RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cenk Sınmaz portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hadi Akdeniz

Cenk ve Barış beylere öncelikle Remax Armoni ailesi adına teşekkürlerimi iletiyorum. Güven-güven-güven ülkemizde son yıllarda eksik olan şey. Cenk Beyi gördüğümde güvenilir kişilik görüntüsü verdiğinden açtığı yolda ilerledik. İnşallah herkes için hayırlısı olmasını dileriz. Bir sonraki işlemde görüşebilmeyi arzu ederiz.

İlker Tezcan

REMAX Armoni danışmanlık şirketinden almış olduğum 1+1 ev için şirketinizin danışmanları Cenk ve Barış Beyin ev için ilgisinden ve satış kolaylıklarından dolayı teşekkür ederim. Tekrar buluşmak dileğiyle...

Özcan Destancı

Satışa çıkarılmasından satışın gerçekleşmesine kadar sürecin her anında son derece profesyonel ve etkin bir işbirliği ile çalıştım. Gayrimenkul danışmanım Cenk Sınmaz her aşamada bilgilendirici, kaliteli, sorunsuz hareket etmiştir. Verdiği hizmetten son derece memnun kaldım. Hem kendisine hem şirketinizin sunmuş olduğu kaliteli ve yakın işbirliği, hizmet için çok teşekkür ederim. Çevreme de tavsiye edeceğim.

Hadi Akdeniz

Ülkemizin son yıllardaki en büyük kaybının güven kaybı olduğunu düşünüyorum. Güvenin olmadığı yerde hiç bir işin neticelenmediğini düşünüyorum. Cenk Sınmaz Beyin bende bıraktığı intibadan dolayı söylediği her sözün bende itibarı vardı. Yaptığımız işlemin hepimize hayırlı olmasını diler, tüm ekibe sevgi ve saygılarımı sunarım. Teşekkürler Muhammed Cenk Sınmaz.

Hadi Akdeniz

İlk görüşmede verdiği güvenden dolayı, yaptığı tüm işlemlere kayıtsız EVET dedim. Teşekkür ederim Cenk Bey.

Metin Eray

Cenk Bey işinde takipçi ve ilgili bir danışmandır. Başarılarının devamını dilerim..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.