BENİMLE GÜVENDESİNİZ !!!
-1981 yılında doğdu
ŞİŞLİ Ahi Evran Ticaret Meslek Lisesinden Mezun oldu
20 Yıl Süren Muhasebecilik Kariyerinin Ardından 2021 Yılında RE/MAX
Ailesine Katıldı
En Büyük Değeri; Güven, Samimiyet, Disiplin
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özlem Güvendi portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Miraç Uzun

İşinin uzmanı güleryüzlü müşterisine güven veren isini layıkı ile yapan biri olup üstlendiği işi başarıyla bitiren bir danışman.

Fatma Ermiş

20 yıldır oturduğumuz evimizi çok kısa sürede istediğimiz fiyata sattı. Çok güvenilir, güler yüzlü ve işinde gerçekten çok iyi çok profesyonel çok teşekkür ederim.

Mohammad Rafi Fakiry

Gerçekten profesyonellerle çalışmak bir ayrıcalık. Özlem hanım ve Gelişim ofisine teşekkürler.

İbrahim Taha Acar

Kiralık daire için görüştüm Özlem hanım ile inanın aileden gibi samimi ve ilgili iş ahlakı ve disiplini ve güler yüzü ile çok teşekkür ederim

Hayri Kapucuoğlu

Özlem kızıma çok teşekkür ediyorum. Dürüst, çalışkan insanlara yardımcı önceliği olan insana güven veren duruşu ve bilgisiyle kısa sürede evimi sattım. Teşekkür ederim.

Esma Yiğit

Dairemi kısa sürede Kiraya verdi, İlgili iş ahlakı disiplini ve güler yüzünden çok memnun kaldım. teşekkür ederim Güvenilir bir kiracı buldu bana teşekkürler.

Emrah Darcan

Özellikle emlak piyasasında 'güven' probleminin hakim olduğu bir süreç yaşanırken, Özlem hanım ile tanışmış ve çalışmış olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz.

Halit Yılmaz

Satış sürecinde çözüm odaklı çalışmaları ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı kendilerine şahsım ve eşim adına teşekkür eder başarılar dilerim...

Mohamed Hasanın

Mülk sahibi ile aramızdaki süreci çok iyi yönettiği ve süreci sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederim

Sinem Alev Cetin

Özlem Hanım ile karşılaştığım için çok ama çok şanslıyım. Süreci başından sonuna takip ederek kafamda hiçbir soru işareti bırakmadı. Arkadaşça yaklaşarak bir çok sorumu sabırla yanıtladı. Bundan sonra diğer yatırımlarım için ve eş dosta yönlendirmek için hep siz olacaksınız💜

Ramazane Gökbulut

özlem hanım işinde uzman bir danışman iyi ki kendisi ile çalıştık. Ailemizin gayrimenkul danışmanı artık kendisi.

Nevger Can Tanrıverdi

Deneyimli ve hizli bir danisman cok tesekkur ederiz Özlem hanim

Erdoğan Salih Yılmaz

Gayrimenkul ile alakalı oldukça bilgi sahibi ve işinin hakkını veriyor çok teşekkürler başarılar

Fırat Ares

Özlem hanım sayesinde kısa sürede istediğimiz eve sahip olabildik . Kendisine çok teşekkür ederim

Mert Boyacı

Tecrübesi ve ilgisiyle Herkese tavsiye edeceğim profesyonel ve uzman gayrimenkul danışmanı. Başarılar dilerim Özlem hanım

K*******

Özlem hanım tüm süreç boyunca ilgisi ve bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Eren Karayel

Çok hızlı ve Güvenli bir şekilde sürecin başından sonuna kadar kaliteli bir hizmet sundu. Özlem hanıma ve Re/Max a teşekkür ediyorum.

Münir Arslan

Özlem Hanımı tanıdığıma ve Remax ile çalıştığına çok memnun oldum. Çalışmış olduğu kurum ve kendisinin mesleki bilgi, tecrübe ve yeterliliği sayesinde evimi güvenle aldım. Teşekkür ederim.

Muhammed Özdemir

Güven veren kişiliği ve iş takibi için Özlem hanıma teşekkür ederim.

Yüksel Erdem

Süreci başından sonuna profesyonelce ve sorunsuz yöneten Özlem Hanıma ve Remax'e teşekkürler..

Olcay Akcan

Kurumsal bir gayrimenkul danışmanından danışmanlık hizmeti almanın avantajlarını biliyordum, ama bu kadar iyi hizmet alacağım aklıma gelmezdi. Özlem Hanım'ın iş bitiriciligi ve takipçiligi sayesinde birçok işlemi kolaylıkla halletmiş olduk. Herkese tavsiye ediyorum. Verdiği hizmetler ve güven verici desteği için kendisine çok teşekkür ederim.

Mesut Kurtuluş

İlgisi alakası ve her sorumuza cevap verebilmesi bize her daim yardımcı olmaya çalışmasından dolayı teşekkürlerimizi sunarız

H*******

Kurumsal bir gayrimenkul danışmanından danışmanlık hizmeti almanın avantajlarını sayesinde gördüm. Destekleri için teşekkürler

P*******

Güzel enerjisi ve donanımıyla bize destek olan danışmanımıza çok teşekkür ederim.

K*******

iş takibi inanılmaz iyi vede çözüm odaklı. Özemediğiniz konular var ise Özlem hanım mutlaka yardımcı olucaktır :-) Desteğiniz için teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Solmaz Polat Badur

Profesyonel iş ahlakı, disiplini ve güler yüzlülüğü ile bu zorlu süreci bizim için kolaylaştıran Özlem hanıma çok teşekkür ederim. Remax ın kurumsallığını ve güven verici portföyünü deneyimledik teşekkürler Remax & Özlem hanım.

S*******

Merhabalar esenyurttaki evimizi Özlem hanım aracılığıyla sattık kendisinden çok memnun kaldık satış sürecinin başından sonuna kadar her şey ile detaylı olarak ilgilendi kendisine ve tüm Remax ailesine teşekkür ediyorum.

Fuat Toptaş

Remax ı bize sevdiren güler yüzüyle güvenirliği karşısındakini müşteriden çok aile bireyi gibi görmesi ve işinin hakkını veren özlem hanıma ben ve eşim adına teşekkür ederim iş hayatında başarılarının devamını dilerim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.