DOĞRU OLANI YAPMAK HİÇ YANLIŞ OLMAMIŞTIR. Gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak mı istiyorsunuz ?

Gelin doğru yere doğru fiyatla sahip olmanızı sağlayalım.1972 yılında İstanbul boğazının en güzel yerlerinden Rumelihisarı'nda doğdum. 20 yıl boyunca burada yaşadım. Boğazda yaşamanın farkını doğuştan yakalayan şanslı kişilerdenim. Sonrasında yine boğazın en güzel yerlerinden olan Sarıyer e yerleştim. Bu sayede Zekeriyaköy ve çevre köylerdeki gelişimini yakından takip etme fırsatını yakaladım.Profesyonel hayatımda 23 yıllık satış sektörü tecrübesine sahibim.Saha satış danışmanlığı, Saha Liderliği, Satış Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü görevlerinde bulundum.Sıfırdan saha ekipleri kurmak ve satış organizasyonlarını büyütmek konusunda uzmanlaştım.

Satış kariyerim boyunca elde ettiğim tecrübe ve deneyimlerimin özü insan iletişimi üzerine oldu.

Gayrimenkul sektörü ile örtüştüğünü düşündüğümden tecrübe ve deneyimlerimi bu alanda değerlendirmeye karar verdim.''İnsan sevdiği işi yaptığında aslında bir gün bile çalışmış sayılmaz'' der Konfüçyüs.

Ben de tam olarak yıllarca böyle yaptım.Gayrimenkul sektöründe de yapmaya devam ediyorum.Yolu İstanbul boğazının en güzel yerlerinden olan Yeniköy ve sevgiden geçen herkesle bir gün buluşacağız.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert
Burak Kavunoğlu portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Şule Yalta

Burak Bey işini fazlasıyla seven, yaptığı işin hakkını veren, yetenekli , analitik düşünce yapısına sahip ,hızlı bir şekilde çözüme ulaşan biri. Bizim kiracılı evimizi boş kalmadan başarılı bir süreç yönetimi ile yeni kiracımız ile buluşturdu. Burak Bey, gerek kişiliği gerekse yaptıkları ile her türlü övgü , referans ve başarıyı hak ediyor. Kendisine bir kez daha teşekkür eder , başarılarının devamını dilerim.

T*******

Burak Bey'in hizmetinden çok memnun kaldık. Evi her ince detayına kadar bize anlattı. Çok teşekkür ederiz.

Serdar Temim

Öncelikle Burak'a çok teşekkür ederim. Burak kesinlikle işinin ehli. Ben evimi sayesinde kiraya verdim. Bu zaten kendisinle ikinci çalışmam oldu. Size en uygun kişiyi değerlendirmesi, her zaman çözüm odaklı çalışması, doğru zamanlaması çok başarılı. Kendisinle güvenle çalışıyorum ve tavsiye ediyorum.

I*******

Burak Bey çok sabırlı ve ince eleyip sık dokuyan biri, kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunum. Gece gündüz hafta içi hafta sonu demeden ilgilendiğini hissedebiliyorsunuz. Memnuniyetle emanet edebileceğiniz biri. Her şey için teşekkürler.

Şahap Aksaçlı

Sanırım bundan sonra Burak bey’e sormadan babamdan bile ev alamam.Tecrübesi, tavrı,ilgisi,nezaketi ve yardımseverliğini asla anlatmakla bitiremem.İyi ki karşımıza çıktınız

Ahmet Çalışkan

Burak bey ile İstanbul'daki evimi satmak için çalıştık. Tamamen profesyonel servis, yalın ve net iletişiminden çok memnun kaldım. Çok hızlı sonuca ulaştık. Burak beyi herkese tavsiye ederim.

M*******

Burak Bey, işine hakim, bilgili ve sorumluluk sahibi bir emlak danışmanı. Evimizin satın alım sürecinde bize her konuda güven verdi. Teşekkürler...

Banu Çağlayan

Burak bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Öncelikle profesyonel yaklaşımı olmak üzere iş disiplini, konusuna hakimiyeti, açıklayıcı bilgilerle yönlendirmeleri ve çözüm odaklı olması güven verici bir çalışma biçimi yaratıyor. Kendisi yine bir firsat oluştuğunda ilk çalışacağım kişidir. Burak bey'e ve Remax Asist e çok teşekkürler.

Fatoş Minaz

Burak Bey'in profesyonel, insani, dürüst ve çözüme odaklı yaklaşımı sayesinde çok istediğim bir evin sahibi oldum. Ayrıntılarına girmeyeceğim ama bu evi almak benim için mucizevi bir şeydi ve Burak Bey'in bu mucizenin gerçekleşmesinde payı büyük. Kendisinin samimiyeti ve profesyonelliği en dengeli şekilde birleştiren danışmanlığı ders niteliğinde. Hem ben hem de mal sahibim çok mutlu olduk. Herkese onun gibi emlak danışmanları dilerim.

Zeynep Özkol Jouvenaux

Burak Bey ile calismak her bakimdan çok memnuniyet ve dinginlik verici bir tecrube. Kendisine dairemizin satisi asamasinda gosterdigi dort dortluk profesyonelligi ve centilmenligi için çok tesekkur ederiz. Daha once bir kiraya verme islemi için calismistik kendisiyle birlikte, satis soz konusu olunca gozlerimiz kapali olarak tam bir guvence ile yine onunla calismayi arzu ettik. Her noktayi kapsamli sekilde degerlendirmesi, aciklamasi, çok saygin ve dingin sekilde bizlerle surekli diyalog içinde olmasi paha bicilmez. Cok tesekkur ederiz !

Ahu Sıla Bayer

Burak Bey'e, bana ve aileme hızlı dönüş yaptığı için, talep ve ihtiyaçlarımızı biz ayrıntılı anlatmadan anlayıp doğru isme yönlendirdiği için teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmak size hız, saygınlık ve huzur sağlayacaktır. Herkesin de benzer görüşlerde olduğunu tahmin ediyorum.

Cem Ayata

Dear All, Remax Asist demonstrated an outstanding performance. The office was conducting all the process with all success. A particular attention to Mr Burak Kavunoğlu with its particular energy and smiling attitude. Best regards,

Edip Kanpak

Reşitpaşadaki müstakil evimin satış sürecinde göstermiş olduğunuz yoğun emeğinizden dolayı teşekkür ederim

Ayşegül Baykan

Satış süresince vermiş olduğunuz desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kamola Taflan

The best real estate company we have ever dealt with. Burak Bey was very professional, experienced and helpful agent. From the comfort of our home in the US, Burak Bey has gone above and beyond to help us purchase the house in Turkey. His detailed professional feedback, videos, Skypes and calls have made this transaction effortless. We couldnt be happier to work with Burak Bey, and greatly appreciate his work ethics, professionalism and honesty. Thank you, Burak Bey! We look forward to working with you again soon!

T*******

Burak bey ile ilk tanışmamız 2019 yılında oldu. Emirgan’da kendimize yaptığımız bahçeli müstakil evin satışı için değişik gayrimenkul danışmanıyla görüşmüştük. Ancak kendisinin konuyu ele alış ve davranışları çok farklıydı. Bina için kısa sürede en uygun aileyi bulması çok mutlu ediciydi. Bir yıl sonra Halaskargazi caddesinde olan kiralık dairemizi kendisiyle görüştük. Kısa sürede bize tanıştırdığı kiracıyı gönül rahatlığıyla kabul ettik. İki işlemde de güven verici davranışları bizlere çok yararl oldu. Başarılarının devamlı olmasını dileriz

Fethi Serdar Temim

Burak Bey, çok kısa sürede evimiz için en uygun kiracıları bulmamızda bizlere yardımcı oldu. İnsanlarla kurduğu birebir sıcak ilişkiler, yaptığı doğru incelemeler ile hedef kitlelerin birleşmesini çok profesyönel şekilde sağlıyor. Ben çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Tuba Osmançelebioğlu

Yıllardır boş duran, bizim için manen çok değerli, kıyıp da kimselere veremediğimiz evimizi kendisine emanet ettik, kısa sürede, her anlamda içimize sinen en uygun kiracıyı bulmamızı sağladı. Burak Bey ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi çok iyi analiz edip, titiz bir çalışma sonucu size en uygun alternatifi sunan, son derece profesyonel bir emlak danışmanı. İş ahlakı ve disipliniyle de sonuna kadar güvenebileceğiniz bir kişi. İleride de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

R*******

Burak Bey ev satın alma sürecinde başlangıçtan bitişe kadar her aşamada tarafıma çok yardımcı oldu. Kendisine bu süreçte bana çok yardımcı olduğu ve özverili bir şekilde çalıştığı İçin çok teşekkür ederim. Satın alma, kiralama gibi emlak sektöründeki her konuda yardıma ihtiyacı olan herkes kendisine gönül rahatlığıyla başvurabilir.

Derya Özbay

Size, ailesinden birine yardımcı olurcasına içten davranışları ile şaşırtıp güven oluşturacaktır. Eğer bu değerlendirmeyi okuyorsanız; kendisine ihtiyacınız olanı bir anlatın, gerisini ona bırakın derim. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Zeynep Özkol Jouvenaux

Burak Bey ile çalıştığımız için çok memnunuz. Cok dikkatli ve duyarlı bir şekilde tüm beklentilerimizi kaydetti. Cok iyi bir dinleyici. Evimizi hem çok profesyonel hem de çok insacıl bir şekilde değerlendirdi. Herşey cok berrak sarih geçti. Nezaketi ve güleryüzlülüğü de ayrıca değerli oldu. İnsallah kendisiyle yeniden çalışma fırsatımız olur. Cok güvenilir, etkin ve değerli bir insan. Herşey için çok tesekkür ederiz Burak Bey ! Başarılarınızın devamını dileriz.

Çiğdem Bağırgan

Burak Bey, Hiç bilmediğim bir semtte ve çok da yeni olduğum şehirde, tüm ihtiyaç ve beklentilerimi sonuna kadar büyük bir beyfendilik içinde dinleyerek benim için en uygun evi buldu. ve ilk seferde baktığımız evi başka bir yere bakma ihtiyacı bile hissetmeden tuttuk. Emlak danışmanı olarak sektörde eşi benzeri az rastlanır. Tüm açıklamalarında net, şefaf, sözünün arkasında ve kendi için ev bakıyormuşçasına ilk andan itibaren insana güven verir. Kendisi ile yollarımızın kesiştiği ve tanıştığım için çok şanslıyım. herzaman gözüm kapalı çalışırım

Joel D Compton

Burak Bey bizim için çok çalıştı. Bir takım soruları oldu (COVID-19, istediğimiz evin durumu ve kirası). Tek tek yanıtladı. Ben ona güveniyorum. Güvenmemi kazanmasının sebebi şöyle oldu. Soru sorarak bizim istediğimizi anlamaya çalıştı. Doğru bir şekilde mal sahibine iletti. Mal sahibinin arzularını bize ilettiğinde itici değildi ve hilekar olarak hiç davranmadı. Sürekli ortak noktalarını araştırıp, hem bizim için hem de mal sahibi için en uygunu neyse bulmaya çalıştı. 5 yıldız bir emlakçı.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.