Aslolan insandır1982 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 1987-2010 yılları arasında Bilgisayar ve Telekomünikasyon sektörlerinde satış ve kurumsal tanıtım alanlarında çalıştım. Çalıştığım kurumlar arasında Netaş, Sabancı Grubu - Bimsa, Koç Grubu - Tanı, Alcatel Lucent sayabilirim. Evliyim, bir oğlum var. Gerek iş gerek özel yaşantım bana önemli olanın insanları kazanmak olduğunu öğretti. İnsanları kazandığınızda işler zaten yürüyor. RE/MAX Gayrımenkul Danışmanlığı bana bu hayat düsturunu sürdürerek iş hayatıma devam edebileceğim bir fırsat sunuyor. RE/MAX Armoni ofisinin bilgi birikimi, iş tecrübesi, hizmet anlayışı ve iş etiği bana gayrımenkul işlemlerimizde en büyük kolaylaştırıcı olarak güç veriyor. RE/MAX Armoni ofisine katılma kararım ile birlikte RE/MAX Power Start, RE/MAX Sales Power, Tüketici Davranışları, İtiraz Karşılama Atölyesi gibi çeşitli mesleki eğitimleri tamamladım, ayrıca yasal zorunluluk olan Mesleki Yeterlilik sınavını başarı ile vererek Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 yeterliliğini almaya hak kazandım. Gayrımenkulünüzü en iyi şekilde konumlandırmak ve pazarlamak bizim işimiz. Gayrımenkul alım, satım ve kiralama süreçlerinde edindiğim bilgi ve tecrübe ile hizmetinizdeyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Serpil Erol portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aydın Kaya

Re/max Armoni Serpil Hanıma çok teşekkürler. İlgisi, alakası ve sevecen tavırlarıyla bizi karşıladı. Kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler.

Murat Ürkmez

Re/max Armoni'den Serpil Hanım işi son derece titiz ve hassas şekilde icra etmektedir. Potansiyel kiracı raporu ve bilgilendirmeleri, kiraya verme konusunda son derece yardımcı oldu. Kendisine ve Re/max Armoni ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

C*******

Serpil hanım sakin ve güven veren tavırlarıyla o bölgreden ev almak konusunda çok kararlı olmama rağmen evi satın almamda önemli rol oynadı. Oldukça güvensiz olan bu piyasada bu derecede güven veren ve kurumsal bir duruşa sahip bir kişiyle çalışmaktan çok memnunum.

Bahar Akçollu

Tüm ilgi ve desteği için Sn. Serpil Erol'a çok teşekkür ederim. Kusursuz iletişim ve tecrübesiyle birlikte çalışmaktan çok memnun oldum.

Burcu Nur Temiz

Çok memnun kaldık. İletişimi çok güzel. Süreç çok rahat geçti.

Hermann İstepan Gülsün

Serpil Erol hanımefendi ile tanışmak ve beraber iş yapmaktan dolayı son derece memnun olduğumu belirtmeliyim. Umuyorum yeniden iş yapabilme fırsatını yakalarız.

Cem Bozşahin

Danışmanlarınızın profesyonelliği ve titizliği bizi RE/MAX'le çalışmaya ikna eden en önemli etkendi. Bütün işlemlerin pürüzsüz ve zamanında yapılması gerçekten etkileyici. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ayşen Aypınar

Gayet memnun kaldım.

Çağdaş Yokuşoğlu

Serpil Hanım mal sahibiyle ilgili gerekli tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde sağladı. Çok memnun kaldım.

Hande Altaylı

Serpil Erol hanımı tavsiye üzerine tanıdım. Kendisiyle ilgili verilen bilgiler gerçekten çok doğru tespitlerdi. Çalışkan, işini seven ve bilgili bir danışmandı. Çalışmamızın emeğini çok kısa sürede almaktan çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ceyda Erenoğlu

Şimdiye kadar bir çok emlak danışmanı ile çalıştım. Sizden aldığım hizmet beni ziyadesiyle memnun etti. Özellikle Serpil Erol hanımın deneyimi, pratikliği, zarifliği ve konuya hakimiyeti çok başarılıydı. Başka işlerde görüşmek dileğiyle...

Saımaıtı Sulıya

Serpil Hanım benim Türkiye'ye geldiğimden beri tanıdığım en profesyonel ve çok güven veren bir emlakçıdır. Çok memnun kaldım, feedback vermek için geç kalsam da, bir daha içimden teşekkür etmek istiyorum. İyi ki sizin gibi bir gayrimenkul danışmanı var...

Filiz Koşar

Maltepe Tango Kule'de bulunan stüdyo dairemizin kiralanma sürecinde bize danışman olarak yardımcı olan Serpil Erol Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Serpil hanım bu süreçte bize titiz çalışması, nazik ve ısrarcı olmayan tutumu ile hem çok yardımcı oldu hem de hiç yormadı. Standart bir emlak danışmanından farklı hizmet aldığımızı hissettik. Serpil Hanımın nezninde tüm ekibe teşekkür ederiz.

Semra Aydınlı

Serpil Erol hazırlamış olduğu aylık rapor ve diğer dökümanları ile dairenin satışında çok yardımcı olmuştur. Ayrıca titiz çalışmaları ve bilgilendirme çabasından kendisine teşekkür ederim.

E*******

Dilediğimiz gibi bir evde oturmamızda katkısı olan Serpil hanıma çok teşekkür ederiz. Oldukça ilgili ve destekçi yaklaşımı ile tüm prosedürlerin en hızlı şekilde ilerlemesini sağladı. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. :)

Muazzez Palamut

Koşuyolu Emlak Bankası Bloklarında daire sahibiyim. Kiracım zaruretten evi boşaltınca bir yakınım evimi Remax firmasında Serpil Erol hanımın kiraya verebileceğini söyledi. Bende Serpil Hanımla irtibat kurdum ve aramızda anlaştık. Kısa bir süre zarfında Serpil Hanım yeni kiracı buldu. Bende kendi insiyatifini de sorarak, mutabık olduktan sonra evimizi kiraya verdik. Serpil Hanıma gerek kiracı buluncaya kadar, gerekse kiralama aşamasında gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür eder başar dilerim.

Ayşe Acar

Konunun uzmanları ile çalışmalı diyerek, ofisinizi ziyaret ettim. Serpil Hanımın sıcak karşılaması ve açıklamalarından sonra güvenilir ellerde olduğuma karar verip, satış sözleşmesi yaparak sizlerle çalışmaya başladım. Düzenli olarak gayrimenkulümün satış aşamalarını, alıcıların ilgi ve geri dönüşlerini gönderilen raporlarla takip ettim. Titizlikle ve detaylı şekilde tarafıma iletilen bilgiler ışığında satış işlemimiz gerçekleşti. Başta Serpil Erol Hanım olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Barkın Yıldız

Serpil Hanım tarafından gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldık ve her şey için çok teşekkür ederiz. Re/max Armoni ile tekrardan çalışmak isteriz.

Mehmet Özşahin

Kıymetli müşteri temsilcim Serpil Hanım, Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Hizmet kalitesinin çok yüksek olduğu şubenizde sizin gibi değerli birisiyle çalışmaktan ve tanımaktan çok memnunum. Sevgiyle, sağlıkla ve mutlulukla kalın.

Hanife Arzu Zorer

Ev arayış sürecimizde beklentilerimizi çok iyi analiz edip, nokta atışı alternatifler sunarak 7/24 sorularımıza cevap veren ve hayal ettiğimiz evi güven ortamında almamıza vesilen olan Sn. Serpil Erol hanımefendiye emekleri ve dostluğu için şükranlarımızı sunarız.

Z*******

Serpil Erol son derece dikkatli, işini titizlikle yürüten, verdiği sözü zamanında yerine getiren, çok güvenilir bir emlak danışmanı ve tanımaktan mutluluk duyacağınız bir insan. Evimin satışını başarıyla gerçekleştirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Osman Olcay Güneği

Evimizin kiralanması için RE/MAX Armoni danışmanı Serpil Erol Hanım ile çalışmakla ne kadar isabetli bir tercih yaptığımızı ilan öncesi çalışmaları ve ilanı görünce anladık. İlanda kullanılan fotoğraflar profesyonelce çekilmiş, oda büyüklükleri detaylı şekilde verilmiş, evin konumu ve diğer özellikleri açık bir şekilde ifade edilmiştir. Ayrıca tarafımıza sunulan ilerleme raporu çok hoşumuza gitti. Çok titiz çalışmalarından dolayı danışmanınız Serpil Erol Hanım'a ve dolayısıyla RE/MAX Armoni'ye çok teşekkür ederiz.

Tolga Uğur

Serpil hanımla, Tamiş Sokaktaki Kardeşler Apartmanı'nında satılan daire için çalıştık. Kendisi süreci çok iyi yönetmiştir. Satın alma sürecinde toplantı zamanlarında zamanında gelmesi ve kesin-net bilgilendirmesi, aynı zamanda samimi ve çok zarif olması işini severek yaptığını göstermektedir. Kendisine teşekkür ederiz.

M*******

Ev kiralama konusunda Serpil Erol hanım çok yardımcı oldu.İlgi ve alakası, bizimle iletişimi iyiydi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Onur Taş

Pandemi döneminde tanışmış olduğum danışmanınız Serpil Hanım ilk telefon görüşmemiz de başlayan o sıcak içten samimi iletişim yetenekleri ile şuan da yaşadığımız evi satın alabilmem adına tüm satın alma aşamasında yaşanan problemleri aşmamıza, pazarlık yapma kısmın da ki destekleri ile üzerimizden oldukça fazla yük almaya vesile olmasından dolayı sizler aracılığı ile kendisine teşekkürlerimi iletip böyle bir ekip üyesi ile çalıştığınız için de sizlere teşekkür ederim.

Burak Kumanlı&buket Atalay

Aynı sektörden olmamıza rağmen Serpil hanımdan öğrendiğim çok şey oldu. İlan tarihinden tapuyu aldığımız güne kadar gösterdiği ilgiden dolayı kendisine minnettar kaldık. İnşallah güzel işler bitirmesi dileğiyle.. Remax'a olan güvenimiz sıfırıdan tavan yapmış bulunmakta.. :)

Hakan Erenoğlu

Emlak danışmanım Serpil Erol, uzun süren satış aşamalarında sürekli bilgilendirmesi ile, pazar bilgisi ile, pozitif yaklaşımlarıyla tam bir profesyonellik gösterdi.Benim minimum zamanımı alıp kendi dairesiymiş gibi davrandı.Satış işlemimiz bitti.Şimdi alım için kesinlikle kendisiyla çalışmayı düşünüyorum.Teşekkürler.

İsmail Engin Yıldız

Ekim 2019 içerisinde sahip olduğum gayrimenkulun kiralanması sürecinde Sn. Serpil Erol bana danışmanlık sağladı. Yurtdışında olmam nedeni ile kendisinin sağlamış olduğu hizmet kalitesi benim için daha da önem kazandı. Sağlamış olduğu bilgilendirme, esneklik ve anlayış ile bu süreçte herhangi bir sorun yaşamadım. Kendisine ve ofisine teşekkür ederim.

Seda Özkan

Gayrimenkul danışmanınız Serpil Erol hanımefendi güleryüzlü, yardımsever biri olarak bizimle çok iyi ilgilendi. Hem evi kiralama aşamasında hem de taşınma sürecinde göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Nimet Burcu Çelik

Serpil Hanım ev tutma sürecinde başından sonuna kadar yardımcı oldu. Gerek ev sahibi ile iletişmimizi, apartman ve site ile iletişimimizi kolaylıkla sağladı. Evrak işlemlerimizi halletti. Biz bu süreçte tanıştık ve fazlasıyla memnun kaldık.

Zeynep Ertürk

Ev alma sürecim boyunca her an yanımda olan, verdiği güvenilir ve yeterli bilgilerle benim için çok stresli olan bu süreci rahat atlatmamı sağladığı için Serpil Erol hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.Remax Armoni ile çalıştığım için doğru karar verdiğimi düşünüyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum

Neslihan Erenoğlu

İstanbul/Pendik'te ki gayrimenkulumun satışı sırasında çalıştığım Sn. Serpil Erol'un sabrı, empati duygusu, olayları çözüşü ve son derece profesyonel çalışmasıyla biraz sorunlu olan satışımı son derece kolaylıkla kolaylıkla çözmüştür.İyi ki danışmanım olmuş ve bu işte bulunmuş.İyi görüşü, yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.