-BERABER HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM.

Uzmanlık Bölgesi

Deniz Mah. / Mezitli Seymenli Mah. / Mezitli Tece Mah. / Mezitli Viranşehir Mah. / Mezitli Davultepe Mah. / Mezitli

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cevat Baran Püsküllü portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kuzey Aksu

İstediğim gibi bir yeri bulmam da ve kiralama da bana yardımcı oldukları, işlem boyunca ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Kasım Koray Yaygın

Müşteri ilişkilerinde başarılı Baran beyin bize olan hizmet ve ilgisinden çok memnun kaldık mersinde emlak sektöründe dürüst çalışan yegane firmalardan bir tanesi diyebilirim..

Bura Erbil

Güzel ve güvenli bir işlem süreci geçirdik teşekkürler.

Ahmet Kılınç

Satış başlangıç aşamasından, satış bitiş aşamasına kadar ilgi çok iyiydi. Teşekkürler Remax Loca.

Yusuf Ozan Demirbaş

Satmak istediğim zaman itibari ile iletişim kurduğum Remax Loca ailesi yönlendirmeleri ve takip sistemleri, bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

Ali Kadim

kiralama işlemimizi, özenli ve detaylı gerçekleştirdiği için Baran beye çok teşekkür ederim..

Tahsin Yazmacı

Satın alma işlemi sürecinde Baran Beyin özenden çok memnun kaldım, süreç boyunca yönlendirme, bilgilendirme ve ilgisi sayesinde kendimizi güvende hissettik almış olduğumuz hizmetten ötürü Baran Bey ve REMAX LOCA ailesine teşekkür ederiz.

Ali Engin Gürkan

Baran beye teşekkür ederiz dairemizin satışını kısa sürede tamamladığı için.

Çiğdem Kılınçkını

Satışın başından sonuna kadar Suna hanım ve Baran beyin iliği ve alakasından çok memnun kaldım. Her şey için çok çok teşekkür ederim. İyi ki REMAX LOCA..

Aynur İdman

Mersin'de olmadığım halde tüm resmi ve gayri resmi işlemlerim le bire bir ilgilenip sonuca ulaştıran remax loca çalışanı sayın Baran püsküllü beye çok teşekkür ederim. İşini bu kadar özveriyle yapıp müşterisine güven veren çok nadir kişiler vardır Baran bey de bunlardan biri çok şanslısınız REMAX tekrar teşekkürler

Ainura Kurmanıva

Выражаем искреннюю благодарность сотруднику компании Ремакс, Боран Бею. Большая признательность за прекрасную работу в сопровождении нашей сделки «купли-продажи» … Профессионал в своём деле - делает всё возможное и невозможное. Добросовестен , честен и внимателен в равной доле и к покупателю и к продавцу . Все задачи и вопросы решает мобильно и оптимистично, что чувствуешь себя на «релаксе». Мы себя чувствуем «везунчиками» вместе с ним!

Selim Çıplak

Göstermiş olduğu ilgi için Remax Loca ekibi ve özellikle bizimle ilgilen kolaylıkla bir satış gerçekleştiren Baran Bey’e çok teşekkür ederiz.

Süleyman Türüngin

Baran beyin ilgisine, alakasına çok teşekkür ederiz. İşlemlerle ilgi, alakasından çok memnuniyet verici. Ben şahsen memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim

Abdulkadir Tuncel

Baran beyin profesyonel çalışması bütün işler ile titizlikle ilgilenmesi, hiç bir sorun çıkmadan sonuca bağlanması muhteşemdi. İlgisine ve tecrübesine hayran kaldı. Her şey için teşekkür ederiz...

Nejdet Çiçek

Çok memnun kaldık hiç bir sorun yaşamadık teşekkür ederiz

Işıl Kesim

Evimizi ilk gösterme anından tapusunu aldığımız ana kadar, hatta daha sonra ki sorularıma son derece kibar ve profesyonel ce cevap vererek yanımızda olan Baran bey' e çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Sanem Akbaş

“Baran bey işini severek, dürüst bir şekilde yapan yaptığı işte uzman biri. Kendisine aradığımız arsa için kriterlerimizi iletmemizin ardından seçenekler ile hızlıca geri dönüş sağladı ve zaman kaybetmeden alım işlemini gerçekleştirdik. Profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. “

Ali Dalçık

Merhabalar, Baran Bey size çok teşekkür ederim, sayenizde kolay, hızlı ve güvenilir şekilde mülk sahibi oldum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Ahmet Şen

Baran bey selam, Kavaklıpınar Mahallesi'ndeki arazileri alım sürecin deki göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka dan dolayı size çok teşekkür ediyorum. Size çalışmalarınızda başarılar dilerim.

İbrahim Halil Özpekmezci

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım. Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güvenden dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

Ahmet Esmer

Emeğiniz çok büyük samimiyetiniz ve titizliğinizle bana çok yardımcı oldunuz.Her şeyden önce işinizi gerçekten çok profesyonel yürütüyursunuz. Güleryüzünüz hep olsun. Her şey için tekrar tekrar teşekkürederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.