RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ayfer Fitilcan portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Saime Baddal

Ayfer hanım sayesinde iyi bir yatırıma sahip oldum.Kendisi hem mesleğine hakim hem kibar ve canayakın.Teşekkür ederim.

Emre Canbulat

Kiralama sürecindeki ilgi, alaka ve samimiyetiniz için çok teşekkürler…

Merve Akkuş

Okadar ev gezip asık suratlı uslupsuz ilgisiz sanki bu işe bıçak zoruyla alınmış telefonları açmayan geri dönmeyen emlak danışmanlarından sonra bütün düşüncelerimizi değiştirip olumluya çeviren Ayfer hanıma eşim ve ben teşekkürü bir borç biliriz;)ayrica bizi gideceğimiz yere kadar kendi araciyla bırakması süper bir jestti...işinin hakkını veren nadir emlak danışmanlarından biri olan Ayfer hanım ile yollarınizin kesişmesi dileğiyle........

Hasan Tunç

İşlemler sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka ile takdirimi kazanıp, emlak borsasına bakış açımı değiştirdiniz. Sizinle çalışmış olmaktan mutluluk duydum, tekrar teşekkürler Ayfer Hanim.

S*******

Ayfer hanım Kiralama döneminde bize çok yardımcı oldu teşekkürler

Adem Ceren

Evimi satma sürecinde çok yardımcı oldunuz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, sizlerle çalışmak güzeldi:)

Gizem Demirci Bağdat

Göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve samimi tavırlarınız için çok teşekkürler. Bu süreçte desteğinizi hiç esirgemediniz bizden. Tekrar görüşmek dileğiyle

Ş*******

Kişisel iletişimi ve sektöre hakimiyeti mükemmel.

Vahide Canan

İşinde planlı düzenli güvenilir ve iş ahlakına sahip profesyonel duruşundan son derecede memnun kaldım.Başka bir zamanda çalışmam gerektiğinde hiç tereddüt etmeksizin çalışmak isterim.Katkı ve desteğine sonsuz tşk.ler.Başarılar diliyorum.

Hasan Karabacak

Gerçekten tam profesyonel bir emlakçı, evimi alırken hiç bir sorun yaşamadım ne demişse hepsini bir bir yerine getirdi, ilgili, nazik, güvenilir, tam bir profesyonel tüm süreç hakkında gereğinden fazla bilgi aktardı sorunsuz bir süreç yaşadan teşekkür ediyorum

Çağatay Örgüt

Ayfer Hanım ı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Tanıştığımız günden beri bir sorun olduğunda ya da bir sorumuz olduğunda her zaman yardımcı oluyor elinden geleni yapıyor. Çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanıza

Ercan Köksal

Kiralama sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve sabır için çok teşekkür ederim.

Feyzi Okan

Muhteşem ilgi, destek ve nezaket. Çok teşekkürler

Ercan Tamer

Göstermiş olduğunuz ilgi , alaka ve sabır için çok teşekkür ederim. Emlak sektörüne önyargımı değiştirdiniz. Ekip arkadaşlarınızla , bu işi ne kadar ciddiye aldığınızı ofisinize geldiğimde anlamıştım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Haydar Bozkurt

Ayfer Hanım, işinde çok başarılı. İletişimi çok iyi. Güvenilir ve İnandırıcı biri.

Fahrettin Özer

İş düzeni ve prensipli çalışmasıyla işini çok iyi yapıyor emek veriyor işini önemsiyor ablama çok teşekkür ederim 🙏

Can Akşahin & Gözde Hankapı Akşahin

Ayfer hanım konusunda uzman, kendini çok iyi yetiştirmiş bir profesyonel. Hem yazılı, hem sözlü iletişimde gösterdiği titizlik ile ev alım sürecimizi kusursuzca yönetti. Çok temiz yürekli, dürüst bir insan olmanın yanı sıra, had safhada sorumluluk bilinci taşıyan bir doğası var. Müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği istisnai hassasiyet ile tarafların stres seviyelerini başarıyla yöneterek hem teklif sürecinin, hem de tapu işlemlerinin sorunsuzca ilerlemesine olanak sağladı. Ayfer hanım'la çalışma fırsatı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı görüyoruz, kendisinin ve kurumunun bize sağladığı hizmetlerden son derece memnun kaldık. Güvenilir, profesyonel ve iş bitirici bir emlakçı arayışı içinde olanlara Ayfer hanım ile birlikte çalışmalarını tavsiye ederiz. Kendisine sonsuz teşekkürler.

T*******

Aradığımız evi bulmak konusunda umudumuzu yitirdiğimiz bir anda Ayfer Hanım'ın gösterdiği ev bize "işte bu" dedirtti. Evi kiralarken güvenilir bilgiler verdiği, süreç boyunca yaşanan zorlukların çözüme kavuşturulmasında sorumluluk almaktan kaçınmadığı, hem ev sahibinin hem de kiracının hakkını koruduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki yaşantımızda emlak konusunda kendisine her zaman danışabileceğimizi bildiğimiz için şanslı ve mutluyuz.

Turgay Doğan

Ayfer Hanım işini ciddiye alan, saygı ve sevgi çerçevesinde yapan ve iş ahlakı konusunda tanıdığım ender insanlardan bir tanesi. Evimi kiralama konusunda ince ve titiz davranması da benim için çok önemliydi. Gayrimenkul alma ve kiralama konularında aklıma gelen tüm soruları sorabileceğim ve tatmin edici cevaplar alabilileceğimi bildiğim bir kişiliğe sahip. Kendisine yardımlarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

T*******

Ayfer Hanımın profesyonel ve çözüm odaklı bakış açısı sayesinde gayet kaliteli hizmet aldım. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Hüseyin Yaşar

Ayfer Hanım, çözüm odaklı iş anlayışı ile daire kiralamam konusunda yardımcı oldu. Dairenin özelliklerini olduğu gibi aktararak bizi doğru bilgilendirdi. Teşekkür ederim.

Evrim Çeri

Ayfer Hanımla yollarımız ev almak maksadıyla kesişti işinde çok başarılı yardim sever profesyonel bir hanımefendi. en sevdiğimiz özelligi iş ahlakı olması..Artik bizim ailemizin emlakçısı.Evimiz olduktan sonra da kendisiyle irtibatımızı kesmedik.Ne zaman arasak sağolsun bize desteğini esirgemedi.Kendisine teşekkür ederiz.

G*******

Ayfer Hanım sayesinde hayallerimizdeki eve kavuştuk. Kendisi ilgisi bilgisi güler yüzlülüğü ve en önemlisi sabrıyla başından sonuna kadar bizim yanımızdaydı. Hala kendisiyle görüşüp emlak değerlendirme konusunda fikirlerini alırız. Çok teşekkür ederiz.

F*******

Ayfer hanım evimin satışında yardımcı oldu çok kısa sürede ev satıldı bu süreçte çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum

S*******

Sevgili Ayfer hanım işinde gerçekten çok profesyonel evimizi bir günde kiraya verdi başarılarınız daim olsun ilginiz alakanız için ayrıca teşekkür ederiz

Mustafa Uçak

Bu zor dönemde bana yardımcı olan Ayfer hanıma çok teşekkür ederim. Öğrenciyim ev ararken büyük zorluklar yaşadım. Ayfer hanım mesleğinde profesyonel olduğu gibi anlayışlı, yardımsever yaklaşımıyla beni gerçekten çok mutlu etti. Kendisine ve remax ailesine tekrardan çok teşekkür ederim.

Kutup Yüce

İyi bir Emlak Danışmanı, bölgesini iyi tanıyan ve güvenebileceğimiz nadir insanlardan biridir Ayfer Hanım. Samimi desteğiyle, memnun kaldığımız bir eve sahibiz artık :) Tekrar Teşekkürler.

Özgür Arıkan

Son derece iyi bir gayrimenkul uzmanı evimi istediğim fiyattan iki gün içinde alıcı bularak ve bütün işlemlere yardımcı olarak güvenli bir şekilde satmamı sağladı teşekkür ediyorum.

Özcan Yılmaz

Kiradaki evimiz ile mükemmel bir şekilde ilgilendiği için Ayfer Hanıma ben ve eşim adına çok teşekkür ediyorum. Kiracılarımızı titizlikle seçtiği için kafamız çok rahat. Hiç bir sorun yaşamadık. Evraklarımızın muhafazası ve düzenli bilgilendirmesi ev sahiplerinin için çok önemli olduğunu anlatmaya gerek yok. Ayrıca oturduğumuz ev için de bize yardım ettiği için tekrar teşekkürler. İyi ki varsınız Ayfer Hanım.

Ercan Köksal

Ayfer hanım işinde uzman bir insandır. Bizlere her zaman yardım etmistir

Feride Duruay

Ayfer Hanım gerçekten çok ilgili bir emlak danışmanidir ev aradığımda bana en güzel evi en iyi fiyatıyla bulmuş ve alım da bana çok destek olmuştur yonlendirmeleriyle kendisine çok teşekkür ediyorum

Şenay Portakal

Çok dürüst ve guvenilir

Turgay Çetin

Ayfer Hanım bir ev almamıza yardımcı oldu.güler yüzlü profesyonel sorunla karşılaşınca çözüm üretici evimizi kiraya verme sürecinde de yardimci olan bir kişi.aldigi parayı sonuna kadar hak eden ve güven veren bir kişi.

U*******

Ayfer hanım ev kiralama konusunda bize yardımcı oldu. Taşınacağımız zamanda ev teslim işlemlerini kendisi ile hallettik. Randevu saatinde dakikti bizi bekletmedi. Bu işlemler esnasinda kendisi çok ilgili idi. Bütün işlemlerimizi kolay bir şekilde hallettik. Çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Gülşen Tunç Yiğit

Ayfer hanım aracılığı ile ev satın aldık. İşine hakimiyeti, samimi ve gercekci olması ayrıca güven verdirdi. Sonra diğer evimizi de 1saat içinde kiraya verdi. Portföy yönetiminde bence çok başarılı, tarafların taleplerini çok iyi gözlemleyip işini layıkıyla yapıyor. Başarılı olacağından şüphem yok, Remax ailesi bu açıdan da çok şanslı..

Taner Alkurt

Ayfer Hanım işi konusunda çok ilgili ve bilgili bir danışman, kendisini her zaman tebrik ediyorum.

H*******

Ayfer Hn Eryamandaki evi almamızda çok yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Mustafa Ulutaş

Ayfer hanımı sektördeki başarısından dolayı öncelik ile tebrik ederim güvenilir dürüstlük şeffaflıkları ile de kendisine güven veriyor bizler için bundan sonraki hayatınızda başarılı olmanız dileğiyle kendisine cok tesekkür ederim ilgisi alakası için

Mutlu Demir

Ayfer hanım işini hakkıyla düzgün yapan ve gerçekten çok saygılı bir gayri menkul danışmanı. Kenisi ev bulmam konusında çok öz verili çalıştı. Ayfer hanıma ve remax a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Uğur Kul

Ayfer Hm.herşeyden önce dürüst, güvenilir, pratik işine odaklı profesyonel bir emlak danışmanı. İster evinizi satın yada kiraya verin, ister ev alın yada kiralayın kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bunların dışında alıcı yada satıcı olmasanız bile kendi kişisel çıkarlarını düşünmeden sizleri doğru bilgilenderen ve yönlendiren bir emlak danışmanıdır.Bizimde bir öğrenci kardeşimize kiralık ev bulmaktan ümidimizi kestiğimiz bir anda, kendisinden önceki maalesef pek çok olumsuz deneyimlerimizden sonra çok kısa zamanda bize uygun fiyatlı eşyalı

Veli Kutlu

Kiracim çıkacağını bildirdi bende durumu Ayfer hanıma bildirdim kiracı çıkacak dedim yeni kiracı gerekiyor dedim ertesi gün kiracı buldu kısa zamanda bulması sorunu beni mutlu etti. Ben Ayfer hanım gibi profesyonel bir emlakciyi tanıdığım için mutluyum.

V*******

Gayet profesyonel ve çözüm odaklı. Ayfer hanım a ev arayış ve satınalma sürecinde desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Muazzez Özyurt

Ayfer Hanim işinde cok profesyinel, , evimizi iki günde kiraya verdi, her seyi eksiksiz halletti, üslubu isindeki başarısının kanıtı, kendisine rahatlıkla guvenebilirsiniz, baska emlakçının elinde 2 ay bekleyen evi iki günde bekledigimin ustunde bir rakama kiraya verdi, gercekten profesyonel emlakçı

F*******

İşinde bir numara ve güvenilir.

Perihan Acar

Sevgili Ayfer Hanım referal ettiğim portföyümü en kısa sürede işleme dönüştürdüğünüz için çok teşekkür ederim başarılarınız daim olsun..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.