1989 Ankara doğumluyum 2007 yılında TOBB Ekonomi Üniversitesi iletişim tasarım bölüme girdim, üniversite hayatimin ilk yılında kurduğumuz organizasyon firmasıyla yerel ve uluslararası öğrenci organizasyonları düzenledik bununla birlikte işletmeciliğe başladım, üniversite sonrası kendi işletmelerimde işletmeciliğe devam ettim bunun yanında kurduğumuz organizasyon firmasıyla özel sektör ve kamu organizasyonlarına devam ettim, işletmeciliği bıraktığım dönemde inşaat ve e ticarete başladım. 14 yıllık işletme, ticaret tecrübem ve birikimim ile kapısından bir çok kez döndüğüm gayrimenkul sektörüne ReMax Borsa çatısı altında başladım. Lüks konut, ticari ve arsa üzerine sizlere hizmet vermekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tanıl Akyüz portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cebrail Kadıoğlu

Tanıl Beyle başarılı bir süreç gerçekleştirdik,herşey için teşekkür ederim.

Hakan Büyükbayram

Tanıl Bey'den çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Celalettin Emre

Tanıl Bey bize her konuda çok yardım etti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

S*******

Kiymetli dostum evimizin kiralanmasi konusundaki ilgine alakana cok tesekkur ederim, basarilarinin devamini dilerim

Oya Ayaydin

Ailemizin bir bireyi haline geldi, kisa sure icerisinde arsamizin satisini gerceklestirip yeni evimizi almamimizi sagladi, basarilarinin devamini diliyorum.

Yagiz Apaydin

Evimizi yaklasik 1 gunde kiralamanmasini sagladigi icin cok tesekkur ederiz .

Göktuğ Yılbaşı

Tanıl Bey'in ilgisi ve yardımı sayesinde çok kısa sürede istediğim gibi bir daire kiraladım. Bu süreçte hem beni hem ev sahibimi mağdur etmeyecek şekilde süreci ilerlettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

Erkut Gültekin

Ankara, Çankaya, Kırkkonaklarda Ankarama Residence' da daire kiralama konusunda yardımcı olan Tanıl Beye teşekkür ederim. Güleryüzü, kişisel iletişimi güçlü, işinde profesyonel olan Tanıl Bey ile tanışmak gerçekten güzel oldu. Başarılarının devamını diliyorum.

Deniz Elmastaşı

Evimizi 2 gün gibi bir sürede çok doğru bir kiracı ile buluşturan danışmanımıza çok teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz.

Emre Bozkuş

İncek prestijdeki dairemizin kiralanması ve takibi sürecinde bizlere gösterdiği özveri için çok teşekkür ediyoruz bizim için danışmandan öte oldu.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.