Eğer benimle çalışırsanız, geceleri huzurla uyuyabileceğinizi garanti edebilirim.


İstanbul'da doğdum Atatürk Üniversitesi Yerel Yönetimler Mezunuyum. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Emlak Yönetimi okuyorum.
Evli ve bir çocuk babasıyım Profesyonel hayatım 2006 yılında hizmet sektörün de başladı ve kısa süre içerisinde işletmeci oldum,
2011 yılında aldığım (vücut dili,diksiyon, satış ve pazarlama) profesyonel ve akademik eğitimlerden sonra sektör değiştirerek bir reklam ajansın da bölge müdürlüğü görevinde bulundum.
2013 yılından itibaren ise çok arzuladığım gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım.
Yapı firmaların da satış müdürlüğü ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundum daha sonra çok beğendiğim uluslararası bir firma olan Remax'te çalışmayı planladım, sonra Remax Lotus ailesine katılmaya karar verdim, şimdi ise 11 yıllık arsa,proje geliştirme, inşaat, konut ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı tecrübelerimi sizlere sunmak için ben ve kocaman ekibim telefonunuzu bekliyoruz.

Güzel hikayeler benimle yazılır...

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Akın Erdem portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sündüs Duman

Akın bey’i seçtiğimiz için çok şanslı olduğumu bir kez daha gördüm. Uzun süredir satmak için uğraştığım arsamı çok kısa bir sürede satılmasına sebep oldu. Gerek insan ilişkisi , gerek tatlı dilliliği, gerek kafamıza takılan bütün sorulara aldığımız cevaplar doğrultusunda çok iyi bir iş çıkardığını görmüş olduk. Asla şüphe etmeyin gözü kapalı güvenebilirsiniz. Başarıların devamını diliyorum iyi ki karşılaştık :)

Sibel Karagöz

Merhaba Akın bey i satılık dairem için tanıdım görüşmelerimiz hep gsm üzerinden gerçekleşti konuşmalarında vermiş olduğu güven ve samimiyet doğru kişi ile çalıştığımı hissettirdi .Kendisiyle güzel sonuçlar elde ettik herşey gönlünce olsun güzel yürekli kardeşim.

İlker Görgün

Akın Bey'le dairemin kiraya verilmesi sürecinde çalıştık. Hayallerle değil gerçekleşebilir ihtimaller üzerinden stratejiyi oluşturdu ve yönetti. Piyasadaki gelişmelere göre ne yapmamız gerektiği hususunda net ve aydınlatıcı müdahaleler yaptı. Süreci ele alış şekliyle kafamda hiç soru işareti bırakmayacak şekilde ilerledik ve sonuca ulaştık. Bir işi uzmanıyla yapmanın farkını hissettirdi. Teşekkürler.

Semih Hoşgönüllü

Gerçekten çok güler yüzlü güvenilir işinde hızlı ve ilgili bir satış danışmanı yine bir eve çıkmak istesem ilk arayacağım kişi Akın Bey olur.

Burak Şahin

Annemin dairesini satabilmek için bir tanıdık vasıtasıyla Akın Beye ulaştık. Ben Ankara’da yaşıyorum annemde Almanya’da. Yani Akın Beyle hiç yüz yüze gelmedik ama şu an resmen ailemizden birisi kendisi. Bölgeye ve işine çok hakim olması işimizi çok kolaylaştırdı ve zorlu bir tapu sürecimizi soğukkanlılıkla ve rahatça yürüttü. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz :)

Uğur Kılınç

Akın Bey bir gayrimenkul danışmanın ötesi bizim için benim gibi her şeyden şüphelenen ve titiz olan birinin bile işlerini yoluna koyarak işindeki titizliğini ortaya koydu. Mütevazılığı ve insanlığı da bambaşka meslek hayatında başarılar diliyorum….

Alper Koç

Bizim için en önemli şey güvenilirlik. Akın bey çok güvenilir bir insan. İşinde çok profesyonel. Elimizdeki varlığımızı en üst noktadan değerlendirilebilmek için gereken her şeyi yaptı. Ufak tefek anlaşmazlıklarda doğru yönlendirmeler ile ara bulucuğunu gösterdi. İletişimi kuvvetli ve ulaşılabilir... Emeği için çok teşekkür ederim.

Serdar Güney

Akın Bey bizim işimizi bizden fazla takip ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin lütfen. Tekrar görüşmek üzere.

Mert Efe

Çok ilgili ve çalışkan bir satış danışmanı. Başarıları diliyorum Akın bey.

Serkan Orakçı

Akın bey ile 2 yıl önce tanıştım.Normalde kendi mülklerimi kendim kiralardım.Bir gün telefonla denk geldik konuştuk.İçimden dedimki bu nasıl bir danışman çok ilgimi çekti konuşmları ,kibarlığı,iletişimi şahaneydi.Derhal akın bey ile randevu organize ettim çalışmaya başladım. En çarpıcı özelliği müşteriler ve iş dünyasındaki diğer kişilerle aktif bir iletişim sürdürerek piyasaya dair bilgilerni güncel tutmasıdır. Benim, ülkenin dönemsel sorunu olan kiracı problemini öyle bir çaba,karşılıklı akıl dolu müzakeresi ile çözdükü takdire şayandı.Halen mülklerimi kiralarken önce kendi araştırır ,portföye ilgi duyan müşteryi çok iyi analiz eder sonra beni arar ofise imzaya davet eder.O kadar çok güvenirim ki ,sorduğum tek soru şu ; her şey ok mudur ,aldığım cevap çok özgüvenli ve net şekilde kalemi uzatır bana.Bu benim çok hoşuma gidiyor çünkü kiraladıktan sonra da kiracı ve ev sahibi arasındaki yaşanacak problerin önüne geçiyor.Her şey çok net.Şiddetle çalışmanızı öneririim. Akın bey,telefonun başında bekliyorum :))

Koray Kıral

Akın beyle 2015 ten beri tanışırız. Kendisiyle gayrımenkul alım satımımız olmuştur. Son derece güven veren, öngörüleri oldukça yerinde ve piyasaya hakim değerli birisidir. Sektörde tek geçerim...

Soner Kılıç

Akın bey, Çok zor bir dönemimizde oğluma kiralık ev konusunda yardımcı oldu. Nazik, net anlaşılabilir iletişimi ile harika bir emlak danışmanı. Sürecin başından sonuna kadar sonuç odaklı ve çözüm odaklı davranışı İstanbul’a ilk kez gelen ailem için güven vericiydi. İlk kez bu kadar isini profesyonelce yapan birini gördüm . Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

Eray Kurt

Akın bey sayesinde şile’deki evimizi almamız kısmet oldu diyebilirim. şile’de birçok ev ile ilgilenmemize rağmen akın beyin yakın ilgisi, bizleri ev ve satış işlemleri konusunda fazlasıyla bilgilendirmesi, her daim ulaşılabilir olması ve satış sonrası da desteğini bizlerden esirgememesi çok kıymetliydi.

Fatih Köksalan

Akın bey evi almamızdaki süreçte cok yardımcı oldu cok memnun kaldık iş bilinci ve iş ahlakı cok iyi tekrar gayrimenkul alıp satmada başvurabilirim ve herkese öneririm

K******* Ö*******

Akın bey gayet başarılı, iletişimi güçlü, iki tarafa da güven veren bir doğru davranan bir karaktere sahip. i̇lk işimizde oldukça memnun kaldık.

Ahmet Sarıoğlu

Hissettirdiğiniz güven duygusu rahat karar vermeyi sağlıyor, ilginize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Tunç Köse

Satışa çıkardıgım evimi acaba ne zaman satılır derken, çok kısa bir süre içinde satıp yeni aldığım evimi de bulmama ve satın almama sebep oldu. buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum.

Koray Derdiyok

Akın, 10 yıldır güvenilirliği, adaleti ve naifliği için tercih ettiğimiz tek gayrimenkul danışmanımız.

Muhammed Abacı

10 yıldır çalıştığım, bundan sonrada çalışabileceğim efendi, güvenilir, hızlı, iş bitirici akın erdeme teşekkür ediyorum.

Burak Yıldırım

Yaptığı işini seven nadir insanlardan olup alım ve satımlarda her iki taraf içinde ortak yol bulup güven verip yardımcı olduğu için teşekkürler.

Bilal Aktaş

Bir danışman düşünün gayrimenkulünüzü kendi mülkü gibi gören ve 3 gün içersinde satan..:) Akın Bey ile satmakta olduğumuz bir gayrimenkul vesilesi ile tanıştık mülkümüzü tam 3 gün içersinde sattı. kendisine güvenilirliği profesyonelliği,ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim. tüm eş dost ve akrabalarımıza tavsiye ediyorum. Mülkünüzü satmadan önce tüm kurumları kişileri bir kenera bırakıp oturulup desteği alınması gereken bir insan.. sağolun Akın Bey 🙏

Alp Karakecili

Akın bey’e ilgi ve alakası için teşekkür ederim süreç sonunda gayet memnun kaldım.

Saadet Bayraktar

Akın Bey işinde uzman güvenilir size her konuda yardımcı olabilecek biri. İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum i.

Duygu Yiğci

Süreç her şeyiyle çok güzeldi.Her şey için teşekkürler.

Buse Güçeri

İletişimi kuvvetli ve dürüstlük konusun da gözünüz kapalı güvenebileceğiniz işini layıkıyla yapan emlak danışmanımızdır,çok teşekkür ediyoruz.

Birnur Biber

Akın Beyin güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, içten, samimi, güven veren, başarılı çalışmaları, yardımları sayesinde hemen satın aldığımız evi seneler sonra tesadüfen karşılaşarak uzun süre satılmayan o evimizi kısa sürede sattı. Çok mutlu oldum. Her konuda fikrini alabileceğim ve bir konu olduğunda her zaman danışabileceğim Akın Bey’e çok teşekkürler. Şanslıyız sizi Tanıdığımız için. Saygı ve Sevgilerimle

Ramazan Erkan

Akın bey bu ev alış hikayemiz de bizlere çok yardımcı oldu.Sadece ev alış satışı değil satış sonrası ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederiz.İslerimizi çok kolaylaştırdı.Kendisi ailemizin emlak danışmanı oldu ...

Ömer Göktuğ Kocaoğlu

Çok ilgili,Güler yüzlü bir danışmandır.

Ufuk Taner

Akın bey'i bilgi tecrübe ve davranışı profesyonelce yetileriyle örnek alınacak bir emlak danışmanı olarak değerlendiriyorum.

Tuba Ruacan

Kendisi ile Şileden ev satın aljm işinde ileşimde bulunduk, yapıcı ve ortam yumuşatma iki tarafı bir noktada birleştirme ve sabırlı bir şekilde ev satış ve verişinde yardımcı olduğu için gerçekten kendimi şanslı hissediyorum, kendisi gayrimenkul ile ilgili danışabileceğim arayabileceğim ilk kişidir. Akın Bey'e burdan teşekkürlerimi iletiyorum.

Cafer Yüksel

İşinde uzman, donanımlı ve güler yüzlü süper bir danışman. İçinizin rahat etmesini istiyorsanız, Akın Erdem.i tercih edin.

Okan Özkan

Güvenilir dürüst sözünün arkasında duran 1 defalık değil uzun süreli çalışabileceğiniz bir arkadaş dost

Enis Dundar

Ekim 2021 ve Şubat 2022 de almış olduğumuz satınalma ve kiralama hizmetlerinde kurumunu ve değerlerini son derece profesyonel çerçevede sunup, ilgi ve deneyimlerini aktarma konusunda bizi hiç bir süreçte yalnız birakmayan Akın beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sektörün gerekliliklerini ve yaptığı işi layıkıyla temsil eden profesyonel bakış açısıyla aranılan adres diyebilirim Akın bey için.

Eray Dinçer

Akın Beye öncelikle ev satın alma sürecindeki verdiği destekten dolayı cok teşekkür ederim. Ev aradığım sürede bir çok emlakçı ile tanıştım hepsinin amacı parasını alıp kenara çekilmek iken, Akın Bey'de durum üstün kaliteli hizmet sunmakti. Bizi çok güzel bir ev sahibi yaptı, darısı diğer arkadaşların başına

Murat Uğur

Sakin ve soğukkanlı duruşu, aynı zamanda bir o kadarda karşısındakine geçen enerjisi, duygusal tarafının yanında güçlü analitik kasa sahip olması, hissettirdiği güven duygusu, söylemlerini eylemleriyle bütünlemesi, sebep sonuç ilişkisiyle yaptığı yorumları, sektöre olan hakimiyeti şahsen benim dikkatimi çekip öne çıktığını düşündüğüm özellikleri.. Bu sebeple emlak konusunda hizmet alma ihtiyacı duyduğumda direkt kendisini arıyorum ve aldığım hizmetlerden son derece memnun kalıyorum..

Ayhan Demir

Akın beyle yapmış olduğumuz çalışma sonrası 1 hafta içerisinde daire sahibi oldum. Gerçekten güler yüzlü, samimi, güvenilir, ve prensiplerine bağlı olması ziyadesiyle memnun etti. Sürecin başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi alakasına çok teşekkür ederiz

Erdal Furkan

Daireden çıkarken çok yardımcı oldu!

Gülçin Günay

Akın beyin göstermiş olduğu ilgi alaka olarak çok memnun kaldım kendisine teşekkür ederim

Okan Metin

Nazik tutumu ve özverili arabulucu tutumundan dolayı teşekkür ederim

Selçuk Yavuz

Güler yüzlü samimi ve işinde iyi. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Hasan Öğüt

Akın bey dışarda gördüğümüz insanlar gibi değil de bize gerçekten arkadaşı kardeşi gibi yaklaştı. Akın beyden çok memnun kaldık. Tüm yardımları için teşekkür ederiz.

Buğra Erkal

Akın Bey, çok kibar, işini sahiplenen, anlayışlı ve yardımsever bir emlak danışmanı. Kendisinden ve verdiği hizmetten son derece memnun kaldık.

Fikriye Yüksel

Herkesin istediği, evini hızlı bir şekilde satmak ve sonrasında diğer planlarını uygulamaya alabilmektir. Evim çok çok kısa süre içinde (27 GÜN) satıldı çok şükür ve ben planlarımı 4-5 ay sonra yapacak şekilde programlamışken evimin hızlı şekilde satışından dolayı şuan için planlarım beni beklemek durumunda kaldı..Getireceği müşterileri özenle seçen, kazancı 2. planda tutan, tecrübesi ve konuya hakimiyetiyle bize nokta görev düşürmeyen, Akın Erdem Beye tüm çabalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Vlad Kogan

Güzel hizmet!

Sevinç Şahin

Akın Bey çok ilgili, alakalı, güvenilir, iş prensipleri ve ciddiyeti ile hoş görülü bir emlak danışmanıdır. İlk kez tanışmamıza rağmen insan ilişkilerinin iyi olmasından kaynaklı evimi 1 gün gibi kısa sürede kiraladığı için kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederim, Başarılarınızın devamını dilerim...

Aysun Badem

Kendisi işinde çok balarılı emlak danışmanı ev aldık çok yardımcı oldu. profosyenel olarak bu işi yapmakta. teşekkür ediyorum kendisine

Hülya Gümüş

Akın bey. Güler yüzlü, prensiplerine bağlı, düzgün arabuluculuk sahibi, işine saygılı bir kişi sayesinde Bir haftada 35 senelik evimiz satıldı sıfır evimiz alındı bu hafta taşınıyoruz teşekkürler ederiz işine saygılı herkes emeğinin karşılığını alır kesinlikle tavsiye ediyorum

Okan Metin

Nazik tutumu ve özverili arabulucu tutumundan dolayı teşekkür ederim.

Selçuk Yavuz

Güler yüzlü samimi ve işinde iyi. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Onur Nar

Kendisine satılmak üzere teslim ettiğim dairem ile kendi evini satarcasına uğraş sergileyip her konuda muhteşem destek görebileceğiniz kolay bulunamayacak bir emlak danışmanı kendisine bize zor günümüzde hızından emeklerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum Remax ailesi olarak böyle bir satış temsilciniz olduğu için gurur duymalısınız Remax olarak sizede akın bey vasıtasıyla teşekkür ederiz başarılarınız daim olsun akın bey ve remax ailesi

Hacı Elidemir

Akın Erdemden çok memnun kaldım evimi kısa zaman da sattı ilgili ve çok yardımsever teşekkürler

Levent Erkan

Akın bey ile satıliga cikardiğım daire icin yakın zaman caliştik.Kendisinin çalışma prensipleri, ciddiyeti ve etik çalışmaya gosterdigi ozen ile detay odaklı iş anlayışı ve kurduğu çok başarıli insan ilişkileri sayesinde hedefe istikrarli şekilde ulaşma gayreti onu başarıli kılan yönlerinden biri. Kendisi ile tekrar çalişmaktan tereddüt etmeyecegim bir emlak danışmani.Bu açıdan, şunu net soyleyebilirim ki, Remax markasina guvenimi tam kazanmamda onemli bir rol oynayan cok basarıli bir emlak danişmanı kendisi.Remax firması kıymetini bilmeli.Herkes

Tarık Muhsin Taner

Akın bey ile ilk defa çalışmamıza rağmen ilgi, alaka, dürüstlüğü ile dükkanımı 1 gün gibi kısa sürede kiraladığı için kendisine ve remax ailesine teşekkürlerimi bi borç bilirim.. Saygı ve sevgi ile..

Hakan Arslan

Akın Bey ile ilk defa çalışma fırsatımız oldu. Zorlu ve çetrefilli bir alım sürecini, kendisinin de yardımları ve gayretiyle güzel bir şekilde noktaladık.Süreç başından sonuna kadar göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ederiz.

Melis Alçayır

Akın beyin sonuç odaklı yaklaşımı ve uzmanlığı gerçekten memnuniyet vericiydi.İşlem süresince gösterdiğiniz hassasiyet için ayrıca teşekkürler. Başarılar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.