By BiLEN Bir BiLENe Sorun 20.03.1965 Ankara Doğumluyum, Elektronik Yüksek Mühendisi'yim (İTÜ, Uludağ Üniv.). "Bir BİLEN'e Sorun" Sloganıyla FARK YARATMAK için Siz Değerli Dostlarımın Hizmetindeyim. Hayatımla ilgili kısa bilgiler aşağıdaki gibidir.AKADEMİK KARİYER (Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Araştırma Görevlisi, 1987-1989)T.R.T. Görevleri: (T.R.T. Genel Müdürlüğü Stüdyolar Dairesi Başkanlığı ve Ankara TV Müdürlüğü"ndeki Program Mühendisi, Planlama Mühendisi, Teknik Komisyon Üyesi, Teknik Alt Komisyon Başkanı, Muayene-Kabul Komisyonu Başkanı, Teknik Koordinatör, Başmühendislik, 1989-1993)T.R.T. EĞİTİMLERİ: BBC TV (İngiltere): Akustik Mühendisliği Eğitimi (3 Ay), BBC TV (İngiltere): Işık Mühendisliği İç ve Dış Ortam Stüdyo, Program ve Film Çekimi için) (2 Ay), NHK TV (Japonya): Kamera Mühendisliği Eğitimi (3 Ay), ZDF TV (Almanya): Ses Mühendisliği Eğitimi (3 Ay), ZDF TV (Almanya): Stüdyo Dizayn Eğitimi (3 Ay)ÖZEL SEKTÖR DENEYİMİ: Kurucusu, Ortağı ve Bölge Müdürü olduğum BMK Teknoloji, Pozitif3b Mühendislik, Biltan, Erentek, MeTan adlı firmalarda (Tüm Prestij Binalar (5 Yıldızlı Oteller, Turistik Tesisler, Alışveriş Merkezleri, Konferans ve Kongre Merkezleri, Çok Amaçlı Salonlar, Kültür Merkezleri, Tiyatro Salonları, Opera ve Kültür Merkezleri, Sanat Merkezleri, Bakanlıklar, Üniversiteler, Askeri Birlikler, Hastaneler Prestij Binalar ve Devlet Daireleri ile ilgili Tüm Elektronik Sistemler (Konferans Salonları ve Kongre Merkezleri Elektronik Sistemleri (Simultane Tercüme, Konferans, Seslendirme, Video-Data Projeksiyon, Sahne Aydınlatma, Genel Müzik Ses Yayın-Anons Sistemleri), Bina Elektroniği Sistemleri (Yangın Algılama ve İhbar, CCTV-Güvenlik Kamera, Kartlı Geçiş-Access Kontrol ve Turnike, Uydu Yayın, Data-Telefon Yapısal Kablolama, Telefon Santral Sistemleri) Naklen Yayın Ses ve Görüntü Dağıtım Sistemleri ile Radyo ve TV Stüdyoları konuları, Spor Salonu ve Yüzme Havuzları için FIBA ve FINA Onaylı Profesyonel Score Board Sistemleri, Savunma Sanayi Elektroniği konularında Proje-Şartname-İhale Dosyası Hazırlama, Danışmanlık, Dizayn, Ekipman Satış, Sistem Kurulum ve Eğitim Hizmetleri, Sistem Entegrasyonu, 2013-2016)GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ: 2017 senesinin Mart ayında gerekli eğitimleri alarak Ankara Beytepe"deki Coldwell Banker Pro Ofisi"nde Gayrimenkul Danışmanı olarak Gayrimenkul Sektörü"ndeki işime başladım. Yaklaşık 8 aylık süre içinde elde ettiğim ödül ve derecelerim aşağıdaki gibidir. (CB TÜRKİYE + KKTC Geneli"ndeki 1500 Gayrimenkul Profesyoneli (Danışman ve Broker) arasından;CB International Society Club 2017 CIRCLE Club Derecesi

CB International Society Club 2018 DIAMOND Club Derecesi

CB 2017 Avrupa Kongresi Katılım Hakkı (Barcelona, İspanya)

CB TÜRKİYE + KKTC 2017 En İyi Çıkış Yapan Gayrimenkul Profesyoneli Ödülü

(Coldwell Banker Türkiye tarihinde ilk defa bana verildi)

CB TÜRKİYE + KKTC 2017 TOP 15 Listesi Gayrimenkul Danışmanı 3."lük Ödülü

CB TÜRKİYE + KKTC 2017 TOP 15 Listesi Gayrimenkul Profesyoneli 15."lik Ödülü

CB ANKARA BÖLGESİ 2017 En Fazla Ciro Kazanan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

CB ANKARA BÖLGESİ 2017 En Fazla Ciro Kazanan Gayrimenkul Profesyoneli 2."lik Ödülü

CB TÜRKİYE + KKTC Nisan 2017 Commercial, Residential, Commercial + Residential En Fazla Ciro Kazanan Gayrimenkul Profesyoneli 1."lik Ödülü

CB TÜRKİYE + KKTC Haziran 2017 Commercial, Commercial + Residential En Fazla Ciro Kazanan Gayrimenkul Profesyoneli 1."lik Ödülü

CB TÜRKİYE + KKTC Eylül 2017 Commercial, Commercial + Residential En Fazla Ciro Kazanan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

CB Pro 2017 Ciro 1"liği

CB Pro 2017 2., 3. Ve 4. Çeyreklerde En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

CB Pro 2017 2., 3. Ve 4. Çeyreklerde En Fazla İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

CB Pro 2017 2., 3. Ve 4. Çeyreklerde En Fazla Portföy Alan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

CB Pro 2018 1. Ve 2. Çeyreklerde En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı 1."lik Ödülü

2018 EKİM Ayında RE/MAX GATE Ofisi'nde Danışman olarak işe başladım.

2018 ARALIK RE/MAX Power Start Eğitimi.

2019 NİSAN Ayından itibaren RE/MAX YATIRIM Ailesi'nde Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak görev yapmaktayım.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert

2019

cert
Bilen Kaya portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Şükrü Onat

Çok şey de söylenebilir fakat özet olarak söyleyebileceğim daha önce hiç rastlamadığımız özen sıcaklık ve uzmanlıkla karşılaştık. Güven ve samimiyet için minnettarız.

Elıza Khadızova

verilen hizmetten çok memnun olduk. ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Adnan Keklikoğlu

Beytepe Restorium Sitesi'ndeki D8 numaralı dairenin içinden kiracı çıktıktan hemen sonra, ben yurtdışında iken üç gün içinde yıllık peşin olarak ve gerçek piyasa rayicinden kiraya veren Bilen Kaya Bey'e çok teşekkür ederim. Ayrıca dairenin boya ve badana işlerini organize etmesinden dolayı da kendisine teşekkür ederim.

Adnan Keklikoğlu

Üç yıllık süreç içinde 25-30 satış ve kiralama yaptım Bilen Bey ile en zor satışı gerçekleştirdik. müteahhitliğini üstlendiğimiz Beytepe Restorium Sitesi'ndeki Ada villaları'nda bulunan ve mülkiyeti kooperatife ait olan dört numaralı villanın satışında gösterdiğin dirayet soğukkanlı yapıcı tavrından dolayı Bilen Beye teşekkür ederim. alıcının ve kooperatif yönetiminin çok zordu tavırları karşısında iki defa satıştan vazgeçtim ama Bilen Bey her defasında arayıp bularak beni ikna etti ve satış gerçekleşti. İşine olan saygısı bilgisi güvenilir yapısı ve süreç yönetmelik otoritesi takdir aşağıya. Bilen Bey ile çalışmaya devam.

Hasan Orhan Özen

Sevgili Bilen Bey ile bu ikinci satışımı.z Ankara Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi'ndeki avukat kiracılı dairemizi satmak istedik. Bu dairemizi de yine istediğimiz fiyat üzerinden 13 günde sattı. Gerçekten ne yaptığını bilen gereksiz kişilerle uğraşmayan gerçek alıcı yaratan bir yapısı var. şeffaf süreç yönetimi, güvenilir ve otoriter yapısı ve sergilediği duruş için ben ve kardeşlerim adına kendisine teşekkür ediyorum. başarıları artarak devam etsin saygılarımızla.

Ali Orhan Özenç

Ankara Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi'ndeki Divan Pastanesi kiracılı iş yerinde satmak istedik. yaklaşık dokuz ay boyunca emlak sektöründen birçok firmayla çalıştık. her defasında fiyatımızın pahalı olduğu ve amortisman süresini karşılamadığı söylendi. sonuç alamadık. bir referans aracılığı ile Bilen Kaya Beyle telefonda tanıştık son derece prensipli, disiplinli, ne istediğini ve nasıl yapacağını bilen yapısıyla beni ve kardeşlerimi etkiledi. yetkiyi aldıktan sadece 28 gün sonra yabancı yatırımcı istediğimiz fiyat üzerinden iş yerimizi sattı. kendisine o kadar güvendik ki yüz yüze görüşmememize rağmen noterden genel vekaletname gönderdik. Sonsuz teşekkürler. başarıları daim olsun.

Banu Gökçek

Bugüne kadar emlak sektöründe olduğum hiçbir kişi ve kurumdan böyle kaliteli ve profesyonel hizmet almamıştım. Evin satışı konusunda yardımcı olan Bilen Bey ise gerçekten işinin ehli Türkiye şartlarında rastlanabilecek en kaliteli insan. Her aşamada kendisinden çok iyi hizmet almış olmanın ayrıcalığını yaşattığı için Bilen Bey'e de özel teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla.

Engin Bostancı

Bilen Kaya'nın bize vermiş olduğu hizmetin yanı sıra, güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımı, işinde gösterdiği ciddiyet ve sorumluluktan dolayı kendisine teşekkür ederiz. gelecekteki gayrimenkul işlemlerimizde Bilen Bey kesinlikle ilk aklımıza gelecek isim olacaktır.

Belgin Nilüfer Erdoğan

Bilen Kaya ile evimin satışında tanıştık. Referansla adını almıştım. Bununla birlikte işindeki disiplin, bilgi, analiz yeteneği çok gelişmiş ve mülk sahibini çok rahatlatan iş yükünü üzerinden alan birisi. Yoğun iş temposunda işimi çok hafifletti. Gerçekten işinde başarılı, liyakat sahibi olmasını kutluyorum. Teşekkürler Bilen Bey.

Birce Sapmaz

Bilen Bey ile çalışmak bizim için büyük şans oldu. Her konuda destek verdi bizlere. Keşke tüm alım-satım ve kiralamaların kalitesi Bilen Bey'in verdiği hizmet kadar kaliteli olsa. Verdiğiniz değer için minnettarız.

Betül Ersan

Bilen Beyle tanışmamız altı yıl öncesiydi, gösterdiği ilgiden, yakınlıktan ve işini yaparken kaldığımız memnuniyetten dolayı tekrar tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Emlak alımlarımızda yollarımız kesiştiği için çok mutluyuz. Tekrar teşekkürler Bilen Bey iyi ki varsınız.

Zikri Baytar

Bilen Beyle son iki yılda epeyce çalıştık. Her an ilgi ve alakasını esirgemedi. Sağolsun varolsun. Tanıdıkça ailecek hayranlığımız daha da arttı. İş ile ilgili olarak çok detaycı, titiz ve çalışkan olduğunu her defasında gördük. Bazı kişileri tanıdıkça iş dışında düşünce yapısını, ailesine olan bakışını gördükçe, yakınlaştıkça hayranlığınız artar. By Bilen olarak hayatımıza girip ailecek Bilen Abimiz oldu. İyi ki varsın By Bilen İyi ki varsın Bilen Abi

Fatma Eker

Bahçe katı dairemizi satın alma sürecinde göstermiş olduğu gayret, iyi niyet, yapıcı davranışları ve tapu sürecindeki profesyonelliği için Bilen Kaya'ya teşekkür ediyoruz. Çalışmasından dolayı evimizi kiralaması için yine Bilen Bey'e teslim ettik. Başarılarınızın devamını dileriz.

Berna Tüz Kohen

Sayın Bilen Kaya, Yıldız'daki dairemizin satışında vermiş olduğunuz güler yüzlü, yapıcı ve profesyonel yaklaşımınıza teşekkür ederim.

Mehmet Tahir Turan

Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Öner Çetinkaya

Remax Yatırım'dan gayrimenkul uzmanımız Sn. Bilen Kaya aracılığıyla villamızı Şubat 2021 tarihinde satın aldık. Bilen Bey'e ilkeli tutumu çabası ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. Hem satıcı hem alıcı için hakkaniyetli bir yaklaşım sergilediğine inanıyorum. Umarım kendileri ile çalışma fırsatı buluruz. Ayrıca alım/satım işlemlerini profesyonel ellerle; bir BİLEN ile yönetmek gerektiğini de paylaşmak isterim.

M. Tolga Aktaş

Sayın Bilen Kaya, Gösterdiğiniz ilgi ve samimiyete çok teşekkür eder, işlerinizde üstün başarılar dilerim..

Muhidtin Duru

Sizin gibi işini seven, titiz çalışan ve kısa zamanda iş yerini kiralayarak sonuçlandırmış, bu konuda tecrübenin son noktasına gelmiş bir kişiyle çalışmaktan çok mutlu oldum. O kadar memnun kaldım ki bundan sonra da emlak işlerimde sizinle çalışmak isterim.

Beril Aydın

Remax Yatırım Bilen Kaya'ya gayrimenkul satışında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Mustafa Yıldırım

Kooperatifimize kayıtlı Restorium ada villaları içinde yer alan 4 nolu bağımsız bölümün satışında göstermiş olduğunuz fedakarlık ve yapıcı tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederiz. T.H.S.S. GENÇ ANKARALILAR 91 KONUT

Burak Çakmak

Remax'tan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Bilen Bey bize bir baba şefkatiyle yaklaştı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Adnan Keklikoğlu

Bilen bey ile yaklaşık üç birlikte çalışıyoruz. büyük bir ciddiyet saygı ve sahiplenme duygusu ile işini yapıyor. beytepe restorıumda d8 numaralı dairemi bir hafta gibi kısa bir süre çok üst düzey ve kaliteli bir devlet adamına kiraladı. bu kiracı bulunduğu yere değer katar. teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

Ali Orhan Özenç

Bilen Bey e ekspertiz aşamasından satış sonrasına kadar gayet profesyonel, titiz, iyi niyetli ve yapıcı yardımları için teşekkür ederiz. Maratonumuz daha devam etmekte umarım bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı mükemmelliği yakalarız.

Erol Arslan

Bilen bey, alım- satım işleminin sorunsuzca neticelenmesinde yarduımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Çanlı

Sayın Bilen Kayanın emlakımın kiralanması sürecinde yaptığı tüm işlemlerden memnunum. gerek konu hakkındaki bilgisi gerek sürecin her aşamasında beni bilgilendirmesi güven vermiştir. kiralama sırasında kiracı ile tanıştırması ve sözleşme imzalanması sürecinde aksaksız şekilde gerçekleşmiştir. kısaca Bilen Kaya'nın verdiği hizmetten %100 memnun kaldım.

Ülger Şenliler

emlak hizmetlerinden çok memnun oldum. kendisi ile irtibatımı devam ettirmek istiyorum.( bundan sonraki ev alım -satım kiralama işlerim için). kendisine çok teşekkür ederim. - işin uzmanı.

Neşat Altan Katipoğulları

Son iki haftadır yaklaşık 20 tane ev gezdik ve birçok emlakçı ile görüştük. İşini sevmeyerek yapan onca emlakçıdan sonra Bilen Bey ile tanışmak bizi oldukça mutlu etti. ilk görüştüğümüz andan itibaren samimi yaklaşımı, içten tavrı bizi çok mutlu etti. kendisinin samimiyeti karar vermemizde çok etkili oldu. kendisiyle tanıştığımız için çok mutlu olduk. By Bilen ne satsa alırız. :)

Evrim Bolgül

bilen kaya bey işini çok iyi yapan, saygılı, çalışkan, dürüst bir beyefendi evimizi 1 (bir) günde sattı. çok teşekkürler.

Sibel Torun

Remax çatısında tanıştığım sevgili Bilen Kaya ile muhteşem bir dostlu mimarı olduk. Yaşadığım zorlu süreçlerde tüm profesyonelliği ile yanımda olması, evimizi gönül rahatlığı ile işine, çalışmasına, hayran kaldığım bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Tanımama vesile olan her kurum ve insana minnetlerimi sunuyorum. Kalbinizi hiç yormadan her şeyinizi emanet edeceğiniz tanıyabileceğiniz en profesyonel gayrimenkul danışmanınız olacaktır.

Evrim Bolgül

bilen kaya bey işinde çok başarılı, çalışkan, dürüst, yardımsever bir insan. aldığımız ev için elinden gelen her şeyi yaptı. çok teşekkürler.

İhsan Uğurlu

remax yatırımdan sayın bilen kaya güler yüzü, iş bitiriciliği, tatlı dili ile işinde çok başarılı bir insan olarak tanıdım. hiçbir sıkıntı olmadan işlemleri hallettim. kendisine çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.

Nusret Erdener

Edindiği sayısız deneyimlerden süzülen birikimlerin kendisine sağladığı dünyaya ve yaşama bakışındaki uzgörümü işindeki başarının anahtarıdır. Sayın Bilenin bu becerilerini değerlendirirken müşteriyi ikna etmedeki paylaşımcı yaklaşımı onları rahatlatıcı ve güven ilişkisini kurumsallaştırmada başlıca etmen olmaktadır. son olarak sayın Sayın Bilenin benimsediği diğer değerli bir yaklaşımı olayların ve insani ilişkilerinin çözümlenmesinde temel yaklaşımı sistem disiplin olmasıdır.

Berna Tüz Kohen

Beytepede satın alma işlemi yaptığımız dairenin alımı esnasında gösterdiğiniz hız, ihtiyacımızın tespiti konusundaki farkındalığınız ve değerli hizmetiniz için çok teşekkür ederim güzel enerjinizi ve işinize olan saygınızı takdir ettiğimizi de belirtmek isterim.

Şerife Yıldırım

yaptığınız işe göstermiş olduğunuz saygıdan dolayı teşekkür ederiz. açıklayıcı ve güvenilir tavrınızdan dolayı minnettarız. kolay gelsin...

Nisan Papila

Bilen Bey oldukça alakalı ve profesyonel bir kişi. Oldukça memnun kaldım.

Mustafa Yıldırım

Bilen Bey'e her şey için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz. Genç Ankaralılar Yapı Kooperatifi Başkanı

Adnan Keklikoğlu

Restorıum Villa Ada sona kalan 3 nolu villayı birçok müşteriden eleyerek en iyi fiyat ile satışını sorunsuz gerçekleştiren Bilen Kaya'ya teşekkür ederiz.

Eren Uymaz

Bizler uyumaz ailesi olarak Bilen Beyle bu yola çıktık bir telefon görüşmesi ile başlayan süreç tapu ile mutlu bir şekilde sonuçlandı daire gezmeye giderken ilk gördüğümüzde Bilen Beyin bu işi aşkla yaptığını anlamıştık ve bize çok önemli bir şey hissettirdi: güven. Sonraki süreçte her telefonumuzu cevapladı aklımdaki her soruya sabırla cevap verdi. Mülk sahipleri ile olan ilişkimize aracılık etti. bizler artık Bilen Beyin bir telefon uzağımızda olduğunu biliyoruz bu zorlu günlerde böylesi zor bir işkolunda her zaman bir Bilene sorun derim.

Mustafa Kemal Öztürk

Bay Bilen gerçekten bu işi bilen çok kıymetli saygıdeğer bir dostumuz abimiz. 2 sana önce malikane satışı ile tanıştığımız Bay Bilen'le bu yıl içerisinde Gölbaşı Diamond sitesindeki dairelerimizi(2 adet) öngördüğümüz süreden çok daha önce satışı kapatarak hem bizi şaşırttı hem sevindirdi. Kendisine çok teşekkür eder profesyonelliği güle yüzü ve işbirliği ile bizleri şaşırtmaya devam etmesini ümit ederim.

Nusret Erdener

DURU Yapıdaki daireyi kiraya vermek arayışı içindeydik.Nisan ayı başında Remax şirketinden Syn Bilen KAYA ile bir sözleşme imzaladık.Bilen Byi tanıyınca, lider ruhlu olduğunu ve takım çalışmasına uygun bir çalışma ortamında işlerini kotardığına hükmettim.Bilen Byin müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklandığı belliydi. Çok laf etmemesi, az konuşması dikkat çekiciydi. Kısa sürede bir güven havasına gitmiştk. Sonuçta Bilen Bey, titiz bir çalışmayla, isteklerimizi karşılayan uygun bir kiracıyı bulmştu.Tüm aşamalarda bize yardımcı oldu.

Erol Arslan

Sn. Bilen Kaya, Remax Yatırım Kule Evo'daki dairemin kısa sürede ve değerinde satılmasına yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Ali Özdek

Sayın Bilen Kaya, gayrimenkul alışımda göstermiş olduğunuz samimi, titiz ve profesyonelce desteğiniz için çok teşekkür ederim...

Zeki Orkun Yiğit

Öncelikle telefonda görüştüğümüz ve bize yardımcı olan bilen beye çok teşekkür ediyorum. Ev bulma sürecimizde bize çok yardımcı oldu.

Adnan Keklikoglu

Bilen Bey ile bu kaçıncı kiralama veya satışımız bilmiyorum. Bundan sonuç satış ve kiralık hattında olan tüm mülklerimin diğer emlakçıları feshederek Bilen Beye verdim. En hızlı performansı kendisinden aldım. Diyalog olarak da en yakın ilgi ve yakınlığı kendisinde görmemin de bu konuda etkisi olmuştur.

Erol Aslan

Bilen Bey göstermiş olduğunuz gayret ve hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi işler yaptığınız için yolunuz açık olsun. Selamlar.

Musab Affoura

Sayın Bilen Kaya beyle gerçekten harika bir emlak edinme süreci yaşadık. Kendisi sağolsun çok yardımcı oluyor. Anlayışlı, ilgili, nazik, detaylı işini gerçekten severek yapıyor. Açıklamaları ve düşünceleri sağ olsun çok yardımcı oluyor. Aslında onun sayesinde aklımızdaki bütün soru işaretleri gidiyor daha doğrusu detaylı açıklamaları ile bırakmıyor ona gerçekten teşekkür ederiz…

Baha Keklikoğlu

Sevgili Bilen Bey Beytepe Restorium Ada Villaları‘ndaki 11 numaralı villamızın kiralanmasında göstermiş olduğu ciddiyete, sözünüzü tutmanıza (yıllık peşin ödeme ile istediğimiz rakama vermenize) ve getirdiğiniz müşterinin kalitesine sonsuz teşekkürler sizi tanıdığımızda ailece 40 ediyoruz iyi ki varsınız emlak sektöründe kaliteyi yükseltiyorsunuz. Başarılarınız daim olsun temiz satmak için bize gelen ancak sürekli fiyat indirerek satış yapmak isteyen emlakçılarda örnek olsun inşallah.

Syed Atik Ahmad

Sn. Bilen Bey .. Beytepe Restorium’da D blokta bulunan PENTHOUSE SUITE dairenin, adına vekaleten işlem yürüttüğüm İngiltere vatandaşı Sn. Yasmeenn Khan’a satış sonrasında göstermiş olduğunuz İngiliz standartlarındaki hizmet kalitenize, son derece yapıcı, açık, profesyonel ve çözüm odaklı yapınıza, işinize olan hakimiyetinize, kararlı duruşunuza, bizlere olan saygınız ve hepsinden önemlisi daha ilk anda güven veren yapınıza çok teşekkür ederim.

Hasan Orbay

Sn. Bilen Kaya ile harika bir emlak edinme süreci yaşadık. Anlayışlı, ilgili, nazik, sorduğumuz sorulara yılmadan cevap veren, birçok sorumuza daha sormadan cevap veren, detaylı açıklamaları ile soracak soru bile bırakmayan yaklaşımı ile Bilen Bey’e teşekkürü bir borç biliyorum. Tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle...

Mesut Korkmaz

Remax- Bilen Bey ev satışında bize vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunar ve memnuniyetimizi belirtmek üzere teşekkür ederiz. İsveç/Stockholm 'den Mesut ve Nilüfer Korkmaz

Erol Aslan

Sayın Bilen Bey, daha önce Beytepe Restorıumdaki 2 adet dairede göstermiş olduğunuz satışla ilgili performansınıza teşekkür ederim. Çevik sokaktaki villa için ayrıca teşekkür ederim. Samimi ve de dürüstlüğünüze de ayrıca teşekkür ederim.

Oytun Şenyüz

telefonda başlayan yer gösterme sürecinden kontrat imzalama aşaması dahil her safhada çok olumlu, çözüm odaklı tavrınız için sonsuz teşekkürler. Karşılıklı iş birliğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

İlhami Atılgan

By Bilen her türlü övgüyü ve saygıyı fazlasyla hakkeden bir şahsiyet. O bir duayen. Yine başardı. 7 aydr kiralanamayn mülkümüzn yetkiyi aldıktn sonra sadece 10 gün içinde kiraladı. İnanılmazı başardı. Özellikle de muhteşem bir kiracı getirdi. İnsnları ikna etmesini, süreci yöntmesni mülke uygn müşteri yaratmasını, taraflara eşit mesafede ve hakkaniyetli olmasını çok iyi biliyr. Bu işi para için değil, gönül adamı olarak yapıyor. By Bilen ile artık gönül dostuyz. 3. İşlem bitti. Daha nicelerine inşallh. Seviyorm güzl insnı teşekkürlr emklerine

Ulvi Can Tanrıkule

Sayın Bilen KAYA, sayesinde bir seneyi aşkın süredir satamadığımız dairemizi sihirli değnek değmişçesine çok kısa sürede hem de tatmin edici bir fiyata satmış bulunmakta. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

Zikri Baytar

Sadece 2020 yılında yaptığımız bu 4. Çalışmadan dolayı Bilen KAYA’ya teşekkürlerimizi tekrar sunmak istiyorum. Çok büyük iş disiplini, çalışkanlığı, hayat deneyimi ve samimiyetle bütünleşen güvenilirliği kendisinde şahit olduğum temel karakterdir. 500 km uzaktaki taşınmazımızın satışını bu zorlu dönemde her iki tarafı mutlu ederek garçekleştiren ve sürecin her aşamasına sahip çıkan bir danışman olmanın ötesinde bir dost olarak görüyoruz. Sonuç olarak her aileye bir By Bilen öneriyoruz. Teşekkürler ailecek…

Barbaros Durgun

Sevgili Bilen Bey, Anka Natura sitesi B4/2 nolu dairemi çok kısa bir sürede ve istediğim fiyata satmış olmanız nedeniyle size teşekkür etmek istiyorum. Bütün süreçleri son derece profesyonel bir şekilde yönetmiş olmanız da beni ayrıca mutlu etti. Size işinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Özkan Öztürk

Beytepe Restorıum'da bulunan dairelerimizin satışı konusunda bizlere sunduğu katkı ve desteklerden dolayı Sn. Bilen KAYA'ya teşekkür eder, çalışma hayatında üstün başarılar dileriz.

Gülüstan Rüstem Emekçi

RESTORIUM ANKARA projesinde satın aldığımız dairenin satışında aracılık faaliyetlerini üstlenen, ilk andan son ana kadar her sorunumuzu pratik çözümlerle halleden, satış sonrası da her türlü desteği vermekten geri durmayan Sn. BİLEN KAYA VE REMAX ailesine sonsuz teşekkürler.

Haluk Keklikoğlu

Tarzı tanımış olduğum diğer danışmanlardan daha farklı biri, standart dışı. her zaman bir oyu satıcıdan yana olan satıcının yanında olan bir tarzı var. bu da satıcıya sattığı malın değerinde gittiğine ruhen ikna oluyor. Bilgilerinize..

Adnan Keklikoğlu

İçinde kiracısı olan D8 deki dairemi kiracım çıkmaya karar verdikten sonra Bilen Bey'e kiralaması için verdim. Ancak kiracı dairesini göstermek istemediği için birçok kiracı adayı kaybettik. Kiracının çıktığı gün kiralamayı gerçekleştirdi. Diğer kiralama yaptığı dairelerim gibi kiracıyı da hiç görmeden tüm sözleşme ve bilgileriyle teslim etti. Seçtiği kiracılarının hepsinin özel araştırmasını yapıp doğru kiracılara verdiğini ve tüm kiralamalarında tüm yetkileri vererek kendisine güvenimiz tamdır. Bizi hiç mahçup etmedi .

Merve Akça

evden çıktığımız ertesi gün evimiz Bilen Bey tarafından hemen kiraya verildi. kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Esra Ayten

Çözüm odaklı çalışan Remax uzmanı Bilen Kaya'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. yatırımlarımız için sizi tercih edeceğimi temenni ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Uğur Akça

Yeni kiraladığımız evimizde yaşadığımız sıkıntıları Bilen Bey hızlı ve güler yüzüyle çözüme kavuşturdu. Bize yaptığı muamele müşteriden öte dostu gibiydi. Kendisinin hizmetlerinden oldukça memnun kaldık. Bu yüzden çıktığımız evin kiralama işini de ona vermeye karar verdik. Samimiyetinden ve verdiği güzel hizmetten ötürü Bilen Bey'e tekrar teşekkür ediyoruz.

O*******

We want to thank Bilen Abi for all his help on our investment. We're happy to have contract him for this buying

Kazım Karaağaç

7-8 aydır satmaya çalıştığım dubleks dairemi gerçek değerinden çok hızlı bir şekilde satmayı başardı satış sözleşmesini yaptığımız günden yaklaşık 4-5 gün sonra gerçektn alıcı ne istediğini bilen müşteri getirdi gezmek bakmak isteyen insanları elediğini söylemişti gerçekten bunu gördüm ilk gelen alıcı ile beni memnun edeck fiyatla bu satışı kısa bir zamanda gerçekleştirdiği için Bilen Bey'e çok teşekkür ederm satış sonrasında tapu işlemlerinde de banka işlemlerinde yardımcı oldu. İlgili bilgili güven veren ve emek vern Bilen Bey'e saygılarımla.

Filiz Yıldız Kutlu

Evin ilanını ilk gördüğümüzde telefonla arayıp görüştüğümüz sevgili Bilen Bey birkaç saat sonraya randevu verebilmiş olmasına rağmen ilk temasta verdiği güven ve uyandırdığı merak nedeniyle bekleyip evi gördük ve evi o anda, o gün almaya karar verdik. iyi ki de öyle yapmışız.ev alım aşamaların her birinde yanımızda oldu heyecanımıza ortak olduğu gibi hayatımıza renk katacak olan yeni evimizde tanıdığımızda çok sevindim Bilen Bey en kısa zamanda ağırlamak için sabırsızlanıyorum.

Esra Gürel Çat

Çok memnun kaldık. Bilen Bey'in ilgisi, bilgilendirmesi daireyi tutmamıza neden olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Zikri Baytar

Bilen beyle tanıştıktan sonra iki şeyi farkettim 1; bir iş yaparken profesyonellik olgusu çok önemli yeterli ve yetkin olmadığınız bir alanda en iyi profesyonelin yardımını aldığınızda her zaman kanız rahattır ve kazançlı çıkarsınız. 2; bir işte gerçekten tepe noktada iseniz bazı konularda karar verirken oldukça geniş bir hareket alanına sahip oluyorsunuz. Bilen beyin güzelliklerini bu alanda nasıl hareket ettiğinde nasıl sonuçlar alabildiğini gördüğümde anladım. İyi ki varsın by BİLEN…

Bilal Yılmaz

Çok değerli Bilen Kaya arkadaşıma başarılar dilerim. Çok samimi biri kendisine teşekkür ederim.

Caner Tanrıkulu

Bilen Bey ile çalışmak her zaman keyifli ve güvenli olmuştur. kendisinin dürüst ve özverili çalışmaları sayesinde buradan tekrar mutlu bir şekilde ayrılıyorum. kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Yalçın

Güleryüzlü olmanız ve isteklerimize imkanlarınız dahilinde olumlu cevaplar vermeniz karşılıklı en uygun şartları sunabilecek bilgi, tecrübe sahibi oluşunuzu çok beğenerek takdir ettim. emeğinize sağlık teşekkürler.

Zikri Baytar

Bilen Bey ile tanışana kadar emlak komisyonculuğuna karşı hep önyargılı olmuştum. Daire almak için başlayan süreçte tanıştık. Bir gayrimenkulün satışının formal ve informal pek çok süreç içerdiğini ve her sürecin de kendi içinde kırılgan bir yapıya sahip olduğunu gördüm. Süreçte insan ve mevzuat kaynaklı pek çok sorun çıkmasına rağmen Bilen Bey bizim adımıza her konuda aşamada bilgileri paylaşarak süreci ilerletti ve bizi ev sahibi yaptı. Teşekkürler By Bilen. Hiç Bilen’le bilmeyen bir olur mu?

Kaan Necdet Türker

Zorlu geçen satış sürecinde yapmış olduğunuz destek için teşekkür ederim. Bilen Bey'in iş takibi ve güler yüzü sayesinde satış bitti..

Kasım Sevim

Zorlu geçen satış sürecini başarıyla yönetmiştir. son derece profesyonelce çalışmıştır. Vazgeçilmek üzere olan arsa satışımı başarıyla gerçekleştirmiştir. Bilen Bey'e teşekkürler.

Mustafa Gökdoğan

Bilen Bey; şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel, disiplinli, otoriter ve adil bir gayrimenkul danışmanı olup artık duayendir. hem benim hem de satıcı nezdinde saygın bir konum elde etmiştir. bundan sonraki gayrimenkul alım satım işlemlerimi de tereddütsüz Bilen Bey ile yapacağım. Hizmetler için çok teşekkür ederim.

Ömer Gören

her zaman müşteri isteklerini ön plana alarak, hızlı reaksiyon alıyor ve çok iyi hizmet veriyorsunuz.

Ethem Aras

Aile büyüğümüz Rahmetli beyefendi ile baba oğul gibi olan Bilen beye, Ailemizin tüm mülkleri kendisine emanet edilmişti. Beyfendi vefatından sonra sekiz adet prestij konutumuzu Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından Türk eğitim derneğine bir defada lojman olarak kiralama becerisini göstermiştir Allah her mülk sahibine böyle bir emlak danışmanı nasip etsin.

Ahmet Baran

İnşaat mühendisi olarak Rusya federasyonu nda görev yapıyorum ancak izinli olarak geldiğim Türkiye’de corona nedeniyle geri dönemedim dolayısı ile hakedişlerimi yapamadım Ve ödemelerimi alamadım. Daha önceden ismini duyduğum Bilen Kaya Bey’i Bu dönemde çok aktif olarak çalıştığım sosyal medyadan gördüm kendisini aradım. dairemi on gün içerisinde satmam gerekiyordu bilen bey tam sözünün eri bir insan o bir doğaya yetki aldı ve sadece üç gün içinde sattı sonsuz teşekkürler.

Nuray Özmen

Bilen Bey tam bir profesyonel aile büyüğümüzün vefatından sonra her an yanımızda oldu işlerimizi kolaylaştırdı . Acımızı hafifletti. Duruşu karakteri otoriter yapısı ve saygı uyandıran yapısı ile örnek alınacak bir kişilik ihtiyacımız olan incek Loftdaki 1 + 1 daireyi üç gün içinde almamızı sağladı ayrıca kiralık olan dairemizi de bir gün içinde kiraladı teşekkür ederim by Bilen (tapuda herkes öyle diyor.)

Naciye Füsun Şener

Duruşunuz ile konuya hakimiyetiniz, genel kültürünüz, kendinize güvenen, ne yaptığını bilen haliniz, işinizi çok iyi yönetmeniz, sevgi ve saygınız ile Rahmetli büyüğümüz beyefendinin gönlünde taht kurmuştunuz. Başarılarınız artarak devam etsin güzel insan.

Abdullah İnan

Öncelikle dürüstlüğü ve sıcak karşılamasından çok etkilendim. Bilen Bey'e çok teşekkür ederim. Daha uzun süre beraber olacağız.

Shahrıar Rouhı

Sevgili Bilen Kaya'nın daire almamız aşamasında sunmuş olduğu seçenekler arasında işimize en çok yarayanın en uygun fiyatla satın alınmasını, idari prosedürlerdeki hızlı yaklaşımını, konusuz olan hakimiyetini tarz ve iş etiğini takdirle karşıladık. Teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Şimşek

Bilen bey ile telefonda konuşarak tanıştık. Evin satılması için talimat vereyim dedim ve bana taahhüt ettiği süreden çok kısa sürede yaklaşık 1 hafta içerisinde istediğim fiyata satışı gerçekleştirdi. Başından sonuna kadar tüm süreçlerde beni bilgilendirdi. İlgili ve alakalı davrandı. Çok teşekkür ederim.

A.gökhan Demir

Bilen Kaya bey büronun satılması için çalışmış ; hem bizi hem de alıcıyı memnun edecek orta yolu bulmuştur .

M.emin Şişman

Bilen bey'den çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum .

Yücel Özyurt

Sn. Bilen bey, Ankara- Çankaya sokullu'da adıma kayıtlı olan dairemin satışı sırasında göstermiş oldugunuz üstün gayret ve anlayışınız için sizlere çok çok teşekkür ediyorum. .. Remax topluluğu içinde sizden neden By Bilen olarak bahsedildiğini birlikte 3 gün geçirdiğimiz esnada daha iyi anladım .. Gayrımenkul konusunda nerede olursa olsun By Bilen 'e danışırım. Sevgi ve Saygılarımla ...

Ayfer Öztürk

Almış olmaya karar verdiğim daire ile ilgili Bilen Kaya bey her konuda bana destek olmuştur. Bu yüzden verilen hizmetten memnun kaldım .

İlhami Atılgan

Oldukça kaliteli, disiplinli, verdiği sözü tutan ve zamanında herşeyi yapan dürüst bir iş adamı olarak tanıdım. Allah yolunu açık etsin.

Onur Atalay

Hizmetinize gerçekten çok memnun kaldım. İyi niyetini ve tarafsız tavırlarınıza minnettar kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

Yaşar Karqmahmutoğlu

Enfes, beşyıldız. Teşekkür ediyorum .

Kayahan Karaarslan

Sayın Bilen Kaya Beysukent'teki iş yerimizi en iyi şekilde değerlendirdi ve satışını gerçekleştirerek verdiği hizmetten son derece memnunum.

Ertan Keser

Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Bilen Bey ..

Rıza Kandemir

Bilen bey'in ilgi ve alakası çok iyi olup herşey için teşekkürler Remax Yatırım ..

Metın Koç

Karumda yeni ve çok güzel bir ofis / dükkan sahibi olmama çok yardımcı oldu. Alıcı ve satıcı ilişkisine ve en stresli bölüm olan tapu sürecini büyük bir profesyonellik ile yönetti. İsmi gibi tam bir Bay Bilen 'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Salih Arslantaş

Ev satışı sürecinde yaklaşımınız ve müşteri odaklı çalışmalarınızın yanında son derece saygılı ve yapıcı olmanızdan memnuniyetimi ifade etmek isterim. Remax'dan aldığım bu hizmet örnek niteliğinde olup etrafımdaki dostlarımada profesyonelliğinizi paylaşmaktayım. Çok teşekkürler. Selam ve Saygılarımla ..

Adnan Keklikoğlu

Daha önce başka emlaklara verdiğim ve kiralama yapılmayan mülkümü kısa zamanda kiralamıştır.Öncelikle kişilik ve yaklaşımı çok samimi ve sanki yıllardır tanıyor gibi ailenin emlak danışmanı olmuştur . Bundan sonraki her alım satım işlerimi takip edecektir. Verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

A.volkan Turgut

Gayrimenkul satın alma sürecimizi profesyonel bir biçimde, sonuç odaklı yaklaşımınızla zamanında çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar dileriz..

Erol Arslan

Beytepedeki flat dairemin satışını inanılmaz kısa sürede yapan ve umduğumdan yüksek fiyat satan artık dostum, kardeşim olan Bilen Kaya beye çok teşekkür ederim.

Halenur Tanrıkulu

Bilen beyin ilgi ve alakası için kendilerine teşekkürlerimizi sunarız . Tüm detaylarıyla tam istediğimiz gibi bir evi bulmamızı sağladı. Gerçek ev tanıtımı gerekse tapu işlemlerinde bizlere yardımcı oldu . Bilgili ve pratik çalışması sayesinde kafamızdaki soru işaretlerini gidermesiyle ilerideki yatırımlarımızda danışmanlık almak istediğimiz bir kişi oldu. Teşekkürler ..

Caner Tanrıkulu

Bilen bey'in haftasonu dahil heran her saatte hizmet vermeye hazır oluşu ve içten gelen samimiyeti ona güven duymamızı sağladı. Bugüne kadar çalıştığım insan profilinin oldukça üzerinde bir karaktere ve özgüvene sahip . İşindeki tecrübesi sayesinde, profesyonel adımlar atarak gayrimenkul sahibi olmamızda büyük rol oynadı. Onunla çalışmak çok güzeldi . Tekrar görüşmek dileğiyle ...

İlhan Yalçın

Büklüm sokak 105/ 1 no'lu dairemizin satışı sırasında gösterdiği hem dostca hemde profesyonelce davranışları nedeni ile sevgili Bilen Kaya'dan çok memnun kaldık . Bundan sonraki satışlarımızda değişmez satış temsilcimiz olacaktır. Sevgi ve Saygılarımla ..

Emine Karagöz

Sn Yetkili, Kavaklıdere büklüm sokak 105/1 adresindeki gayrimenkulümün satışı süresinde gösterdiği çaba ve pazarlama stratejisini takdir ediyorum. Başarıp satışına vesile olduğu için teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum . Bilen Kaya bey'e de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum .

Aylin V.

Portföyümüzün kira bedelinin belirlenmesi aşamasında pazarlama tekniklerine kadar her aşamada göstermiş olduğu ilgiye, hassasiyete ve profesyonelliğe teşekkür ederiz.

Başak Akduman

İlgi ve iletişiminden memnunuz ama en önemlisi Bilen bey olarak değil abi olarak ilgilenmesi ticaretinizden sonra dostluğunuz çok değerli ve güvenerek herşeyi kendisine bırakmanız gidişatı ayarlaması ve bir bildiği vardır dedirtmesi harika bir duygu.. Herşey için, tanıştığımız için teşekkürler .

Onur Arslantaş

Bilen Kaya beyefendi ile yaklaşık 6 aydır tanışıyoruz. Kendisi benim Ankara başta olmak üzere gayrimenkul danışmanlığımı üstlenmiştir.Kendisine sunduğum birden fazla taşınmazımın danışmanlığını yaptığı için teşekkür ederim. Bilen Kaya sadece satış danışmanı vs. değil üst düzey bir danışman olarak hafızama kazınmıştır. Kendiside kabul ettiği sürece bundan sonraki satışını yapmayı düşündüğüm taşınmazların danışmanlığını yapmasını istediğim kişidir. Keşke sektördeki herkes Bilen Kaya kadar işini sevse ve bu kadar tecrübeye sahip olsa .

Sibel Yıldız

Sevgili Bilen Bey, Öncelikle bizim bu sıkıntılı sürecimizde yanımızda olduğunuz ve bu sürece sabırla yaklaşımınızdan ötürü sonsuz teşekkür ederim. Bir hayli zor olan satış işlerinde hayatımı kolaylaştırdınız. Sağlığınıza duacıyız.İş bitirici tavrınızın ve sabrınızın devamını diler, herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

Harika Başer

Sevgili Bilen Kaya, Ekonomik koşulların pek elverişli olmadığı bir dönemde evimizin pazarlanmasını ve satışını adım adım takip ederek işlemin tamamlanmasında gösterdiğiniz titizlik ve ilgiye çok teşekkür ederiz. Yaptığınız işi ben bir hizmet olarak adlandırmak istemem. Tamamen benim severek yerine getirilen bir çalışma. Bu çalışmada dostluk, güven, güleryüz ve anlayış öncelikli. Size tekrar teşekkür eder işlerinizde ve hayatta başarılar dilerim.

Enise Ürün

Öncelikle herşey için teşekkür ederim. Samimi, içten, detaycı, empati kurabilen yaklaşımınız karşı tarafa güven veriyor. Ayrıca son derece disiplinli, dakik bir insansınız. Not: Yeniden emlak konusunda bir danışmana ihtiyacım olursa sizinle iletişime geçeceğimden süpheniz olmasın.

Mehmet Yalçınkaya

Sevgili Bilen Kaya, ümitköy merkezde sizin afişinizden yola çıkarak bize göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. İş yerimizi tutmamızda geçen emeğinizden dolayı size teşekkür borçluyum.

Melih Turagay

Sayın Bilen Kaya'nın evimin satışında gösterdiği performans çok iyidi. Herşey mükemmel oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ferit Burak Sür

Bilen bey sayesinde alışverişimiz sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Kendisine teşekkür ederiz.

Melih Turagay

Sayın Bilen Kaya'nın evimin satışında gösterdiği performans çok iyidi. Herşey mükemmel oldu. Kendisine teşekkür ediyorum .

Ferit Burak Sür

Bilen bey sayesinde alışverişimiz sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.