RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mutluhan Temel portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cem Kulaksızoğlu

Kiralama süresince yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Emre Dokumacı

Armoni şubesine titiz ve ilgili çalıştıkları için teşekkür ederim ve ayrıca ikramları içinde ... Başarılarınızın devamını dilerim.

Oğuzhan Okay

Gayrimenkul alış sürecimde baştan sona yakından ilgilendiği ve yardımcı olduğu için mutluhan beye çok teşekkür ediyorum tavsiye ederim

Muhammed Ferit Okuyan

Daima güler yüzlü ve pozitif enerjisiyle müşterisine değer veren Mutluhan beyi başarılı bir danışman olarak tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Waqar Ahmed

Good proceps, very quick to respand to be quering....

Necmettin Atlıhan

Mutluhan Temel bey gayet güzel hizmet anlayışı ile memnun kaldık. Güler yüzlü hizmetiyle gayet memnuniyet verici bir hizmet aldık.

Özgür Gürel

REMAX danışmanı Mutluhan Bey ile ilk konuşmaya başladığımız günden beri çok kibar ve nezih bir yaklaşımda bulundu. Kendisine çok teşekkür ederiz. REMAX Armoni ekibinde her zaman Mutluhan Temel gibi gayrimenkul danışmanları görmek isteriz.

Deniz Boyacıgil

Mutluhan Bey tüm süreçte çok ilgili davranarak evimizin kiraya verilmesinde çok destek oldu. Her aradığımızda tüm samimiyetiyle yanımızdaydı. İçimize sinen bir müşteri bulmada çok yardımcı oldu.

Fatma Nurhan İsvan

Yapılan işlemlerin hepsinden çok memnun kaldım. İleride gayrimenkul alım-satımı yaparsam Mutluhan Beyden başkasıyla çalışmak istemem. Teşekkür ederim.

Yaşar Murat Çokay

Mutluhan Bey işine gayet ciddi sahip çıkıyor. Karakter olarak sağlam. Memnun kaldım. Teşekkürler.

Onur Ertürk

Emlak danışmanım Mutluhan Temel, kiralık ev arama sürecimde üstün gayret göstererek bana çok yardımcı oldu. İstediğim evi bulana kadar RE/MAX portföyünden birçok ev gösterdi. İstediğim evi bulduğumda ise gerek sözleşme imzalanma sürecinde gerekse de taşınmam da fazlasıyla destek verdi. Bilgilendirmeleri sağlıklı karar vermemi sağladı. Kendisine gerçekten çok müteşekkirim. Herkese danışmanlığını tavsiye ederim.

Mehmet Tunalı

Hizmetten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Fatma Nurhan İsvan

Şimdiye kadar pek çok kiracı ve emlakçıyla muhatap oldum. Hiç Mutluhan bey kadar sorumlu ve etkin çalışan biri denk gelmemişti. Kendisi görevinin gereklerini eksiksiz yerine getirdi. İş saatleri dışında bile arasam bulabildim. Son derece memnun kaldım, tanışmamıza vesile olan tanıdığıma da teşekkür ettim.

Emre Saraçoğlu

Vermiş olduğu hizmetten memnun kaldım.

Necmettin Atlıhan

Ofisteki arkadaşların ilgisi oldukça iyi, gayet memnun kaldım. Özellikle Ömer Sağlam ve Mutluhan Beyden çok memnunum. Güler yüzlülükleri için ikisinede teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.