Ticari Mülklerinize Hızlı ve Profesyonel ÇözümlerGüvenilir Kaliteli Hizmet İle Yanınızdayız TİCARİ GAYRİMENKULLERİNİZ
DEPO & FABRİKA & PLAZA & DÜKKAN & ARSA
HIZLI ve PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BİR ARAYA GELELİM
1973 Sinop Doğumluyum.
Evliyim. Alara Mira adında Hayat Dolu Kızımın Şanslı Babasıyım.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Mezunuyum.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Alpaslan Saka portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasin Erdem

Alpaslan Beye teşekkür ederim. Arsamızın satış sürecinde şeffaf ve titiz çalışma tarzıyla memnuniyetimizi sağlamıştır. İkna edici, son ana kadar her detayı bizimle paylaşmıştır. Yapıcı ve olumlu yaklaşımları, doğru çözümleri ile arsamızı istediğimiz rakama satmıştır. Tekrar teşekkür ederim.

Emre Sakarya

Tamamıyla şeffaf tarzı ve güleryüzü REMAX tercihimizi güvenilir kıldı.Teşekkürler

İdris Meydi

Genel olarak çok memnun kaldım. Özellikle sürecin her aşamasında açık, şeffaf ve bilgilendirici olması yoğun iş sürecim içerisinde işimi çok kolaylaştırdı. Alpaslan Bey'e teşekkür ederim.

Umut Kirmit

Dairemin satışında son derece profesyonel, hızlı davranmıştır. Teşekkür ederim. Alıcı, satıcı görüşmelerindeki takibi, bilgilendirilmeleri, bankalar ile kredi görüşmelerini dahi en ince detayına kadar ilgilenmiştir. Sanırım sonraki ihtiyaçlarımda kendisinden hizmet almaya devam edeceğim. Corona döneminde çok dikkatli davranmıştır. Dairenin görülmeden alınması için yoğun çaba harcamıştır. Alpaslan Bey'e tekrar teşekkür ederim.

Murat Yılmaz

Detay ve titiz çalışması için teşekkür ederim. Yardımcı, yapıcı yaklaşımı ile hızlı çözümler sunmuştur. Arayışımıza uygun bir dükkanın bulunmasını sağlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Deniz Değirmenci

Öncelikle o sıcak yaklaşımı ve oldukça yakın ilgisinden çok memnun kaldım. İşini bu kadar seven bir kişiyle ilk defa çalıştım ve bir dost kazandım. Bundan sonrası için devamlı çalışmak istiyorum.

Ali Eren

Dükkanımızın satılması ve kiralanması için yetki verdiğimiz Alpaslan Bey, titiz bir çalışma ile dükkanımızın kiralanmasını sağlamıştır. Düzenli bilgilendirme ile tüm sorularımızı cevaplanmıştır. Umarım şimdi aynı dükkanımızın satışını tamamlayacaktır. Teşekkürler

Ömer Gökalp

Alpaslan Bey her konuda bize son derece yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İlhan Demir

Bir gün içinde ihtiyacımız olan ve çok sevdiğimiz dairenin bulunmasını sağlamıştır. Baştan sona dürüst ve profesyonelce çalışmaları ile yardımcı olmuştur. Alpaslan Bey'e teşekkür ederim.

Nesteren Barutoğulları

Evimizi kendi evi gibi sahiplenip, son derece titiz çalışıp dairemizin kiralanmasını sağlanmıştır. Yeni dairemiz için defalarca satıcı firma ile görüşme yaparak eksikliklerin ayrıca tamamlanması için yoğun çaba sarf etmiştir. Emekleri için teşekkür ederiz.

Turan Abay

Çok Memnunum. Dürüst Davranışı ve Titiz Çalışması İle Dükkanımızın Kısa Sürede Kiralanmasını Sağlamıştır. Aynı Yerde Bulunan İkinci Dükkanımız Kısa Sürede Kiralanacaktır. Kendisine Çok Teşekkür Ederim.

Ahmet Yolgösteren

İki Kiralık Dükkan İhtiyacımıza Hızlıca Çözüm Bulmuştur. Teşekkür Ederim.

Turan Abay

6 Aydın Boş Olan Her İki Dükkanıma Kısa Sürede Müşteri Bularak Kiralanmasını Sağlayam Alpaslan Beye Çok Teşekkür Ederim. Bize Her Konuda Bilgi Vermiştir. İşini Seven ve Takip Ederek Çalışan Alpaslan Beye Başarılar Dilerim

Ahmet Yolgösteren

İstediğimiz Özelliklerde Dükkan İhtiyacımızı Kısa Sürede Sunduğu Alternatifler İle Çözmüştür. İşini Dürüst ve Titiz Yapan Alpaslan Sakaya Teşekkür Ederim.

A.ümit Çelik

Kısa Sürede Beklentilerimize Uygun Mülk Seçenekleri Sunmuşlardır. Kısa ve Uygun Bir Zaman Aralığında Sorunsuz Şekilde İşlemlerin Tamamlanmasını Sağlamışlardır. Teşekkürler,

Nurten Kuvvet

Alpaslan Bey vermiş olduğunuz titiz ve güleryüzlü hizmetinizin için çok teşekkür ederiz..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.