1972 İstanbul doğumlu olan Sema Sanlı, sektöre 2015 yılında adım atmıştır.
2017 yılında daha güvenilir, daha profesyonel, işinin uzmanı, gayrimenkul danışmanına değer ve kalıcı bilgiler katan Remax markası ile çalışmaya karar vermiştir.Uzmanlık alanı aynı zamanda oturmakta olduğu Batı Ataşehir Kentplus Projesi'dir.İşinde önceliği güven, sadakat, empati ve dürüstlüktür.

Evli ve 2 çocuk annesidir.Almış olduğum Eğitimler ve Sertifikalar:

Mesleki Yeterlilik Programı 
Beta Akademi Temel Eğitimi 
Beta Akademi Satış Kapama Eğitimi 
Beta Akademi Soğuk Arama Atölyesi
Beta Akademi Sosyal Medya Eğitimi
2016 Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlık Sertifikası(200 saat)
2017 Remax Salas Power Associate Training Eğitimi
2020 MYK Sertifikası
2021 Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi(3401520-008 No ile)
2021 AĞUSTOS AYI İşlem ve Ciro Birinciliği

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

cert cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

B*******

Sürecin en başından sonuna kadar çok samimi ve güven veren bir danışmanlıkla muhatap oldum. Her türlü konuda beklentinin çok üstünde yardımcı olmasından ötürü fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmeliyim. Her zaman telefon ile ulaşarak istişare ederek her türlü sorunu çözebildik. Son derece kibar, güler yüzlü ve iletişim konusunda çok başarılı olduğu için ayrıca memnun kaldım.Son gelişmelerden anında haberdar olabildim. Evimin anahtarını verip şehir dışından tüm süreci uzaktan yürütebilecek kadar profesyonel ve fazlasıyla güven veren bir danışmanlık aldım. Tekrar bir ev kiralama işim olursa kesinlikle Sema hanım ile çalışmayı çok isterim. Benim adıma daha önceden var olan emlakçılara karşı negatif önyargılarımı yıkan bir danışmanlık örneği oldu.

F*******

Thank you so much...

Metin Sağlam

Komşumuz oldugu, cok tavsiye edildiği için kendisiyle çalışma imkanı bulduk..Sitemize dağıtmış olduğu hediyeler içinde ayrıca teşekkür ederiz.çok nazikçe bir davranış..Saygılar..

Melis Kaplan

Herkesin bir Gayrimenkul Danışmanı olmalı ama o Sema Sanlı olmalı..Cok tesekkurler hersey icin..

Kemal Mete

Sema hanımla bir yakınımız vesilesi ile tanıstık.Evimizi alma konusunda bizi doğru yonlendırmesi, zamanında bize bilgi vermesi, sorularımıza almış olduğumuz hızlı geri dönüşler, güvenilirliği, sıcak kanlı oluşu, analitik düşünceleri, çözüm odaklı oluşu, dahası yeni evimize hediyeleri ile ziyaret edişi bizi cok mutlu etti.Her zaman kendisine danışacağımız bir dostumuz bir danışmanımız var artık..Sonsuz tesekkurler..

Sedef Aslan

evimizi kiralama sırasında bize vermıs oldugu desteklerınden dolayı cok tesekkur ederiz..

Sadettin Mete Arcak

Sema hanımla olan evimizi satış sürecindeki çalısması icin cok tesekkur ederiz..Hersey cok profesyoneldi.

Murat Arıcıoğlu

Evimi satmak icin vermiş olduğu aşırı emeklerine sonsuz tesekkur ederim kardeşim..

Özlem Kılıç

Evimizin satış sürecinde aşırı yardımcı oldu, tatıldekyen bile işine aşırı disiplinli oluşu bizi cok mutlu etti.Hersey icin cok tesekkur ederiz..

Nihal Üçoklar

Sema hanımı ilk gördüğüm andan itibaren pozitif enerjisi, sıcak kanlılığı, tecrübesi, bilgisi bana evet ben Sema hanımdan ev alacağım dedirtti.Sürecin başından sonuna kadar her soruma vermıs olduğu cevaplarıyla beni kendisine hayran bıraktı.Hersey ıcın cok tesekkur ederim.Nihal Üçoklar

N*******

Hızlı-Güvenilir-Analitik-Çözüm odaklı-Pozitif-Bilgili bir danışman...Daha ne isteriz ki...Ofis olarak da Danışman olarak da son derece memnun kaldık. Tesekkurler Sema Sanlı..

T*******

Sema hanım işini severek yapan ve sormuş oldugumuz sorulara cevap bulamadığı zaman bize hep doğru yonlendırme yaparak zamanımızı iyi yönlendirmiştir.Her zaman her konuyu bılemesek de Sema hanımın analitik düşüncelerine, pozitif yaklaşımına hayran kaldık.Her zaman tek adres Sema Sanlı.Cok tesekkur ederiz..

Suna Elmalı

Remax'ı bilmeden ilk kez çalıştım.Ama Semacığımdan çok memnunum.

Orçun Eker

Kendisi her durumda bilgi vererek ve elinden geldiğince yardımcı olarak ilerlememizi sağladı. Gecikmeler olsa da Sema hanım güven verdiği için bir problem yaşanmadı. Kendisine çok teşekkür ederiz...

S*******

Dairemin satış öncesi, satış esnası ve sonrasındaki hizmetleriniz ve yardımlarınızdan dolayı size çok ama çok teşekkür ederim. Gerek doğru rakam gerek düzgün bir alıcı bulmanız gereksede hızlı aksiyon almanızdan dolayı çok memnunum. Sürecin başında neler yaşandığını sizler gayet iyi biliyorsunuz.Ama sizinle tanışmam ve çalışmam bir şans oldu. İleriki süreçlerde umarım işbirlikteliğimiz devam eder. Ayrıca sizin nezdinizde brookernız Esin Hanımada bana zaman ayırıp doğru bilgilendirmeler yaptığı için ayrıca teşekkür e

Burak Gürbüz

Teşekkür ederiz...

Mahzuni Yaşar

İşinize olan saygı ve enerjiniz sizi başarı yolunda hızla ilerleme ve muvaffak olma yolunu açacaktır...

Duygu Atalay

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz...

Mete Arcak

Herşey için çok teşekkürler

Nurettin Eroğuz

Süreç boyunca yardımını hiç eksik etmeyen, tüm sorularımızı profesyonelce takip edip yanıtlayan gayrimenkul danışmanı Sema Hanım'a içtenlikle teşekkür ederim.

Çiğdem Ayyıldız

Kendisine çok teşekkür ederim.

Özlem Yaşar

Sema Hanım çok başarılı ve ilgili bir danışman. Her durumda desteklerini sunan birisi. Her şey için çok teşekkür ederim.

Gizem Tekindağ

Sema Hanım çok ilgili ve sıcakkanlı bir danışman. Destekleri sayesinde ev bulabildim. Teşekkürler.

Eren Şentürk

Sürecin iyi yürütülmesi, kibar ve profesyonel yaklaşımı nedeniyle teşekkürler.

Serkan Şafak

Her şey için teşekkürler.

Mahzuni Yaşar

Yorum yok. Her şey gayet güzeldi. Yardım ve hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Aslı Özdem

Sema hanım baktığım ev ve bulunduğu site ile ilgili yeterli bilgilendirmeyi bana yaptı. Daha sonraki sorularıma da kısa sürede tatmin edici cevaplar vermiştir.

Seda Türkay

Sema Hanım'ın ilgisine ve hızına hayran kaldık. Kendisine sonsuz teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Çetin Akkuş

İlgi ve alaka süper. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aydan Antmen

İlgi ve alakasından çok ama çok memnunum. Kiracılarla görüşmesinde hassasiyetlerimize dikkatle yakınlaşması bizim için artı puan olmuştur her zaman.

Figen Tokay

Hızlı, inisiyatif kullanabilme ve işi bitirme özelliği var.

Sibel Ülkü

Profesyonel yaklaşım, hızlı geri dönme ve yakın ilgi.

Nil Özkan

Güvenilir, deneyimli ve güler yüzlü. Danışmanlığından çok memnun kaldık.

Özlem Serpil Ünal

Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Fevziye Tartancı

Hızlı çözüm bulduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Onur Ural

Sema Hanım sayesinde çok kısa 1 hafta gibi bir zamanda ve güvenilir bir şekilde aradığımız gibi bir müşteri bulabildik. Kendisi oldukça ilgili, titiz ve samimi bir danışman. Çok geniş seçenekler sunabiliyor. Kesinlikle gerektiğinde tekrar başvuracağınız bir kişi. A' dan Z' ye her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hilal Yazıcı

Sema Hanım'a ilgisi, Bilgisi, Güleryüzü için çok teşekkür ederim.

Nur Birlik

Şimdiye kadar tanıdığım en iyi emlakçı. Kibarlığı ve güzel enerjisi bizi çok memnun etti. İstediğimiz evi 1 günde bulmamızı sağladı. Sonsuz teşekkürler...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.