Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun! 1965 Artvin doğumluyum.İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi babamın bankacı olması nedeniyle değişik il ve ilçelerde tamamladım. A.Ü İşletme Fakültesi mezunuyum.1983 yılında çalışma hayatına başladığım ve çeşitli görevlerde bulunduğum Halk Bankasının özelleştirme kapsamına alınması üzerine 2001 yılında Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne nakil oldum. 2017 yılında emekli oldum. 2018 yılında da çok sevdiğimiz Çanakkale'ye ailecek taşındık. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Çalışma hayatımda aldığım tecrübeleri ve eğitimleri ( Halkla İlişkiler ve Davranış Geliştirme, Kişisel Gelişim, Stres Yönetimi, NLP ile Duygusal Zeka EQ, Beden Dilinin Etkin Kullanımı, Değişime Uyum, Beyin Fırtınası, Süreç Yönetimi, Protokol Yönetimi ve Davranış Kuralları ile İş Sağlığı ve Güvenliği) değerlendirebileceğim ve özel olarak ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne adım atabilmek için, TOOB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) belgesini aldım ve kuruluşundan bu yana müşterisi olduğum ve güvendiğim RE/MAX TROİA ailesine katıldım.

Uzmanlık Bölgesi

Kepez Köyü (Hamidiye Mah.) / Merkez

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
A. Pınar Uzun portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

K******* K*******

İlgisi ve alakası için Pınar hanıma teşekkür ederiz. Evimizin kiralama aşamasında çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler..

Erdem Can

Evimizin kiralanması aşamasında Pınar Hanım'dan destek aldık, kendisi son derece profesyonel şekilde süreci yürüttü, sürekli bilgilendirmede bulundu. Yardımları için kendisine teşekkür ediyoruz.

Nazan Uygun

Pınar hanım anneme ev alma sürecinde aradığımızı evi bulmamızda hızlıca yardımcı oldu .Satın alma işlemlerinde hep yanımızdaydı.İlgisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

A******* T*******

Pınar hanım gerek sürekli bilgilendirmesi ile gerek doğru yönlendirmeleri ile işinde oldukça yetkin biri . Evimizi kiraladı sağolsun

Yahya Yazıcı

Başından sonuna bak gerçekten çok iyi ilgilendi ve süreci güzel yönetti.Beni her konuda bilgilendirdi

Şenay Ölmez

Profesyonel yaklaşım güler yüzlü tavrı ile çok başarılı bir hanımefendi sayesinde çok kısa sürede arsa sahibi olduk ilgisi alakası için teşekkür ederim

K******* A*******

Ev arayışında olduğumuz süreçte pınar hanımın yardımı sorularımıza hemen cevap vermesi ilgisinden dolayı memnun kaldık

Ali Yılmaz Ve Ailesi

RE/MAX ailesinden Pınar Hanım'a, işimizi kolaylıkla çözdüğü ve zor anımıza hızır gibi yetiştiği için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık. Bizim çok değerli bir şeye vesile oldu. Herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir kişi. Aytek Bey ve Barış Bey'in de emeğiyle kısa zamanda bizi çok mutlu ettiler. Keyifliyiz, huzurluyuz. Teşekkür ederiz. 🧿

Mahir Kandemir

Portföyünde olmamasına rağmen bir şekilde tam istediğimiz evi hem de çok hızlı bir şekilde buldu. Sözleşme sonrası süreçte ev sahibi ile aramızda köprü oldu, site ve şehir hakkında paylaştığı bilgilerle yol gösterdi. Hem kiralama öncesi hem de sonrası için verdiği destek, gösterdiği özveri için sonsuz teşekkürler 🙏

R******* Ç*******

Nezaketli, ilgili bir çalışanıniz

Mücella Sakaldaş

Satmak istediğim evi Pınar hanım kısa sürede sattı. Güler yüzü, vizyoner bakışı ve güvenirliliği ile birlikte çalışmaktan çok mutlu oldum. İyi ki yollarımız kesişti.

Burcu Akdeniz

Pınar Hanım, ev alma sürecimizde ihtiyacımız olan tüm bilgileri, tecrübesini ve yardımlarını bize sağladı. Kafamızdaki tüm soru işaretlerini gidererek doğru seçimi yapmamızı sağladı.

Fulya Ertan

RE/MAX ailesin değerli mensubu Pınar Uzun ile yollarımız kesişti...Hanımefendi ligi güler yüzü ikna kabiliyeti sayesinde kısa sürede yeni kiracimla bulusmami sağladı..Teşekkürler Pınar hanım RE/MAX ailesinin gulen yüzü....

Salih Zeki Ercan Aydın

Satılacak yeri ilanda gördüm. İlan için Pınar hanımı aradım. İlk görüşmede, benim alışık olmadığım şekilde firma işleyiş tarzıyla karşılaştım. Daha önce satın alma yaptığımda anlaşıp tapuya giderdik. Al parayı ver arsayı atalım imzayı biterdi. RE/MAX ile tabi ilk kez çalıştım. Fiyatta anlastiktan sonra kaporayı firma adına yatırıp sözleşme yaptık. O gün Pınar hanım satış randevusu aldı. Ertesi gün tapu satışa çağırdı. Satış öncesi RE/MAX'ta para sayıldı. Kağıt verildi. Tapuya gittik. Satış yapıldı. Neden detaylı anlatıyorum. Çünkü insanda her satista başta tedirginlik oluyor. Ancak her şey kayıt altında olunca devlet gibi satın alan olarak ben de güvende hisseettim. Fiyatı ve ederi her şey piyasa düzeyinde. Alışverişten, Pınar hanımın yardimci ve olumlu yaklasimindan, firmadan, satın aldığımız yerden...herşeyden memnun kaldık. İşini ciddi yapan bir arkadaş kazandık. İlk telefon görüşmesi ile yüzyüze tanışmak arasında fark vardı. Yüzyüze tanisinca zaten güvenimiz oturdu. İnsan insanı bilir anlar. İyi ki iyi insanlarla tanismisiz dedik. Her şey için teşekkür ederiz Pınar hanım ve RE/MAX.

Arzu Toröz

Pınar hanım, nazik, sevecen, iletişim yönü kuvvetli, samimi bir hanimefendi. Emlak alimi nedeniyle tanismis olmaktan çok memnunum. Bundan sonra da bir telefon kadar yakin olacagimizi umuyor kendisine çok eşekkür ediyorum.

Ferhat Bulat

Pınar hanım ve eşi çok ilgili ve çok sıcakkanlılar.aklımıza takılan konuları saat kaç olursa olsun cevapladılar .kendilerine bu davranışlarından ötürü teşekkür ediyoruz.işlerini hakkıyla yapıyorlar.

H******* K*******

Geldim , gördüm, tuttum 😁.Pınar hanıma teşekkürler..

Nazım Baykal

Plnar hanıma öncelikle çok teşekkür ediyorum. i̇lgi,alakası ve seçiciliği üst seviyede. 15 gün gibi kısa bir süre zarfında konutumuzu en uygun bir kişiye kiraladı. kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim. işlerinde başarılar dilerim.

Halil Durukan

Sizlerle çalışmak çok güzel ve işlerin bu şekilde çabuk ve düzenli ilerlemesi sizlerin sayesinde olduğu için ayrıca teşekkürler

İbrahim Etem Solak

Bu süreci problemsiz yönettiği icin pınar hanım a teşekkürederim, başarılarının devamını dilerim.

Merve Kayaalpki

Öğrenci dostu çok ilgili ve samimi pınar hanım çok memnun kaldık herşey için çok teşekkürler

Dilek Uykuçeken

Sadece birkaç saat içinde ve son derece içime sinen bir kiracı bulduysam sayenizde pınar hanım, bir kez daha iyi ki yollarımız kesişmiş dedim. böylesine bir zamanda işini hakkıyla yapan, güven duyabileceğiniz bir emlakçı ile çalışmak gerçekten çok büyük şans. sayenizde bir evim ve bir kiracım var artık. i̇stemsiz gülücüklerle dolaşmama sebep olduğunuz i̇çin tekrar tekrar teşekkür ederim. siz kesinlikle bu iş için yaratılmışsınız 🤗❤️ çok sevgiler

Ahmet Pınardağ

Sizler ile yeni bir alışverişi gerçekleştirirken büyük emeği geçen Pınar Hanım'a teşekkürü borç bilir, başarılarının devamını dilerim. RE/MAX'ın mutlu alıcı ve mutlu satıcı ilkesinden taviz vermeden, sayesinde, artan memnuniyetimizle bir alışverişi daha noktaladık. tüm ekibinizin başarılarının devamını dilerim. saygılarımla.

Dilek Uykuçeken

Pınar hanım nazik tavrınız, sabrınız, kibarlığınıız, güven veren samimiyetiniz ve güleryüzünüz için çok çok teşekkür ederim. sayenizde doğru bir yatırım yaptığıma çok inanıyorum, iyi ki kesişti yollarımız. daha nicelerine inşallah diyelim ❤️ çok sevgiler

Makbule Altundal

RE/MAX çalışanlarından şamil bey ve pınar hanımın arsa satışında verdikleri emek performanstan dolayı teşekkür ederim güvenebileceğiniz güler yüzlü, kibar, nazik insanlar güvenerek arsalarınızın, gayrimenkullerinizin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İpek Çakım

Ailemizin emlak danışmanı Pınar Hn yine yeniden bir ev kiralama işimizi başarıyla tamamladı. Teşekkür ederiz.

C.recep Kazankaya

Hayatimda tuttugum en hızlı ev olsa gerek manipule olduk galiba :)) Saka bir yana profesyonel hizmet karşılıklı anlayış ve iyi ev sahiplerine ulasmak isterseniz Pınar hnm derim kendisine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Pınar Yıldız

Ev alma düşüncesinden vazgeçtiğiniz anda Pınar hanım tecrübesiyle ev almamızı sağladı. Sabırla, detaylı bir şekilde sorularımızı yanıtladı. İşini profesyonelce yapıyor ve güven veriyor. Teşekkür ederiz.

Hayri Öztürk

Pınar hanım özellikle teşekkür etmek isterim.Almış olduğu işi sahiplenmesi profesyonelce yönetmesi en kısa sürede çözmesi harika. Sürekli iletişim halinde olması bizleri herkonuda bilgilendirmesi çok başarılı.

O******* M*******

İlgili ve güvenilir bir emlakçı. Yardımları için teşekkürler.

Bahtınur Tunç Coşkun

Ev alım işlemimizde bize yol gösteren yardımcı olan Pınar hanıma sonsuz teşekkür ederim

Ipek Çakım

Pınar Hn. Çanakkale bölgesinde en iyi emlak danışmanı. 2 kez çalıştık, alım da ve satım da çok rahat oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tuncay Değirmenci

Tecrübeli ve bilgili alıcı ile satıcı arasında olgun tavırları ile iyi bir iletişim kurabiliyor. Randevuya vaktinde geldi.Güvenilir ve sevecen tavırları ile stresli süreci iyi yönetmesini bildi...

Ç******* G*******

Şehir dışında olmama rağmen benimle devamlı iletişimde kalarak, kısa sürede ve istediğim bedele evimi satan Pınar hanıma çok teşekkür ediyorum. Süreci çok profesyonelce yönetti.

Elcin Sen Baysal

Pinar hanim Ilgili ve hizli hizmet anlayisiniz icin tesekkurler

Caner Sahin.

Samimiyeti, guler yuzluluguyle, ilgi ve alakasiyla işinin ehli ve oldukça profosyonel bir danisman. Yardimlarindan dolayi kendisi ve remax ailesine tesekkur ediyorum..Hrler turlu gayrimenkul islerinizi Pinar Hanima danismanizi tavsiye ediyorum.

Özlem Kertlez

İlgili ve samimi bir hizmet aldım pınar hanıma teşekkür ederim

Meral Çamalan

Emlak işinde gerçekten çok çok başarılı ve profesyonel bir danışman. Çalışmaya başladığımız andan itibaren her gelişmeleri tek tek haber vermesi, alıcı satıcı arasındaki diyaloğu dengelemesi, her iki tarafın da mutlu olması için yaptığı çalışmalar takdire şayan. Her anlamda kendisine güvenileceğini söylemek isterim. Teşekkürlerimi bir kez de buradan iletmek istiyorum.

Gülser Emre

Çanakkale Çan ilçesinde aldığımız 2+1 daire için pınar hanım ve ekibine güler yüzüyle, samimi davranışlarıyla, yardımlarıyla bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Her zaman gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim emlak ve gayrimenkul, Hayırlı günler diler bol müşteriler dilerim.

Esra Özdemir

Sevgili Pınar hanım bize vermiş olduğu sözü tutarak ikinci evimizi de en kısa sürede istediğimiz tutara satmıştır.Pınar hanımla iş yaptığımızdan dolayı çok mutluyuz, sözüne güvenilir biz olmadan tüm işlerimizi sorunsuz ve en güzel şekilde sonuçlandırmıştır. Pınar hanımı tanıdıklarımıza tavsiye ediyor kendisine bundan sonraki işlerinde başarılar diliyoruz. 

Cihat Karakolcu

Pınar hanım'la bir arkadaşım tavsiyesi ile telefonda tanışma fırsatım oldu, kendisine Çanakkale de uzun süredir satmak istediğim dairemin olduğunu söyledim, kendise de uygun görmem halinde dairemi en kısa süre de talep ettiğim rakama satabileceğini söyleyince çok mutlu oldum.Pınar hanım gerçekten de söylediği ve söz verdiği gibi dairemi kısa bir süre içerisinde talep ettiğim bedele satarak beni ziyadesi ile mutlu etmiş oldu, kendisine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar dilerim.Saygılarımla.

Derya Genç

Çok şanslıyım ki bilmedigim bir şehirde ev almaya karar verdiğimde Pınar Hanımla tanıştım.Sehir dışından halletmeye çalıştığım bu süreçte ilgisi ve bilgisi ile tüm tedirginliklerimi giderdi.Pınar Hanim kendisine güven duygusunu sonuna kadar hissettiren bir emlakçıdır.Iyi ki kendisi ile karşılaşıp sonunda güzel Çanakkalede sorun yaşamadan evimi alabildim.

Sema Celik

Saygıdeğer pinar hanım ilginize yakınlığınıza ve yardımlarınıza cok teşekkür ederiz Sayenizde cabuk ve guvenilir bir kiralik evimiz oldu

Figen Şahinkaya

Pınar hanım işinde fazlasıyla başarılı, verdiği sözlerin daima arkasında olan, her konuda azimli ve güvenilir bir insandır. Bir çok konuda yardımcı olduğu gibi evimizi kiralama konusunda da çok yardımcı olmuştur. İlgisi, yardımları ve güvenirliği için çok teşekkür ediyoruz ve iyi ki sizinle çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Sevgi ve saygılarla

Mehmet Erbaş

Pınar Hanım, 1 yıldır satılmayan evimin satılmasına ilgi ve alakası ile ve yönlendirmesi ile kısa sürede satılmasına yardımcı olup büyük bir sıkıntıdan kurtardığı için teşekkür ederiz.

Ahmet Pinardag

En güzel illerimizden biri olan, hatta belki de en güzel ilimiz olan Çanakkale'de daire almayı planladığımda ne mutlu Pınar hanım ile yollarımız kesişti. Lakin o vakte kadar bir türlü ne aradığımı bulabilmiş ne de alışveriş için yeterli olan güven ve pozitif enerjiyi kimseden görmemiştim. Kendileri sağolsunlar ki hem çok kısa süre zarfında önce tam aradığım portföyü bana sundular hem de güveni tahsis ettiler. Firmanız nezdinde, kendilerine ve tüm değerli ekip arkadaşlarına tekraren teşekkürler ediyor başarılarının devamını diliyorum. Saygılarıml

Esra Uzun

Pınar hanım işinde ilgili, sözüne güvenilir, iş bitirici, güler yüzlü olup en kısa sürede evimizi memnun olduğumuz rakama satıp bizi mutlu etmiştir, diğer evlerimi de Pınar hanım'ın en kısa sürede satacağına güvenimiz tamdır, herşey için kendisine çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Başak Bıçakalar

Pınar hanim gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederim

Levent Çakım

Pınar Hn. İlgi ve alakalı bir danışman. Bizim için yatırımlık emlak danışmanlığında bir numara.

Altan Aydın

Pınar Hanım göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.