İYİ NİYET VE PAYLAŞIM, SAYGINLIK VE BAŞARI GETİRİR! -1972 Istanbul doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik eğitimimden sonra 10 yıl süreyle 5 yıldızlı otellerde ve Cafe restoranlarda sorumlu müdürlük yaptım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Gayrimenkul sektöründe en önde gelen isim olan RE/MAX ile çalışmaya başlamanın ve kendi işimi yapmamın gururu içindeyim. Amacım bu sektörde kendimi geliştirip başarılı işlere imza atarak bölgemizin en tecrübeli Gayrimenkul Danışmanlarından biri olmak!
Aldığım Eğitimler
Remax Kariyeriniz
Succed
Judy La Deur Her Pazar Koşulunda Nasıl Başarılı Olunur
Angela Fradero Başarılı Stratejiler Modül1-Modül 2
Gil Ostrander ile Satış Kapama
Gil Ostarnder ile Portföy Alma
Tapu ve Hukuk Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Özlem Akyol portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Berna Demircioğlu

Özlem hanımla ev kira arayışında tanıştım ve bana çok yardımcı oldu. Kendisi kibar, ilgili, dürüst ve profesyonel bir insan. Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. 🙂

Tolga Pekel

Ozlem hnm hem alici hem saticiya esit mesafede kalmayi basaran, durust ve isine hakim bir emlak danismani. Biz evimizi video gorusmeler yaparak aldik yurtdisinda yasadigimiz icin kendisi bizim yoklugumuzda sureci cok basarili yonetti. Kendisine cok tesekkurler.

Ahmet Yazgan

Evimizi kiralarken çok ilgilendi güler yüzlü samimi ve dürüst bir insan teşekkür ederiz kendisine

Hümeyra Altuniğne

Özlem AKYOL🌺 Kendisiyle beraber iki emlak deneyimi yaşadım.Portföy yönetimi.seçimleri , taleplerimizin karşılanması ,ilgisi ve hızı konusunda muhteşem bir enerjisi var.Nokta atışı tespitler ve nokta atışı sonuç✨💫 Özlem Hanım başarılarınızın devamını diliyorum🙏🏼 sevgilerimle🌺

Begüm Ozarutan

Özlem hanım çok kibar çok yardımcı herşey için başından sonuna çok yardımcı oldu 🙏🏻

Cemal Volkan Güzen

Evimin kiralanmasi ve tum orga izasyonlarin yapilmasinda gosterdigi open ve kalite icin tesekkurler

Öykü Eren

Özlem Hanım şahane! Ev arayısımız esnasında başından sonuna ilgiyle ve titizlikle davrandı. Güler yüzlü, iş bitirici, pazara son derece hakim, sonuna kadar güvenebilirsiniz! :)

Tamer Perk

İlk görüşmemizden son işleme kadar Özlem Hanım emlak sektöründeki bilgi ve deneyimi ile bize çok yardımcı oldu. Kendisinin güler yüzü, pozitif enerjisi ve ilgi alakasından kesinlikle çok etkilendik. Her şey için teşekkürler, işlerinizde başarılar dilerim.

A. Suna Özsaran

Daha öncede çalıştığımız gibi Özlem Hanımın güler yüzlülüğü, işine olan ilgisi çok güzel. Kendisine teşekkür ederim.

Rukiye Ünal

Özlem Hanım bizim için gayet güler yüzlü, olumlu ve elinden geldiğince yardımcı, kibar bir hanımefendi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali Tarık Paksoy

Özlem Hanım'ın daireyi almakta göstermiş olduğu emekten dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İşini başarıyla yaptığı için başarılarının devamını dilerim.

İrfan Çimen Eren

Suadiye'deki evimizin satışında Özlem Hanım bize çok yardımcı oldu. Pozitif enerjilerinin devamını dilerim. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Nur Erkmen

Her şey yolunda gitti, süreçteki desteğe teşekkürler..

Ayşe Türkantos

Değerli hizmetiniz, ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ahmet Edipoğlu

Çok memnunum ellerinize sağlık Özlem Hanım. Uzun süredir tüm emlak işlerinde aklıma gelen ilk isim. Hiç bir zaman beni mahçup etmediler her yaptıkları kiralama ya da satış günün koşullarına göre son derece iyiydi. Tekrar teşekkürler.

Ahmet Edipoğlu

Çok memnunum ellerinize sağlık Özlem Hanım. Uzun süredir tüm emlak işlerinde aklıma gelen ilk isim. Hiç bir zaman beni mahçup etmediler her yaptıkları kiralama ya da satış günün koşullarına göre son derece iyiydi. Tekrar teşekkürler.

Enver Yalçınkaya

Dairemin satışı ile ilgilenen ve şahsında mükemmel hizmet sunan Özlem Akyol'a teşekkürlerimi borç bilirim.

Dilek Sunar

Evimi kiralamak üzere Özlem Akyol ile sözleşme yaptım. 15 gün içinde bize gayet uygun bir kiracı buldu. Gerek kiralama öncesi bizi bilgilendirmesi gerekse kira sözleşmesinin hazırlanıp kiracıyla bizi buluşturma süreci son derece mükemmeldi. Kendisinin kusursuz hizmeti için teşekkür ederim.

Muhammed Yıldırım

Geri dönüş anlamında yardımcı olundu. Teşekkür ederim.

Çiğdem Erkmen

Ev gezdirme, kiralama ve teslim sürecinde verdiğiniz desteğe teşekkür ederiz.

Ayşegül Erkan

Çok kısa zamanda sonuç aldım. İlgi ve sistemli çalışmadan çok memnunum. Herşey için çok teşekkürler.

Bülent Yüksel

Önceden ismini duyduğum ancak çalışmadığım RE/MAX ile ilk kez iş yapma fırsatı buldum. RE/MAX Armoni'yi internetten buldum. Özlem Hanımın samimiyeti, cana yakınlığı ve ilgisi son derece iyiydi. Değer tespiti, yönlendirme son derece yerindeydi. Bu sayede kısa sürede evimizi kiraya verme olanağı bulduk. Teşekkürler.

Merve Özden

Özlem Hanımın göstermiş olduğu ilgisinden dolayı ve profesyonel şekilde işlerin ilerlemesini hızlandırdığı için kendisine teşekkür ederiz.

Esra Mert

Özlem Akyol ile çok uyumlu ve verimli bir görüşme süreci yaşadık. İşi sonuçlandırma nitelikli sunum konusunda teşekkür ederiz. Başarılar.

Hicran Dulundu

Güler yüzlü, fedakar Özlem Hanım'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çalışma sisteminizi takdir ediyoruz.

Özgür Gökçen

İlk günden tapu işlemlerine kadar çok hızlı ve kaliteli hizmet aldım.

Fatma Sevhan Turgay

evimizin satışa çıkmasından itibaren çok memnun edici ve başarılı bir şekilde çalışmıştır. Evin satışı esnasında büyük bir titizlikle bütün işlemleri halletmiş ve o esnada sıcak, sevecen ilgilsiyle bizleri fethetmiştir. Bünyenizde böyle çalışan elemanlar olduğu için RE/MAX'i kutlarım.

Mine Özoğuz Arbay

Evimizin satış işlemleri süresince bizlere her türlü yardımı, desteği ve kolaylığı sağladığı için Özlem Akyol'a çok teşekkür ederim.

Ezgi Aldemir

Güleryüzünüz, ilginiz için teşekkürler Özlem Hanım :)

Tolga Tellikurşun

RE/MAX Armoni Özlem Hanım ve ekibinden çok iyi hizmet ve ilgi bulduğumuzu belirtiriz. Saygılarımla.

Ahmet Gerzeli

Hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Kendilerine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Azamet Yiğitalp

Özlem Hanımın müşteri hizmet anlayışı, üst düzey ve emlak danışmanı olarak yeterli kriterlere sahip. Hizmetinden memnun kaldık.

Nilüfer Özkeçeci

RE/MAXle Özlem hanım vasıtasıyla tanıştım. Bir iş ilişkisi yerine bir dost bir arkadaş kazandığıma inanıyorum. Bana getirdiği kiracılardan çok memnunum. Evlerimiz uzun süre hiç boş kalmadı. Kendisine teşekkür ediyorum.

İlker Kızılkaya

Özellikle ilk konuşmamızdan bugün kontrat imzalanana kadar gördüğüm ilgi alaka ve yardımseverlilikten çok fazla memnun kaldım. Birkaç arkadaşıma tavsiyede bulundum. RE/MAX Armoni Özlem Hanım'ın çalıştığı için çok şanslı bir şirket. Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Arslan

Aldığımız hizmetten dolayı memnuniyeti tavsiye edeceğim. Teşekkür ederiz.

Aytül Özkan

İzmirde yaşayan annem ve babamın evlerini kiraya vermek için RE/MAX Armoni ile temasa geçtim. Bu konuda Özlem Akyol ile çalıştık. Çok kısa sürede eve kiracı buldu. En önemliside yaşları itibari ile çok titizlenen annemlerin içine sinen bir profilde bulundu. Özlem hanım hızlı ve pratik çalışması güleryüzü çözümcü yaklaşımları ile işi sonlandırdı.

Hızır Turgut Meto

Ben bugüne kadar ev ve işyerimi kendim kiraya vermeyi düşünüyordum. Ancak tanıdık vasıtasıyla RE/MAX Armoni Özlem Akyol'la tanıştık. Sağolsun kısa zamanda evimizi kiraya verdi. Bize hiç zorluğu göstermeden kira sözleşmesini yaptı. Memnnun kaldık. Tavsiyede ederiz.

Kaan Çoşkun

Özlem Hanım son derece güven arz eden, sıcakkanlı ve özverili idi. Oldukça yardımcı oldular. Eğer ileride benzer bir hizmete ihtiyacım olursa yine kendileri ile çalışmak isterim. Tekrar teşekkürler.

Ayşe Türkantos

Uzun yıllardır aynı özen ve titizlikle yaptığınız çalışmalar için teşekkür ederim.

Selami Koçyiğit

Remax'i seçmemizin 2 nedeni var. Biri kurumsal saygın güvenilir emlak piyasasının lideri olması. Diğeri ise tavsiye sonucu 3 kez çalışma imkanı bulduğum Özlem Akyol. Güleryüzlü, konusuna hakim, güven verici ve iş bitirici özelliğiyle her 3 çalışmamızda da bizleri memnun etti. Kendisinin nezdinde teşekkür ederiz.

Kaan Kandemiroğlu

İki dairemizinde kiralanmasında bize çok yardımcı olan Özlem Akyol'a çok teşekkür ederim.

Metin Yünlü

Bilgilendirme ve takip anlamında çok yardımcı oldu Özlem Hanım. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Leyla Baykoç

Sevgili Özlem, Emlak alım satım işlerimizde göstermiş olduğunuz titiz çalışmalar ve prensip anlayışınız için çok teşekkürler.

Huriye Baş

Yapılan hizmetlerden memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ferhat Yılmaz

Kurumsal firmalar içinde çalışan en iyi en yetenekli ilk 5 kişiden biri mutlaka Özlem Hanım'dır..

Ahu Tükel

Ozlem hanimla yillardir pek cok kere calistik ve her seferinde profesyonel, durust ve caliskan yaklasimi ile cok basarili bir sekilde her zaman sonuc aldik, kendisine cok cok tesekkur ediyoruz

Duygu Büyükaydın

Özlem Hanım evimizi kiralama sürecinde ve kiraladıktan sonra (1 sene geçmesine rağmen) kiracı ile yaşadığımız problem sürecinde de bize oldukça profesyonel ve başarılı bir şekilde danışmanlık vermiştir. Teşekkür ediyoruz...

Barış Kiliçarslan

6 senedir bu mesleği olunması gerekenden öte başarı ile gerçekleştirerek birçok yeni Gayrimenkul Danışmanına örnek olduğunuz ve tecrübelerinizi paylaştığınız ilham verici sunumunuz için sizi tebrik ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.