Metin Aydoğmuş 1982 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü 1.lik ile bitirmiştir. 

Lojistik sektörünün lider firmalarında operasyon ve satış departmanlarında yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır. Uluslararası ekip yönetiminde büyük deneyim sahibidir. Kurumlar arası hukuki ve operasyonel süreçler uzmanlık alanıdır. 

Kurumsal hayatın yanı sıra bir çok girişimcilik projelerinde yer almış ve farklı sektörlerde deneyim elde etmiştir. Sağlık, Turizm ve Gastronomi sektörlerine yatırımları olmuştur.

2017 itibari ile gelecek gördüğü ve yöneldiği gayrimenkul sektöründe bugün Broker/Manager olarak görev aldığı Dünya'da ve Türkiye'de en çok gayrimenkul satışı yapan ve kurumsal bir marka olan RE/MAX ile yollarını birleştirmiştir.

2017 Yılında evlenmiş olan Metin Aydoğmuş lisanslı futbol ve dalış sporları ile ilgilenir. Kampçılık ve Mısır Tarihine meraklıdır. Bir hayvan severdir, 3 kedi sahibidir ve bu alanda faaliyet gösteren derneklerin düzenli bağışçısıdır.

Uzmanlık Bölgesi

19 Mayıs Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Metin Aydoğmuş portföyünde 27 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hormoz Kadkhoda

Thanks to Mr. Metin, I could find nice apartments for me, my father, my brother and my friends. He is the most reliable expert whom I've ever met

Mark Jensen

Being very new in İstanbul, we had no idea what housing sitvatior was, it was very help ful to have one who speaks English.

Metin Aydoğmuş

Samimi, net ve hızlı iletişiminizden dolayı teşekkür ederim.

Hormoz Hajiali Kadkhodaci

Mr.Metin is the mast reliable person in this realestate business her is really talented and transtable.

Hosman Haji Ali Kadkhodaci

Metin is an effective time guy and truly hard worker. He has and spend enough energy for customers.Thanks to him.

Mustafa Demirel

Emeğiniz teşekkür ederiz Metin Bey...

Elvan Poslu

Metin Bey'e çok teşekkür ederiz, sorunsuz bir süreçti.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.