1981 yılında Erzurum'un Yakutiye ilçesinde 7 çocuklu bir ailenin ferdi olarak dünyaya geldim. İş hayatıma çocukluk çağında(12) başladım ve daha o çağlarda Pazarlama ve Müşteri ilişkisi üzerine uzmanlaşmaya karar verdim. Hedefim doğrultusunda ilerlerken almış olduğum eğitimlerle(diksiyon, pazarlama stratejisi, kişisel gelişim, ikna becerileri, kriz durum yönetimi) tecrübe birikimlerimi geliştirerek hizmet ettiğim kurumlara ve müşterilerime tüm süreçlerde maksimum fayda sağlayarak memnun etmenin vermiş olduğu haz ile kariyerimi Yöneticiliğe kadar taşıdım. Bu süreçte edindiğim 'Hedefini Doğru Koy ve Maksimum Fayda Sağla' misyonu ile müşteri ilişkisinin yoğun olduğu Gayrimenkul Sektörüne 1972 Yılından beri Müşteri memnuniyeti için faaliyetini sürdüren Global olan Re/Max Firmasının Erzurum İlke Şubesi ile yollarımı birleştirdim. Bu yolda siz değerli müşterilerimizin maksimum faydasını sağlamak için ekip ruhumuzla sınırları aşmanın heyecanını duymaktayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Abdullah Aksoy portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yücel Karakoç

Sürekli iletişim halindeydik her aşamada beni bilgilendirdi çok memnun kaldım.

A*******

Evimi satmamda çok yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Çoşkun Daharlı

İlgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum kısa sürede dönüş yapılıp işleme dönüştü.

Mehmet Akif Gözitok

Abdullah bey emlak sektöründe görebileceğimiz en dürüst, nazik, saygılı, işini sevgiyle yapan bir insandır. Teşekkür ediyorum.

Arzu Elkoca

Abdullah beye içtenliği,samimiyeti ve profesyonelliğiyle ,iş bitiriciliği için çok teşekkür ederim..Erzurumdaki evimi bir kaç emlakçıya vermiştik maalesef ilgi alaka olmadığı için satamamıştık sonra ferefansla Abdullah beye yönlendirildim güvenilirliği sektör bilgisi ve tecrübesi neticesinde dairemi sattım abdullah beye ve remax ailesine çok teşekkür ediyorum .erzurum'da remax gayrimenkul piyasasında var olan ciddi boşluğu doldurdu .

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.