-Takdir ediliyoruz, onurlandırılıyoruz, hayal kuruyoruz bunların hepsini birlikte yapıyoruz ve birlikte yükseliyoruz.Kocaeli ve Sakarya bölgesini karış karış bilen ve uzun zamandır kendi yatırımları ile yatırım sektörünün içinde olan Batuhan Alptürk genç, dinamik, diyaloğa açık ve çözüm odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Aktif, güncel ve piyasanın nabzını tutan bir Gayrimenkul Danışmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İzmit'te doğan Batuhan Alptürk Kocaeli Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. Öğrenimi devam ederken aile şirketine katılmış. Yönetici olarak birçok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Aile şirketinde belli süre görev yaptıktan kendini geliştireceği ve yeteneklerini ön plana çıkarmayı hedefleyerek özel sektöre geçiş yapmıştır. Batuhan Alpturk, who knows Kocaeli and Sakarya region very well and has been in the investment sector with his own investments for a really long time, has gained the satisfaction of his customers with his young, dynamic, open to dialogue and solution-oriented approach. If you are looking for a real estate consultant who is active, current and keeps the pulse of the market, you are in the right place.Batuhan Alpturk, who is born in İzmit, graduated from Kocaeli University, Department of Electronic Technology.He joined the family business while he was studying. As a manager, he has successfully completed many projects. After serving a certain period in the family company, he moved to the private sector, aiming to develop himself and bring his talents to the forefront.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Batuhan Alptürk portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mürvet Kurşunlu

Öncelikle samimiyeti ve güler yüzü ve işinde profosenelligiyle bizlere göstermiş olduğu ilgisiyle çok memnun kaldık. Çok kısa zaman içerisinde işlemimizi gerçeklerştirdi.Batuhan bey'e çok teşekkür ederiz...

Elif Erman

Çok başarılı disiplinli kibar konuşkan ve işini en iyi şekilde yapan en iyisini düşünen kiraci seçiminde dikkatli ve özenli seçim yapan müthiş bir emlakçi kardeşimizdir emeği icin teşekkür ediyorum işinde ve hayatin boyunca başarılar diliyorum.

Müge & Ufuk Umutlu

Ev alma sürecimizde bize çok yardımcı olan her an her saat ulaşabildiğimiz ve aklımızdaki sorulara yardımcı olan batuhan beye çok teşekkür ediyoruz.

Ayça Turan

Batuhan bey herşey için teşekkür ederiiz. Tüm soru ve sorunlarımız karşılandı.

A*******

İşine sahip çıkan, dürüst, şeffaf en önemlisi de kesinlikle çok ilgili. Evimi satmak için görüştüm, 2 ay gibi kısa sürede sonuç aldık. Kendisi ile iletişim kurmak ve anlaşabilmek çok kolay. Teşekkürler bana katlandığı için

Sinem Yegen

Ailemle birlikte uzun süre yaşamak istediğimiz evi ararken Batuhan bey ile tanıştık. Kendisi bizimle çok güzel ilgilendi. Her konuda yardımcı oldu.Oldukça tecrübeli anladığım kadarıyla. Satın aldığımız villa tam istediğimiz gibi. Her şey için teşekkürler Batuhan bey

D*******

Batuhan bey işe ev değiştirmek istediğim anda denk geldim. İyi ki denk gelmişim gerçekten kendisine minnet borçluyum. Kiralık ev ararken ev sahibi oldum. Batuhan bey ilginiz, emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Bilal Can Tan

Müşteri ile ilgilenme konuşma tarzı çok güzeldi Bizi güzel bir ev sahibi yaptı teşekkürler batuhan bey

Ali Aktürk

Batuhan Beyden ilanda görmüş olduğum daire hakkında bilgi aldım. Konuyla ilgili kendisi yardımcı olarak evi detaylı olarak gösterdi ve bilgiler paylaştı. Verdiği hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Kara

Batuhan beyin İlgili yapısı donanımı bilgisi nezaketi ve profesyonel kişiliğiyle sektörde örnek gösterebileceğim nadir kişilerden. Kendisine teşekkür ediyorum.

Büşra Sargın

Batuhan bey aracalığıyla seçtiğimiz ev sürecinde ; Batuhan beyin, bilgisi, ilgisi, donanımı, nezaketi, üslubu, sabrıyla bize çok destek oldu kendisi tam bir örnek kişi. Yardımlarından ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Uzun iş hayatında kendisine başarılar diliyorum.

Mehmet Karataş

Oturduğumuz evde sorun yaşadığımız için hızlı bir şekilde ev almaya karar verdik. Batuhan Bey bütçemize uygun evleri semt ve segmentlerine göre sabırla bize göstererek uygun evi bulamamıza vesile oldu. Tapu işlemlerini hızlıca hallederek işlemler sırasında her zaman yanımızda oldu. Hızlı ve özenli servisiniz için teşekkür ederiz. Sayenizde tahminmizden hızlı şekilde evimizi seçtik. Genç, dinamik ve insan ilişkileri çok iyi bir danışman.

Eda Utku

Hem bütçeme hem de isteklerime uygun en güzel evi bulduğunuz için çok teşekkür ederim Batuhan bey. Ilginiz ve alakanızı tebrik ederim, işinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Tuncay Kılıç

Kendisine teşekkür ederiz. Çok yardımcı oldu. İlgiliydi.

Çağla Yıldız

Batu beye çok teşekkür ederim. Talebime uygun evleri en hızlı şekilde bulup bana her aşamada yardımcı oldu. Dürüst ve yardımsever biriyle karşılaşmak kolay olmuyor bu sektörde. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Efe Çetiner

Samimi, içten, saygılı ve dürüst olan adam. İşinde son derece başarılı ve oldukça yardımsever. Kendisine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Ö*******

Kendisine evimi teslim ettim kiraya vermesi için 7 iş günü dahi sürmedi ilgi alaka çok iyiydi teşekkürler Batuhan bey

M*******

Batu çok ilgili ve işini çok iyi yapan bir arkadaş.Ev kiralarken, evin tüm artı ve eksi özelliklerini büyük bir şeffaflıkla belirtti.Kiraladığım eve yerleşinceye kadarda her aşamada desteğini hissettirdi. Çok teşekkür, gayrimenkul kiralayacak veya satın alacak kişilere önerim, almayı planlayın geresini halledecektir.

C*******

Batuhan Bey'e vermiş olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ederim. Kendisi genç olmasına rağmen oldukça bilgili ve tecrübeli. Sektöre oldukça hakim. İsteklerimi çok iyi analiz edip bana en uygun evi çok kısa sürede buldu. Evimden ve almış olduğum hizmetten çok memnun oldum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

D*******

İlgi ve alaka mükemmeldi. Her sorumuza anında yanıt bulabildik. Ev kiralama konusunda müthiş bir profesyonellik gözlemledik. Ve kiraladığımız evden çok memnunuz. Evde asla bir problem yok. Hizmet öncesi ve sonrası alaka kesilmiyor. Ev sahibi edasıyla yaklaştınız, tüm ilginiz için size çok teşekkür ediyoruz Batu Bey. Sıradaki adım satın alma olacak inşallah ve sizinle yola devam edeceğiz.

Emre Özdemir

Batu Bey’e çok teşekkür ediyorum. Tam olarak ihtiyacım olanı sundu ve kısa sürede bana uygun olan lokasyonda evimi buldu. İlgisiyle güven veren, bilgisiyle ve hoş sohbetiyle alanında gerçekten birikim sahibi olduğunu gösteren biriyle çalışmak mükemmel bir deneyimdi. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum, tekrar karşılaşmak dileğiyle.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.