bize güven verdi.Ayvalıkta bilgisinden yararlanmak istediğiniz bir danışman arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz.

M.gökhan Gökçek

Bizi doğru şekilde yönlendirerek, gayrimenkulümüzü değerinde ve bir ay gibi kısa sürede satmamızı sağlamasının yanında, yoğunluğumuzdan dolayı gidemediğimiz Ayvalıkta ki vekaletli / vekaletsiz tüm işlemlerimizi hallederek bize yardımcı olması her türlü takdiri hak ediyor. Arzu hn a gösterdiği profesyonellik ve yakınlık için çok teşekkür ederiz.

M. Hakkı Akalp

Arzu hanım son derece başarılı emlâk danışmanı olması yanısıra iletişim kurabildiğim, akıllı, becerikli bir kişi olması ile de ayrı bir yeri hakediyor.

H******* M*******

Ayvalıkta 1/2 saatte ev almamıza yardımcı olan güvenli işini seven çözüm ve sonuç odaklı tarzı ile Karar vermemize güç katan ve bizim için emlak danışmanlığı önyargılarımızı yıkan Arzu hanım teşekkür ederiz.

Özden Danışman

Hiç bilmediğim, hiç kimseyi tanımadığım kentteki gayrimenkulumu, benden daha çok sahiplenip, en sabırlı, e dürüst, en titiz şekilde çalışan Arzu hanım' ı tanıdığím için çok mutluyum. Dostluğuna ayrıca teşekkür ediyorum.

N******* B*******

Ayvalık Çamlık'taki evimizin satışını gerçekleştiren Sayın Arzu Atam'a, dikkatli ve titiz çalışması, hem bize hem de evimizi alanlara gösterdiği profesyonel ve güvenilir tavrı için çok teşekkür ederiz. Bu vesileyle Arzu Hanım'ı tanımış olmak bizim için çok değerli bir kazanım oldu. Kendisine titiz çalışmaları ve nazik dostluğu için teşekkür ederiz.

Seda Küçükkaya

Arzu hanımın son derece profesyonel çalışmaları neticesinde oldukça zorlu bir alım satım sürecini başarıyla tamamlayabildik, kendisi sayesinde hayalini kurduğumuz evi alabildik. Arzu hanımın dürüst samimi ve son derece çalışkan tavrı için çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum

P******* Y*******

Arzu Hanım verdiği detaylı bilgiler ve işlemlerin hızla yapılması hususundaki yardımları ile kısa sürede ilgilendiğimiz gayrimenkulü alabilmemizi sağladı.

E******* K*******

Profesyonel Hizmetinizden, kararlı ve tutarlı çalışmalarınızdan çok memnun olduk. Çok teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz.

Mehmet Bozkurt

Arzu hanım, dürüst, samimi, kararlı, çalışkan ve sabrıyla işini severek yapan alanı ve satanı memnun eden profesyonel bir arkadaş.her şey için teşekkür ederim.güvenerek işbirliği yapabileceğiniz bir adres.

Nedim Soner

Türkiye ve Avrupa'nın Gayrimenkul Sektöründe Başarıyla birçok Danışmanlığa ve Emlak alım satım Pazarına Pozitif. imzasını atmış köklü bir kuruluş olan RE/MAX Firmasına Arzu Atam Hanımefendi gibi değerli, profesyonel Danışmanlar kazandırarak, Biz müşterilerine en ileri hizmeti verdikleri için Ailece çok teşekkür ederiz.. Sayın Arzu hanımefendi Bize göstermiş olduğunuz Mesleki Danışmanlık, Hizmet ve Güvenirliği taktir eder, Meslek ve Özel Hayatınızda yüksek başarıların devamını dileriz.. Hayatınızdaki Tüm Zorluklar Kolay Gelsin..Hoşçakalın..

İlke Gemici

Yıllardır hayalini kurduğumuz Ayvalıkta yaşamayı hayata geçirmemizde bizden samimi ve profesyonel ilgi destek ve bilgilendirmesini esirgemeyen Arzu Hanıma çok teşekkürler... Evi gösterme tanıtma sürecinden satış sürecinin son noktasına kadar alıcı satıcıya eşit mesafede kalan ve profesyonel yaklaşımı ile süreci çok iyi yöneten Arzu Hanım Ayvalık hayatımızda bir aile dostumuz artık... Çok teşekkürlerimizle...

Senem Çakır

Arzu Hanım, gayrimenkülümüzü satış sürecini çok başarılı bir şekilde yönetti. Profesyonel iletişim gücü sayesinde çok kısa sürede güzel bir sonuç aldık. Mesleki hayatında başarılarının daim olmasını dilerim...

Murat Baran

Zorlu bir karar ve satınalma sürecinde Syn. Arzu Atam'dan büyük destek aldık . Banka kredisi ile almaya karar verdiğimiz tarihi rum evi için banka eksperi ile yaşadığımız sıkıntılı süreçlerde anlık ve doğru çözümlerle bize çok yardımcı oldu . Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hakan Zaro

Uzun suredir takip ettigimiz ev icin verdigimiz satin alma kararindan tapuyu alma surecine kadar gecirdigimiz zorlu yolculugu Arzu Hanim'in israrli ve duzenli takibi, yogun ve pozitif iletisimi sayesinde bitirebildik. Gosterdiginiz profesyonellik ve desteginiz icin tesekkur ederiz...

Kayahan Nacar

Arzu hanımın insani boyutunun yanı sıra isteklerimi net ve profesyonel bir şekilde benim his ve ihtiyacıma uygun şekilde bir sunum yapması ve bu güzel tarihi binada başlangıç yapmama vesile olduğu için çok teşekkür ederim.

Gulbun Tuncel

Sevgili Arzu ile evimin satış sürecinde taniıştım. Kısa zamanda guvenimi kazandı. Dürüst, zeki, donanımlı, empati gücü ve ikna gücü yüksek kişiliği hemen dikkatimi çekti. Hiç sorunsuz bir şekilde gerçekleşen evimin satış işlemi ile de yanılmadığımı anlamış oldum.. Teşekkürler sevgili Arzu, teşekkürler Remax

Ayşegül Çavuşoğlu

Profesyonel, güven duygusu, zor süreçleri yönetme, empati sadece kelimelerde kalmayan bunu her iki tarafa hissettiren Arzu Hanımı tanımaktan keyif aldık. Hayalimizdeki evi onun sayesinde sahiplendik ve sevdiğimiz Ayvalığa kök saldık. Çok teşekkür ederiz.

Leyla Ongun

Arzu Hn ile Keremköy'de bize gösterdiği ev sayesinde tanıştık. Profesyonelliği, güvenilirliği ve alıcı satıcı arasında kurduğu mükemmel denge sayesinde hayalini kurduğumuz evi aldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Erhan Ongun

Arzu hanım büyük bir sabır ve dikkatle bizi defalarca dinleyerek kim olduğumuzu, nasıl bir yaşam kurgulamak istediğimizi, nasıl bir yer almayı düşlediğimizi anlayıp, eliyle koymuş gibi yeni satın aldığımız mülkü bize gösterdi ve özenli iletişimi sayesinde hayallerimizi gerçekleştirmiş olduk. Kendisine bu emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

Emre Kocaçal

Çözüm odaklı yaklaşımından dolayı memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.

Tankut Akalın

Arzu Hanım Bugunki arsa satışının düzgün yürümesi için gösterdiğiniz çaba ya çok tskr eder başarı larılarinizin devamını dilerim Sizinle çalışmak bir zevkti Iyi akşamlar. Tankut Akalın

Melek Kaymaz

Arzu hanim bize ev satin alma yonunde mukemmel yardimlariniz icin cok tesekkur ederiz. Okadar kisa zamanda herseyi super ayarladiginiz icin tekrar tekrar sagolun

A. Özlem Ayhan

Arzu hanım Remax Gayrimenkul Danışmanı olarak bizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sundu. Samimiyeti, zamanı ve enerjiyi iyi kullanımı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Cem Ilgaz

Arzu hanımla bir arkadaşımızın tavsiyesiyle tanıştık.Kendisi sanki size yardım eden bir arkadaşımız gibi davranan güleryüzlü, nazik ve işine hakim ayrıca verdiği sözleri tutan dakik bir insan.Tapudaki işimiz akşama kadar uzadı kendisi bizi hiç yalnız bırakmadı ve satışı gerçekleştirdi, ödediğimiz hizmet bedeli helal olsun diyorum, çok teşekkürler

Semih Öner

Arzu hanım Ayvalık emlak piyasasına son derece hâkim bir danışman olarak bize aradığımız ev konusunda çok yardımcı oldu. Gerek titiz çalışması, nazik yaklaşımları ve gerekse evimizi alırken resmi işlemlerde dahi yanımızda bize destek olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz.

Bülent Şahin

Ayvalık'ta hayalimizdeki evi bulduğumuzda bize yardımcı olan Arzu Atam ile tanıştık. Çağdaş, profesyonel ve çok cana yakın bir danışmanla hayalimiz gerçek oldu. Arzu hanım; bize müşteri gibi yaklaşmadı, her türlü yardımda bulundu ve hepsinden öte arkadaşımız oldu. Teşekkür ederiz sevecen yürekli Arzu Atam...

Cem Oflaz

Arzu hanım Ayvalık rum evleri konusunda iyi bilgiliye sahip. Aradığımız ev konusunda çok ciddi çalışıyor. Profesyonel ve dakik.

Yasemin

Arzu atam sadece bir kurumun temsilcisi gibi değil sanki müşterinin 40yıllık arkadaşı gibi yakın ve sıcak davranıyor. Böylece müşteride güven ve inandırıcılık duygusu oluşuyor. Güleryüzlü ve anlayışlı kişiliği ile çalışma ahlakı, prensipleri ile başarılar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.