PINAR PLUS

2021 CIRO ŞAMPİYONU

2021 İŞLEM ŞAMPİYONU

2021 %100 KULÜBÜ

2021 MÜŞTERI MEMNUNİYETİ ŞAMPİYONU

2020 CİRO ŞAMPİYONU

2020 YILDIZLAR KULÜBÜ 

2020 İŞLEM ŞAMPİYONU 

2020 MÜŞTERİ MEMNUNIYETİ ŞAMPİYONU 

2019  CİRO ŞAMPİYONU

2019 İŞLEM ŞAMPİYONU Uzmanlık Bölgesi

Fuatmorel Mah. / Yenişehir

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert
Pınar Gülşen portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Bülbül

Elinizdeki ürünle, pazarlamayı yapacak kişi veya kurumun portföyü uyuşmalı, REMAX LOCA bu konuda aradığımız firma kaliteli portföyü sayesinde satışları karlı ve çok hızlı gelişiyor.

Özge Aşık

ınar Plus, sektorde güvenveren, samimi ve kurumsal iş yapan nadir kişilerden birisidir.Tum dairelerimiz için gözükapali kendisine yetki verdik ve kısa sürede sonuca ulaştık.Özenli, analitik ve prensipli calismalarinizdan dolayı içten teşekkürlerimizi sunarız.

Deniz Arpaçoğulları

Özenli, analitik ve prensipli calismalarinizdan dolayı içten teşekkürlerimizi sunarız.

Ahu İnan

çok iyi bir süreçti hem pınar hanıma hemde remax locaya teşekkürler

Emine Zerin Saatmen

satın aldığımız gayrimenkul ile alakası verdiginiz tüm bilgiler doğru ve eksizisz çıktı. Süreç yönetmekte çok profesyonel ve sistematiksiniz hukuki kuralları bilen emlak danışmanına herkesin ihtiyacı var. Sizi tavsiye edeceğim teşekkür ederim

Melihşah Yalcınkaya

Oldukça kurumsal bir firma. İşi iyi yapan personelleriyle profesyonel bir çizgiye sahip. Bize danışmanlık yapan Pınar Hanıma özellikle çok teşekkür ediyorum. Yaklaşımı, yönlendirmeleri, iletişimi ile bize çok yardımcı oldu. Mersin Remax ailesine minnettarlarımı sunuyorum...

Serhan Ercikti

Pınar hanım sayesinde evimizi planladığımız fiyata 1 hafta içerisinde satabildik. Realist, sabırlı, profesyonel ve hayatımda gördüğüm en dürüst emlak uzmanı olan Pınar hanıma teşekkür eder, ilerleyen günlerde tekrar çalışmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isterim. Teşekkürler Remax ve Pınar hanım.

Asiye Bozyel

teşekkür ederim, süreçten memnun kaldım

Mehmet Gönüllü

Remax loca ve Pınar Hanıma çok teşekkür ederim. Tüm işlemler gayet profesyonel ve dikkatli bir şekilde yürütülüyor. Tüm ev sahiplerine ve ev kiralamak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Leyla Şenkul

Remax Loca emlak şirketinden Pınar Hanım ve Çağrı Beyin Ev arama sürecimizde hızlı dönüşleri, memnuniyet odaklı çalışmaları ve bu sürecin bizim açımızdan fazlasıyla memnun edici şekilde sonuçlanmasını sağladıkları için çok teşekkür eder, ilgi ve alakalarından ötürü başarılarının daim olmasını dilerim.

Ali Acar

Klasik emlakçılarla asla kıyas bile edilemez.. Güzel bir ev sahibi olduk ve bu yolda başından sonuna bizlere samimi, ilgili ve profesyonelce destek veren Pınar Hnm'a sonsuz teşekkürler.. 10 üzerinden yıldızlı 10 tam notu fazlasıyla hak ediyorsunuz, ...

Engin Yıldıran

2020 ekim ayında başladığımız ev arayış sürecimiz, an itibari ile Pınar hanımın sabırlı ve titiz araştırma süreci ile tamamlandı, harika bir evin sahibi olduk.Tamamen müşteri odaklı nokta atışları takdire şayan doğrusu, alıcı ve satıcı arasında eşit mesafeli, 2 tarafın çıkarlarını karşılıklı gözeten danışman bulmak zor bu devirde..Pınar Plus, bu konuda inanılmaz profesyonel ve güvenilir bir danışman.Başarılarının devamını diler, emlak konusunda macera aramadan Pınar hanımı aramanızı ve destek almanızı tavsiye ederim

Ali Bülbül

Elinizdeki ürünle, pazarlamayı yapacak kişi veya kurumun portföyü uyuşmalı, Pınar Plus ve Remax Loca bu konuda aradığımız firma, kaliteli portföyü sayesinde satışları karlı ve çok hızlı gelişiyor.

Bekir Özdemir

Pınar Hanım, gayrimenkul sektöründe işini profesyonelliğin zirvesine taşıyan ve severek yapan nadir kişilerden birisidir. Güler yüzlü ve iş odaklı yaklaşımı ile size doğru yerde olduğunuzu hissettirecektir.

Fulda Demir

Pınar hanım ve Oğuz beye ilgi ve alakalarından dolayı çokk çokk teşekkür edıyoruz.Evimiz kısa sürede satıldı sayelerinde.İşlerinde gercekten çok profesyonel ve titizler.Mersinde gercekten işinin ehli REMAX LOCA ...

Doğan Çelik

Pınar hanım, işinin hakkını son noktaya kadar sorunsuz tamamlıyor. Profesyonelligini anlamak için, Remax Loca ve Pınar hanımı kesinlikle tavsiye eder, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Berna Cinpolat

Hayaldi benim için bu ev, olmasına vesile oldunuz teşekkürler Pınar Hanımcımmm

Zekiye Kuşvuran

Pınar Plus hanım aracılığıyla evimizi sattık.İşini çok profesyonel yapıyor.Güleryüzü ve enerjisi insana ayrıca pozitif enerji veriyor.Teşekkürler Pınar hanım.İyi ki tanıştık. Başarılarınızın devamını dilerim

Filiz Harma

Merhaba güzel bir ev sahibi oldum❤️, Pınar PLUS hanım efendiye ilgisinden ve sorunsuz satın alma sürecinden dolayı çok teşekkür ederim .

Songül Kutlu

Hayatım boyunca tanıdığım en dürüst emlak danışmanı, vizyonu geniş, danışanlarının ihtiyacını algılamaya açık, yorulmadan ve büyük bir sabırla ilgi alaka gösteren Remax için yüce Allahın bir lutfu olan bir bireydir sevgili Pınar, seni ailece çok seviyoruz.

F*******

Mersinde kesinlikle marka olmuş bir danışmandır Pınar PLUS, kendisine danışmadan alım-satım yapmıyorum 4 yıldır, güvenilir, adil ve profesyonel çalışmasıyla gene hızlı şekilde işlemlerimi tamamladı, ne kadar teşekkür etsem az, başarılarının devamını diliyorum

Serdal Harma

Örnek alınması gereken bir danışman Pınar hanım, yetki verdiğim aynı gün içinde dairemin tüm işlemlerini titizlikle bitirdi, mevzuata çok hakim, donanımlı ve yardımsever, diğer dairelerimide kendisiyle çalışacağım, bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum, çok teşekkür ederim.

F*******

Pınar hanımdan başkasıyla çalısmam artık, arsa sahibi olarak ilk defa bir danısmanla çalıştım.45 gun içerisinde 2 dairemi de istedigim fiyatlara belirledigim kriterdeki alıcılara sorun yaşatmadan sattı.Para transferi, hukuksal prosedürlerdeki profesyonelligi, süreçteki bilgi akışı kesinlikle tercih sebebim, şu an oğlumda kendisiyle çalışmaya başladı, çok kibar ve tecrübeli, kesinlikle PLUS, tesekkur ederim.

Ertuğrul Küçükusta

Pınar hanım, emlak sektöründe güvenilir ve etik çalışmasıyla her zaman ön plandadır, 2 aydır arastırdığımız ve eşimin çok istediği sitedeki daireyi bize sadece 1 günde buldu, gerçekten çok hızlı !!' detayları profesyonel yaklaşımıyla kısa sürede tamamladı.Remax Loca ve kendisine teşekkür ederim.Sloganları tamamen doğru, YENİ NESİL EMLAKÇILIK.

İbrahim Görentaş

Pınar Plus hanımı lüks sitelerdeki afişlerinden tanıyordum, ilanından kendisine ulaştım, güven veren kesinlikle net bir danışman, süreç boyunca gerek fiyat gerek tapu işlemlerinde çok yardımcı oldu, istediğimiz evi bize kazandırdı, çok teşekkür ederiz.

Doğan Güneş

Samimi, dürüst, işine bağlı, güven veren sektörde tecrübeli bir danışman, ilk tanıştığımız gün nokta atışıyla hayalimdeki daireyi sorunsuz şekilde satın aldım, ve istediğim kriterlerde kiracı adayı bulup kısa sürede kiralamasını gerçekleştirdi, hersey için teşekkür ederim Pınar Plus ve Remax Loca ailesine..

Abdullah Yontan

Pınar Plus, işini severek dürüst ve güvenle yapan bir numara bir isim, teşekkür ederiz.

Özgür Sinan

Pınar hanım, işyerimin kiraya verilmesi aşamasında gerek gösterdiğiniz ilgi, gerek etik davranışınız ve profesyonel duruşunuz için çok teşekkür ederim. Bu kadar kısa sürede kiraya verilmesini açıkçası beklemiyordum. Gerçekten yeni nesil emlakçılıkmış sizinkisi. Tekrar teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Hakan Güneş

Pınar hanım, aile olarak biz size güvendik ve yanılmadığımızı anladık.Sayenizde ilk gün nokta atışıyla, sorunsuz problemsiz ev satın aldık, size ve remax ailesine teşekkür ederiz.

Esra Baş

Remax’in kurumsal yüzü sevgili Pınar Hanım, Yıllardır satamadığımız evimizi sadece bir günde sattığınız gibi doğru yönlendirmeleriniz sayesinde yatırım amaçlı aldığımız taşınmazdan da kısa bir süre içerisinde oldukça kâr etmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşımınız ve insan ilişkilerinizdeki samimiyetiniz, sorunların çözümündeki pratikliğiniz gayrimenkul danışmanımız olarak sizi, kurumsal olarak Remax’i tercih sebebimiz olacaktır. Birlikte kazanacağımız yatırımlarda görüşmek üzere…

Özgür Taner

Tek kelimeyle gayet başarılı bir danısmandır Pınar hanım, satış sürecini uzlaşmacı bir tarzla her 2 tarafıda memnun ederek tamamlamıştır, bundan sonraki işlemlerimiz içinde kendisiyle çalışmak istiyorum.teşekkür ederiz.

Figen Çelik

Danışmanınız Pınar Plus hanıma memnuniyetlerimi bildirip teşekkürlerimi sunuyorum, diğer 4 dairem içinde yetkilendirme verdim, her daim çalışmak dileğiyle.

Hüseyin Tekince

İsteğimize uygun konutlarda nokta atışı yaptınız.Tüm detaylarda yardımcı oldunuz, ilginiz ve samimiyetiniz için tşk ederim.

Uğur Tırpan

Dairemi kiraya vermek için tekrar Pınar hanımı aradım, 24 saat içinde kiraladı, uygun müşteri profili ve kurumsal evrak hizmetiyle her zaman tercihimdir kendisi, teşekkür ederim.

Burcu Çolak

Evimizi satma sürecinde bize yardımcı olan Pınar hanıma ilgisi, samimiyeti, güleryüzü ve 20 gün içerisinde bizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederiz.Bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerimizde kendisiyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız, teşekkür ederiz.

Serdar Budur

Ev satın alma sürecimizde bize yardımcı olan Pınar Plus hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dilerim

Vecihe Elkholy

Aldığım hizmetten çok memnunum, herşey için teşekkür ederim

Kenan Nayir

İlgi ve düzen kesinlikle memnuniyet verici, teşekkürler

Can Yılanlı

Tüm gayrımenkul işlemlerimde her zaman Pınar hanımla çalışırım, dairemi tekrar kısa süre içerisinde kiraladı, herşey için teşekkürler

Adnan Öztep

Pınar hanım güvenilir ve şeffaf iletişimle sorunsuz işlem sürecinde gayet olumluydu.Başarılarınızın devamını dilerim

İzzet Acet

Pınar hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Levent Dural

Süreç içerisinde çok aktif geri dönüşler aldım ve iletişiminizi yapıcı ve yüksek buldum.Bilgi birikiminizi olumlu iletişim becerisiyle harmanlayarak çok güzel bir iş çıkardınız.Teşekkür ederim.

Gülşen Keklik

Bütün gayrımenkul işlemlerimi Pınar Hanıma danısmadan asla yapmıyorum.Güvenilir olması ve doğru yönlendirme yapması kendisinden vazgeçmeme sebebimdir.Tekrar basarılı bir işleme onun sayesinde imza attım, teşekkür ediyorum

Fahri Kuş

Evimizin satış sürecinde;pazarlama planında göstermiş olduğunuz üstün performans, özveri ve güleryüzünüz için sonsuz teşekkürler..Başarılarınızın da sizinle birlikte varolacağına, sizi her an takip edeceğine yürekten inanıyorum.

Barış Öncü

Pınar Plus diyorum başka birsey demiyorum, muhteşem bir evi muhteşem bir fiyata kazandırdı bize, Remax Loca ofis brokerı sevgili Çağrı Akbas a yardımlari içinde çok teşekkür ederim, alım-satım konularında daima birlikte olacağız.

Emine Kutlu

Özellikle müşterinin ihtiyacına uygun ve müşteri profiline göre gayrimenkul saptayabilmesi hoşgörülü, sabırlı ve anlayışlı ayrıca geniş bir vizyona sahip öngörülü olması sebebiyle kesinlikle sıradışı bir emlak danışmanıdır.Halen kendisiyle çalışmaktayım, teşekkürler emekleriniz için.

Müge Kansu Palamut

Uzun zamandır Pınar hanımla çalışmaktayım, disiplin ve kibarlıgı ile vazgeçilmezim oldu.Başarılarının devamını dilerim, kendisine çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle

Hasan Hüseyin Taşcı+

Pınar hanıma ilgi, alaka ve nezaketinden ötürü teşekkür ederiz.

Selda Pınar

Pınar hanım ve Müjgan hanımın bize göstermiş olduğu yuksek sabır ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler.

Bilal Başoğlu

Öncelikli olarak Pozcu Evo satış sürecinde göstermiş olduğunuz azim ve kararlılıktan dolayı basta Mujgan hanım ve Pınar hanım olmak üzere tüm takımınıza teşekkür ediyorum.Başarılarınız daim olsun.

Barış Öncü

Yaklaşık 3 yıldır Pınar hanımla calışmaktayım, işini titizlik ve prosedürlere uygun tamamlayan basarılı bir danışman, alım-satım konusunda bana ciddi kazanımlar sağladı, tekrar teşekkür ederim

Mustafa Öztürk

İlginize ve desteğinize teşekkür ederim, kısa sürede sonuca ulaştığınız için de tebrikler.

G.çelik Akbaş

Pınar hanım istediğim kriterlerdeki daireyi nokta atışı ile buldu, güleryüzlü prensipli bir danışman, diğer gayrimenkul işlemlerimdede kesinlikle kendisiyle calışacağım, teşekkür ederim.

Hediye Özavcı

Profesyonel çalışmasıyla kısa sürede dairemin işlemini gerçekleştirdi, gayrimenkul işlemlerimde tercihim Remax Loca ve Pınar Plus olacaktır.Başarılarılarınızın devamını dilerim.

Uğur Tırpan

Pınar hanımın samimiyeti ve doğru müşteri profiline ulaşması size güven veriyor.Ayrıca konusuna hakim olup, tarafları ortak noktada buluşturma noktasında profesyonel yaklaşımı var.İlgi va alakaları için Pınar Plus ve Remax Loca ekibine teşekkür ederim

Cem Kaya

Pınar hanıma daire kiralama konusunda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Ş.arslan

Pınar hanım dairemin satış ve kiralamasında ciddi emek vermiştir, haftalık raporlama yapıp, çözüm ortağı olarak kendi dairesi gibi ilgilenmiştir, tekrar teşekkür ederim, başarılar dilerim

Prof.dr.mükerrem İlkışık

Mersine geldiğimiz yeni başlangıç için ev aramaktaydık.İnternet ve kulaktan dolma tavsiyelerle kafamız karışmıştı.Remax Loca tabelasını görünce iyi bir hizmet alacağımızı düşündük, iceri girdiğimiz andan itibaren yoğun ilgi ve bunaltmayan bilgilerle doğru hedefi ve isteğimizi tam tespit ettiler.İlk emlakçımız ve ilk evde bu kadar çabuk karar vereceğimizi sanmıyorduk ama sağolsun Pınar PLUS ve Süleyman DÜNDAR bey gerçekten emlakçılara bakışımızı bir anda değiştirdiler.Yine böyle bir arayış içerisine girersek ilk durağımız gene onlar olacaktır.TŞK

Duygu Tekeli Coşkun

Pınar hanımın samimiyeti size doğru adreste olduğunuzu hissettiriyor.Ayrıca konusuna hakim olup sorunları çözme yeteneğide gayet başarılı.İlgi ve alakaları için pınar hanım ve Remax-Loca ekibine çok teşekkür ederim.

Nejdet Irmak

Pınar hanımın ve Süleyman beyin hizmet kalitesinden gayet memnun kaldık, kaliteli bir işbirliğinden sonra gayrimenkullerimizin satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına işbirliğinden dolayı teşekkür ederim.

Serkan Kaygalak

Pinar hanim kibar ve iletisim becerisi yuksek bir insan. Bu sayede hızlı ve sorunsuz bir biçimde yürüttüğü aracılık faaliyetleri nedeni ile kendisine tesekkur ediyorum.

Dilşat Gündüz

Pınar hanım iletişimi çok kuvvetli enerjisi güzel karşıya güven veren bir yapıya sahip sizi sadece müşteri olarak görmeyişi bir harika ev alımımızda a dan z ye her prosedürle birebir kendisi ilgilenip işimizi kolay ve hızlı hale getirdi dostane yaklaşımı için ayrıca teşekkürler

Cemhan Erdoğru

Çok hızlı bir şekilde istediğim daireyi tutmamı sağladı, müşterinin ne istediğini tam olarak bulup çözüm üretti. Hersey için çok teşekkür ederim.

Haluk Çelik

Narlıkuyu'da bulunan yazlığımın satışı için görüşmüştüm, kendisini yetkilendirdikten 2 hafta sonra satışı sorunsuz şekilde gerçekleştirdi. yaklaşık 5 yıldır Mersin'deki tüm gayrimenkul işlerimi tereddütsüz kendisine yönlendirmekteyim, işini titizlikle ve profesyonelce yapan, güvenilir ve başarılı bir danışman, kendisine işi konusunda her zaman referans olabilirim.

Gülşen Keklik

Pınar hanım olmadan herhangi bir emlak işimi halletmeyi düşünmüyorum çünkü ne istediğimi hemen anlayan, çözüm üreten zeki tarafınızı sınırsız kullanmak iş yükümü azaltıyor, kendiniz bu sektörde bir markasınız ve en iyi markayla çalışıyor olmanızda müşterileriniz için büyük bir artı. ilginize sonsuz teşekkürler

Barış Öncü

Yaklaşık 3 yıldır sizlerle birlikte gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapıyoruz. Bize yol gösterdiğiniz, yarattığınız fırsatlardan dolayı sizlere ve Remax Loca ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın her daim devam etmesi dileğimle, saygılar

Kamuran Zengin

İnsanlarla iletişimi güçlü, işinde gerçekten çok saygılı ve işini severek yapan, güleryüzlü dürüst bir insan. sizden gayrimenkul danışmanlığı hizmeti aldığım için kendimi şanslı hissediyorum, tekrar teşekkür ederim.

Ceylan Yanar

Size çok teşekkür ederim her şey için. Özellikle bu sektörde sizin gibi güvenilir biriyle karşılaşmak güzeldi. Yorulmadan, karşılıklı birbirimize güvenerek tüm işlemleri bitirdik, güven kesinlikle çok önemli, teşekkürler, iyi çalışmalar.

Banu Erol

Profesyonel çalışma anlayışı ve güleryüzlü yaklaşımı ile birlikte bu sektörde mükemmel bir imza atacağınızı düşünüyorum. Başından sonuna kadar işini çok iyi bilen ve bilgisini uygulayan, her şey bittikten sonra dahi bir sorunumuz varsa bizi yalnız bırakmayan güvenilir bir isim.

Ömer Eker

Güleryüzü, tecrübesi ve işini düzgün, eksiksiz yapması ile evimi kiralamada, prosedürlerin yerine getirilmesi konusunda gayretleri; sabırla bana bilgi vermesi ile çok memnun kaldığım Remax Loca ve Pınar Hanıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.