ARSA VE ARAZİ YATIRIMINDA RİSK ALMAYIN!!!

DANIŞIN & KAZANIN!!!

ARSA VE ARAZİ YATIRIMINDA DOĞRU ADRES!!!

GAYRİMENKUL YATIRIMI VE PAZARLAMASI UZMANLIK İSTER, UZMANLIK İSE TECRÜBE VE EĞİTİM DEMEKTİR. GELİN GAYRİMENKULÜNÜZÜ UZMAN ELLERE, EĞİTİMLİ, PROFESYONEL KİŞİLERE TESLİM EDİN.

1977 yılında Kocaeli ilinin doğa harikası kasabası Maşukiye"de doğdum. Sapanca Çok Programlı Lisesi eğitimimin ardından 2000 yılında Marmara Üniversitesinden mezun oldum. Uzun yıllar telekomünikasyon sektörünün Türk Telekom, Avea ve Aria gibi güzide şirketlerinde ve Koç Grubu şirketlerinden Koç Finans ile Yapı Kredi Bankasında uzman seviyesinden grup müdürlüğüne kadar çeşitli pozisyonlarda çalıştım. Bisiklet, doğa yürüyüşleri, fotoğraf, arıcılık gibi hobilerimi fırsat buldukça sürdürüyorum. Evli ve afacan Akif Berk"in babasıyım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2023

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Bülent Belat portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yeliz Yılmaz

Bülent bey konusunda deneyimli ve asıl önemli olan, kiralama işi bittikten sonrada kiralanan yer ile ilgili konularda yardımcı olmaya devam etmesidir. Her şey olması gerektiği süre zarfında tamamlandığı için Kendisine ve RE/MAX ailesine teşekkürler.

F******* U*******

İzmit'teki dükkanı kiralamamız konusunda yardımları ve evrak işlemlerini hızla gerçekleştirmesinden memnun kaldık, çok teşekkür ediyoruz

S******* Ü*******

Y.Kaptan mahallesindeki site dairemizin kiralanması konusunda desteği için Bülent beye çok teşekkür ediyoruz. Kiralama konusunda verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık

Faruk Can

Başiskele ilçesinde bulunan arazimizin satışı konusunda azimli çalışması ve profesyonel desteği için Bülent beye çok teşekkür ediyoruz.

S******* Ü*******

Kartepe ilçesindeki ticari arsamızın kiralanması konusunda iş takibi, düzenli bilgilendirmesi ve profesyonel desteği için Bülent Belat'tan çok memnun kaldık.

Ö******* K*******

Kartepe ilçesinde bulunan dairemizin kiralanması konusunda profesyonel desteği için Bülent Belat çok teşekkür ediyoruz. Bu işin takibi ve sonuçlandırılması konusunda verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık.

D******* E*******

İzmit Bağçeşme'de bulunan site dairemizin kiralanması konusunda azimli çalışması, düzenli bilgilendirmesi ve profesyonel desteği için Bülent Belat'tan çok memnun kaldık. Özenli hizmeti için teşekkür ederiz

R******* İ*******

"Kartepe'de bulunan arsamızın kiralanması konusunda profesyonel desteği, düzenli bilgilendirmesi ve işi başarıyla sonuçlandırması hususunda Bülent Belat'tan çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz"

Mustafa Duran

Bülent bey bize ev satış sürecimizde harika bir tecrübe yaşattı, iki ülke arasındaki 8 saatlik farka rağmen kusursuz bir şekilde iletişimi sürdürdü, teşekkür ederiz.

Saadet Kar

Bülent Bey, arsa satışımız sırasında düzenli ve hızlı bilgilendirme sağlaması, dürüst yaklaşımı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

M. Emin Işık

Bülent bey gayet dürüst güvenilir işini titizlikle takip eden biri. Arazi satışımızda bize yol gösterdi ve yardımcı oldu. teşekkürler.

U******* O*******

Biz memnun kaldık. başarılarınızın devamını dilerim...

M.esad Ünal

Desteği ve yardımları için Bülent bey'e çok teşekkür ederim.

Çimen Yüksel

Bülent Bey için yaptığımız çalışmalarda geriye dönük cok uzun zaman olmasa da benim yorumum olumlu olacaktir. Çünkü görevinde sorumluluk sahibi ve titiz işini iyi takip eden, güvenli ve nazik bir dost olarak bende iz bırakmıştır.

M******* T*******

İzmit İlinde bulunan Gayrimenkullerimizin satılması ve kiralanması konularında profesyonel destek aldığımız Sn Bülent Belat, piyasa ve teknik bilgisi ile bizlere yol göstermesinin yanı sıra işlem takibi ve sonuçlandırma anlamında da verdiği hizmetler ile başarılı bir danışman olduğunu ifade etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Pınar Aslan

Bülent bey mesleğini icra ederken çok dürüst ve şeffaf olmuştur. Sorunları titizlilikle çözen insana güven veren bir yapıya sahiptir. Her aşamasından memnun kaldığım bir hizmet sunmuştur.Emeğine sonsuz teşekkürler.

J******* Ö*******

İzmit de doğup büyüyen ancak yüksek öğrenim için İzmit den ayrılan bir kişi olarak, oradaki gayrimenkulümün satışına ilişkin hizmet alımında sayın Bülent Belat la çalışmak büyük bir mutluluktu.Beyefendi kişiliği, sakin, huzur ve güvence veren özgüvenli duruşu, mesleğini icra ederken realist ve aynı zamanda ufuk tarayıcı özelliği, işlemlerin yürütülüşünde üstlendiği sorumluluğun gereklerini uygulaması, hukuki ve yönetsel güncellemelere olan hakimiyeti ile mükemmel bir güven ortamında çalışmak mümkün oldu.Hizmetlerine çok teşekkürler ederim....

F******* S*******

İzmit Gedikli köyünde satın aldığımız tarlanın tüm aşamalarında gerçek bir profesyonel hizmet sunduğu için Bülent beye teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim iyiki varsınız Bülent bey

Deniz Ergin

Bülent Bey işinin bütün sorumluluklarını fazlasıyla yerine getiren emlak danışmanım.Kalitesi ve tecrübesi takdire şayan. Çok titiz çalışma yapıp gereken bilgilendirmeleri yaparak satışımızın son aşamasına kadar bütün hassasiyeti ile yanımızda olup sonlandırmıştır. Kendisine desteği için çok teşekkür ediyorum.

Ufuk Ünver

Kocaeli Gedikli'deki arsamın satışı için tüm organizasyonu tıkır tıkır işletip baştan sona sorunsuz halleden, takip ve işlemi sonuçlandırmakta süper çalışan Bülent beye teşekkürlerimi iletmek isterim. Yine beraber çalışmak dileği ile...

A******* K*******

Evimi kiraya vermek için emlakçı ile çalışmak konusunda kararsızken Bülent bey hızlı bir sekilde benimle iletisime gecti. Müşteri yorumlarına bakarak Bülent beyle çalışmaya karar verdim.Gerçekten yorumlarda eksiği var fazlası yok diyebilirim. İşinin ehli, saygılı, dürüst, güven veren, mesleğini her anlamda mükemmel yapan bir danışman.Her türlü sorumu hızlıca cevaplayıp sorunlara çözüm buldu. Tercihim ve tavsiyem her zaman Bülent bey. Kendisine teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Sibel Tekin

İzmit merkez ailem adına yaptığımız kiralama işle minin her aşamasında verdiği destek ve profesyonel hizmet için Bülent beye çok teşekkür ederiz

Dilek Ersoy

Bülent bey ile tanışmamız 3 yıl öncesine dayanmakta artık kendileri bizim içim aileden birisi gibi güvenmek bambaşka bir his hem iş hem dostluk .. işine saygısı ve özverili çalışmaları için kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır iyiki sizleri tanıma fırsatımız olmuş bizlere emeğiniz için tekrar tekrar teşekkürler

Yağmur Ablyazov

Bülent Bey gerçekten işini hakkıyla yerine getiren nadir insanlardan. İşine ve müşterisine çok önem veriyor. Çok nazik, güvenilir ve müşterisinin tercihlerini iyi idrak edip doğru bir dille aktarabilen bir çalışan. Ayrıca çalışma düzeni ve üslubu çok başarılı. Her şey için tekrar teşekkürler ️

M.birol Cebe

Bulent Bey butun islemlerimizi eksiksiz ve hizli bir sekilde tamamladi. Kalitesi Ve tecrubesi ile tum Rakiplerinden ayrisiyor. Destegi icin tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim.

Hasan Gürsel

RE/MAX ve Bülent BELAT Bey aracılığıyla üstün hizmetle karşılaştık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Erkan Gürsel

Bülent Bey e Gayrimenkul satışımızda bize fazla iş bırakmadan ve tamamen memnun edici hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim.

Salim Demir

Bülent Bey'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Hasan Yasal

Remax sayesinde istediğim kalitede ve fiatta ev buldum.. Titiz ve kurallara uygun işleyen bir yapısı var, , çok teşekkür ediyorum Remax

Sevgi İnal

Bülent bey bir yıldır gmenkul danışmanım. Etik ilkelere bağlı çalışması, mesleki donanımı bizde güven saygı hissettirdi.Müşteri çevresi geniş işbirliğinden çok memnunuz

Mahmut Zahiroglu

yatirim icin aldigimiz izmitteki dairemizi cok kisa surede kiralayabildik Bulent beyin sayesinde. Emlakcilik bilgisi, insan olarak kalitesi ile birlesince hem cok kalbii hem de profesyonel harika bir kisilik cikiyor karsiniza. Gercekci ve yapici yaklasimiyla satisin en onemli noktasi olan "sonuna kadar sabir ve ilgiyi" kaybetmeden bize harika bir hizmet sunmustur. Ciddi yaklasimi ve calismasi icin cok tesekkur ediyoruz ve esimle beraber.. basarilarinin devamini diliyoruz

Hande Bayar

Bülent Bey işini son derece iyi ve düzgün yapan, doğru bilgi akışı yapmaya titizlik gösteren, sistematik, sonuç odaklı, şeffaf ve dürüst çalışan nadir insanlardan birisi, tam manasıyla bir profesyonel. Çok teşekkür ederiz emeğiniz için.

Ahmet Yücel

Kiracılık hayatının zor olduğu şu dönemde Bülent bey gibi bilgili donanımlı güler yüzlü ve hepsinden önemlisi insani yaklaşımı ve güven verici tavırları sayesinde İzmit çarşı merkezde bize tavsiye ettiği evi kiraladık ve korkarak geldiğimiz çarşıda bir ay geçmişde olsa kendisine dua ediyoruz ve şükranlarımızı sunuyoruz en samimi en kalbi duygularla teşekkür ediyoruz ailece...iyiki varsınız Bülent bey...hoşçakalın...

Remzi Yılmaz

Bülent Bey, yaptığı iş konusunda bilgili ve deneyimli, aynı zamanda insani özellikleri güler yüzüne yansımış portföy uzmanıdır. Hizmetinden memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.