•Cafe Rest. Işletme Müdürü 2008-2012 •Izmir yeni foça tadilat ve restorasyon işleri 2012-2013 •Geridönüşümüler derneği proje sorumlusu 2014-2015

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2021

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Zekiye Memiş portföyünde 30 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aytaç Keskin

ZEKİYE hanım la ev satma vesilesi için tanıştığımdan çok memnunum. Bu süreçte bize her konuda çok yardımcı oldu.Ayrıca iyi bir dost kazandım. Sonsuz teşekkürler 🙏 Ayrıca Yeşim hanımada çok teşekkür ederim.

Y*******

Zekiye Hanım’a güler yüzü ve pozitif enerjisi ile sürecin stressiz ve kolay şekilde tamamlanmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Hem alıcı hem de satıcıya aynı mesafede duruşu ve profesyonelliği ile her zaman çalışmak isteyeceğimiz bir insan.

A*******

Yenibatı villalarındaki villayı satış esnasında alma konusunda oldukça etkileyici olduki bende inanamadım , ben oldukça zor bir insanım buna rağmen çok kolay satış oldu.Bende kendime sormadan edemedim zekiye hanımla uzun yıllar çalışacağıma inanaıyorum elinize sağlık.

B*******

Yenibatı villalarında satmış olduğum villada bize yardımcı olan Zekiye hanım'ın gayretleri, anlayışı, güler yüzü için çok teşekkür ediyorum. Çok kolay bir satış oldu.

Seda Duzcu

Zekiye Hanım harika bir emlakçı! Ev alma sürecimde bana çok güven verdi, hem alıcının hem satıcının haklarını koruyor ve mağdur olmalarına sebep olabilecek herhangi bir işlem yapmalarına asla izin vermiyor. İşini iyi yapmasınin yanında çok da güler yüzlü ve değerli bir hanımefendi. Ben kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

Erdem Çetinkaya

Zekiye hanıma evimi en kısa sürede uygun müşteriyi bularak yaptığı satış danışmanlığı için teşekkür ederim

Gülseven Birsöz

emlakçımızı çok sevdik. güler yüzlü, pozitif, ilgili bir insan. çok memnun kaldık

Zeynep Özçelik

Zekiye hanım la calismaktan çok ama çok memnunum .deneyimli ve donanimli oluşu size güven veriyo.zekiye hmm harikasiniz.

Aytaç Tohma

Zekiye hanıma evimizin kiralanma sürecinde ki ilgi ve alakası için teşekkürler

Erol Koç

Zekiye hanım vasıtasıyla atlantis city den ev aldım. Çok memnunum. Çok mutluyum. Gösterdiği ilgi alaka ile bizi kısa sürede mutlu sona ulaştırdı. Herseyimuzle ilgilendi. Memnunuz.

Aybil Çalışkan

Emlak danışmanımız Zekiye MEMIŞ hanımefendi, 2.kez Atlantis City deki evimin kiraya verilmesinde göstermiş olduğunuz yön göstericiliginize ilgi ve alakanıza eşimle birlikte çok teşekkür ederiz, Bundan sonra da sizinle çalışmaya devam edeceğiz.

Öznur Hasözdemir

Tecrübesi deneyimi ve güler yüzüyle bize gerek evimizi alırken gerekse kiraya verirken çok yardımcı oldu. Kendisini tercih etmiş olduğum için çok memnun kaldım.

Salih Akbaş

Zekiye Hanımın Atlantis City Konutlarındaki dairemizi kiralarken bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık.Kendisi çok kibar ve tatlı bir bayan.Kiraladıktan sonra bile farklı şehirden gelmemizden dolayı bir çok konuda yardımda bulunmaya devam etmiştir.Kendisine her şey için teşekkür ediyoruz.

Yusuf Aytaç Tohma

Zekiye hanımla geçen yıl evimizi kiraya vermek için çalışmıştık. O zaman da evimizi çok hızlı bir sürede vermişti.Kiracımızın çıkmasıyla Zekiye hanım yine hızlı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Samimiyeti için çok teşekkürler...

Tuğçe Ertek

MÜKEMMEL... Çok hızlı bir şekilde evi tutmamızı sağladı

Meral Felamur

göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim

Nedim Akdağ

18.10.2019 tarihinde aradığım şartlara uygun olduğunu düşündüğüm Ergazi mah. Harran Sitesindeki dubleks evin kiralanması esnasında Zekiye Memiş hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alaka için kendilerine ve ofis çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

Seyit Bolat

Remax, Zekiye hanımdan çok memnunuz güzel ilgileniyor.Hoş görülü, çok sevecen bir insansınız.Teşekkürler

Seyit Bolat

Remax'a, Zekiye Hanıma Gösterdiği iyi niyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim

Ömer Öksüz

inci blok 39 numaranın ev sahibiyim zekiye hanımla tanıştığımıza çok memnun oldum işini çok seven güleryüzlü iletişimi güçlü bi kadın bizim işimizide çabucak hallettiği için kendisine çok teşekkür ederiz

Ahmad A.m. Alamori

Biz çok teşekkür etmek istiyoruz bizi anladığınız için ve yardım verdiğiniz için çok mutlu olduk anlaştığınız için çok sevindik çok teşekkür edriz gerçekten

Murat Dalgıç

Gayrimenkul danışmanımız zekiye memişe özellikle teşekkürlerimizi bildirmek isteriz ince çalışması özeni ve titizliğinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.güler yüzü tatlı dili bizi hiç yormadan neticeye götürdü

Yusuf Evli

güleryüzlü ve hoş sohbetiyle bizi etkileyen bizi el üstünde tuttuğu için teşekkür ederiz

Osman Kumkale

Atlantis city de kiralamak istediğimiz ev sürecinde bize hem yardımsever hem işbirlikçi hem de güleryüzlü davranan sonrasında bile bizden yardımını esirgemeyen Zekiye Hanıma bir de burdan teşekkür etmek istedik.

Merve Pir

Herşey için teşekkürler

Hüseyin Çakır

konut alımı konusunda tarafımıza sağlamış olduğu destek güleryüz olumlu çözüm üretmesinden ötürü zekiye memişten çok mutlu olduk sağlamış olduğunuz tüm destek ve önerileriniz için tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz

Hakan Yurteri

Atlantis city satış sürecinde temas kurduğumuz andan itibaren güler yüzlü işbirlikçi ve çözüm odaklı yaklaşımları ile sürekli yanımızda olan işlemi başarı ile tamamlamıza yardımcı olan danışmanımız sn.zekiye memişe çok teşekkür ediyor remax tecrübe ofisine memnuniyetimizi bildiriyoruz

Esra Aydın

Zekiye Hanım güler yüzlülüğü ve sıcakkanlılığından çok etkilendik, çok memnun kaldık. Bu tarz işlemlerimizde Zekiye Hanımla iletişime geçmek isteriz bundan sonra da.

Volkan Boy

SATIŞ DANIŞMANI, ZEKİYE HANIMLA ÇOK BAŞARILI BİR SÜREÇ YAŞADIK.DAİREMİZİ KİRALAMA SÜRECİNDE VERDİĞİ DANIŞMANLIK VE KISA SÜREDE SONUCA ULAŞMASI BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.SAYGILARIMLA...

Metin Çayır

Zekiye hanımın ilgi ve alakasindan, ayrıntılı bilgi paylaşımından çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim..

Aybil Çalışkan

Zekiye hanıma çok teşekkür ederiz.bizimle çok alakadar oldu...

Erdinç Özen

Kısa süre içerisinde konut kira ihtiyacımız hakkında talep etmiş olduğumuz şartlarda mevcut durumumuza uygun konut araştırmasını yaparak ihtiyacımızın uygun koşullarda giderilmesini sağlamıştır. Göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve samimi tutumundan dolayı güvenimizi kazanmıştır.

Songül Sandalcı

TUTTUUĞUMUZ EV İLE İLGİLİ BİZİMLE İLGİLENEN ZEKİYE MEMİŞ HANIMI GAYET İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ GÜVEN VEREN BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK GÖRDÜK.MEMNUN KALDIK.İLERİDE UMARIM EV ALMA KONUSUNDA DA YARDIMLARINA BAŞVURURUZ.

Didem Ataç

Kiralık konutumla ilgili olarakçalıştığım Zekiye hanım gerek güleryüzlüğü ile gerekse ilgi alakasıyla bizi çok memnun etti.Evimizi çok kısa sürede yeni sahipleri ile buluşturdu.İlgisini hiç eksik etmedi.Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyor.başarılarının devamını diliyorum.

Zübeyde Doğancı

Zekiye hanım nezaketi, yakın duruşu, samimiyeti, iligili oluşu ile dairemizi kiralarken bize çok yardımcı olmuştur. Kendisini samimiyetle tavsiye ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.