-Birlikte gerçekçi bir dostluk üzerine değer yaratalım mı?


2009 YILINDA MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK BÖLÜMÜNE YERLEŞTİM.

DAHA SONRA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ'NİN ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İLE EĞİTİMİME DEVAM ETTİM.

BEŞİKTAŞ'IN MERKEZİ BİR NOKTASINDA 3RD WAVE COOFFEE SHOP PROJEMİ HAYATA GEÇİRDİM.

3 YIL SONRA VAN'DA BU PROJENİN DEVAMI NİTELİĞİNDE OLAN 2. ŞUBEMİZİ UYGULAMAYA KOYDUM.

İSKENDERUN'A AUTOCLUB BAYİSİNİ KAZANDIRARAK 1 YIL BOYUNCA İŞLETMESİNİ ÜSTLENDİM.

ACİTY YAPI'DA PROJE UZMANI VE DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.

2020 İTİBARİYLE KARİYERİMİ RE/MAX GELİŞİM OFİSİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK SÜRDÜRMEYE KARAR VERDİM. 

-Gerçek altın olduğunu kanıtlamak için önce o şeyin gerçek taş olup olmadığını kanıtlamak gerek.
 ARTHUR

Uzmanlık Bölgesi

Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Barış Mah. / Beylikdüzü Kavaklı Mah. / Beylikdüzü Mehterçeşme Mah. / Esenyurt Zafer Mah. / Esenyurt

Uzmanlık Alanları

Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert

2022

cert
Naim Acar portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Douadi Nacim

great consultant, very good person, ready to listen.

Cemil Karabulut

Esenyurt mehtercesme 'de bulunan evimi satmakta çok yardımcı oldu Allah razı olsun işi gücü rasgelain Rabbim ne muradı varsa versin Çok sağol Nail kardeş

Shamsuddin Ghayasi

Naim Acar is very professional real estate agent. He has got very good communication and personnel skills. He is very polite and deals with his customers very professionally and answer the customers queries very patiently.

H*******

I have an excellent experience with REMAX office in the frame work of getting a rent house in the lication of beylikduzu. First I found the rent announcement and directly I contacted Mr Naim who gave the necessary informations to me as he was available to let us visit the hoyse on the verynext day.the owner of house was very collaborative .thanis to Mr Naim ACAR and REMAX AGENCY we get the best house with the best price and services.I recommend this agency to all people mainly foreigners who are willing to own or rent a house in Istanbul to get the services of this institution for more confort safety and high quality management of the transaction.

Fatma Sarımaden

Başvurmuş olduğumuz kiralık dairemiz için kriterlerimiz dogrultusunda oldukça başarılı bir performans sergilemiştir teşekkürlerimizi sunar mesleki hayatında başarılar dileriz (SARİMADEN AİLESİ

Gamze Perçem

Asla satamayız diye düşündüğüm evimi 1 ay gibi bir sürede istediğim fiyata sattı aşırı memnun kaldım gerçekten çok teşekkür ederim ben çok memnun kaldım

Elif Ağcabay Üzer

Naim acar beyfendi Hill istanbul konaklarında daire alım işlemimizi en hızlı şekilde planlayarak gerçekleştirmiş olup yine aynı hızla bu yatırımımızı kiralamıştır. Kendisinin dürüstlüğü güvenirliliği ve işini sahiplenmesiyle emlak sektöründeki başarısını artacağından eminim.Yolu açık, başarısı daim olsun.

Adnan Ercan

Naim bey bana emlakçıları sevdiren bir arkadaş. başta ön yargılarım vardı ama soğulsun hepsini ortadan kaldırdı. çayları çok güzel. onu söylemek lazım. :)

Şehnaz Çetim

Naim bey ilginiz ve hizmetinizden memnun kaldık teşekkür ederiz

Hasan Övün

Naim kardeşim Adnan kavhveci mah. Konak caddesi evrim sok no3 d:63 mülkümüzün hızlı ve memnun bir satış gerçekleştirdiğin için teşekkür ederiz Hasan övün

Köksal Turna

Arkadaşımız çok başarılı..

İsmail Kargacıoğlu

Naim kardeşime Remax gelişime çok teşekkür ediyorum.Bizi hayallerimize kavuşturdunuz.Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık.Özellikle kardeşim gibi samimi gördüğüm Naim Acar genç ve dürüst biri.emlak piyasasında güven duyabileceğimiz biri.Kesinlikle öneririm.inşallah önümüzdeki zamanda tekrar göüşeceğiz.iyi çalışmalar

R*******

naim bey başka bir emlak şirketinin 7 ayda satamadığı dairemizi tereyağından kıl çeker gibi 1 ayda sattı. tapu nasıl olur bilgi sahibi değildi. çünkü her şey değişmiş. bilgisi sayesinde deneyimi sayesinde dürüstlüğü sayesinde dairemizi şükür çok kısa bir sürede sattık. kendisine remax gelişime ve arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.

Nacım Douadı

Naim is really very professional, attentive, available, very good advice, he was able to meet our needs and more. Thank you.

Gözen Seçal

NAİM ACAR beye yardım severliği, güler yüzlülüğü ve içtenliği için çok teşekkür ederiz.

Saadet Ergün

güvenin zor kazanıldığı bir zamanda Naim bey gibi her açıdan güven veren biriyle tanıştığım için çok memnunum. geleceği parlak genç bir arkadaşımız. inşallah Allah yolunu açık tutar.

Naveed Mahmood Kıdwaı

HE MANAGED EVERYTHİNK PERFECTLY. I AM VERY SATISFIED TO MEET HIM. PROVIDES A QUALITY CONSULTANCY SERVICE.THANK YOU SO MUCH.

Mutlu Aydın Gülşen

Ev satınalma sürecimizde tek bir sorumuzu bile yanıtsız bırakmayarak hep yanımızda oldu. Çok memnun kaldık. İşinin hakkını fazlasıyla verdi. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Herşey için teşekkür ederiz.

E*******

Emlak Danışmanı Naim Acar'a dairemizin satış sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için teşekkür ederim

İbrahim Şedal

Naim bey ilgili bir danışman. mülk sahibi ve kiracı arasında müthiş uyum yakalamakta.ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederiz.

Farshid Taha

Çok teşekkürler naim bey. Her şeyi harika yaptınız. kiraladıgımız daire cok cok iyi.

Ülgen Gündoğdu

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Dairemi Kiraya vermek için Güvenir ve Kurumsal Bir Emlak Danışmanlığı arayışında idim Re/max Bu Konularda Profesyonel Olduğunu Çalışanı Naim Bey ile Tanışarak evim Kiraya Verme Sürecinde Daha İyi Anladı. Naim Bey Dairemi Kiraya Verme Sürecinde ve Daha Sonrasında Vermiş Olduğu Hizmetten Ve Anlayışından Dolayı Çok Teşekkürler Ederim. ( Ülgen Gündoğdu,

Mahmut Özgören

daireyi gördük.kiralamaya karar verdik. eksiklerini tespit ettik. onları giderdik. sözleşmesini yaptık.bunların hepsi aynı günde oldu. Naim beye bu azminden dolayı teş. ettik :)

E*******

Müşterileri ile kendi ailesi gibi ilgileniyor güleryüzlü sabırlı çok sevecen bir insan

Özge Göktaş

Naim Bey'den ile ev alma sürecimizde destek aldik. Kendisi hem işimizi çok kolaylaştırdı hem de güler yüzüyle bize dost, kardeş oldu. Kendisine cok müteşekkiriz.

Osman Gündoğdu

çok ilgili. teknik analiz bile. güleryüzlü dürüst bir arkadaş. en kısa zamanda kendisiyle tekrar çalışacağım :))

Yankı Koç

Merhabalar Naim Acar beyefendiye emeklerinden dolayı teşekkür ederim öncelikle kendisi çok profesyonel güleryüzlü ve ilgili bize bir çok seçenek sundu taleplerimizle tek tek ilgilendi çok yardımcı oldu kısacası işindeki profesyonelliğinden dolayı ilgili alakadar olmasından dolayı çok teşekkür ediyorum

Mehmet Aslan

uzun süredir dairemi takip edip en sonunda samimi ve dürüs bir şekilde dairemle ilgilenmek istediğini belirtti. Gerçekten ben bile dairemle ilgili sahip olmadığım bilgilere onun sayesinde eriştim. işini çok iyi yapıyor. severek yapıyor. bıkmadan usanmadan defalarca gidip geldi. en sonunda arkadaş olduk. ben kendisini tanıdığım için çok memnunum. Dairemi gönlüm rahat verebildm. her şey için teşekkür ederim.

Nursel Çanakçı

Naim bey güleryüzlü işinin ehli bir danışman.aileden biri gibiydi.hiçbir yabancılık hissetirmeden güven içinde ve kısa zamanda istediğimiz daireyi bulldu.ona çok teşekkür ediyoruz.

Derya Soysal

Ben aynı sektörde farklı bir markada çalışan biri olarak, avrupa yakasındaki ev arayışımızda Naim bey’den destek istedik.Bizi hayallerimizdeki eve kavuşturma sürecinde desteği, bilgisi ve güleryüzlülüğünden etkilenmemek mümkün değildi.Emlak sektöründe Naim bey gibi işini ciddiye alan, azimli danışmanlara çok ihtiyacımız var.kendisini tanıdığım için çok mutluyum.Her şey için çok teşekkürler Naim bey.

Bircan Ünlübay

Evimizin yakınında bir yer arıyorduk.Naim beyin kiraladığı daireyi görünce hemen aradık.dairenin eksiklerini hemen tamamladı.bizi aileden biri gibi karşıladı sağolsun.Kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz.

Osman Caymaz

Naim beye verdiği hizmetden işine göstermiş olduğu titizlikden teşekkür ederim

Temam Gelgeç

Naim beye profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Orhan Böyrek

Şehir dışında olmama rağmen dairemi içim rahat bir şekilde emanet edebildim. Kendisi güvenilir ve işini çok iyi yapan birisi. İstediğim kiracıları bulup bütün işlemlerini benim adıma yaptı. Remax Gelişim ofisine ve naim beye çok teşekkür ederim.

Ferdi Tuğba Topal

Kiralık daire arayışımıza çok hızlı ve uzman bir çözüm getiren Naim beye teşekkür ederiz. :))

Erbil Özge Akgün

BEYLİKDÜZÜ VİRA İSTANBUL PROJESİNDEKİ YENİ TESLİM ALMIŞ OLDUĞUMUZ DAİREMİZİ, 2 GÜN İÇERİSİNDE KİRAYA VERME BECERİSİNİ GÖSTEREN REMAX GELİŞİM DANIŞMANLARINDAN NAİM BEY'E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Batuhan Ateş

İLK KEZ ÇALIŞMA İMKANIIM OLAN REMAX SİSTEMİ İLE BENİ TANIŞTIRAN NAİM ACAR BEYEFENDİYE VERDİĞİ PROFESYÖNEL DANIŞMANLIK İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİM.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.