Herkese Merhaba, Agah ben Agah Oktay AKAY...


     Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC) Halkla İlişkiler, Yakın Doğu Üniversitesi (KKTC) Hukuk Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 2002 yılında iş hayatıma Ankara'da kendi kurmuş olduğum ilk şirketim ile başladım. Şu an hali hazırda faaliyetlerine devam eden İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da bulunan hizmet sektörü şirketlerimde Genel Müdürlük görevime 20 yıldır devam etmekteyim.

     Gayrimenkul sektörüne girme kararı aldığımda gerek eğitim sistemi, gerek iç yapı sistemi gerekse Dünya ve Türkiye"de en fazla danışmanı bünyesinde bulundurmasından ötürü Dünya devi olan Remax"ı hiç tereddütsüz tercih ettim ve Remax Lotus ailesi ile tanışıp büyük ailemize memnuniyet ile dahil oldum.

     Güleryüz, müşteri memnuniyeti, kurumsallık ve sonuç odaklı çalışmak 20 yıllık ticari ve yöneticilik tecrübemde ilk sırada gelmektedir.

     Siz de her zaman ilgi ile işinizi takip edecek, sizin yerinize düşünüp çok alternatifli tercihler sunabilecek ve her şeyden önemlisi her zaman ulaşabilip profesyonel, hızlı ve samimi hizmet alacağınız bir danışman ile gayrimenkullerinizi satmak/kiralamak veya gayrimenkul almak/kiralamak isterseniz, şuan baktığınız sayfada sol tarafta bulunan telefon numaramdan veya mail adresimden bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

     O halde haydi arayın veya mail atın 5 dakika içerisinde ben sizi arayayım, tanışalım ve birlikte neler yapabileceğimizi bir kahve eşliğinde karşılıklı konuşalım.

Selam ve saygılarımla...Agah Oktay AKAY

A  T e a m / Founder

Uluslararası Lüks Konut Uzmanı

--------

     I graduated from Eastern Mediterranean University (KKTC) Public Relations, Near East University (KKTC) Faculty of Law and Anadolu University Business Administration. I started my business life in 2002 with my first company in Ankara. I have been working as a General Manager for 20 years in my service sector companies in Istanbul, Ankara, Izmir and Bursa, which are currently operating by me.

     When I decided to enter the real estate sector, also education system, both internal build system, Turkey and the world at most firms operating in the world's giant due to the possession Remax then without hesitation I chose Remax Lotus and met with it"s family, I was gladly involved.

     Funny face, customer satisfaction, corporate and result-oriented work comes first in my 20 years of commercial and managerial experience.

     If you want to sell / rent or buy / rent your real estate with a consultant who will always follow your business with interest, think for you and offer many alternatives, and above all, you can always reach and get professional, fast and sincere service, You can contact me at any time via my phone number or e-mail address.

     So let's call or e-mail me in 5 minutes, let me call you, let's meet and discuss what we can do together with drinking a coffee.

Greetings and best regards...Agah Oktay AKAY

A  Team / Founder

The Re/Max Collection


--------

ALDIĞIM EĞİTİMLER :

• Vücut Dili Eğitimi

• Yöneticilik ve İnsan Kaynakları Eğitimi

• Kurumsal Satış ve Pazarlama Eğitimi

• Sektörel Doğu Pazarlama Yöntemleri Eğitimi

• Pest Kontrol Eğitimi

• Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

• Kalite Sistemleri Eğitimi

• AIB ve BRC Gıda Güvenliği Kalite Sertifikasyon Eğitimi

• HACCP Denetim Sertifikasyon Eğitimi

• Maksimum Pazarlama Stratejileri Eğitimi

• Sektörel Eğitim Verme Diksiyon Eğitimi

• Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert

2021

cert cert
Agah Oktay Akay portföyünde 45 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gamze Selçuk

İlginiz için teşekkürler.

Nurettin Erduğan

Agah Beyden çok memnun kaldım, emeğine son derece güven buldum. Allah ondan razı olsun.

Emrah Kapulu

Agah Bey ile doğru bir iletişim kurabildiğimizi düşünmekteyim, işini azimle yapan ve seven bir kişi olduğunu düşünüyorum. Açıklayıcı, her açıdan durum değerlendirdiğini düşünmekteyim.

A*******

Şirketimize alımını yapmış olduğumuz Ticari Mülkümüzün satış işlemleri sırasında göstermiş olduğu profesyonel ve kurumsal duruşu açısından herkese tavsiye edebileceğimiz bir süreç yaşadık, teşekkürler.

Ferah Keleş

Uzun süredir peşinde olduğum, tam da hayalini kurduğum projemi gerçekleştirebileceğim evime kavuşmam adına yardımını eksik etmeyen ve süreç boyunca ilgisi, alakası ile bizlere yol gösterdiği için kendisine teşekkürü borç bilirim. Evi kendisine alıyormuşçasına ilgilendi. Çok teşekkürler.

G*******

Agah Bey ve ekibi, Ticari Mülkümüzün satışında ki süreçte, gerek kurumsal duruşları gerekse ilgili ve güleryüzlü, çözümsel yaklaşımları ile şirketimizin oldukça memnun bir satış süreci geçirmesini sağlamışlardır. Şirketimiz ve şahsım olarak, aldığımız hizmetten son derece memnun kaldığımızı belirtir iyi çalışmalar dileriz.

Ecem Dilaver

Agah Bey süreçte güleryüzlü ve çözümleyici yaklasimlariyla bize destek vermistir. Kendisine tesekkur ederiz.

Paloma Sánchez

Çok yardım sever, çok profesyonel, Agah bey ve ekibi çok teşekkür ederim.

Hidayet Sadıkoğlu

Agah Bey ve ekibine dairemin satılmasıyla ilgili yaptıkları başarılı çalışma için yürekten teşekkür ediyorum.

Ahmet Sami Müsevitoğlu

Beklentilerimi karşılayan herşey gerçekleştiği için elinize emeğinize sağlık, sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

Volkan Şahin Taşalan

Çok güzel hizmet aldık, güzel karşılandık, çok iyiler, çok mütevaziler.

Gökhan Şahin

Agah bey gerek deneyimi, gerekse doğru ve zamanında yönlendirmeleriyle gmenkul alım kararı verirken bize çok yardımcı oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.