Mutluluğa Kapı Aç!1988 yılında Karaman"da doğdum.
Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum.
Lise eğitimimi ise, Niğde ve Konya Anadolu Öğretmen Liselerinde tamamladım.
Çalışma hayatım boyunca sırasıyla İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Denizli ve Trabzon illerinde yaşadım.
2017 yılının başlarında eşimin iş durumundan dolayı İzmir"e yerleştim. Ailemin yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor olmasının da etkisiyle Re/max Zeytin Ofisi"nde gayrimenkul sektöründeki kariyerime başladım.
Gayrimenkul danışmanı olarak hizmet verdiğim son dört yıl içerisinde onlarca mülk sahibimizin evini sattım, onlarca müşterilerimizin de mülk sahibi olmalarına yardımcı oldum.
Kişisel Gelişim, Satış Pazarlama, Protokol Yönetimi, Satış Sonlandırma gibi çok sayıda sertifikalı eğitim aldım.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
A.mustafa Şahin portföyünde 17 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Özgür Ekiz

Mustafa Bey'in ilgi ve alakasından son derece memnun kaldık. Tüm süreçlerde yanımızda olduğu, bizleri yönlendirdiği, samimiyeti ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Engin Merdin

Mustafa Şahin bey'den ilgili ve alakalı olarak çok memnun kaldım bu süreçte başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. Re/max ailesine yakışan bir duruş sergilediği için bir o kadarda dürüst kaliteli bir insanla tanışmak çok güzel teşekkür ederim.

Tuncer Atalar

Mustafa Bey çalıştığımız en kibar insanlardan biri işini seven koşturan iki tarafı da memnun eden bir arkadaş.Özellikle tanıdığım kadarıyla dürüst dik duran bir beyefendi. İş bitiren temiz arkadaş.

Nurhayat Sünnetçi

Mustafa Bey kibar, ilgili, anlayışlı yaklaşımı ile bize çok iyi hizmet vermiştir. Aklımıza takılan hertürlü soruya cevap aldık. Kendisinden çok memnun kaldık.Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Berkan Kutlu

Mustafa Bey ile İzmir'de aradığımız ev için tanıştık kısa sürede bize evimizi buldu, İlgisinden ve alakasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Umutcan Güler

Mustafa Bey hem insanlara karşı yaklaşımı, hem mesleğine verdiği önem ile gayrimenkul sektöründe çok değerli birisi. Kendisine şahsım ve ailem adına yardımları için teşekkürlerimi sunuyorum.

Cihad Koç

Mustafa beyin ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Gayet memnuniyet verici bir hizmet.

Alihan Ertekin

İlgi ve işlem hızından oldukça memnun kaldım.

Hicran Gül

Gayet memnunuz. İlgisi çok güzeldi.

Can Nergiz

Mustafa Bey'in hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Bahar Celenk

Mustafa Bey ıle bırden fazla gayrımenkulumuzun satısını geceklestırıdık.Gerek uzman bılgısı gerek uzlasmacı tavrı gerekse dogru fıyat polıtıkası sayesınde kısa surede sonuclanan ıslerı sayesınde bırlıkte yaptık.ELINIZE EMEGINIZE SAGLIK .Tesekkur ederız .Iyı kı yollarımız kesısmıs

İpek K

Zorlu bir satışı birkaç günde gerçekleştirdiniz. Enerjiniz performansınız Psikolojik destek ve yeteneğinizle takdirimızı kazandınız Her şey için çok çok teşekkür ederiz

Ahmet Sağlam

Mustafa bey dairemizle ilgilendiği ilk günden tapuya gidene kadar müthiş bir özveriyle çalıştı ve dairemizi kısa sürede sattı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ali Sıtkı Sakın

Mustafa Bey ile yeni tanıştık ama bu kısa sürede çok iyi dost olduk. En baştan beri gösterdiği sabırlı tavırları, sakin ve efendiliği, mesleğine bağlılığı beni çok mutlu etti. Doğruluğu ve dürüstlüğü takdire şayan. Problemleri çözme ve tatlıya bağlama yeteneği ile beni kendine hayran bıraktı. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Murat Bulut

Evimin satışını gerçekleştiren Remax Zeytin 2 gayrimenkul danışmanlarından Mustafa Şahin ve Cemre Aslan beylerin verdikleri kaliteli hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dilerim!

Kevi Tekgül

Ev alma sürecinde, beni doğru seçimler yapma konusunda yüreklendirdikleri ve korkularımı giderme adına yaptıkları bilgilendirmeler için gerçekten gönülden teşekkür etmek istiyorum. Bu süreçte bana destek olan Mustafa Bey'e özellikle teşekkür ediyorum!

Beyza

Yalnızca beş saat içerisinde olmazı olduran ve benim için hiç tanımadığım bir yerde şahane bir yaşam alanı bulan, samimi, profesyonel ve süper hızlı bir ekip. Teşekkürler!

Zeynep Hanım

Mustafa Bey iyi niyetli, güven verici ve çözümcü bir insan. İsteklerime hitap eden bir ev kiralamama yardım ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Semih Bey

Gayrimenkul Danışmanı Mustafa Şahin'in, müvekkilimin gayrimenkulünün satışında gösterdiği profesyonel destek için tekrar teşekkür ederim!

Hünkar Orhan

Mustafa Şahin iş uğruna insanlığını kaybetmemiş güvenilir bir insan. Ev alırken kendisiyle çalışmak zevkti!

Ayşe Nur

Mustafa Bey ilgisiyle, güvenilirliği ile müthiş bir danışman. Bir daha ihtiyacım olduğunda kesinlikle Mustafa Beyi tercih ederim. Çözümcü yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

Serdar Tekin

Mustafa Şahin yapıcı, güvenilir ve her zaman çözüm odaklı bir danışman. Hem ev alırken hem de aldığımız evi kiraya verirken kendisiyle çalıştık. Sürecin her aşamasında profesyonel destek sunuyor. Sağduyusu ve pozitif yaklaşımıyla tarafların anlaşmalarını ve makul olanda buluşmalarını kolaylaştırıyor. Kendisiyle çalışmak zevkti.

Hale

Mustafa Bey, özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla çok iyi bir danışman.. Profesyonel yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Başarı şimdide olduğu gibi her zaman sizinle olsun, saygılar..

Ali Fuat Döner

Guler yüzü dürüstlüğü samimiyet ve ictenloginden dolayı Mustafa beye çok teşekkür ediyorum.işini severek ve isteyerek yaptığı için evimin satışını oldukça hızlı şekilde gerçekleştirdi

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.