Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun! 1965 Artvin doğumluyum.İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi babamın bankacı olması nedeniyle değişik il ve ilçelerde tamamladım. A.Ü İşletme Fakültesi mezunuyum.1983 yılında çalışma hayatına başladığım ve çeşitli görevlerde bulunduğum Halk Bankasının özelleştirme kapsamına alınması üzerine 2001 yılında Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne nakil oldum. 2017 yılında emekli oldum. 2018 yılında da çok sevdiğimiz Çanakkale'ye ailecek taşındık. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Çalışma hayatımda aldığım tecrübeleri ve eğitimleri ( Halkla İlişkiler ve Davranış Geliştirme, Kişisel Gelişim, Stres Yönetimi, NLP ile Duygusal Zeka EQ, Beden Dilinin Etkin Kullanımı, Değişime Uyum, Beyin Fırtınası, Süreç Yönetimi, Protokol Yönetimi ve Davranış Kuralları ile İş Sağlığı ve Güvenliği) değerlendirebileceğim ve özel olarak ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne adım atabilmek için, TOOB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) belgesini aldım ve kuruluşundan bu yana müşterisi olduğum ve güvendiğim RE/MAX TROİA ailesine katıldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
A. Pınar Uzun portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ç*******

Şehir dışında olmama rağmen benimle devamlı iletişimde kalarak, kısa sürede ve istediğim bedele evimi satan Pınar hanıma çok teşekkür ediyorum. Süreci çok profesyonelce yönetti.

Elcin Sen Baysal

Pinar hanim Ilgili ve hizli hizmet anlayisiniz icin tesekkurler

Caner Sahin.

Samimiyeti, guler yuzluluguyle, ilgi ve alakasiyla işinin ehli ve oldukça profosyonel bir danisman. Yardimlarindan dolayi kendisi ve remax ailesine tesekkur ediyorum..Hrler turlu gayrimenkul islerinizi Pinar Hanima danismanizi tavsiye ediyorum.

Özlem Kertlez

İlgili ve samimi bir hizmet aldım pınar hanıma teşekkür ederim

Meral Çamalan

Emlak işinde gerçekten çok çok başarılı ve profesyonel bir danışman. Çalışmaya başladığımız andan itibaren her gelişmeleri tek tek haber vermesi, alıcı satıcı arasındaki diyaloğu dengelemesi, her iki tarafın da mutlu olması için yaptığı çalışmalar takdire şayan. Her anlamda kendisine güvenileceğini söylemek isterim. Teşekkürlerimi bir kez de buradan iletmek istiyorum.

Gülser Emre

Çanakkale Çan ilçesinde aldığımız 2+1 daire için pınar hanım ve ekibine güler yüzüyle, samimi davranışlarıyla, yardımlarıyla bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Her zaman gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim emlak ve gayrimenkul, Hayırlı günler diler bol müşteriler dilerim.

Cihat Karakolcu

Pınar hanım'la bir arkadaşım tavsiyesi ile telefonda tanışma fırsatım oldu, kendisine Çanakkale de uzun süredir satmak istediğim dairemin olduğunu söyledim, kendise de uygun görmem halinde dairemi en kısa süre de talep ettiğim rakama satabileceğini söyleyince çok mutlu oldum.Pınar hanım gerçekten de söylediği ve söz verdiği gibi dairemi kısa bir süre içerisinde talep ettiğim bedele satarak beni ziyadesi ile mutlu etmiş oldu, kendisine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar dilerim.Saygılarımla.

Esra Özdemir

Sevgili Pınar hanım bize vermiş olduğu sözü tutarak ikinci evimizi de en kısa sürede istediğimiz tutara satmıştır.Pınar hanımla iş yaptığımızdan dolayı çok mutluyuz, sözüne güvenilir biz olmadan tüm işlerimizi sorunsuz ve en güzel şekilde sonuçlandırmıştır. Pınar hanımı tanıdıklarımıza tavsiye ediyor kendisine bundan sonraki işlerinde başarılar diliyoruz. 

Derya Genç

Çok şanslıyım ki bilmedigim bir şehirde ev almaya karar verdiğimde Pınar Hanımla tanıştım.Sehir dışından halletmeye çalıştığım bu süreçte ilgisi ve bilgisi ile tüm tedirginliklerimi giderdi.Pınar Hanim kendisine güven duygusunu sonuna kadar hissettiren bir emlakçıdır.Iyi ki kendisi ile karşılaşıp sonunda güzel Çanakkalede sorun yaşamadan evimi alabildim.

Sema Celik

Saygıdeğer pinar hanım ilginize yakınlığınıza ve yardımlarınıza cok teşekkür ederiz Sayenizde cabuk ve guvenilir bir kiralik evimiz oldu

Figen Şahinkaya

Pınar hanım işinde fazlasıyla başarılı, verdiği sözlerin daima arkasında olan, her konuda azimli ve güvenilir bir insandır. Bir çok konuda yardımcı olduğu gibi evimizi kiralama konusunda da çok yardımcı olmuştur. İlgisi, yardımları ve güvenirliği için çok teşekkür ediyoruz ve iyi ki sizinle çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Sevgi ve saygılarla

Mehmet Erbaş

Pınar Hanım, 1 yıldır satılmayan evimin satılmasına ilgi ve alakası ile ve yönlendirmesi ile kısa sürede satılmasına yardımcı olup büyük bir sıkıntıdan kurtardığı için teşekkür ederiz.

Ahmet Pinardag

En güzel illerimizden biri olan, hatta belki de en güzel ilimiz olan Çanakkale'de daire almayı planladığımda ne mutlu Pınar hanım ile yollarımız kesişti. Lakin o vakte kadar bir türlü ne aradığımı bulabilmiş ne de alışveriş için yeterli olan güven ve pozitif enerjiyi kimseden görmemiştim. Kendileri sağolsunlar ki hem çok kısa süre zarfında önce tam aradığım portföyü bana sundular hem de güveni tahsis ettiler. Firmanız nezdinde, kendilerine ve tüm değerli ekip arkadaşlarına tekraren teşekkürler ediyor başarılarının devamını diliyorum. Saygılarıml

Başak Bıçakalar

Pınar hanim gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederim

Esra Uzun

Pınar hanım işinde ilgili, sözüne güvenilir, iş bitirici, güler yüzlü olup en kısa sürede evimizi memnun olduğumuz rakama satıp bizi mutlu etmiştir, diğer evlerimi de Pınar hanım'ın en kısa sürede satacağına güvenimiz tamdır, herşey için kendisine çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Levent Çakım

Pınar Hn. İlgi ve alakalı bir danışman. Bizim için yatırımlık emlak danışmanlığında bir numara.

Altan Aydın

Pınar Hanım göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.