RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şebnem Özsu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* Y*******

Şebenem hanım ile tanışmış olmakla beraber çalışmak çok güzeldi dairemizi kısa süre içinde kiraladı teşekkür ediyorum

Saner Şimşek

Şebnem hanım çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir danışman. Kurtköydeki daireyi kiralamamız konusunda bize çok yardımcı oldu. Kendisine de Remax' a da çok teşekkür ederiz

Emre Meraklı

Şebnem hanım Kurtköydeki bir dairemizi daha kısa sürede kiraya verdi. Artık kendisi için ailemizin danışmanı diyebiliriz. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Akın Meraklı

Şebnem Hanıma Kurtköy çarşı içindeki dükkanımızın kiralama yetkisini vermiştik. Geçen sene de bir dairemizin kiralanması işlemini gerçekleştirmişti.Dükkanımızı da güzel bir esnaf kardeşimize kiraladı. Bundan sonra tüm kiralama ve satış işlemlerimiz için Şebnem hanımla çalışacağız. Hizmetlerinden çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Özer Karadeniz

Şebnem Hanımla Kurtköy bölgesinde dükkan arayışımız esnasında tanıştık. Dükkanın sunumundan ofiste ağırlamasına kadar tüm süreçte çok ilgili ve alakalı bir danışmanlık hizmeti verdi. Teşekkür ederim.

Yasemin Sengü

Birkaç ay önce kızıma daire arayışımız sırasında Şebnem Hanımla tanıştık. Şebnem Hanımın portföyünde bulunan bir daireyi satın aldık. Verdiği hizmetten, güler yüzünden ve tatlı dilinden çok memnun kaldığımız için Park Planet sitesindeki dairemizin kiralama yetkisini kendisine verdik. Çok kısa bir sürede istediğimiz kriterlere uygun bir beyefendiye dairemizi kiraladı. Ailemizin danışmanı Şebnem Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Berkay Üslü

Kiralık daire arayışım sırasında Şebnem Hanımla tanıştım. Kendisi ile iletişime geçtiğim andan itibaren ilgili, titiz ve organize çalışma şeklinden çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Rahmi Ay

Şebnem Hanımla Tuzla Orta mahalledeki daire arayışımız esnasında tanıştık. Satış sürecinde fazlaca bürokratik sorun çıktı. Her bir sorunu teker teker ve sabırla çözdü. Her konuda bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıl kardeşime de bir daire alacağız. Tabi ki Şebnem Hanımdan :)

Mustafa Gözükara

Şebnem Hanım Tuzla Orta mahalledeki dairemin satışını gerçekleştirmiştir. Dairenin satış süreci çok zorlu olmasına rağmen tüm sorunları çözüme ulaştırıp, süreci çok güzel yönetmiştir. Şimdi evini satmak isteyen iki komşumuz daha Şebnem hanımla çalışmak istiyor. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ömer Yıldız

Şebnem Hanım güler yüzü ve yardımsever tavırları ile önce gönlümüzü fethetti.Kiralama sürecinde çok yardımcı oldu. Çözüm odaklı bir danışman. Çok teşekkür ederiz.

Huzeyfe Usta

Şebnem Hanım Tuzla Orta mahalledeki binamızda kalan son daireyi de yine bir öğretmen aileye kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Haluk Satar

Ev arama sürecinde Şebnem Hanımla tanışmak benim için büyük şanstı.Umutsuzluğa düştüğüm anda güleryüzlü, kibar ve çözüm odaklı yaklaşımı ile beklentime cevap veren evi buldum.Kendisine teşekkür ederim.

Salih Usta

Şebnem Hanım kendisine yetkisini verdiğimiz 5. dairemizi de Tepeören'e atanan bir öğretmene kiraya verdi. Kaldı son 1 daire :) Kendisine özverili ve titiz çalışmaları için teşekkür ederiz.

Okan Dalgın

Daire kiralama sürecimizde bizimle ilgilenen Şebnem Hanımdan oldukça memnun kaldık. Hem yardımcı olması hem de güzel konuşması ile eve daha çok ısındık. Böyle bir ilgi ve hizmet için teşekkür ederiz.

Kemal Usta

Şebnem Hanım, Tuzla Orta mahalledeki dairelerimden birini daha genç bir çifte kiraladı. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Nurcan Dilaver

Bir arkadaşımın vasıtası ile yönlendirildiğim Remax Gold Şebnem Özsu Hanıma çok çok teşekkür ederim. Gerek samimiyeti, gerek düşünceleri ve gerekse çözüm odaklı davranışlarıyla bizi yeni evimize kavuşturdu. Aldığımız hizmetten dolayı çok memnunuz. Çok çok teşekkür ederiz.

Nadir Abay

Şebnem Hanımla tanıştığımıza çok memnun oldum. Tanışma sürecinden sonra Kurtköydeki evimi satmıştır. Ve satış sürecini çok güzel yönetmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

İsmail Şimşek

Şebnem Hanımla tanıştığımız ve hayatımıza kattığımız için çok memnunuz. Aklımıza takılan her türlü soruda kendisini bizim yerimize koyarak her türlü şüphemizi giderdi. Dostane tavrı ile her zaman yanımızda olduğunu ve çözüm sunacağını bize hissettirdi.Satış işlemleri süresince ve sonrasında da takıldığımız noktalarda bizlere destek olarak çözüm bulmaya çalıştı. Bizim için sağladığı hizmet ve yardımları için çok teşekkür ediyor, yeni evimize geçtiğimizde en kısa sürede kahve içmeye kendisini bekliyoruz. Saygılar, sevgiler.

Duygu Çakır

Öncelikle evi gezerken evde sorabileceğimiz daha doğrusu aklımızda bir soru kalmadı. Bütün cevapları aldık diyebilirim. Güler yüzlü kibar bir karşılama yaşadık memnun kaldık.

Kemal Usta

Tuzla Orhanlı dairelerimin yetkisi bir süredir Şebnem hanımda. Kendisi kiracı seçiminde benim kriterlerime gözterek titiz bir şekilde çalışıyor. Yine dairelerimden birini çok güzel bir aileye kiralayarak bizi mutlu etti. Sabırlı titiz ve profesyonel çalışmaları için kendisine çok teşekkür ederim.

Kemal Usta

Şebnem hanım, Tuzla Orhanlıdaki dairelerimden birini daha büyük bir titizlik ile seçtiği yeni kiracımız Adem beye kiralamıştır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Adem Dereli

Şebnem hanımdan Tuzla Orhanlıda daire kiraladık. Kendisi bizimle çok yakından ilgilendi. İşinde çok titiz çalışıyor. Her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ümit Süer

Şebnem hanımla sözleşme imzaladığımız tarihten itibaren yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili olarak tarafıma anlık bilgi akışı sağlanmış ve dairemin satışının yapılması için elinden gelen gayret ve özeni göstermiştir. Özverili bir şekilde göstermiş olduğu ilgiden dolayı öncelikle kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederim.

Serkan Koç

Aldığımız hizmet için Şebnem hanım çabuk bir şekilde dairenin sunumunu yapıp tanıtımını yapmıştır. Sonrasında gelişen mevzuatları kendisi itina ile takip edip sonuçlandırmıştır. Kendisinden ailece çok memnun kaldık ve elimizde bulunan White House daki dairemizin satışını kendisinin yapmasını istedik ve yetkilendirdik.

Selahattin Gürlek

Orhanlı Mescit mahallesindeki dairemin satışı için araştırma yaparken Şebnem hanımın bölgeye çalıştığını gördüm. Kendisiyle evimin satışı için temasa geçtim. Kısa sürede satışı gerçekleştirdi. Sabırlı ve güler yüzlü. Süreci çok güzel yönetti. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Deniz Sarıtoprak

Şebnem hanım Orhanlı Mescit mahallesindeki daireyi almamız sürecinde bize çok yardımcı oldu. Bütün sorularımıza sabırla cevap verdi. Sayesinde sorunsuz bir şekilde dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Akın Meraklı

Şebnem hanım, Kurtköy merkezdeki dairemizi Kurtköyün köklü ailelerinden birine kiraya vermiştir. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Öztaş

Kurtköy merkezde annem ve babam için kiralık daire arayışımız sırasında Şebnem hanımla tanıştık. Kendisi tüm süreçte güler yüzlü bir şekilde bize yardımcı oldu. Çok profesyonel ve güvenilir bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Kadriye Azimli

İstanbul Tuzla Orhanlı civarındaki kiralık ev aradığımız bölgede Şebnem hanımla tanıştık. Kendileri bize gayet güler yüzlü ve ilgili şekilde çalıştığı daireleri gezdirdi. Her konuda; sadece kiralama işlemleri ile ilgili değil, bize gayet yardımcı oldu. Evimizi tuttuk. Şebnem hanımı ve ev sahibimizi çok sevdik. Şebnem hanıma çalışma hayatında başarılarının devamını dileriz

Kemal Usta

Tuzla Orhanlı daki 6 dairemin kiralama yetkisini Şebnem hanıma verdim. Kendisi ilk kiralamayı istediğim kriterlerde bir aileye yaptı. En kısa sürede diğerlerini de kiralayacağına inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Kılıçarslan

Şebnem hanım çok güler yüzlü, anlayışlı, randevuya zamanında gelen bir bayan. Ben kendi adıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederim.

Şenol Türen

Danışmanlarımız Şebnem hanım ve Ozan bey, Aydınlıdaki dubleks dairemizi kısa zamanda kriterlerimize uygun bir aileye kiraya verdiler. Hizmetlerinden dolayı her ikisinede teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Çiğdem Buğdaycı Gürsoy

Remax Gold danışmanlarından Şebnem hanım ve Özlem hanım, Minitolia sitesindeki dairemi kısa sürede düzgün bir kiracı adayına kiralamıştır. İkisine de emekleri için teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ufuk Akbulut

Turkcell deki görevime başlamak üzere İstanbula geldiğimde kiralık daire arayışım sırasında Şebnem hanım ve Özlem hanımla tanıştım. Minitolia sitesindeki daireyi kiralamamda bana çok yardımcı oldular. Bu süreçte bana kolaylık tanıdıkları ve her konuda yardımcı oldukları için ikisine de çok teşekkür ederim.

Onur Çelik

Sevgili Şebnem Özsu hanımefendinin, ev arama ve zorlukla bulma sürecimizin sonunda karşımıza çıkması, bizi bu süreçte çok fazla rahatlattı. Kendisi çözüm odaklı ve güler yüzü ile her sorunun cevabını sıkılmadan yanıtladı. Evi tutmamızda bize büyük destek oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Mustan Doğdu

Emlak konusu ile ilgili tanışıp işlem yaptığımız Şebnem Hanım'ın pratiklik, çözümlülük yönleri dışında, işini güler yüzlü ve anlayışlı bir şekilde yürüttüğü fikrindeyim. Müşteri ile olan diyaloğu ve verdiği güven duygusu bize kendisiyle tanışma ve iş yapma adına büyük mutluluk verdi.

Osman Doğru

Kiralama yetkisini verdiğim Manolya sitesindeki dairemi, yoğun emekleri sonucu güzel bir aileye kiraya verdiği için Şebnem hanıma teşekkür ediyorum.

Nazmiye Turgut

Şebnem hanım istediğimiz daireyi kiralamamız konusunda bize çok yardımcı oldu. Güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederim .

Yasin Serin

Kardelen Sitesinden aldığım daire bana ellerinden gelen her türlü yardımı yapan Şebnem Hanım a çok teşekkür ederim .Kendilerine işlerinde başarılar dilerim .

Mustafa Güreşci

Kavakpınar'daki Kardelen Sitesinden aldığım daireyi bana sunan ve her türlü yardımda yanımda yanımda olan Şebnem Hanıma sonsuz teşekkürler . İşlerini özveriyle ve severek yapıyor.

Dilaver Acar

Şebnem hanım kiralama yetkisini kendisine verdiğim 8 dairemden birini daha kiraya verdi. Kendisinin danışmanlık hizmetinden çok memnunum. Çok teşekkür ediyorum.

Gürkan Aldıç

Şebnem hanımdan Tuzla Orhanlı da 3+1 çok güzel bir daire kiraladık. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Halime Demir

Kasım ayı başında Şebnem hanım'dan Orhanlı/orta mahallede daire satın aldık. Kendisinden dairemizi kiraya vermesini istedik. Kasım sonunda güzel bir aleye dairemizi kiraladı, hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz..

Medine Çam Satar

İlgi ve alakalarından dolayı arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz.. Ev alacağımız zaman da mutlaka şebnem hanımdan fikir almayı düşünüyoruz.. teşekkür eder, başarılar dileriz.

Dilaver Acar

Tuzla Orhanlı daki dairelerimin kiralama yetkisini Şebnem hanıma verdim. Çok kısa sürede 3 tane dairemi çok düzgün ailelere kiraya verdi. Profesyonelliği ve güler yüzü için kendisine teşekkür ederim.

Yıldıray Satar

şebnem hn. ve Arzu hn. ile kiraladığımız 2+1 kiralık dairemizi eşim ve ben çok beğendik, Şebnem hn.sıcakkanlı davranışı ve daireler hakkında çok şeffaf bilgilendirme yaptı buda bize güven verdiği için başka emlakçılara çok fırsat vermeden şebnem hanımın ve Arzu hanımın tavsiye ettiği evi hemen tutmamızda aktif rol oynadı.

Fatih Yıldız

Merhabalar.. Dairemizi kiralarken gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Şebnem hanım'a teşekkür ediyoruz

Halime Demir

Biz şebnem hanımdan bir daire aldık. İşlemin başından sonuna kadar yanımızdaydı, verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz, bizin istediğimiz gibi bir daire buldu ve bunda dolayı çok memnun kaldık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.