-1971 yılı Ankara doğumluyum.Evliyim iki çocuk sahibiyim.Okul hayatımı tamamladıktan sonra çeşitli işlerde aktif olarak görev aldım. Gıda ve sigortacılık sektöründe çalıştım. -2018 yılında RE/MAX ile yollarım kesişti v bu mesleği kendime daha yakın gördüğüm için gayrimenkul danışmanlığı pozisyonunda RE/MAX Lot'da çalışmaya başladım.2020 yılı sonu itibari ile Ayvalık'a yerleştim ve burada RE/MAX Liman ofisinde mesleğime devam etmekteyim. -Amacım ekip arkadaşlarım ile sizlere iyi hizmet verebilmek ve hedeflerinize ulaştırabilmektir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Aydan Öztürk portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Defne Koryürek Kortun

Aydan hanıma, ev alma sürecinde gösterdiği ilgi, özen ve disiplini için çok teşekkür ederim.

Beyza Kahraman

Aydan Hanim her sey icin tekrar tesekkur ediyorum. Her zaman samimi, durust ve olumlu / yapici yaklastiniz. Bu surec sayenizde cok rahat gecti. Sevgiler🌸✌️

Ü*******

Zeynep Taşgın ve Aydan Öztürk’e ev satışı için başvurduğumuz ilk günden satışı gerçekleştirdiğimiz son güne kadar gösterdiği profesyonel ilgi ve kibar davranışları için çok teşekkür ederiz. Süreci güzel organize ederek yönettiler. Gönül rahatlığı ile kendileri ile çalışabilirsiniz.

C*******

Tecrübeli ve çok dikkatli. Teşekkürler.

M*******

Aydan hanıma gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz.

B*******

Teşeşkkürler.

G*******

Tüm süreçte yardımcı olduğu için Aydan Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Mazhar İlhan

Gayrimenkul danışmanımız Aydan Öztürk'e gösterdiği özverili çalışma ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Sacide İlhan

Aydan Hanımın bütün emekleri için çok teşekkür ederim satış sürecinde bizimle çok ilgilendi ve memnun kaldık. Gösterilen özen için teşekkür ederim.

Ezgi Sağdıç Erol

Emekleriniz için teşekkür ederim.

Salih Burak Tanrıöver

Aldığım taşınmazdaki samimi, candan ve güvenilir yardımları için teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun...

Sedat Akhan

Remax ailesine işlerine verdikleri önem ve müşterilerine verdikleri güven için teşekkür ediyorum.

Erkan Hafızoğlu

Sorunsuz ve hızlı hizmet için teşekkürler

Kadriye Duygu

Aydan Hanıma ilgisi, bilgilendirmeleri ve iletişime geçmek istediğimiz zamanlardaki uygunluğu için teşekkür ederiz. Aydan Hanım mesleğini hakkıyla yapan, tuttuğunu koparan ve cevval bir emlakçı. Ayrıca işlemlerimiz sırasında yapılan tüm fiyatlandırmaların değerine uygun yapıldığı kanaatindeyiz. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunuz.

Aslı Akhan

Remax ailesiyle kısa bir süre önce tanistik işlerine verdikleri önem dolayısıyla çok kisa bir sürede Aydan hanım tarafından yerimiz satıldı. Aydan hanımın iş profesyonelliği, disiplini ve işini ciddiye almasından, güler yüzüne teşekkür ediyorum tekrar çalışmak dileğiyle tesekkürler Remax ailesi

Mehmet Çelik

Aydan hanıma ilgisi, güler yüzü, samimiyeti ve işleri sorunsuz çözüme ulaştırmasından ötürü çok teşekkür ediyoruz. Yeni işlerde görüşmek üzere Ayda hanım.

Tuncay Yıldırım

Alacaatlıda ki taşınmazımızın satışını gerçekleştiren Aydan Öztürk işlemin başlangıcından bitişine kadar gayet ciddi disiplinli ve başta söylenen kurallara uygun bir çalışma gösterdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Bundan sonra ki alım satımlarımızda da kendisini tercih edeceğiz. Çok teşekkürler.

Gamze Durukan

Evimizi kısa sürede, istediğimiz fiyattan satan ve bizi Güler yüzü, ilgisiyle remax ailesine kazandıran Aylin hanıma çok teşekkür ederiz

Nazlı Naime Nar

Aydan hn. Yaşamkent te atlaspark sitesinde ki evimizi çok kısa bir zamanda ve bizim istediğimiz şartlara uygun şekilde satışını gerçekleştirdi. Kendisi güler yüzü ve yüksek ilgi ve alakası ile bizi çok mutlu etti. Evimize ve bize verdiği emek için kendisine çok teşşekür ederim. Başarılar dilerim

Ali Erçevik

Emekli olduktan sonra gönlüme göre yaşayacağım bir ev arayışında iken yolum Remax Lot ile kesişti. Yaşamkent Atlas Park Sitesindeki yeni evimi Aydan Hanımın sayesinde aldım. Emlak piyasasında çalışan bir çok gayrimenkul danışmanına kıyasla Aydan Hanımın dürüst ve samimi yaklaşımı ben ve ailem için çok belirleyici oldu. Gerek evi bize göstermesi esnasında gerek satış ve satış sonrası süreçte hep olması gerektiğinden fazla özverili davrandı. Desteği için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sezen Bilen Özyürek

Ayhan Hanım' a tüm ilgisi, samimiyeti ve işlerimizin sorunsuz çözülmesi konusundaki yardımları için sonsuz teşekkür ediyoruz.

T.devran Çakmakcı

Aydan hanımın yüksek ilgi alakası ve güler yüzleri için çok teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca süreçteki sorunlara ürettikleri çözümler ve profesyonel yaklaşımları ile süreci sorunsuz yürüttükleri için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum .

Mahmut Karatekin

Eston2 sitesindeki evimi, satmak isteği ile geldiğim Remax Lot firmasında Aydan hanım ve Betül hanım tarafından çok iyi karşılandım. İlgi gördüm. Onları tanıyınca tamda evimi satmak için bana yardımcı olacak kişiler olduğunu anladım. Çok kısa sürede evimi sattılar, gerek tapu da gerekse de paramın alınmasında hiç bir sorun yaşamadan işlemleri bitmesini sağladılar. Emlak işim olduğunda hiç düşünmeden kendileri ile yine çalışmak isterim. Her ikisine de çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.