1997 İstanbul'da doğdum.Üniversite eğitimim için Trabzona geldim.Harita ve kadastro mezunu olup, Yapı Denetim programından eğitimim devam etmektedir.Gayrimekul sektöründe Akademik Eğitimim'de aldığım bilgilerle Profesyonel Hizmet vermek adına Re/max Meydan bünyesine katıldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Kazım Kalayci portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sedanur Serdar

SATIŞ SÜRESİNDEN TAPU ALIMINA KADAR BÜTÜN DETAYLARLA EN İNCE AYRINTISINA KADAR İLGİLENDİ TANITIM SÜRESİ HER DETAYI AKTARARAK YARDIMCI OLDU. ALIM SÜRESİNDE ÇÖZÜM ODAKLI BİR İŞLEYİŞ İLE PROFOSYONEL ÇALIŞMA TARZI VE SAMİMİYETİ İLE HER DAİM ÖNEREBİLECEĞİM BİR İŞİM OLDU. ÇALIŞMA HAYATINDA DAHA DA YÜKSELMESİ VE İLERİYE GİTMESİ DİLEĞİ İLE...

Gökhan Fidan

Kazım Bey, Almış oldugum ev için cok kolaylık sağladı. Remax Camiasına çok teşekkür ederim Kazım Bey, ilgi ve alakalı sorumluluk duygusuyla bize verdiğihi hizmet için cok teşekkür ederim bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim. Saygılar

Turan Saka

Şirketinizle ilgili alabileceğim bilgileri fazlasıyla alabildik.Çok memnun oldum. Çevreme şirketinizi anlatıp, yönlendirme yapacağım. çok memnunum.

Caner Kağan Akkoç

Kiralama süreci boyunca her türlü yardım ve ulaşım sağlayan Kazım Bey'e teşekkür ederim imza sorunum olup araçla kapıma kadar gelip bir yükten kurtuldum, ofiste sürekli çay su ikramı yapıldı memnun kaldım . Çevremde ev arayan olursa gönül rahatlığıyla Remax ailesine yönlendireceğim sevgilerle :)

Arzu Kaba Sevim

Remax Meydan'dan bir ev kiraladım. İlgi ve alakalılardı.Ofiste güzel ağırlandım çalışmalarından memnun kaldım. Tekrar kendileriyle çalışmak isterim kendilerine teşekkür ediyorum.

Seda Nur Başkan

Satış süresinden tapu alımına kadar bütün detaylara en ince ayrıntısına kadar ilgilendi, .Tanıtım süreci her detayı aktararak yardımcı oldu alım süresinde çözüm odaklı bir işleyiş ile profesyonel çalışma tarzı ve samimiyeti ile her daim önerebileceğim bir isim oldu. Çalışma hayatında dahada yükselmesi ve iyiye gitmesi dileğiyle.

Gülcan Kaya

Çok memnun kaldık geri dönüş aramaları konuşma tarzlarıyla gayet güzel ve pozitif yaklaştılar diğer arkadaşlarada tavsiye ederim, öneririm.

Burcu Kara

Genel olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım Kazım Bey sayesinde ev sahibi ile aramızda iletişimi sağlayarak ve her konuda yardımcı olarak sorunsuz bir ev kiralama süreci yaşadık. Kesinlikle çevreme öneririm.

Aygül Akçay

Kiralama sürecim çok kısa zamanda gerçekleşti sorunlar hemen çözümlendi ofiste gösterilen ilgiden çok memnun kaldım . Aldığım hizmet için çok memnun kaldım, teşekkürler.

Oğuzhan Uzun

Kiralama sürecim telefonla ulaşım sağladığımdan beri başladı çok hoş karşılandım ve satış danışmanından gayet memnun kaldım ofis ortamında ise gayet hoş görülü ve samimi karşılandım ikramlar vs. cok iyiydi her şey için teşekkür ederim remax ailesi.

Fethiye Kudu

Tüm süreç boyunca Kazım bey bize son derece dürüst ve açık bir şekilde yardımcı oldu. Kendisine sonun kadar güveniyoruz. Gözümüz kesinlikle arkada kalmadı bu süreçte, Gelecekte de emlak işlerim olursa kendisi ile temasta olmak isterim.

Adnan Mınak

Mülk sahibi olarak, REMAX Gayrimenkul Danışmanlığı Trabzon Meydan Ofisine, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Tereddütsüz iş birliği yapmanızda hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır. Bir ev sahibi olarak fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim. Saygılarımla!

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.