Merhaba;
İstanbul doğumlu ve 1988 yılında dünyaya gelen Çağla Güneş, eğitim hayatını tamamladıktan sonra kariyerine part-time satış danışmanı olarak adım attı. 17 yıl süren bu süreçte satış ve yöneticilik alanında zenginleşen tecrübeler edindi. Bu birikimleriyle kendi hayallerini gerçekleştirmek üzere RE/MAX ailesine katıldı. 

RE/MAX Türkiye çatısı altında kendi işinin patronu olarak çalışan Çağla, aldığı eğitimlerle ve birikimiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarı elde etti. Halen RE/MAX City ofisi içerisinde gayrimenkul danışmanlığına devam ediyor ve bu işi keyifle sürdürüyor.
İş hayatının yanı sıra, aktif bir yaşam tarzına sahip olan Çağla, spor yapmayı, kitap okumayı, gezmeyi ve eğlenmeyi oldukça seviyor. Spor sayesinde enerjisini koruyan, kitaplarla dünyasını genişleten, gezip gördükçe hayata daha olumlu bakabilen bir birey olarak, işindeki başarılarına ek olarak kişisel gelişimine de önem veriyor.

Hayallerini gerçekleştirmek, zorlu süreçleri güven çerçevesinde yönetmek isteyenlere çağrıda bulunan Çağla, şeffaflık ilkesiyle müşterilerine yaklaşıyor. RE/MAX City ofisindeki gayrimenkul danışmanlığı işini sevgiyle sürdürüyor ve bu alanda elde ettiği başarılarıyla dikkat çekiyor.

Eğer güvenilir bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız, Çağla Güneş'in deneyim ve tutkusuna güvenebilirsiniz. Hayalinizdeki evi bulmak ya da gayrimenkul işlemlerinizde destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

saygılarımla 
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Bostancı Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Küçükyalı Mah. / Maltepe Barbaros Mah. / Ataşehir

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

Successful Strategies Masterclass

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Çağla Güneş portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Oğuz Polat

Çağla Hanım'la yaklaşık dört yıldır tanışıyoruz, ev aradığımız süreçte ve sonrasında da birkaç kez beraber çalıştık. İşi ile son derece ilgili olması, iş takibi ve bilgilendirme yapması ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Elif Özdemir

Enerjisi, iş bilgisi, müşteri yönetimi harikaydı. Uzun zamandır arayışta olduğum daire için gösterdiği harika performansı, işi sonuca götürdü. İşini iş gibi yapan yöneten profesyonel iş kadını. Şahanesiniz. Teşekkürler.

Y******* D*******

Çağla hanım bizim tüm kaprislerimize rağmen, oldukça saygılı, sabırlı ve profesyonel hizmet kalitesiyle böyle zor zamanda ev sahibi olmamızı sağladı. Kendisine verdiği emek ve sabrından dolayı teşekkür ederim.

B******* K*******

Çağla hanım, enerji ve doğallığı ile ilk andan itibaren sizi güven sağlıyor. 3 yıldır araştırmalarım sonucu istediğim evi almamı sağladığı için kendisine minnettarım.. Sevgiler

O******* E*******

Çağla hanım’la çalışmak bizim için şans oldu. Aradığımız evi istediğimiz özellikte istediğimiz konumda 24 saatte buldu teşekkürler iyi ki varsınız.

S******* M*******

Çağla hanım, bir çok emlak danışmanın yanı sıra fark yaratıp evimi 24 saatte sattığınız için teşekkürler..

Özge Yıldız

Sizi tanıdığım içim çok şanlıyım 2 yıldır satamadığım evimi 3 ayda sattınız size çok teşekkür ederim Çağla Hanım hayatınızda bol şans diliyorum.

Süleyman Ekşi

Çağla Hanım yıllardır çalıştığımız güvenilir ve işinde çok titiz, tüm emekleri için teşekkür ediyoruz. İstediğimiz gibi kiracı adayını kısa sürede buldu. Başarılarının devamını diliyoruz.

Satiye Demirci

Mesleğinde başarılı ve saygılı olması bizim için en önemli konuydu. Yapacağımız kiralama işleminde tüm isteklerimizi eşit bir şekilde yerine getirdi. Kendisini çok teşekkür ediyoruz.

M******* K*******

İlk tanıştığımız andan, dairemizin satışına kadar ki tüm süreçte a’dan z’ye ilgili tüm hususlarda, beden dili, konuşma dili ve yazı dili konularında, üniversitelerde, ders vermesi gerektiğini düşündüğüm son derece nadir insanlardan biri. Sayın Çağla Güneş naçizane; kendisine, göstermiş olduğu büyük teveccühden dolayı en kalbi duygularım ile teşekkür ediyorum… Saygılarımla…

Yusuf Karadağ

Çok ilgili, samimi ve dürüst. böyle bir dönemde çağla hanıma denk geldiğimiz için çok şanslıyız gerçekten. her süreci yakından takip edip ilgileniyor.

B******* Y*******

İletişimi, samimiyeti, dürüstlüğüyle bu kadar candan olup aklınızda oluşabilecek her türlü olumsuz fikri silip yok eden ve bunu işinde mükemmel bir şekilde gösterebilen biri olabilmek gerçekten müthiş bir özellik. harikasınız çağla hanım. iyi ki siz❤️

Erim Kıyak

Çağla hanım sayesinde yeni evimizi bulduk, banka ve tapu işlemlerindeki zorluklara yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Kısa sürede işlemlerimiz tamamlandı. Güler yüzlü, disiplinli ailemizden biri gibi oldu. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Saide Karabulut Gedik

Çağla hanım, o kadar mükemmel bir insan ki, gerek iş disiplini gerek işine olan sevgi, saygısı, şeffaf ve güvenilir yapısına kendinizi teslim ediyorsunuz. Bankanın günler sürebileceği sorunlu tapu işlemimizi ekibiyle birkaç gün içinde halletti. Bizi hiç yormadan evimizi sattı, çok teşekkür ederim çağla :)

U******* O*******

Çağla Hanım ile 2022 yılı sonlarına doğru emlak alım sürecinde tanıştık.Sürecin her alanında bana yardımcı oldu.İş etiğine ve çalışma disiplinine hayran kaldım.Süreç boyunca ve sonunda tüm haklarımı gözetti, kendisine teşekkür ederim.İyi ki varsınız ve iyi ki bu sektördesiniz.

Ebru Tunalı Simonsen

Merhaba bu süreci gerçekten çok iyi yönettiniz Çağla hanım, kaprislerime zamansız aramalarıma sabırla, saygıyla yaklaştınız çok teşekkür ederim. Herkesin bu fiyata satamazsın dediği evimi iki gün içinde her şeyi hallederek bana hiç zorluk yaratmadan sattığın için teşekkür ederim. İyi ki tanıdım seni, umarım yine nasip olur beraber çalışmak

V******* T*******

Salı günü akşam daireyi görüp Cuma öğleden önce tapu dahil tüm işlemleriyle satış gerçekleşir mi? Sn. Çağla Güneş'le çalışıyorsanız evet, gerçekleşir. Enerjisi, profesyonelliği, iletişimi, doğru yönlendirmesi, iş takibi ve hem alıcı hem de satıcının haklarını gözeten tavrı ile kendinizi sürecin başlangıcından sonuna kadar güvende hissediyorsunuz. Teşekkürler Çağla Hanım.

Begüm Sarp

Çağla hn, işinde profesyonel, son derece başarılıdır. Tanıştığımız günden itibaren, yaptığımız işlemlerde ayrıntılı bilgi verip, işlemler bitene kadar yanınızda olup, size güven veren dünya tatlısıdır. İyi ki tanımışım ve iyiki çalışmaktayız. Sonsuz güvenle çalışılabileceğiniz, işinin ehli güzel insan.

Ö******* B*******

Cagla Hanim, iyi ki tanıdım, karsima cikti diyebilecegim isinin ehli bir profesyonel. Bizim hikayemiz cok da ilginc tesaduflerle basladi ve daha en basindan evet dogru ev dogru insan dedigim bir hissiyatla da guvenle devam etti. İlgisi iletisimi, bilgisi ve destekleri ile kolay keyifli sonuclandirdigimiz bir surec oldu. Remax kurumsal kimligine de yakisir sekilde memnuniyetle yuruttugumuz bu asamada hem kendisine hem ekibine yurekten tesekkurlerimi iletmek isterim.

Lazar Leon

Çağla Hanım hem bilgisi hem de çevresi itibarıyla her iki tarafı da dürüst ve şeffaf bir şekilde yönlendiren, ve tüm süreç boyunca memnuniyeti ilk sıraya koyan biridir. Yakın tarihteki kiralama sürecinde profesyonelliği ile bize çok yardımcı oldu, süreç tam istediğimiz şekilde sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

D******* A*******

Son derece profesyonel Güler yüzlü, güvenilir, işinde uzman ve sonuç odaklı olduğunu ıspatlamıştır. Vermiş olduğu destek için Çağlacığım sana ve remax ailesine çok teşekkür ederiz.🥰🥰🥰

A******* Y*******

Cagla Hanim, guleryuzlu dunya tatlisi birisi. isine olan aski ve saygisi sayesinde tam istedigimiz gibi bir ev kiraladik.Surecte bizimde mal sahininde haklarini sonuna kadar gozetip aradaki dengeyi mukemmel bir sekilde kurarak hep yanimizdaydi.Kendisine sonsuz tesekkurlerimi suunuyorum.

A******* U*******

Aile danışmanımız gibi oldu . İş takibi ,müşteri bilgilendirmesi , tapu süreçlerini çok güzel yönetti . Kendisine çok teşekkür ediyorum .

Ç******* E*******

Tam istediğimiz gibi saygın bir semtte huzurla oturabileceğimiz bir daire buldu bize. kısa zamanda yapmış olduğu işlem için teşekkür ederiz

Fatoş Deniz Öztürk

Çağla Hanım ile bir ev sahibi olmak istediğimiz süreçte tanıştık. Daha ilk andan itibaren bizi sıcakkanlılığı, iletişim yeteneği, konuya hakimiyeti ve verdiği güven ile etkiledi. Oluşan problemleri her iki taraf için de profesyonellikle çözdü. Sürecin sonunda ise bir ev ve günümüzde nadir rastladığımız yüksek meslek ahlakına sahip bir dost kazanmış olduk.

Elli Palabıyık

Çağla Hanım mesleki donanımı ile bizi çok güzel yönlendirdi ve hızlıca satışımıza yardımcı oldu.Enerjisi,içtenliği, profesyonelliği ve çözüm odakli yaklaşımı harika. Tekrar emlakla işimiz olduğunda arayacagimiz tek kişi.... Teşekkürler Çağla Hanım.

Burcu Özge Pekesin

Çağla Hanım ile çalışmak bir zevkti. İşini çok iyi yapan profesyonel bir emlak danışmanı olmasının yanı sıra insani yönüylede bizi etkiledi. En doğru müşteri profilini bulmak için uğraştı ve kısa süre içinde de başardı. Bu aşamada da sürekli ben ve eşimle bilgi paylaşımı yaparak bizi de bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Sıcak, samimi , dürüst ve pozitif kişiliğinden dolayıda İş ilişkimizin dışında ailemiz yeni bir dost kazandı. Teşekkürler Çağla hanım sizi seviyoruz

Ahmet Cem Bakırcı

mesleki deformasyonları olmayan, işi akışında çözme yeteneği yüksek.. Günün sonunda kendini şanslı hisseden (hem Alıcı hem Satıcı anlamında) alma verme ilişkisi oldu. Teşekkür ederim.

Ş******* K*******

Öncelikle herşey için teşekkürler çağla hanım, İlk görüşmemizden, evimizin satılması ve daha sonrasındada,bilgisinden, tecrübesinden bir telefon kadar yakın gördüğümüz,sıcak kanlılığı, hem alıcı,hem satıcı ya gösterdiği şeffaflık,açık sözlülüğüyle bizlere fazlasıyla güven veren, gerçekten profesyonel satış danışmanıdır kendisi, belediyede ve tapuda çıkan sorunları 24 saat geçmeden halledebilmek,sadece tapuya gelin,kalanını ben halledicem demesi, bizlerede yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağladı Tekrardan teşekkürler, görüşmek üzere …

Nedim Özçoban

Danışmanımız Çağla Hanım ilgili, cana yakın ve samimidir, alım/satım sürecini iyi yönetmektedir.

Hüseyin Bağrıyanık

Çağla Hanım ile çalışmaktan çok memnunuz.

Dmitry Troshanov

Very professional,We were very pleased to work with her. Everting was ok.

Ülkü İbrahim Topal

Sevgili Çağla hanım bizce siz anlatılmaz yaşanırsınız.Harikasınız bu kadar içten samimi sanki bizden ailemizden biri bizim işimizle ilgileniyor hissini yaşattınız . Profesyonel bir şekilde evimizi kısa sürede çok sorun çıkmasına rağmen sattınız. İyiki sizi tanımışız İyiki karşılaşmışız sizi çok seviyoruz 👌❤️🙏

Fahri Kandemir

Çağla hanım, ilk andan itibaren profesyonelliği ve çözümcü pratik yaklaşımı ile her aşamada her şeyi kolaylaştırdı. Tanıdığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederim.

S******* Ö*******

Kriz yönetimi iyi olan ve profesyonel iletişim gücüne sahip bir gayrimenkul uzmanıdır Çağla Güneş. Tapu kadastrodaki bağlantıları sayesinde işimizi çok hızlı çözdü ve gerekli bilgilendirmeleri sabırla ve sürekli yaparak teskin etti. Başarılarının daim olmasını dilerim.

Nilay Şahin

Çok güler yüzlü ve her konuda yardımcı olduğu için herkesin karşısına çıkması gereken bir insan herşey için teşekkür ediyoruz.

D******* P*******

Çağla Hanım ile Kozyatağında satılık bir ev ilanı görüşmüştük. Kendisi evin satışında son derece profesyonelce bizi yönlendirmiş ve bize sadece tapu günü belirlenen saatte tapuda bulunmak kalmıştır. Sonrasında kendi evinizi kiraya vermek üzere Çağla Hanım ile anlaştık tabii ki çünkü Çağla Hanım ile aklımıza gelebilecek tüm sorulara anında hızlı cevaplar alabiliyorduk. İnanın bir ev sahibi gibi evi sahipleniyor, kiracıyı önce kendi süzgecinden geçiriyor ve beklentinizi fazlasıyla karşılıyor. Tam bir profesyonel kendisi, ayrıca çok güler yüzlü.

Sinem Bölen

Çağla hanım bir emlak danışmanından öte gerçekten.Biz bir arkadaş kazandık herşeyden önce.Tüm süreçlerle birebir kendisi ilgilendi, bir kere bile benim aramama gerek kalmadı kendisini.Herşey için çok ama çok teşekkür ederim memnuniyetimizi bir de bu kanaldan iletmek istedik.Sevgiler

Murat Soydan

kozyatağı mahallesindeki gayrimenkulümu satmak üzere istanbula geldiğimde remax efor dan Çağla Güneş hanım ile tesadüf tanırdık..gercekten çok çok güzel bir tesadüf oldu bizleri çok doğru yönlendirme ile hızlı bir satış sürecinin sonunda isteklerimiz doğrultusunda satış işlemlerimizi sorunsuz vede guvenli bir sekilde satış işlemlerimizi gerçekleştirdi.kendisine özverili çalışmalarından ötürü çok teşekkürler ediyorum.

Ö******* E*******

Çağla Hanım müşteriyi iyi analiz ederek uygun portföyü sunmayı bilen, rahatlıkla güvenebileceğiniz birisidir. Heyecanınızı sizinle paylaşır. Mesleğini severek yapan, insan ilişkileri iyi ve güleryüzlü birisidir.Kendisi işe çalışmaktan çok memnun kaldık.

Burcu Yıldız

Çağla Hanım bir gayrimenkul danışmanı olarak hem kurumsal iletişimi hem karakteristik yaklaşımıyla işini çok profesyonel yapan biri, kiralama sürecimde yeri geldi günde 4-5 kere arka arkaya aramam gerekti. Gösterdiği sıcak iletişimiyle bu zorlu pandemi sürecinde hiç çekinmeden sabırla sorularımı yanıtlama yardımında bulunduğu için, ve tam aradığım eve sahip olabildiğim için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Ömür Kaya

Çağla hanım daha ilk dakikadan itibaren samimi ve tecrübesini gösteren tavırlarıyla kendimizi güvende hissetmemizi sağladı ve evimizi 24 saat içinde ederinde satmayı başardı. Süreç içinde sıkılmadan, bıkmadan tüm sorularımızı yanıtladı ve her detayı titizlikle takip etti. Kendisine çok teşekkür ederim

Tolga Muslu

Çağla hanımdan ev satış sürecimizde destek aldık. Kendisi işini çok seven ve çok iyi yapan, süreç yönetimi ve bilgilendirmeyi hiç eksik etmeyen bir profesyonel. Bir daha çalışmak gerekirse yine Çağla hanımdan destek almak isterim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Barış Aksas

Cagla Hanim, isini ozverili, musteri odakli ve gonulden yapiyor. Her animizda yanimizdaydiniz, ne kadar tesekkur etsek az.

Serpil Öztürk

Çağla hanım, korona salgını izolasyonları nedeni ile 3-4 aydan önce kiraya cerebileceğimizi düşünmediğimiz evimizi, olağanüstü iletişim becerileri ve yaratıcı çözümleri sayesinde 1 ay gibi bir sürede tam da hedeflediğimiz profildeki kiracımız ile buluşturmayı başardı. Sürecin bizim açımızdan bu denli zahmetsiz tamamlanmış olması gerçekten çok büyük rahatlıklı. Kendisine müteşekkiriz.

Nazlı Durmayaz

Çağla Hanım pandemi döneminde Bursa’da olmamıza ve İstanbula gelemememize rağmen verdiği güven sayesinde bize her türlü yardımı sağlayarak içimize sinen bir ev kiralamamıza vesile oldu. Emlakçılığın ötesinde çok saygılı, her iki tarafın da menfaatini dengeli bir şekilde gözetiyor. O kadar ki abonelik işlemlerimize bile yardımcı oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak Çolak

Çağla hanım ile ev almamız vesilesi ile tanıştık. Kendisi işinde profesyonel, güler yüzlü ve gözü kapalı güvenilebilecek bir insan. Bize evin satışı ile ilgili tüm süreçlerde o kadar çok yardımcı oldu ki, ev alım işlemlerinin bu kadar çabuk, uğraşsız ve basit olarak çözülebileceğini tahmin etmezdim. Ev alım sürecimiz ile ilgili her şey o kadar iyi ayarlanmıştı ki bize sadece bir iki imza atmak kalmıştı. Kendisi ile karşılaştığımız için çok mutluyuz, her şey için çok teşekkür ederiz.

Aylin Erdoğan

Güler yüzü samimiyeti dürüstlüğü özverisi işine duyduğu saygısı ile doğru insanı bulmanın gönül rahatlığındayım.Tüm emlak piyasasında Çağla hanım gibi dürüst her konuda çözüm odaklı olan insanlar olmalı bence. Kendisini tanıdığım için karşıma çıktığı için iyiki Çağla hanım var dediğim güzel insan herşey gönlünce olsun.Bundan sonra tek emlak danışmanım Çağla hanım Adanadan sevgiler selamlar.Remax çok şanslı

Pelin Uyan

Çağla hanım ı tanımış olmam benim için bir şanstı. Kesinlikle güvenilir, güler yüzlü olmasının yanında tüm işlerimizin hızlı ilerlemesinde, evin her türlü işlerinde temizliğinde bize yardımını esirgemeyen güler yüzlü Çağla hnm a minnettarım.Evi aldıktan sonra da taşınmamızın sabahında evinde kahvaltıya davet eden güzel insan herşey için teşekkürler sana.. Emlak işinde kesinlikle güven şart diyorum.Çağla Güneş i tanımış olmamızdan dolayı çook mutluyum..İsteğinize göre ev sahibi olmak istiyorsanız KESİNLİKLE Çağla Güneş diyorum...

İrem Karaca

Çağla hanım gece gündüz tatil demeden sürekli çalışan, ulaşılabilir, dürüst biri. Samimi davranışlarıyla güveninizi kısa sürede kazanıyor. Satın alma sürecinde öncesi/sonrası sürekli yanımdaydı oldu ve süreci benim için çok kolaylaştırdı. Doğru yönlendirmelerle doğru iletişimle tamamen memnuniyet odaklı. Bu sektörde benzeri bulunmayan yaklaşımın için çok teşekkürler.

Şenay Güneş

Çağla Hanım işini profesyonel bir çekilde yapan, pratik, hızlı ve çözüm odaklı bir danışmandır.Başarıları daim olsun

M Kaan Turan

Kendisi gayrimenkul danışmanlarına bakış açımı değiştiren birisi oldu. Klasik Sadece ev sahibi ve kiracıyı buluşturan taraftan olmayıp; ev sahibi ve kiracının ortak faydasına uygun olarak süreci ilerleten birisidir. Sonuç olarak insanlar; mutlu, huzurlu yaşamak için bir ev arama sürecinden geçiyor ve en iyiyi & uygunu bulmada kendisi gerçekten tecrübeli ve iş bitirici. Macera aramadan; ihtiyaç & bütçenize uygun yönlendirilerek, çok mutlu yaşayacağınız evinizin ayarlanacağına eminim.

Mehmet Bey

Çağla hanım çok çalışkan, dürüst, samimi, özverili ve güvenilir. Onu tanıdığımız ve onunla çalıştığımız için çok mutlu olduk. Başarılarının devamını dilerim.

Günseli Kılinç

Çağla hanım işini çok severek, içten yapan aynı zamanda çalışkan bir insan. Kendisiyle çalişmak son derece zevkli...

Ebru Tunalı Sımonsen

Çağla ile geçen yıl tanıştım evimi kiraya verdi, peşini bırakmadı ama her şeyle ilgilendi. Bu sene tekrar ev boş kalınca tekrar Çağla’yla çalıştık. Sayesinde evim yenilendi, çok kısa bir sürede kiraya gitti. İyi ki karşıma çıkmışsın Çağla evimi sahiplendiğin için beni yormadan her şeyi üstlendiğin için hakkımı koruduğun İçin çok teşekkür ederim. Bu arada kardeşim emlak sektörüne geçti ama ben emlak danışmanımı değiştirmem.

Ayşe Arzu Şaylan

Samimi sıcak yaklaşımıyla, iletişim becerisiyle ailece hepimizi olumlu etkiledi Çağla hanım. Kendisi işini son derece ciddiyetle ve severek yapıyor. Tam bir profesyonel. Onu tanımaktan ve onunla çalışmaktan çok memnun olduk.

Handan Gündaş

Çağla hanım piyasanın bu kadar kötü olduğu bir dönemde çok kısa bir zamanda evimi satti.beni düzenli olarak bilgilendirerek sürekli iletişim ile kiracim ciktiktiktan 15gin içinde evimi değerine göre satmayi başardı.ozguvenli bilgili iş bitirici tavrı ile ben hiç birşeye karışmadan çağla hanım her işimi çözdü.cok ama çok teşekkür ederim iyi ki kendisine bıraktık evimizi ....çok yoruldu ..kendisine minnettar in.

Emine İlik

Çağla Hn’ın ilgili ve samimi yaklaşımı beni çok pozitif etkiledi :) Karar sürecimdeki yakınlığı, iş takibi, sevgi ve saygı dolu tavrı ile ailemizin emlak danışmanı oldu. İyi ki karşılaşmışız ;)

Perihan Çavuş

Çağla Hanım işinde oldukça başarılı dürüst sıcak samimi ve güvenilir tavrıyla kısa sürede istediğiniz evi bulmamızı sağladı. satış sonrasıda ilgi ve alakasını esirgemedi.kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Esra Öz

Çağla hanım işine sahip çıkan aktif kibar gayrimenkul danışmanıdır çalışmanızı tavsiye ederim

Bilge Güngör

Profesyonelliği ve güler yüzünüz ile muhteşemsiniz Çağla Hanım ... Emeğiniz için Güler yüzünüz için çok çok teşekkür ediyorum istediğim gibi evi anlayıp iki gün içinde buldunuz sayenizde sıcacık güzel bir evde yaşıyoruz ailece... İş hayatınızda başarı peşinizi hiç bırakmasın.. SEVGİLER

Zahide Bayram

DÜRST VE DÜZGÜN ÇALIŞMANDAN DOLAYI TEPRİK EDERİM .İNSAN OLARAK İŞİMİZ BİTMESİNE RAĞMEN HER ZAMAN YARDIMCI OLAN SEVGİLİ ÇAĞLA BUNDAN SONRA EMLAK DANIŞMANIMSIN YOLUN AÇIK OLSUN SEVGİER

Yunus Emre Sertdemir

Selamlar, Akşam saat 20.30 da bize ofisi gösterip ertesi gününde anahtarı teslim eden, pozitif duruşuyla %100 güven veren ve hala ilgi alakasını esirgemeyen muhteşem insan... Herşey için çok ama çok teşekkür ederiz. Her zaman herkese sizin desteklerinizi anlatacağım. Çok şanslısın Remax her zaman 1. numarayla çalışıp bizleri mecbur bırakıyorsun..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.