23.04.1976 yılında İstanbul'da doğdum. Eğitim hayatımda ilk - orta ve liseyi İstanbul'da yüksek öğrenimimi ise İngiltere Portsmouth Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Ekonomi ana bilim dalında tamamladım.
Kariyerime Doğuş Holding Otomotiv Grubu başkanlığında başladım ve devam eden yıllar boyunca da Türkiye'nin önde gelen firmalarında Tedarik Zinciri Yönetimi alanında orta ve üst düzey yöneticilik yaptım.
Sonrasında ilk olarak sevgili eşimin Remax ailesiyle tanışmasının ardından ben de büyük bir mutlulukla bu aileye dahil oldum.
Bir çoğumuzun hayatında sayılı anlar olan mülk alım- satım ya da kiralama süreçlerinde insanların hayatına değer katabilmenin ve mutluluklarını paylaşabilmenin çok değerli olduğuna inanıyorum. Her iş ve meslekte olduğu gibi işimize değer katmak ve insan odaklı bir çalışma prensibi belirlemek başarının anahtarıdır. Ben de bu inançla bu ailede hizmet sunmaktan mutlu ve gururluyum.
Saygılarımla,
Şebnem Coşkun
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şebnem Tiryakioğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kaan Ozciger

Sebnem Hanim ihtiyac duydugumuz evi bulmamizda ve ev sahibi ile iletisimin dogru kurulmasinda ve satis surecinde de ilgisi, alakasi, guler yuzu ve guven veren tavirlari ile cok rahat bir calisma ortami yaratmistir. Kendisine buradan tekrar tesekkurlerimi iletmek istiyorum.

Tangül Hınçal

Şebnem Hanım ev alma sürecimde ilgisi ve dikkati ile benim istek ve ihtiyaçlarımı belirlememde yardımcı oldu. Bana uygun evi almamı sağladı. Bu sırada hem güler yüzü hem de güvenilir kişiliği ile mükemmel bir hizmet sundu.

Zeynel Serdar Öztürk

Kiralık ev ilanı görüp iletişime geçtiğim süre içerisinde bilgilendirici ve yanıltıcı olmayan şekilde ilan girişi yaptığını fark ettim.Sonraki süreçte yakın ilgi ve alakalı bir süreç oluştu.Aklımızdaki bütün soruların cevapları net bir şekilde verildi.Bizimle ilgisi yüksek seviyedeydi.Ev sahibi ile görüşmenin de gayet samimi bir ortamda gerçekleştirilmesi sağlandı.Bir sonraki ihtiyacımda tekrar görüşmek üzere..

Feride Uzun

Şebnem hanımın çalışma şeklini çok beğendim.İşlemimizi hızlı ve güzel bir şekilde sonuçlandırdı.Çalışmalarında başarılar diler, çok teşekkür ederim.

Nukhet Gozberk

Şebnem Hn. Evimizin kiralama sürecinde yaptığınız doğru yorumlarınız sayesinde, istediğimiz doğru kiracıyı bulmamıza neden oldunuz. Kusursuz danışmanlığını için teşekkür ederiz.

Oya Fahriye

Sevgili Şebnem Coşkun sayesinde işlerimiz keyifle halloldu. Remax ailesine ve Şebnem hanıma teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.