RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert
Halil Nas portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Shamim Farzam

Halil bey işlemimizdeki hizmetlerinden, çok memnun kaldık hizmetlerinden çok teşekkür ederiz.

Ahmet Birinci

Remax gayrimenkul tarafinsan guzel hizmet alıp,ilgi ve alakalrindan dolayi cok memnun kaldım hele hele halit kardeşimiz cok profosyonelce calisıp hizmwt verdiginden dolayı bilhassa kendisine tesekkurlerimi iletiyor,ayriyeten başarisindan dolayi onu kutluyorum..her zaman remax gayrimenkul tercihimdir

İlknur Aydın

Ev alma sürecimizde Remax Gayrimenkulü tercih ettik,ve bu süreçte Halil Bey bizim ile ilgilendi.Güler yüzü ve samimiyeti ile bize yardımcı oldu.Evi teslim alana kadar ve aldıktan sonra memnuniyetimizi merak edip bizimle tekrardan iletişime geçmesi bizi çok memnun etti.Teşekkürler Remax Gayrimenkul,teşekkürler Halil Bey.Başarılarınız devamını diliyorum.

Erol Kumaş

Satış süresince ilgi son derece yerindeydi ,gösterilen hoşgörü ve kibarlıktan ötürü halil beye teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

M*******

Alacağımız evde işlem sürecinde A dan Z ye ilgisini gösteren Halil Nas beye teşekkür ederim. Umarım herkes sizin gibi işlemlerde alaka gösterip müşterinin derdiyle dertlenir.

F*******

Kurumsal firmaya yakışır kalitede bir insan. Müşterilerle birebir ilgilendi ve sayesinde evimizi sattık. Teşekkürler

Yusuf Yılmaz

Kendilerini aradığımda sorduğum sorulara karşısında beni gayet aydınlattı tamamıyla çözüm odaklı kendileri ,teşekkür ederim .

Kebire Özbakır

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık herkese önereceğimden eminim gayet güler yüzlü ve sıcak kanlılar.

B*******

Telefondan yaptığımız görüşmede Halil bey çok ilgilendi

S*******

İlgi ve alakasından ve iş ahlakı, sorumluluğundan dolayı teşekkür ederim.

Orhan Mısır

Dairemin satışında halil beyin ilgisi nezaketi ve profesyonelliği dolayı son derece memnun kaldım hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim .

Süheyla Bal

Sorunlara karşı çözüm odaklı saygılı ve hakkaniyetli duruşundan dolayı kendisine teşekkür ederim, başarılar.

Cem Arif Genç

halil beye tanıştığıma ve hizmet anlayışındaki saygı ve dürüstlük konusunda kendisini tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.

Ercüment Yılmaz

Kıymetli remax ailesine işlerinize ve müşterilerinize verdiğiniz önemden dolayı teşekkür ederim, halil nas beyfendi'ye de ayrıca ilgisinden hoş sohbetinden güler yüzünden hassas davranışından dolayıda yıldızlı teşekkür ederim, ödüle layık makama layık bir kardeşimiz teşekkür eder başarılarınızın devamını diliyorum.

Gülcan Keleş

Halil beye kiralama işlemimizdeki hizmetlerinden, çok memnun kaldık hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Selahattin Değirmenci

Halil beye işlemlerini sağlam yaptığı ve takiplerinde dolayı çok memnun kaldım ben şahsen kısa zamanda tanıdım çok memnun kaldım

Fatma Kılıç

Çok memnun kaldık, herkezin çalışmasını öneriyoruz hizmetleriniz için sağolun

Ayşe Berber

Görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan çok memnun kaldık size teşekkür ediyorum.

Tayfun Aksoy

Halil bey ile birlikte bir gayrimenkul satış işlemi gerçekleştirdik tüm süreç boyunca her detayı bizimle paylaştı kısa sürede sonuca ulaştık kendisine güler yüzü ve samimiyeti için teşşekkür ediyorum bundan sonraki iş hayatı için başarılarının devamını diliyorum

Hayati Can

aldığım hizmetten memnunum remax meydan ailesine teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

Fatih Yılmaz

Halil Bey ile tanıştık sağolsun evi alma sürecimizde karşı taraf ile aramızda çok güzel bir köprü kurdu ve ailece çok memnun olduk. Sempatik tavırları ve pratikliği ile evi satın almamızda etkili olduğu için kendisine buradanda teşekkür ederim. Başarılar dilerim

Şafak Yalçın

halil bey verdiği hizmet ilgi, alaka, tecrübeli hizmet anlayışından ötürü kısa vadede elde ettiği sonuçtan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum çalışmaların devamını diliyorum.

Fatih Yıldız

Yapmış olduğunuz işlem ve ilgilediğiniz için kendi şahsım adına sayın halil beye çok teşekkür ederim, saygılar.

Mükremin Eryiğit

halil bey güler yüzü, efendiliği, profesyonel hizmet anlayışından ötürü kendisine teşekkür ederim kendisine iş hayatında nice başarılar yaşamasını dilerim.

Elvan Ezgün

Halil beyefendi nazik, kibar, genç bir delikanlı atılımcı iletişimi kuvvetli geleceği parlak insani duyguları çok güzel sevecen bir kişiliğe sahip remax meydan ailesine ve halil beye Hz ALLAH'TAN ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Murat Demir

Göstermis olduğunuz ilgi ve gayretiniz den dolayı cok teşekkür ederim halil bey

Muhammet Şahmutoğlu

Her konuda bekletmeden ve sabırla ilgilendiler sagolsunlar. Hizmetten çok memnun kaldım.

Tayfun Yıldız

Güler yüzü ve samimiyeti işini güzel ve severek yaptını gösteriyor cokta söze gerek yok

Betül İskender

İlk defa çalışma fırsatım oldu, çok samimi ve içten insanla muhattap oldum, çok kısa zamanda evimi kiraya verdi kendisi çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

İ*******

Halil beye sunduğu danışmanlık hizmetinden dolayı teşekkür ederim

Osman Altın

Remax meydan halil bey'e profesyonel hizmeti hızlı sonuca gitmesi ve ilgi alakasından ötürü teşekkür eder çalışmalarına böyle devam etmesini dilerim.

Bünyamin Balaban

Çok iyi ilgilenildi bizimle, gerçekten memnun kaldık!

Enes Eminer

Kaliteli hizmet

Z*******

İşin uzmanı birisiyle çalıştığım için çok çok memnun kaldım. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Erol Bostan

Halil bey'in göstermiş olduğu profesyonel hizmet, saygı ve hızlı sonuca gitme mücadelesinden dolayı teşekkür ederim bölgemizde çok az gördüğümüz bu denli çalışmalarınızın, devamını dilerim.

Aydan Bülbüloğlu

Ben kaliteye ve doğru iletişime çok önem veren biriyim beni yanıltmadığınız için her soruna anında geri dönüş yapıp çözüm bulan Trabzon da aranılan tek doğru emlak adresi Remax diyorum. Güler yüzlü çalışanı işini en güzel şekilde yapan Çözüm odaklı çalışan Halil beye çok çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.