*21 Temmuz 1993 İzmir doğumluyum.
*Lise öğrenimimi Tire Kutsan Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra,
Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.
*Her iş kolunda olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de en önemli noktanın karşımızdaki kişiyi iyi anlayabilmek, isteklerini doğru yorumlayabilmek olduğunu düşünüyorum. Gerek karakterim gerek aldığım pedagojik eğitimle de bu konuda oldukça iyi olduğumu deneyimledim.
*Hedefim sizlere akılcı yöntemlerle zaman ve para kazandırmak; sonrasında da sürekli danışmanınız olarak kalmayı sağlayabilmek.
*Sizlere emlakçılık kavramını unutturup,
hakettiğiniz danışmanlık hizmetini vermekten mutluluk duyacağım.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Edanur Gündüz portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ertürk Caner

İnanılmaz ilgili ve işinde profesyonel emlak firmalarına olan bakış açımızı değişmesini sağladığı için ayrıca teşekkür ederim ve 8 gün gibi kısa sürede satışı gerçekleştirdi için 👏👏👏

Çağlar Sağlık

Edanur hanıma öncelikle gösterdiği ilgi alaka ve misafirperverliği(başka bir ilden geldik)daha sonra gayrimenkul satışımızda gösterdiği hızlı ,değerinde ve güvenilir satış politikasından dolayı çok ama çok teşekkür ediyoruz 🙏

Göktuğ Mumcu

Başından beri bizimle çok ilgilendiği her sorumuza karşılık sabırla nazik bir şekilde cevapladığı için eda hanıma çok teşekkür ederiz.

Ahmet Tarın

Çok teşekkür ederim çok anlayışlı bir hanım efendi gayrimenkul konusunda başarılı bir arkadaş ilgi alakası İçin satışta yardımcılığı İçin çok teşekkür ederim kendisine

Deniz Öztürk

Eda Hanım' ın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Sayesinde tüm işlerimiz kafamızda soru işareti kalmadan hızlıca tamamlandı. Tüm desteği ve sabrı için çok çok teşekkürler.

Y*******

Ev alma sürecimizde başından sonuna kadar her detayla ilgilenerek bizi bilgilendiren, tüm prosedürü profesyonel bir şekilde yerine getiren danışmanımız Eda hanıma çok teşekkür ederiz.

Gülsüm Kahraman

Eda hanım çok ilgili dürüst kibar kişiliğiyle çok memnun etti .Kendisine çok teşekkür ederim.

Selçuk Erki

Eda hanımın bizlere göstermis oldugu özveri ve ilgisi için çok teşekkür ederiz, bütün süreçte destek verdi.Naif ve dürüst kisiligini ilk görüsmede belli ediyor kendisini.Basarılar diliyorum

Mehmet Ali Şakar

İlgisi, bilgisi ve tüm güler yüzlülüğü ile aile bireylerimizin tümünün içine sinen bir eve sahip olmamıza yardımcı oldu. Soru ve sorunlara anında çözüm üreterek kafamızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Eda Hanımla karşılaşmamız bizim için bir şans oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Mustafa Arıcan

Evimi satmak için Edanur hanıma başvurdum.Hem profesyonelliği ve çalışma düzeni ile hemde güleryüzlülüğü sayesinde mükemmel bir iş çıkardı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Gözünüz arkada kalmadan, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Şeyhan Nur Topal

Deneyimli, sabırlı ve güler yüzlü bir danışman. Her konuda sabırla sorularımızı cevaplandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Onur Öztürk

İşinin hakkını veren, sizi iyi anlayan ve sizin isteklerinize göre çözümler üreten en önemlisi güven veren ve her konuda memnuniyet sağlayacak gayrimenkul uzmanlarını bulmak oldukça zor. Daha önce çalıştığım arkadaşlara nazaran bu işi çok iyi yaptığını düşündüğüm Eda Hanım ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Firdevs Çamlı

Evimin satışı aşamasında özenle ve dikkatle çalışan Eda Hnm ı kutluyorum.Evimiz en kısa sürede, istediğimiz fiyata satıldı.Anlayışı ve nezaketi ile süreci en iyi şekilde yöneten Eda Hnm a çok teşekkür ediyorum.

Nusret Durmuşlar

Evimi satmak istediğimde yaklaşık 8 kişi ile görüştüm ve Eda hanım ile çalışmaya karar verdim. Eda hanım ne istediğini bilen, konusuna hakim, kararlı, nazik ve anlayışlı bir kişi.. Kişilere karşı anlayışlı ve sabırlı. Bu özellikler Eda hanımı güvenilir ve samimi kılıyor. Bundan sonra da çalışmak isterim. Böyle candan gönülden çalışan birini çevreme de tavsiye edeceğim . Remax ve gıyabında Eda hanıma sonsuz teşekkürler.

E*******

Eda Hanım çözüm odaklı, dürüst ve disiplinli çalışmasıyla bizlere kısa zamanda çok yardımcı oldu. Güvenilirliğin önemli olduğu günümüzde farklı şehirlerde olmamıza rağmen pozitif yaklaşımı sayesinde kendisi ile profesyonel ve hızlı bir süreç ilerlettik. Kendisi ile ileriki zamanlarda da çalışmayı diliyoruz. Çevremize de tavsiye edeceğiz.

Ayşe Dinç

İnsana verilen değerin hissettirilmesi ilgisi bilgisi ve desteği ile yanımızda ve yardımcı olmasından dolayı Eda hanıma çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz Remax pırlanta ayrıcalığını yaşamak güzeldi Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah tekrar teşekkür ederiz.

H*******

Çalıştığımız süreç içerisinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadık katkılarından dolayı teşekkür ederiz tekrar gorusebilecegimiz zamanlar inşallah olacaktır

Doğan Epikman

Pozitif sıcak kanlı güler yüzlü çok iyi bir satışçıydı. Emekleri için teşekkür ederiz.

B*******

Eda hanımla çalışmak gayet keyifliydi kendisine ilgisi için teşekkür ediyorum.

Berat Alkın Hatipoğlu

Samimiyetiniz ve içten tavrınız bize çok güven verdi. Gayrimenkul işinde size güvendiğimiz için çok şanslıyız. Çok teşekkür ediyoruz ilginiz ve alakanız için. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hasan Nalbantoğlu

Samimi ve içten yapısıyla Güven veren duruşu beni mutlu etti.hersey için teşekkür ederim.

S*******

Süreci çok profesyonel ve hızlı yönetti ayrıca çok ilgili ve güler yüzlüydü kendisine başarılar dilerim

C*******

Eda Hanım çalıştığımız süre boyunca sistemli ve dürüst çalıştı. İşini iyi yapmasının yanında içtenliği samimiyeti ile kalbimizide kazandı. çok kaliteli bi insan. Tekrar burdanda teşekkür ederim

Kıymet Ağvalı

Eşim ve ben Eda kızımızı tanıdığımız için çok mutluyuz, tüm süreç boyunca bizlerle yakından ilgilendiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Güvenilir, güler yüzlü ve çok kibar. Çevremize de tavsiye edeceğiz. Başarılarının devamını dileriz.

Nuriye Demirci

Eda Hanım la çalışmak çok keyifliydi dürüst, şeffaf ve çözüm odaklı yaptığı işe çok saygılı profesyonel yaklaşımı ile çok kısa sürede dairemin satışını gerçekleştirdi ayrıca Adnan Bey'in de gayretleri için çok teşekkür ediyorum. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum kendilerine

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.