ABDULLAH SÖZERİ, SÖZÜNDE DURUR!!!

Misyonum BİLGİ ve GÜVEN’e dayalı hizmet vermektir.

Abdullah Sözeri kimdir?
YouTube / Abdullah Sözeri
Instagram @remax_abdullahsozeri


1976 Balıkesir’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Balıkesir’de tamamladım. 1995 yılında Karamürsel Deniz Astsubay Sınıf Okulundan mezun oldum. 26 yıl gururla görev yaptığım Deniz Kuvvetleri’den 2021 yılında kendi isteğimle emekli oldum. 26 yıllık sürede Karamürsel, İskenderun, Marmaris, Gölcük, Ankara, Foça ve İzmir’de görev yaptım.

Evliyim ve bir kız çocuk babasıyım.

Uzmanlık bölgesi olarak halen ikamet ettiğim Karşıyaka ve 12 yıl yaşadığım Foça'yı belirledim.

RE/MAX Kuvars ailesi ile birlikte yol aldığım bu sektörde BİLGİ ve GÜVEN’e dayalı EN İYİ HİZMETİ sunarak FARK YARATMAK istiyorum.  

En belirgin ilgi alanlarımdan bazıları finansal piyasalar, uluslararası politika, spor ve müzik. Ayrıca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) adına 'Mutluluğa Çevir Kapak Olsun' projesi kapsamında plastik kapak toplama kampanyasına destek olmak için gayret gösteriyorum.


Uzmanlık Bölgesi

Mustafa Kemal Mah. / Karşıyaka Yalı Mah. / Karşıyaka Atatürk Mah. / Foça Bostanlı Mah. / Karşıyaka Atakent Mah. / Karşıyaka

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2022

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir. Successful Strategies Masterclass

2023

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Abdullah Sözeri portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre Sirkecioğlu

Abdullah Bey kibar, saygılı, işini çok iyi yapan güzel bir insan. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Cem Elmas

Evimin kiralanma sürecinde hızlı ve güvenilir hizmetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Zeynep Sedir

Abdullah bey işlemlerimizde ilgiliydi kendisi de özveriliydi kendisiyle çalıştığımıza memnun oldum.

Serhat Doğan

Büyük Remax ailesinin değerli üyelerinden Abdullah bey'e mülkümün satışının öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürler.

Seren Bahçeci

Abdullah Sözeri Bey'e düzenli geri bildirimleri ve vermiş olduğu profesyonel destek için çok teşekkürler. Yönlendirmiş olduğum portföyün satışını kısa süre içerisinde gerçekleştirmiştir. Mesleğimize değer katıyorsunuz.

Ahmet Niyazi Özuğurlu

ÇOK İLGİLİYDİ BAZI SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ DE SAĞLADI MEMNUN KALDIK.

Fatih Osmalı

Öncelikle Abdullah bey’e teşekkür eder, göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı ziyadesiyle memnun kaldığımı bildirmek isterim. Kendisi gayrimenkul satışı sürecinde sürekli bizi bilgilendirmiş olup işini disiplinli bir şekilde sürdürmüştür. Bu vesile ile gayrimenkul satışımız kısa sürede sonuçlanmıştır. Abdullah bey güvenilir, sektör bilgisi yüksek, işini ciddi, disiplinli bir şekilde takip eden bir kişidir. Tekrar kendisine teşekkür eder, alan kişilere hayırlı olmasını diliyorum.

Birgül Öztürk

Abdullah bey emlak konusunda izmir bölgesine hakim, gayrimenkul satış ve kiralamasında mahir bir kişi olarak tanıdık. Kwndisiyle mülkümüzün satışında ilk kez tanışıp calışmış olmamıza ragmen müşteri memnuniyetiyle ayrıldık. Umarım mülkümüzü satın alan kişide abdullah bey sayesinde hayrını görür.

Banu Erdoğan

Öncelikle Abdullah beyin göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi ilan ve satış süreci boyunca sürekli olarak bilgilendirmiş ve doğru yönlendirmeleri ile satışın hem bizim hem karşı tarafın uygun bulduğu doğru fiyata doğru zamanda gerçekleşmesini sağlamıştır. Profesyonel tavrı ve gösterdiği yoğun gayret için tekrar teşekkürler.

Ahmet Karademir

Satın alma sürecinİ layıkıyla yöneten ; adım adım düzenli bilgilendirme yaparak satışı başarılı bir şekilde kapatan değerli Meslektaşım Abdullah bey'e çok teşekkür ederim.

Ali Karademir

İzmir Dikili Salihleraltı mahallesinde bizi çok güzel bir ev sahibi yapan Abdullah beye çok teşekkür ederim. Beyefendi kişiliğine ve konusuna hakim olduğu için de ayrıca teşekkür ederim.

Ali Bayar

Gayet donanımlı ve kibar bir beyefendi. Şirketinizi temsil edişiyle neden Remax ile çalışıyım sorusuna verilen en güzel cevabaldım. Alakalarınıza teşekkür ederim. Güzel günlerde tekrar görüşmek üzere.

Yunus Ulukaya

Abdullah bey kolaylık sağladı hızlı bir şekilde işlemlerimizi tamamladık. MAemnun kaldım.

C******* E*******

28.12.2021 tarihinde Çiğli Balatçık Mahallesinde almış olduğum emlak işlemleri için son derece profesyonel yaklaşımı nedeniyle teşekkür ederim. Sürecin çok ılımlı bir şekilde işleyip, sonuçlanmasını, evrakların sorunsuz olarak temini, alıcı ile aramızda hızlı bir şekilde diyaloğu sağlayarak tapu işlemlerinin 3-4 gün gibi bir süreçle sonuçlanmasını sağladı. Yeniden teşekkürler.

M******* A*******

RE/MAX Kuvars ve Abdullah Sözeri'ye göstermiş oldukları profesyonel, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim evimin satış işlemleri 35 gün gibi kısa bir sürede tamamladılar. Abdullah Bey'e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Satış sürecince gece, gündüz, hafta sonu zaman gözetmeksizin bütün detaylar ile ilgilendi. Değişen koşullara göre çok hızlı aksiyon alarak her zaman bizim yanımızda oldu. İşinin ehli bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın avantajlarını yaşayarak gördük. Gönül rahatlığı ile dost ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğimi belirtmek isterim. Başarılarının devamını dilerim.

M******* S*******

Çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum.

İ******* A*******

Allah razı olsun işini çok güzel ve doğru yapan bir emlak müşaviri, ne de olsa asker disiplini. Bundan sonra benim daimi emlak müşavirimdir kendisi. Puan vermek gerekirse 10 üzerinden 11 :)

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.